مسعود شجاعی: می‌خواهیم جام را بعد از سالها به خانه برگردانیم/داور استرالیایی خللی در کار ما ایجاد نمی‌ کند

مسعود شجاعی: می‌خواهیم جام را بعد از سالها به خانه برگردانیم/داور استرالیایی خللی در کار ما ایجاد نمی‌ کند

4486
15:24
07 بهمن 1397
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت:من فکر می کنم بازی فردا یکی از قشنگترین بازی های جام باشد.

به گزارش وبسایت نود، مسعود شجاعی که به همراه کی روش در نشست خبری دیدار ایران شرکت کرده بود گفت: خوشحال هستیم که اینجا هستیم و من فکر می کنم بازی فردا یکی از قشنگترین بازی های جام باشد. تیم ایران برای بازی فردا کاملا آماده است و ما نمی توانیم تا این بازی انتظار بکشیم چون برای بازی لحظه شماری می کنیم.

شجاعی در خصوص اینکه برای بازی فردا داور استرالیایی انتخاب شده و آیا با توجه به اتفاقات بازی با عراق 4 سال پیش  این موضوع رو بازیکنان تاثیر دارد یا خیر گفت: (با خنده...) فکر می کنم غول مرحله 5 بود که ما آن را گذراندیم و بازی پیش بود که 4 سال پیش در مرحله اش حذف شدیم! داور هم ممکن است اشتباه کند مثل ما بازیکنان که اشتباه می کنیم. ما باید تمرکز کنیم و فکر نمی کنم حضور داور استرالیایی خللی در کار ما ایجاد کند.

وی در خصوص اینکه بازی دیگر بین قطر و امارات است و فکر می کند بازی بعدی ایران چقدر اهمیت دارد گفت: ما بازی به بازی پیش می رویم و بازی فردا فعلا برای ما مهم است. این کار مربیان است که آنالیز دیگر تیم ها را انجام بدهند. اگر قرار است به فنال برسیم فقط باید به ژاپن فکر کنیم. شاید ما امارات و قطر را بارها برده باشیم ولی این بردها به تورنمنتهای دیگر بر می گردد. هر دو تیم خوب هستند و در حال کار. بهتر است اول درباره بازی فردا تمرکز داشته باشیم و بعد از آن می توانیم در مورد یکی از 2 تیم راه یافته به فینال از آن گروه حرف بزنیم.


شجاعی در خصوص اینکه کی روش قبل از بازی ها گفته بود ژاپن،کره، استرالیا تیم های قوی و مدعی این جام هستند و رویای من حضور در 4 تیم است و حالا برخی از این تیم ها حذف شده اند گفت: تیم هایی که سرمربی ما در خصوص مدعی بودنشان قبل از بازی ها اشاره کرد از نظر آمادگی و امکانات عالی بودند و همیشه از نظر قدرت در سطح اول هستند ولی دیدید که تیم هایی مثل امارات و قطر همه را شگفت زده کردند. ما با همه وجود تلاش می کنیم که بعد از 43 سال شادی را به همه هدیه بدهیم. من همیشه اصطلاحی دارم و به بازیکنان با شوخی می گویم می خواهیم این دوست کوچکمان (جام) را به خانه بعد از سالها برگردانیم.

1870
 

نظرات کاربران
استقلال
مسعود شجاعی توی کنفرانس خبری بازی می کنه خوب هم درخشیده تا اینجا
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۲۸
پاسخ
4
12
علی خلف
کارلوس برو...ما ...دلال میخوایم...ما کسانی را میخوایم که درخواست پول کنن..تا ملی پوش بشن جوانان... ما کسانی را میخوایم که با جون مرگی ببرنمون جام جهانی.... ما مربی هایی را میخوایم که دیگران با رقص انچنانی دق مرگمان کنند.......
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۳۷
پاسخ
3
13
سیدعلی
توکل بر خدا.شمت تلاش کنید و ما هم دعا
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۵۹
پاسخ
1
20
امین خان کلهر
از لحاظ فنی با تمام احترامی که برات قائل هستم جالب نیستی اما واقعا با اخلاق و جنتلمنی انشاالله جام رو بالای سر ببری
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰:۵۶
پاسخ
10
14
عشقممم نیمار
ژاپن برندست :-)
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۵۳
پاسخ
75
8
Wien
واقعا آدم عجیب و پیچیده ای هستی،تا چندروز پیش دائما کی روش جون و کی روش جون میکردی و از آنموقع که ایران جزو چهار تیم آمده،رفتارت ۱۸۰ درجه عوض شد،واقعا هوادارها و آدمهایی مثل تو آفت فوتبال هستند،چون حتی در هواداری دنبال منافع شخصی هستی و تا وقتی اوضاع بنفعت باشد حمایت میکنی و وقتی اوضاع بنفعت نباشد،دشمنی را شروع میکنی،حمایت تو از باشگاه محبوبت یعنی استقلال و حتی بازیکن محبوبت،یعنی نیمار هم اصلا قابل اطمینان نیستند و بموقعش در مورد آنها هم دشمنی را شروع میکنی،دوست عزیز بدترین اتفاقی که برای یک آدم میتواند رخ بدهد اینستکه، اعتبارش را از دست بدهد،هیچ چیزی با ارزشتر از اعتبار و شخصیت در زندگی وجود ندارد،بعنوان یک برادر بزرگتر این حرف را از من داشته باش.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷:۲۴
1
19
سیاوش
سلام آقای فریادشیران یا مایلی کهن یا میناوند! زنگ بزنم آتش نشانی؟!
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۵۰
6
13
امین خان کلهر
شما طرفدران ژاپنی مقیم ایران فردا انشالله روز تلخی خواهید داشت.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۴۶
2
14
LOGAN
آقای شجاعی بازیکن خوب و با اخلاق خوب هستش و به تیم ارامش میده و یه تعامل بین کیروش و بازیکنان ایجاد کرده دیدید که حتی به کیروش هم آرامش میده در حین بازی به امید پیروزی
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۵۴
پاسخ
2
48
مجید
مسعودجان بدون شک قهرمانی متعلق به ایران خواهدبودوبه امیدیزدان پاک بادستان توجام بالاخواهدرفت.منتظردرخشش مجددتون دربازی باژاپن هستیم
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۴۳
پاسخ
3
48
علی
خیلی بزرگواری انشاالله تعطیلات خوش گذشته باشه
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۲۷
پاسخ
36
5
استقلال زندگیمه
ای جانم آقا مسعود... اینقدر خوشم میاد امثال اینجور بازیکنانی که بدون ترس حرف از قهرمانی میزنن.. این صحبت ها یعنی روحیه.. یعنی اعتماد به نفس.... دمت گرم مسعود....
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸:۱۳
پاسخ
5
38
میثم
به امید خدا این بار فوتبال روی خوشش رو به ما نشون میده.اگه مث همیشه جنگنده باشیم میبریم و من مطمئنم فردا بهترین بازی فوتبال ایران رو خواهیم دید.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۰۳
پاسخ
1
37
ایرانی
مسعود خیلی اقایی . یاد ندارم بازیکن به این باشخصیتی داشته باشیم
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۵۶
پاسخ
14
116
علی
شما که دو دقیقه بازی کردی . دو تا توپ اومد زیر پات لو دادیش لطفا به حساب خودت نذار.جون ادمین بچاپ
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹:۳۶
40
4