مرور مهم‌ترین حاشیه‌های هفته پانزدهم؛ انتقام به سبک سیدجلال

مرور مهم‌ترین حاشیه‌های هفته پانزدهم؛ انتقام به سبک سیدجلال

53941
16:45
16 آذر 1396
بازگشت سیدجلال به رشت حواشی زیادی را رقم زد. جلال حسینی انقدر ناسزا شنید تا این که در زمان شادی گل، همه او را به جای علیپور در آغوش بگیرند

وبسایت رسمی برنامه نود - درگیری، اخراجی، حاشیه، کری‌خوانی و کلی از این اتفاقات در هفته پانزدهم رخ داده است.

 به گزارش وبسایت نود، در اقدامی جالب حسین حسینی، شوت‌های بازیکنان سپاهان را با ساعد دفع می‌کرد. در این هفته، هفتمین پنالتی به سود نفت آبادان و پارس‌جنوبی‌جم اعلام شد. تیم جلالی برای سومین بازی پیاپی گل نزد. بازیکنان پارس‌جنوبی‌جم روی یک ضربه ایستگاهی حرکتی خنده‌دار رقم زدند. فرزین گروسیان با دریافت یک گل دیگر روی شوت، نیم‌فصل عجیبش را به پایان رساند. بازی استقلال و پرسپولیس هم از نکات تحلیلی و حاشیه‌ای پر بود. 

پدیده 0-2 گسترش‌فولاد

تیر دروازه: در یک ساعت اول مسابقه، پدیده دوبار تیر دروازه فرناندو دخسوس را به لرزه درآورده بود. تا این که در این دقیقه، پدیده صاحب ضربه پنالتی می‌شود. پنالتی محمد قاضی هم به تیر برخورد می‌کند تا در روزهایی که دخسوس به اوج برگشته، تیر دروازه نقش پررنگ‌تری از خودش داشته باشد.

زوج 7 گله: بیش از نیمی از گل‌های این فصل گسترش‌فولاد را دو بازیکن زدند. زوج خالقی‌فر 35 ساله با پیمان بابایی 21 ساله تاحالا هفت گل را برای گسترش‌ به همراه داشت. خالقی‌فر تا به حال سه گل، بابایی هم دو گل زده بود که رضا خالقی‌فر این هفته چهارمین گل فصل‌اش را به پدیده زد. گل دوم گسترش‌فولاد در این بازی را پیمان بابایی زد تا این بازیکن هم سه گله شود.

 استقلال 3-0 سپاهان

خوش سلیقه مثل قربانی: تمام تاثیر علی قربانی روی گل‌های لیگ هفدهم به پاس گل‌اش مقابل گسترش‌فولاد و گل‌اش به سپاهان خلاصه می‌شود. ولی هر دو گل، شاهکار قربانی بودند. پاس‌گل علی قربانی به فرشید اسماعیلی از نگاه «ترین»های برنامه نود برترین پاس گل هفته لقب گرفت و گل این هفته‌اش به سپاهان هم قطعا جزو بهترین گل‌هایش بود.

3 گل برای بدترین نبودن: استقلال که در تمام چهارده هفته قبل بدترین خط دفاع لیگ بود، بالاخره با سه گلی به سپاهان زد از این آمار منفی رهایی یافت.

ساعدهای سید: حسینی در بازی با سپاهان چند سوپرواکنش داشت تا استقلال برای هفتمین مسابقه متوالی در جریان بازی گلی نخورده باشد. ولی نکته جالب واکنش‌های حسینی، مهار توپ‌ها با ساعد دستش است.

حال خوبِ شفر: سرمربی آلمانی برای اینکه حوصله رحمتی روی نیمکت سر نرود، با او شوخی می‌کرد.

رحمتی نیمکت استقلال شفر

سپیدرود 0-1 پرسپولیس

مسلمان و علیپور: در بازی با سپیدرود، مسلمان پاس داد و علیپور گل زد. تا هم محسن مسلمان بیشترین پاس گل در لیگ هفدهم را داده باشد و هم علیپور در صدرجدول گلزنان قرار بگیرد.

MAN OF THE MACH: در پنجمین شکست متوالی سپیدورد، هیچ‌کس بیشتر از علیرضا بیرانوند تاثیر نداشت. دروازه‌بانی که پس از آشتی با هواداران پرسپولیس، تمرکزش برگشت و بیشترین سوپرواکنش‌های فصل‌اش را در این بازی رقم زد.

انتقام به سبک سیدجلال: بازگشت سیدجلال به رشت حواشی زیادی را رقم زد. انقدر جلال حسینی ناسزا شنید تا این که در زمان شادی گل، همه جلال حسینی را به جای علیپور در آغوش بگیرند. پسرِ انزلی‌چی پرسپولیس هم بلافاصله بعد از بازی، عکسی را در ایسنتاگرام منتشر کرد که بی‌ربط به کری‌خوانی‌های رقیب نیست. 

استقلال خوزستان 0-1 نفت آبادان

7 پنالتی: نفت آبادان در این نیم‌فصل صاحب هفت پنالتی شد. که کرار جاسم سه تا گل کرد و یکی هم از دست داد. پریرا هم یکی از دو پنالتی‌اش را گل کرده بود. ولی در این هفته با وجود حضور کرار و شیمبا، نوبت به بغلانی رسید که پنالتی‌اش را گل کند.

خداحافظی با گواردیولا: عبدالله ویسی برای دومین فصل متوالی در میانه فصل از هدایت تیم‌اش کنار گذاشته شد. بعد از شکست در این بازی، ویسی از ادامه همکاری با استقلال‌خوزستان استعفا داد.  

سیاه‌بازی: فصل قبل در یک برنامه تلویزیونی، عبدالله ویسی به شوخی فراز کمالوند را سیاه‌باز خطاب کرد. اتفاقی که ناراحتی کمالوند را به همراه داشت. حالا این اولین رویایی این دو مربی بعد از آن ماجرا بود.

اولین برد تاریخ: این اولین برد تاریخ نفت آبادان مقابل استقلال خوزستان بود.

سایپا 1-0 پیکان

بی‌ثبات: پیکان با مجید جلالی بعد از 7 برد پیاپی، حالا چهارمین بازی متوالی است که نمی‌برد. در این چهار بازی فقط یک گل زدند.

جوان‌گرایی: در لیست این هفته جلالی، هیچ بازیکن بالای سی سالی دیده نمی‌شد. 4 بازیکن زیر 23 سال در ترکیب فیکس تیم بودند و روی نیمکت هم 4 بازیکن از امیدها و یکی هم از جوانان حضور داشتند.

پایان شش سال انتظار: سایپا بعد از شش سال، پیکان را برد.

پارس‌جنوبی‌جم 1-0 سیاه‌جامگان

7 پنالتی: زمانی که دقیقه 94 روی یک صحنه مشکوک به سود پارس پنالتی اعلام شد، مهدی تارتار هم دیگر نمی‌دانست که این بار به چه کسی اعتماد کند. تماشاگران برای جبران هفته قبل، نام فروزان را صدا می‌زدند. در این فصل نانگ، سینگ(2بار)، سالاروند و فروزان پنالتی‌های پارس را از دست دادند. فقط یک مرتبه فرشاد محمدی‌مهر گل کرده بود که این بار حسین امینی بالاخره توانست دومین بازیکنی لقب بگیرد که پنالتی‌اش مستقیما گل می‌شود. این پنالتی لحظه آخری باعث شد که تعداد گل‌های پارس در پانزده دقیقه پایانی بازی‌ها به عدد شش برسد. یعنی دو برابر عددی که در این بازه گل خوردند.

عجیب اما واقعی: در تصاویر زیر، برنامه بازیکنان پارس‌جنوبی روی یک ضربه ایستگاهی نشان داده شده است. دو بازیکن به عمد با همدیگر برخورد می‌کنند و بعد از یک پشتک، فضا را برای شوت زدن بازیکن سوم آماده می‌کنند. اتفاقی که منجر به گل هم نشد تا تیموری بازیکنی که شوت زد را به شوخی تنبیه کند.

تراکتورسازی 1-1 فولاد

خداحافظی با آقای شوت دوست: از شوت سی متری جپاروف تا ضربه ایستگاهی منشا. از شوت چهل متری امین شجاعیان در دیدار جام حذفی تا شوت دورقی در افتتاحیه لیگ. فرزین گروسیان در این فصل انقدر شوت گل خورد تا ساعتی بعد از پایان این بازی، از تراکتورسازی خبر برسد که این باشگاه با دروازه‌بانی خارجی به توافق رسیده است. گروسیان از حردانی فولاد هم شوت گل خورد تا دل هیچ تراکتوری برای او تنگ نشود.

چه کردی عبدالله: تراکتورسازی در دقیقه 15 صاحب یک موقعیت عالی تک به تک شد. از شانس خوب محمدرضا آزادی، دروازه‌بان حریف هم روی زمین لیز خورد. اما در همین حالت نشسته هم حامد لک با باز کردن پایش به طور 180 درجه، شوت آزادی را دفع کرد. ضربه برگشتی هم توسط حاتمی زده شد که شوت محکم او، از روی خط توسط عبدالله کرمی برگشت داده شد. 

ذوب‌آهن 2-0 نفت تهران

بحران‌دربیار: نفت تهران با حمید درخشان یک لطف ویژه به همه مربیان لیگ کرده است. بعد از پدیده، سایپا و استقلال نوبت به تیم امیرقلعه‌نویی رسید که با بردن نفت تهران، فرصت فاصله گرفتن از بحران را تجربه کند. فعلا نفت تهران تیم‌های بحران‌زده را به خوبی از این چالش بیرون می‌آورد.

 

 

برای مشاهده مرور مهم‌ترین حواشی هفته 14 اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مرور مهم‌ترین حواشی هفته 13 اینجا کلیک کنید. 

 

14001

نظرات کاربران
jd.dri
سید جلال حسینی ... عشق بزرگ Big Love نه فقط پرسپولیسی ها ... نه فقط فوتبال دوستان ... نه فقط ورزش دوستان ... نه فقط انزلی چی ها... نه فقط گیلانی ها ... عشق بزرگ همه مردم ایران ...
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵:۰۴
پاسخ
12
86
حسین اوون
ولی رو هم رفته لیگ ایران خیلی کم گل شده...علت این موضوع هم کاملا مشخصه
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸:۰۳
پاسخ
4
41
Blue star
امیدوارم تیم محبوبم نیم فصل دوم به شرایط مساعد برگرده... این تیم فقط به سرعت انتقال توپ نیاز داره و یه مهاجم مطمئن.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱:۵۹
پاسخ
299
56