مروری بر برندگان جوایز برترین مربی و بازیکن ماه در 3 دوره آخر فصل/ بهترین‌ها در انحصار خارجی‌ها

مروری بر برندگان جوایز برترین مربی و بازیکن ماه در 3 دوره آخر فصل/ بهترین‌ها در انحصار خارجی‌ها

9181
18:29
29 تیر 1398
جوایز بهترین مربی و بازیکن ماه به بهترین‌های هر ماه اهدا شد.

به گزارش وب سایت نود، برنامه نود از آغاز دو فصل پیش به معرفی و اهدای جوایز به بهترین بازیکن و مربی هر ماه اقدام است، از همین رو بازیکنان برتر ماه‌های بهمن - اسفند، فروردین و اردیبهشت لیگ هجدهم معرفی و جوایز آنها اهدا شد. لازم به توضیح است بهترین بازیکن ماه از طریق نمرات سایت نود و بهترین مربی ماه نیز از طریق فرمول خاص خود محاسبه می‌شود.
بهمن و اسفند: پاتوسی بهترین بازیکن، شفر بهترین مربی
نیم فصل دوم لیگ هجدهم از اواسط بهمن آغاز شد و تا پایان سال مجموعاً 5 هفته لیگ برگزار شد. آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی استقلال که با سروصدای زیادی جذب این تیم شد آغاز طوفانی در این تیم داشت و در همان 5 بازی نخست 3 گل زد و یک پاس گل داد و با میانگین نمره 2.1 بهترین بازیکن ماه شد.


در ماه‌های پایانی سال گذشته شفر با استقلال روزهای فراموش نشدنی را پشت سرگذاشت و به جز یک شکست برابر تراکتور در تمامی بازیها به پیروزی رسید تا عنوان بهترین مربی ماه را به خود اختصاص دهد.


فروردین: لوسیانو پریرا بهترین بازیکن، برانکو ایوانکوویچ بهترین مربی


هرچقدر به پایان لیگ نزدیک و نزدیک‌تر شدیم، لوسیانو پریرا آماده‌تر شد. این بازیکن در فروردین 4 گل به ثمر رساند و میانگین نمره 2 از سایت نود دریافت کرد و بهترین بازیکن ماه شد.


پرسپولیس در لیگ هجدهم برای سومین دوره پیاپی به قهرمانی رسید که سرنوشت این قهرمانی در فروردین ماه رقم خورد و در این مقطع پرسپولیس توانست با 3 پیروزی پیاپی که یکی از آن‌ها در دیدار حساس دربی به دست آمد از سایر مدعیان فاصله بگیرد تا با این کارنامه برانکو ایوانکوویچ بهترین مربی ماه شود.
اردیبهشت: لوسیانو پریرا بهترین بازیکن، پائولو سرجیو بهترین مربی
لوسیانو پریرا در اردیبهشت ماه توانست فرم مطلوب خود را حفظ کند و با ادامه این روند رکوردهای زیادی را جابه‌جا کرد. پریرا در پایان فصل مجموع گل‌های خود را به عدد 16 رساند تا به صورت مشترک آقای گل لیگ شود این بازیکن در تمام بازی‌های اردیبهشت ماه گل زد تا به رکورد گل‌زنی در 7 بازی پیاپی برسد و با رکورد تاریخ لیگ برتر شود. این بازیکن عنوان بهترین گلزن فولاد در تاریخ لیگ برتر را بدست آورد و با میانگین نمره 2.25 بهترین بازیکن ماه شد.


صنعت نفت آبادان آغاز خوبی در این فصل نداشت ولی در ادامه به شرایط مطلوب خود رسید و در روزهای پایانی اوج گرفت. این تیم برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر به 4 برد پیاپی رسید تا اینکه پائولو سرجیو عنوان بهترین مربی اردیبهشت ماه را به خود اختصاص دهد.


60610

نظرات کاربران
نادر
فقط مهدی رحمتی اسطوره و رکوردار لیگ برتر
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹:۵۱
پاسخ
15
6
حجت
این لوگو با عشق حک شده تو قلبامون .
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۴۷
پاسخ
11
65
علی
جالبه از این شش نفر ندیرای غیر متخصص ما پنج تاشون پر دادن عرب و فتحی بخصوص که عاشق قرارداد بسسسستن جدیدن و جالبه مدیران دولتی
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴:۲۶
پاسخ
0
49
عشقممم نیمار
من نماینده ای از شیش_پولیس نمیبینم چرااا ؟؟!!! :-)
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۵۷
پاسخ
142
27
مهدی
یه تنه کلاس استقلال رو اووردی پایین.
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۴:۵۳
2
27
ستارگان سرخ ایران
شفر جونت بهترین مربی اسفند شده ولی برانکو عشقوویچ برترین مربی سال شده پس دوغتو بنوش
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۵۳
6
27
سید118
چون عینک لازم شدی :)- جام ندیده بیچاره خخخخخخخخخخخ
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۱۹
16
61
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
البته چون وزیر تیمه شمارو خیلی دوس داره و بازیکنان گرانقیمت در حده اروپا میاره ولی برا پرسپولیس شرط میزاره که بازیکنی در حدود زیر یک میلیارد بخرین
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۳۹
15
41
عمرعبدالرحمن
سلطان دیسلایک عشقم معمار خخخ
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۴۶
5
46
11
تو فکر کنم نخوندی درست بهترین مربی در ماه فروردین برانکو بوده بخاطر برد دربی حالا اگر منظورت اینه که برانکو رفته به حساب پرسپولیس نمیاد ایکیوسان شفر وپاتوسی هم از تیمت رفتن پس از استقلال کسی نیست تو میشه اصلا نظر ندی بیشتر نظرات یجوریه انگار برا تیم خودت کری میخونی
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۳۰
6
55
علیرضا
من فکر میکنم متاسفانه بیشتر بازیکنها و مربیان داخلی قدر خودشون رو نمیدونن و خیلی زود باشهرت و پول و یه سطح متوسط از بازی و علم قانع میشن و همون رو ادامه میدن...(البته عرضکردم بیشترشون نه همشون)
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲:۲۲
پاسخ
1
65
مطالب پربازدید
مطالب مرتبط