مرور بازیهای روز جمعه لیگ: فولاد، ترمز شهرخودرو را کشید

مرور بازیهای روز جمعه لیگ: فولاد، ترمز شهرخودرو را کشید

6353
00:08
30 شهریور 1398
در دیدارهای این هفته لیگ ۳ تیم بالای جدول موفق به پیروزی نشدند تا رقابت در بالای جدول گرم‌تر از قبل شود.

به گزارش وب سایت نود، دیدارهای هفته چهارم لیگ با برگزاری ۷ دیدار آغاز شد. در این هفته شهرخودرو ، سایپا و گل گهر سیرجان متحمل اولین شکست فصل شدند و پارس جنوبی، فولاد و پیکان به نخستین پیروزی خود دست یافتند.
مهم‌ترین اتفاق این هفته توقف شهرخودرو بود. این تیم که در ۳ هفته اول به پیروزی رسیده بود مغلوب گل دقایق تلف شده لوسیانو پریرا شد. فولاد پس از متوقف کردن استقلال و سپاهان، شهر خودرو را مغلوب کرد. شهر خوردور علی‌رغم شکست در این بازی، در صدر جدول باقی ماند. دو تیم ۷ امتیازی جدول در کسب پیروزی برابر رقبای خود ناکام ماندند تا شهرخودرو موقعیت خود را در رتبه نخست از دست ندهد.
در اصفهان، سپاهان مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شد. نفت مسجدسلیمان در هر ۴ بازی خود در این فصل به تساوی رسیده است. در جم، سایپا با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل پارس جنوبی مغلوب شد. توقف ۳ تیم نخست جدول باعث شد تا سایر تیم‌های مدعی فاصله خود را با صدر کم کند. تراکتور در ورزشگاه یادگار امام با استفاده از گل به خودی حریف، گل‌گهر سیرجان را شکست داد و ۸ امتیازی شد. این تیم در کنار سپاهان تنها تیم‌های بدون گل خورده لیگ هستند. نساجی، روزهای خوب خود را در لیگ ادامه داد و به پیروزی خوب مقابل شاهین بوشهر دست یافت. با این نتیجه شاهین بوشهر با یک امتیاز در قعر جدول باقی ماند.


عجیب‌ترین نتیجه این هفته در شهر قدس اتفاق افتاد. جاییکه پیکان با نتیجه پر گل ۶ بر ۲ ماشین‌سازی حریف را از پیش رو برداشت. پیکان با این پیروزی به قاطع‌ترین برد خود در تاریخ لیگ برتر دست یافت. در آخرین دیدار این هفته ذوب آهن مقابل صنعت نفت به تساوی دست یافت تا همچنان نماینده اصفهان در حسرت پیروزی باشد.
تنها دیدار باقیمانده هفته چهارم روز یکشنبه بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود. با توچه به شرایط جدول، پرسپولیس در صورت پیروزی در این دیدار حداقل تا رتبه دوم صعود خواهد کرد. برد با اختلاف بیش از یک گل، قهرمان ۳ فصل اخیر لیگ را صدرنشین خواهد کرد. استقلال نیز در رتبه پانزدهم جای گرفته در صورت برد با تفاضل بیش از یک گل تا رتبه هفتم صعود خواهد کرد و از وضعیت بحرانی خارج خواهد شد.


 

نظرات کاربران
تراکتور آذربایجان
انشالله استقلال هم اولین برد خود رو دشت میکنه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷:۴۸
پاسخ
6
60
پرسپولیس عشق است
استقلال سقوط می کنه! خخخخخخخ بدون شوخی حداقل ۱۲ ام بشید تا سال دیگه دربی داشته باشیم خخخ
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۹:۱۹
پاسخ
49
5
عدالت سرخ
همه این نتایج رو ولش کن جدول رو ببین، 2تا تیم پر هزینه لیگ رده های آخر جدول ذو دارن
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۷:۵۹
پاسخ
27
6
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
ما دوباره صعود میکنیم
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۱:۰۴
پاسخ
6
30
سهند
من که خلاصه همه بازیها رو دیدم به نظر من همه نتیجه ها عادلانه بود به جز سپاهان که باید میبرد و بد شانسی آورد و تراکتور که باید بازیش مساوی میشد و روی اشتباه بازیکنان حریف یه گل به خودی به خودشون زدن بقیه نتایج عادلانه بود .
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۴:۲۷
پاسخ
93
38
پرسپولیس یزد
دم فولاد گرم فقط کافیه ببریم همین
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۴:۱۶
پاسخ
44
62
فقط شیشعلی
دو تیم اخر جدول یه دسته یکی و یه دسته سه ای
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۶:۴۷
پاسخ
50
49
تک ستاره جعلی
زنده باد نکونام عزیز
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۰۵
پاسخ
29
78
6 در 4
ماشین سازی شعبه دوم تراکتور بود دیگه خخخخخخ
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۵۱
پاسخ
44
88
جوادی
هاها خندیدیم . چه مقایسه بی ربطی ! مثل اینه که بگی استقلال شعبه دوم پیروزیه !!
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰:۲۴
23
24
امیرخان6
تراختورچی عزیزم باشمام آخه این تیم شما چیکارمیتونه بکنه 2تاحمله نتونست رو دروازه گل گوهر بکنه اگه کسیم از باخت ماشین یا تراکتور خوشحال بشه دلیلش فقط و فقط رفتار هوادارای تراکتوره ک فکر میکنن باخریدن چندتابازیکن مدعیه لیگ شدن وگرنه تیم شما ک کبریت بی خطره ی برد یک هیچ کاملا شانسی از پرسپولیس آوردید جشنی گرفتید ک ما تو هتریک قهرمانی اونجوری شاد نبودیم
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۱:۰۴
27
26
تراختورچی
خخخ تراختور چیکار باهات کرده که از باخت ماشین خوشحال میشی و باختشو میچسبونی به تراختور ؟ خخخ
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۵:۳۶
59
82