مسی: شاید تغییر پست داده باشم اما هنوز به گلزنی ادامه می دهم

مسی: شاید تغییر پست داده باشم اما هنوز به گلزنی ادامه می دهم

3636
22:29
15 اسفند 1396
لیونل مسی بعد از به ثمر رساندن یک گل تماشایی از روی ضربه ایستگاهی مقابل اتلتیکو مادرید که احتمالاً حکم قهرمانی بارسلونا در این فصل از رقابت های لالیگا را امضا کند، اظهار داشت که تغییر پست، تأثیری در روند گلزنی هایش نداشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - لیونل مسی بعد از به ثمر رساندن یک گل تماشایی از روی ضربه ایستگاهی مقابل اتلتیکو مادرید که احتمالاً حکم قهرمانی بارسلونا در این فصل از رقابت های لالیگا را امضا کند، اظهار داشت که تغییر پست، تأثیری در روند گلزنی هایش نداشته است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، ستاره آرژانتینی آبی اناری ها درباره تغییر پست خود زیر نظر ارنستو والورده گفت:

برخلاف سال های گذشته، امسال شاید کمی بیشتر عقب رفته باشم و از عقب برای هجوم به محوطه جریمه حریف می آیم.  درست است که این کار را کرده ام، اما همیشه هدف من ادامه روند گلزنی است.

ستاره 30 ساله آرژانتینی سپس به مرور خاطرات خود در لیگ قهرمانان پرداخت و گفت:

اولین بازی من در لیگ قهرمانان در اوکراین مقابل شاختار دونتسک بود. در آن مسابقه بازیکنان زیادی از بارسلونای B حضور داشتند چون تیم پیش تر صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرده بود. مقابل تیم فوق العاده ای بازی کردیم و باختیم، اما حس انجام اولین بازی در لیگ قهرمانان بسیار خوب بود. همیشه گفته ام که گل های مهم را به خاطر میسپارم، مثل گل هایی که در فینال لیگ قهرمانان یا در نیمه نهایی مقابل رئال مادرید به ثمر رساندم. خاطرات بسیار خوبی از این تورنمنت دارم و از بازی در آن لذت می برم.

1771

نظرات کاربران
حمید مسی
دوستت دارم بهترین بازیکن جهان و تاریخ.همه میدونن هیچ کس حتی مارادونا با تو قابل مقایسه نیست.تو هم گل میزنی و هم بازیسازی و هم دریبلینگ نه مث اون آقا که لحاف تشک انداخته داخل شش قدم تعداد پاسایی که در هر بازی میده به تعداد انگشتان 2 دست هم نمیرسه و اگه پاسای رو به عقبش را فاکتور بگیریم دیگه چیزی از پاس براش نمیمونه چون همه پاساش رو به عقبه.نقشه حرارتی اش را در بازی با اتلتیکومادرید و همه بازی ها ببینید اصلاً داخل محوطه هم نیست و این چنین گل میزنه.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۲:۲۸
پاسخ
7
46
m
king ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۲:۱۸
پاسخ
4
36
عشق یعنی گل سرخ
اوف اوف مسی عزیزم خودت که هیچ من هم یادم نمیره اون گل نیمه نهایی لیگ قهرمانان توی برنابئو که چند نفر رو درو کردی از جمله راموس و مارسلو که عادت کردند به دریبل هات خخخ
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۱:۳۸
پاسخ
5
59
بارسلونا❤
دوست داریم مسی❤ مثل تو دیگه نمیاد
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۲:۰۱
پاسخ
9
41
آرمان استقلالی
عاشقتم پسر...
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۷:۵۱
پاسخ
9
41
بارساپولیس
تو بهترینی
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۵:۳۷
پاسخ
8
43
مستاجر خدا
هر دفعه یه ناپاکی به آمار اون آقا و :))جام های تیم بارسا اضافه میشه واقعا خوشحالم طرفدارشون نیستم و واسم عجیب و سواله که چه طور میشه دوسشون داشت و چه طور این جام ها و کفش و توپ ها بهسون چسبیده؟؟؟؟ آخه چه طور ممکنه داور ۹ متر و ۱۱ متر حساب کنه؟؟ این هم از امار نابغه تاسف تاسف تاسف
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۳:۱۳
پاسخ
77
10
دختر پرسپوليسي
امپراطور مسي عشق مسي همه چي مسييييي
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۸:۳۱
پاسخ
8
61