مشروح اولین برنامه نود در سال 1396

مشروح اولین برنامه نود در سال 1396

34887
22:27
07 فروردین 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - اولین برنامه نود در سال 1396 با محور بررسی بازی های ملی از ساعت 22:27 هفتم فروردین روی آنتن رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - اولین برنامه نود در سال 1396 با محور بررسی بازی های ملی از ساعت 22:27 هفتم فروردین روی آنتن رفت.

نظرسنجی امشب برنامه نود مربوط به پیش بینی بازی روز سه شنبه میان ایران و چین است. به شکلی که برای پیش بینی بازی باید دو عدد را به شماره 200090 ارسال نمایید. عدد اول تعداد گلهای ایران خواهد بود و عدد دوم تعداد گلهای چین. (ویدئو: نتیجه بازی ایران - چین؟ (سوال پیامکی ) قرعه کشی تا سوت آغاز بازی ادامه خواهد یافت.

اولین بخش از برنامه مربوط به برخی اتفاقات و صحبت های جالب سال 1395 بود که از برنامه قبلی جا مانده بود.

پس از آن آیتمی از سفر بهادر امیری، گزارشگر برنامه 90 به قطر برای پوشش خبری بازی ایران و قطر پخش شد. (ویدئو: گزارشی از حال و هوای ایرانیان مقیم قطر پیش از بازی با ایران  )

بخش بعدی مربوط به مصاحبه ویدئویی و مستقیم با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران (ویدئو: گفتگو با کی روش در آستانه بازی با چین)بود. کی روش در این مصاحبه در ابتدا در مورد پیروزی ارزشمند مقابل قطر  اظهار داشت: باعث افتخار من است که در برنامه 90 حضور می یابم و سال خوبی را برای ایرانی ها آرزو می کنم. بسیار خوشحال هستیم که قطر را شکست دادیم هر چند که به نتایج تیم های دیگر اهمیتی نمی دهیم. فردا بازی دشواری مقابل چین داریم. چین با چهار بازی دوستانه و آمادگی کامل به این جا آماده است. تیم چین طراوت بالایی دارد و امیدواریم که فردا سه امتیاز را بدست بیاوریم. هنوز هر اتفاقی برای رده های اول تا سوم محتمل است و فقط در پایان دور برگشت تیمهای صعودکننده مشخص خواهند شد. تیم قطر در ابتدای دور برگشت امیدها و آرزوهای بزرگی داشت اما شروع خوبی نداشتند. بازی مقابل قطر خیلی مشکل بود. قطر سرمایه گذاری های زیادی انجام داده است و به حضور در جام جهانی امیدوار است. ما فقط کار خودمان را انجام می دهیم و تلاش خود را انجام می دهیم تا با کسب نتایج مناسب، در پایان دور برگشت تیم صدرنشین گروه باشیم. در روزهای اخیر تعادل آن چنانی وجود نداشت و حمایت دلخواه من از تیم ملی صورت نگرفت. روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم اما در حال حاضر تمام تمرکز خود را روی بازی مقابل چین خواهیم گذاشت و با استحکام و اعتقاد زیاد در این بازی حضور می یابیم.

کی روش در مورد بازی فردا میان ایران و چین در ورزشگاه آزادی هم صحبت کرد:برای من پیشرفت چینی ها با لیپی اهمیت زیادی ندارد بلکه به خوب بازی کردن و خوب دفاع کردن تیم ملی ایران اهمیت می دهم. باید از هنر بردن استفاده کنیم و بردن را بلد باشیم. باید در خانه با حواس جمع بازی کنیم چرا که تیمهایی مثل چین که با روش ضد حمله بازی می کنند تیمهای خطرناکی هستند و باید با تمرکز بازی کنیم.تمام تمرکز من عملکرد تیم ملی ایران خواهد بود نه چین. بازی فردا چه با لیپی چه بدون او بازی مشکلی خواهد بود. بازی رفت ما مقابل چین با مربی دیگری برگزار شد که بازی مشکلی بود هر چند که باید در آن بازی با نتایج سه بر صفر یا چهار بر صفر برنده می شدیم. البته چین در اواخر  آن بازی موقعیت های خطرناکی ایجاد کرد و امکان شکست ما وجود داشت. باید تلاش کنم تا بازیکنان من تمرکز بالایی در آن بازی داشته باشند و با نظم و سازماندهی بالایی به میدان بروند و هوشمندانه از هنر بردن درون زمین بهره برداری کنند. برای بازی مقابل چین به هشتاد هزار هوادار نیاز داریم و با حضور مردم کار ما برای این بازی آسان تر خواهد بود. به این که ایران می تواند اولین تیم صعودکننده به جام جهانی باشد فکر نمی کنم. تجربه من می گوید که نباید به دو بازی بعدی فکر کنیم بلکه فقط به بازی فردا مقابل چین فکر خواهیم کرد. مطلب مهم این است که فردا سه امتیاز را به دست بیاوریم. در دور قبلی مرتکب اشتباه بزرگی مقابل ازبکستان در تهران شدیم و نمی خواهیم آن اتفاق برای ما تکرار شود. احتمالاسه بازیکن نسبت به ترکیب بازی مقابل قطر تغییر خواهد کرد تا تیم دچار طراوت شود.

در میانه صحبت های کی روش، فردوسی پور از هواداران خواست که فردا برای بازی مقابل چین با پیراهن سفید به ورزشگاه بروند و پس از آن کلیپی از بازیکنان تیم ملی پخش شد که توصیه های جالبی به هواداران برای بازی روز سه شنبه داشتند.(ویدئو: درخواست بازیکنان تیم ملی از هواداران )

در اولین باری که نتیجه نظرسنجی پخش شد هم 94.5 درصد رای به پیروزی ایران داده بودند، 3.5 درصد تساوی را پیش بینی کرده بودند و فقط 2 درصد برد چینی ها را پیش بینی کرده بودند.

پس از آن قرعه کشی نظرسنجی برنامه قبلی نود با انتخاب کی روش انجام شد. آیتم بعدی هم مربوط به لحظه تحویل سال نو در اردوی تیم ملی بود.( ویدئو: حال و هوای اردوی تیم ملی در قطر در لحظه تحویل سال نو)

فردوسی پور پس از آن که وعده داد تا در برنامه ای به بررسی اتفاقات بازی معروف ایران و ژاپن که به مرگ هفت تماشاگر ایرانی ختم شد بپردازد، در مورد شرایط تیم های ملی مختلف جهان پرداخت. پس از آن آیتم بازی ایران  و قطر پخش شد. (ویدئو: گزارش ویژه نود از بازی قطر ۰-۱ ایران)

 آیتم بعدی مربوط به مصاحبه و سوال و جواب های بامزه از برخی ملی پوشان بود. (ویدئو: گفتگو جالب و طنز با بازیکنان تیم ملی)

پس از آن آیتمی در مورد آنالیز بازی تیم ملی ایران مقابل قطر پخش شد.(ویدئو: آنالیز عملکرد ایران مقابل قطر)

پس از این آیتم نوبت آنالیز بازیکنان تیم ملی در بازی مقابل قطر بود که میلاد محمدی به عنوان بهترین بازیکن بازی معرفی شد. (ویدئو: نمرات بازیکنان ایران در بازی مقابل قطر)قسمت بعدی آنالیز هم مربوط به تیم ملی چین بود.

آیتم بعدی مربوط به صحبت های مدیران صدا و سیما و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در مورد تیم ملی بود.(ویدئو: نشست صمیمانه مدیران صدا و سیما با مسئولین فدراسیون فوتبال )

پس از آن آیتمی  بعدی مربوط به تمجید مایکل اوون و اوون هارگریوز، دو بازیکن اسبق تیم ملی انگلیس از سردار آزمون و حذف سردار با روستوف و انصاری فرد با المپیاکوس از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا بود. عملکرد دیگر لژیونرها هم در این آیتم مورد بررسی قرار گرفت. (ویدئو: عملکرد لژیونرها در هفته گذشته)

پس از آن نوبت پخش صحنه های بازی الریان و پرسپولیس به علاوه بازی استقلال خوزستان و لخویا بود که از آخرین سه شنبه سال 95 باقی مانده بود و مورد بررسی قرار نگرفته بود.

آیتم پایانی برنامه مربوط به تخلف در لیگ فوتسال بود. (ویدئو: استفاده از بازیکنان غیر مجاز در لیگ فوتسال)

1140

نظرات کاربران
pouyan
امیدوارم پیروز بشیم♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۹:۳۵
پاسخ
0
0
مجید هاشم زاده(شیراز)
عادل جان سلام .عید را به شما و همه دست اندرکاران پرتلاش برنامه خوب 90 تبریک می گویم. واقعا" خسته نباشید برای یک سال پر تلاش دیگر.....
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۹:۴۰
پاسخ
1
1
براتعلی 66666
انشااالله ایران3چین1بایک بردشیرین میریم که 90درصدراه سعودبه چام چهانی بااین بردطی کنیم هواداران ایرانی بهترین یار12تیم ملی
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱:۴۷
پاسخ
2
2
مهدی
ایران❤
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰:۴۶
پاسخ
0
8
علیرضا فرزانه
30
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۳:۵۹
پاسخ
1
7
حسین
دوره قبل که با گل شانسی گوچی و نود دقیقه دفاع مطلق و دست به دعای مردم رفتیم جام جهانی و تو 32 تیم، 28ام شدیم. امیدوارم این بار مثل 2006 با اقتدار و بدون استری بریم جام جهانی. مردم ایران تو این مشکلات تنها دلخوشیشون این فوتباله. آقای کیروش مردم ایران لایق بهترینان. هیچ وقت دلشونو نشکن یا تهدیدشون نکن.
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۷:۲۰
پاسخ
58
30
ژوزه
منطقتون خیلی بامزس.میگید با کیروش 28 ام جام جهانی شدیم اما نمیگید با برانکو چجوری خوار شدیمو برگشتیم. توی گروهی به مراتب اسون تر از 2014. بعد هم تیم ملی 27 ام شد این دوره. بعد هم یه جوری میگید با خیال راحت زمان برانکو گروه 4 تیمی بود الان 6 تیمیه. معلومه گروه شیش تیمی رقابتها توش فشرده تره.
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵:۵۲
11
12
9
دوره قبل اولین بار به عنوان تیم اول رفتیم جام جهانی، تو با برانکو حال کن که 3 تا 3 تا داره میخوره، بابا اقتدار!!! به مربیتون بگو از کیروش یاد بگیره شاید فرجی بشه!!!
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۸:۲۷
23
43
علی اکبر
دوره قبل شانسی بود؟؟؟؟ مهندس تیم اول گروه شدیم.
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۴:۱۱
11
42
نوید 64
عجب ادمای جو گیری هستن بعضیا ایران به غیر از بازی اول تو هیچ مسابقه ای بیشتر از یه گل نزده حالا نتیجه 3_0 شده جز بیشترین احتمالات مردم واقعا طرفداران کیروش هم مشخص شدن بیشتر جوگیرن تا منطقی
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۸:۱۴
پاسخ
55
21
علی
دوسته عزیر اونقدر منطقی گفتی که هیچ منتقدی نمیتونه جوابتو بده فقط دیسلایک میزنن
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸:۰۶
2
10
فرهاد نکویان
21
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۲:۲۸
پاسخ
3
20
**لیوانغربی**
**4-0 تیم ملی ایران***
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۸:۱۴
پاسخ
6
33
مهدی
ایران2-چین0
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۲:۱۰
پاسخ
3
39
فريد
مساوي0-0
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۰:۳۱
پاسخ
43
9
محمد
انشااله بچه های تیم ملی ایران بایک بردپرگل عیدی خوبی به هموطنامون میدن
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۶:۴۹
پاسخ
9
63
❤❤ بهشت قرمز ❤❤
کی روش اگه مرد بود بازیکنای پرسپولیس رو دعوت نمیکرد تا همه ببینید تیم ملی بدون بازیکنای پرسپولیس هیچه
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۳:۱۱
پاسخ
139
50
هاتف
خدا سینه شما را از کینه علیه تیم ملی خالی کنه و کله شما را هم پر از عقل کنه
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۸:۲۱
19
62
شیوا
چیه الان کی بشه سرمربی تیم ملی شما خوشحال میشی؟کی مدنظرتونه؟؟؟؟؟مگه خوابشوببییییینییییییییییییییییییییییییییییییییییی
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۰:۲۷
16
40
امید
الان وقت این حرفها نیست. گذشته ها را فراموش کنید و از تیم ملی حمایت کنید
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۹:۲۶
6
54
4*3*9
**دوست عزیز** تیم ملی ایران با قطر در زمین حریف بدون حضور یک سری از بازیکنان پرسپولیس حریف رو برد و بدون گل خورده برگشت!!! بازیکنان پرسپولیس هفته قبل با همین بازیکنانی که شما هوادران منم منم اونا رو می کنید از الریان سه خوردند!! علی الخصوص از دست عروسک تا به تا و زیزی گلو......
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۱:۲۳
36
88
برانکو مربی درجه سه
برانکو اگه مرد بود سه ملی پوش نفت رو نمی خرید. و یا حد اقل حالا که این همه ملی پوش خریده سه تا از قطری ها نمی خورد.
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۸:۳۵
70
113
33 ستاره ای که سوخت
به امید برد یوزپلنگ ها
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۰:۳۷
پاسخ
7
86
matin
ایران۳_0چین ۸۰ میلیون هوادار منتظر آتیش بازی در آزادی
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۲:۵۲
پاسخ
13
136
علی اکبر
فردا منتظرتونیممممممممممم. حتما میریم استادیوم
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۱:۵۰
8
35
۴۴۴۴**
درجواب امید:۱-هردوکوتاه اومدن نه فقط کیروش اگه برانکواون حرفهاروجهت حمایت نمیزدکیروش هم ولش نمیکردواون بیانیه هاادامه داشت پس جوری صحبت نکن که انگارکیروش کم اوردچون همه میشناسن کیروش رو۲-اون بحث هاتموم شده چرابازالکی اون حرفهارومیکشی وسط پسپسیاخودشون دارن حمایت میکنن منظورم هوادارهاشونه البته به جزیک نفر؛پس این حرفهاروتموم میکنیم وفردا ابی و قرمز و... همه میریم ورزشگاه
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۸:۱۹
23
49
حجت
انشالله سال پرباری باشه
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۹:۰۸
7
44
ق مثل
خواهشا اونایی که یه مدت منافع ملی رو به حراج گذاشته بودن و میگفتند ورزشگاه نمیایم... فردا رو حرفشون بمونن.... تا وطن پرست های واقعی فردا ورزشگاه رو پر کنند...
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۳:۳۹
57
75
ق مثل
2-0 میبریم.... با گل های قوچی و سردار...
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷:۱۳
10
57
امید
من از هواداران پرسپولیس که کیروش مدتی با اعصابشون بازی کرد تقاضا دارم کدورت ها را کنار بگذارند و کیروشی که یه مدت گوشه رینگ بود و خیلی هم اذیت شد و در نهایت کوتاه هم اومد، را تشویق کنند و از فشارهای روانی چندماه گذشته خارج بشه و به نوعی معرفت و بزرگی خودشون را نشون بدند و نشون بدند که مشکلی باهاش نداریم و اگر کیروش رفتار حرفه ای داشته باشه ما هم حمایتش می کنیم چون کیروش مربی خوب و بزرگی است و شایسته حمایت و احترام. من کاملاً حس می کنم کیروشی که تا یکسال پیش پادشاه مطلق فوتبال ایران بود وقتی شریک پیدا کرده خیلی اذیت شده. کسایی که ورزشگاه می روند لطفاً کیروش را هم تشویق کنند.
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۲:۵۳
60
88
محمدتاجی بارسایی❤
ایران2چین0 عششق ااست ایراااااا❤اااااان عششق ااست کی رررر❤وش....!
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۳:۲۵
12
79