مرور نتایج هفته بیست و هشتم لیگ:پدیده مدعی باقی ماند

مرور نتایج هفته بیست و هشتم لیگ:پدیده مدعی باقی ماند

2170
16:58
16 اردیبهشت 1398
با پایان بازیهای هفته بیست و هشتم لیگ و در فاصله 2 هفته به اتمام رقابتها، 4 تیم در کورس قهرمانی باقی ماندند.

به گزارش وب سایت نود، عصر یکشنبه هفته بیست و هشتم لیگ با برگزاری یک بازی به پایان رسید و تیم پدیده با پیروزی در این دیدار همچنان در کورس قهرمانی باقی ماند.پیش از این تراکتورسازی با کسب نتیجه تساوی مقابل پرسپولیس، فاصله 7 امتیازی‌اش با صدر جدول حفظ شد تا در فاصله 2 هفته به پایان بازیها 4 تیم در کورس قهرمانی این فصل باقی بمانند.
پرسپولیس برای سومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام ماند تا با پیروزی 3 مدعی دیگر فاصله این تیمها با صدرنشین جدول کمتر و تنور رقابت در بالای جدول داغ باقی بماند.این نخستین بار در 4 فصل اخیر است که در فاصله 2 هفته به پایان فصل 4 تیم بخت قهرمانی دارند.پرسپولیس با کسب 4 امتیاز در 2 بازی باقیمانده قطعاً قهرمان لیگ هجدهم خواهد شد و سپاهان و استقلال و پدیده برای فتح جام احتیاج به لغزش قهرمان دو دوره قبلی لیگ دارند.
سپاهان نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده پرسپولیس در اصفهان با 2 گل از سد ماشین‌سازی گذشت تا 53 امتیازی شود.سپاهان در آخرین قهرمانی خود در لیگ چهاردهم در پایان هفته بیست و هشتم، 53 امتیازی بود.
در دیگر دیدارهای این هفته استقلال در اولین تجربه سرمربیگری فرهاد مجیدی، موفق به پیروزی پرگل برابر استقلال خوزستان شد تا با این نتیجه استقلال خوزستان که سابقه قهرمانی در لیگ برتر در پانزدهمین دوره این مسابقات را دارد به عنوان اولین تیم سقوط کرده به لیگ یک لقب گیرد.


این هفته در انتهای جدول در مسجدسلیمان بازی بسیار حساسی بین نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت برگزار شد.با توجه به شرایط جدول یکی از این دو تیم به لیگ یک سقوط خواهد کرد.فاصله یک امتیازی دو تیم باعث می‌شد تیم پیروز میدان شانس زیادی برای بقا داشته باشد.سپیدرود در اوایل نیمه دوم به گل رسید و در ادامه بازی مقاومت جانانه‌ای داشت و حتی دروازه این تیم مقابل ضربه پنالتی بسته باقی ماند ولی سرانجام در دقیقه 99 نفت مسجدسلیمان به دیرترین گل فصل دست یافت تا بازی با تساوی یک-یک خاتمه یابد تا برای مشخص شدن تکلیف دیگر تیم سقوط کرده رقابتهای لیگ با جذابیت دنبال شود.
صدر جدول گلزنان نیز دچار تغییراتی شد و لوسیانو پریرا برای پنجمین بازی متوالی گلزنی کرد تا 13 گله شده و به جمع مدعیان اصلی اضافه شود.استنلی کی‌روش نیز برای سپاهان گل زد تا فاصله‌اش با نفر دوم جدول گلزنان به 2 گل برسد.


60610

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
نمیدونم چرا پدیده بعد باخت تو ازادی ..اونم 2 بار ( در لیگ و حذفی ) ..خیلی قوی تر شده :-)
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۲۶
پاسخ
15
16
عشقممم آگوئرو
به احتمال ۹۳.۵۳درصد پرسپولیس قهرمان لیگ هجدهم.اون چند درصد هم برای اتفاقات فوتبالی گذاشتم کنار که شاید قهرمان نشه
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۴۱
پاسخ
7
13