مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان - مجارستان؛ کریمی مدال برنز را بر گردن آویخت

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان - مجارستان؛ کریمی مدال برنز را بر گردن آویخت

4630
21:59
30 مهر 1397
نماینده وزن 92 کیلوگرم کشورمان در 4 وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در مجارستان با پیروزی در دیدار رده‌بندی موفق به کسب مدال برنز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نماینده وزن 92 کیلوگرم کشورمان در 4 وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در مجارستان با پیروزی در دیدار رده‌بندی موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه مسابقات فینال و رده‌بندی 4 وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از ساعت 19:30 امشب در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در دیدارهای رده‌بندی اوزان 79 و 92 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که علیرضا کریمی در وزن 92 کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی مدال برنز را بر گردن آویخت.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر ریکاردو بائز از آرژانتین را شکست داد. وی در دور دوم نیز با نمایشی برتر با نتیجه 7 بر صفر از سد شریف شریف اُف، دارنده مدال طلای المپیک و جهان از آذربایجان گذشت. کریمی در این مرحله هم با ارائه کشتی هجومی با نتیجه 12 بر یک مقابل باتیربیک تساکولوف از روسیه به برتری دست یافت و گام به نیمه نهایی گذاشت. 

وی برای حضور در فینال به مصاف جی دن کاکس، دارنده مدال برنز جهان و المپیک از آمریکا رفت که با ارائه نمایشی ضعیف و پرانتقاد با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد. 

کریمی امشب در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز به مصاف داتو مارساگیشویلی از گرجستان رفت که با برتری 12 بر یک بر سکوی سوم ایستاد.

پیش از این عزت‌الله اکبری در وزن 79 کیلوگرم با شکست در دیدار رده‌بندی از کسب مدال برنز بازماند و پنجم شده بود.

رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم و امیرحسین مقصودی در وزن 65 کیلوگرم نیز با شکست مقابل حریفانشان حذف شدند.

بدین ترتیب تیم 10 نفره کشتی آزاد با کسب تنها 3 مدال برنز توسط (یزدانی، هادی و کریمی) به کار خود در مسابقات جهانی پایان داد.

 

1004

 

نظرات کاربران
milad
ورزش اول کشور!!!!!ارزدولتی!!!نتایج وحشتناک بد،دریغ ازیک فینالیست!!!قبلاها همه ترس کشتی گیرامون روس و امریکابود ولی الان ب غیرازاینهاهم میبازن،هند؟؟؟!!!ولی خدایی کشتی گیرای روس وامریکا چ بدنهایی دارن
۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵:۲۳
پاسخ
4
25
sajad**
تیم کشتی ما سه نفر تیمه نهایی داشت یکم کشتی رو بلد بودن تاکید میکنم بلد بودن میتونستن به فینال برن به نظرمن ضعف کشتی ما اینه که به سبک قدیمی کار میکنن
۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۴۷
پاسخ
2
25