مرگ سزای از دست دادن پنالتی در فوتبال صربستان!

مرگ سزای از دست دادن پنالتی در فوتبال صربستان!

3250
15:05
09 اسفند 1393
هواداران یک تیم صربستانی یکی از بازیکنان تیم خود را به جرم از دست دادن پنالتی تهدید به مرگ کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران یک تیم صربستانی یکی از بازیکنان تیم خود را به جرم از دست دادن پنالتی تهدید به مرگ کردند.

به گزارش وبسایت نود، یکی از بازیکنان تیم نووی پازار در لیگ صربستان به دلیل از دست دادن یک ضربه پنالتی از طرف هواداران تیم خودی تهدید به مرگ شد. هواداران تیم نوی پازار با یک تفنگ به دنبال این بازیکن بودند تا انتقام از دست دادن یک ضربه پنالتی را با گرفتن جان این فوتبالیست بگیرند.

زارکو اودوویسیچ بازیکن بدشانس نیز بلافاصله خواستار انتقال به تیم دیگری شده است و دوست دارد فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند تا جانش را حفظ کند. دور روز پس از آنکه اودویسیچ در بازی برابر FK پنالتی را از دست داد، هولیگان های تیم صربستانی به رختکن تیم هجوم بردند و با تفنگ این بازیکن را تهدید کردند.

این بازیکن نیز در واکنش به این اتفاق گفت: فقط از باشگاه می‌خواهم تا قرارداد من را لغو کند تا بتوانم از این تیم بروم. هیچ حرف دیگری نمی توانم بگویم.

میکو پولدکا رئیس این باشگاه نیز گفت: هنوز هیچ کس هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است. باید منتظر بمانیم تا یک بازیکن بمیرد تا واکنشی صورت گیرد؟ آنچه من را نگران می کند بی توجهی مسئولان است که باعث شده است چنین کسانی در فوتبال باشند.

چندی پیش نیز در بازی صربستان و آلبانی زد و خورد زیادی بین هواداران دو تیم صورت گرفت که منجر به لغو بازی شد.

1140

نظرات کاربران
آرشcr7 پرسپولیس
اونا دیگه چجور آدمایین ؟؟؟ پنالتی که سهله صد تا جام جهانی هم ارزش جون یک انسان رو نداره
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۴:۰۷
پاسخ
1
30