مس کرمان به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی صعود کرد

مس کرمان به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی صعود کرد

1319
16:16
05 مهر 1395
با انصراف تیم خیبر خرم‌آباد از حضور در بازی‌های جام حذفی تیم فوتبال مس کرمان به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - با انصراف تیم خیبر خرم‌آباد از حضور در بازی‌های جام حذفی تیم فوتبال مس کرمان به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرد.

به گزارش وب سایت نود، سیامک کوهگرزاده مدیر رسانه ای تیم فوتبال خیبر خرم آباد با اعلام انصراف این تیم از حضور در رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: با توجه به فشردگی مسابقات لیگ دسته یک، تیم فوتبال خیبر از حضور در مسابقات جام حذفی انصراف داد.
وی در ادامه گفت: طبق صحبت مدیران باشگاه خیبر، چون این تیم دیر بسته شده و زمان بدنسازی را از دست داده است، با تعطیلی لیگ یک به علت برگزاری جام حذفی، فرصت مناسبی برای آماده سازی تیم به وجود آمده تا تیم خود را آماده مسابقات آینده کند.

پیش از این قرار بود تیم‌های مس کرمان و خیبر خرم‌آباد در مرحله‌ سوم رقابت‌های جام حذفی روز جمعه نهم مهر در ورزشگاه باهنر به مصاف یکدیگر بروند که با انصراف تیم خیبر این بازی لغو شد و تیم مس به دور بعد بازی‌ها صعود کرد.

مس کرمان در دور چهارم مسابقات با برنده‌ بازی تیم‌های ملوان نوین و استقلال تهران روبرو خواهد شد که در صورت برد تیم استقلال، تیم مس کرمان در ورزشگاه آزادی میهمان این تیم خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
آدم
حالا فرض كنيد مس الكى و ديمى جام حذفى را ببره ! اون وقت اين تيم ميخواد بعنوان نماينده ايران تو آسيا شركت كنه ! آيا اين تيم ميتونه از حيثيت ايران دفاع كنه ؟ البته كه نه گلباران ميشه و سرشكسته بر ميگرده. عجب شير تو شيرى هست فوتبال تو ايران. شركت مس كرمان توضيح بده كه اين باشگاه فوتبال تا كنون چه منفعتى از كنار اين تيم داشته كه همچنان به فعاليت اين باشگاه ادامه ميده ؟
۰۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۹:۴۴
پاسخ
0
3