مشروح برنامه 23 مرداد نود / حمایت قاطع از بلیت فروشی باشگاه‌ها

مشروح برنامه 23 مرداد نود / حمایت قاطع از بلیت فروشی باشگاه‌ها

36782
22:52
23 مرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه 23 مرداد نود با محوریت بررسی هفته سوم رقابت های لیگ برتر از ساعت 22:48 دوشنبه از شبکه سه روی آنتن رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه 23 مرداد نود با محوریت بررسی هفته سوم رقابت های لیگ برتر از ساعت 22:48 دوشنبه از شبکه سه روی آنتن رفت.

در ابتدا سوال مسابقه نظرسنجی با موضوع بلیت فروشی رقابت های لیگ برتر در راستای بحثی که از فصل گذشته در این خصوص برنامه نود آغاز کرده پخش شد.

کلیپ هفته همراه با تصاویر جذاب هفته سوم لیگ برتر اولین بخش بود که به پخش رسید.(ویدیو)

90 درجه و مرور طنز اتفاقات هفته سوم لیگ برتر پخش شد که شامل لحظات زیر بود:(ویدیو)
اهدای شاخه گل و سه بوس نفیس به خبرنگاران در روز خبرنگار
پارازیت روی امواج پخش تصویر آهسته گل استقلال
رفاقت گلرها با کسانی که به آنها گل به خودی می زنند
تغییر رشته حسین کعبی از ورزش های رزمی به کشتی
تصویر کمتر دیده شده از بلایی که بیرانوند بر سر گلزنان می آورد

 ترین های هفته سوم لیگ برتر پخش شد و شامل قسمت های زیر بود:(ویدیو)
حرکات تکنیکی هفته: علی علیپور، علیرضا نقی زاده، فرید کریمی، کریم احمدی، محسن مسلمان، حسن بیت سعید، امیرمحمد پناهی، احسان پهلوان، ایمان مبعلی، محمد انصاری، علی قلی زاده، سجاد شهباززاده، حسین بادامکی، داریوش شجاعیان، فرید محمدی زاده، مهدی کیانی
تیر دروازه هفته: سجاد آشوری مقابل ذوب آهن
کار تیمی برتر هفته: تراکتورسازی مقابل استقلال
موقعیت از دست رفته هفته: روزبه شاه علی دوست مقابل استقلال خوزستان
پاس گل برتر هفته: امین حاج محمدی مقابل سپیدرود
مهار برتر هفته: علی کیخسروی مقابل پارس جنوبی
گل برتر هفته: سرور جپاروف مقابل تراکتورسازی

 
گزارشی از مراسم اهدای توپ طلای مهدی طارمی به آستان قدس رضوی پخش شد.(ویدیو)


خلاصه مسابقه گسترش فولاد 1-0 سپیدرود
نکتها: هر دو گل لیگ هفدهم گسترش فولاد توسط خالقی فر به ثمر رسید

خلاصه مسابقه استقلال خوزستان 1-2 سایپا
نکته: گلزنی سایپا به استقلال خوزستان بعد از 2 فصل

خلاصه مسابقه نفت آبادان 2-0 پدیده
نکته: پدیده در چهار بازی اخیر خارج از خانه سه شکست و  یک تساوی داشته

 
قاسم حدادی فر بازیکن مصدوم ذوب آهن که هفته گذشته بار دیگر رباط صلیبی پاره کرد و شش ماه از میادین دور خواهد بود روی خط تلفنی آمد و ضمن صحبت درباره مصدومیتش قرعه کشی مسابقه هفته قبل به کمک او انجام شد. حدادی فر کاپیتان ذوب آهن گفت: زیر نظر دکتر کیهانی جراحی کردم و دوست ندارم این طور فوتبال را کنار بگذارم و امیدوارم با قدرت به میدان برگردم.(ویدیو)

ابراهیم میرزابیگی کارشناس این هفته به برنامه آمد و داوری مسابقه گسترش فولاد - سپیدرود بررسی شد: خطا روی مهاجم سپیدرود پشت محوطه به اشتباه اعلام شد و خطایی نبود اما اگر قرار بود خطا باشد داخل محوطه بود. گل سپیدرود در نیمه دوم به اشتباه آفساید اعلام شد.

داوری مسابقه استقلال خوزستان - سایپا: برخورد ضربه آزاد ترابی به دست مدافعان استقلال خوزستان قابل تشخیص نیست. قبل از گل سایپا به استقلال خوزستان قلی زاده خطایی انجام نداد و دستی که گذاشت خطا نبود.

داوری مسابقه نفت آبادان - پدیده: گل اول نفت آبادان توسط آگوستو سزار آفساید بود. قبل از گل دوم نفت آبادان بازیکن نفت از ناحیه سر مصدوم شده و روی زمین بود  و داور باید بازی را متوقف می کرد اما گل سالم بود.

ویدیوی داوری سه مسابقه پخش شده

 

بازی نوستالژیک این هفته مسابقه معروف استقلال و سایپا و شائبه کم کاری بازیکنان استقلال برای برکناری ناصر حجازی بود که گفت و گوهایی با صفدر یوسفلو، پرویز برومند و بهنام ابوالقاسم پور هم به همین بهانه پخش شد.(ویدیو)

گفتگوی ویژه با بهنام ابوالقاسم پور درباره بازی معروف استقلال - سایپا

گفتگوی ویژه با صفدر یوسف لو بازیکن سابق سایپا درباره بازی معروف استقلال - سایپا

گفتگوی ویژه با پرویز برومند درباره بازی معروف استقلال - سایپا

 
خلاصه و حواشی مسابقه نفت تهران 0-3 پرسپولیس
نکته ها: اولین گل با پای احمدزاده برای پرسپولیس در لیگ
هفتصدمین گل تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر
4 برد و 4 کلین شیت و 11 گل زده در 4 تقابل اخیر پرسپولیس با نفت
بهترین شروع 10 فصل اخیر پرسپولیس
برانکو در 6 تقابل اخیر با سرمربیان سابق پرسپولیس برنده بوده

 
تیم هایی که بیشترین گل را از طارمی دریافت کرده اند، نفت تهران 5 گل، سپاهان 4 گل و استقلال خوزستان 4 گل بوده اند. تنها گل تاریخ فوتبال طارمی با لباسی غیر از پرسپولیس در ترکیب شاهین بوشهر مقابل نفت تهران بوده است.

 

هفتصدمین گل تاریخ پرسپولیس مقابل نفت تهران به ثمر رسید و به همین بهانه گل های 100، 200،... و 700 پرسپولیس مرور شد.

بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور بخش بعدی بود که روی آنتن رفت.(ویدیو)

حرف و حدیث های مطرح شده درباره منشا و پاس ندادن بازیکنان پرسپولیس به او موضوع آنالیز این هفته برنامه نود بود که به پخش رسید و مشخص شد چنین مسئله ای وجود ندارد.(ویدیو)

 
نامه عجیب باشگاه استقلال خوزستان به فیفا برای حل مشکل TMS این باشگاه با اشتباهات فاحش نگارشی در زبان انگلیسی سوژه بعدی بود که مورد بررسی قرار گرفت و یعقوب پیری سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان در این خصوص توضیح داده و گفت پورکیانی قائم مقام سابق باشگاه خارج از چارت اداری باشگاه این نامه را از منزلش ارسال کرده است.(ویدیو)

پورکیانی هم با مسئولان برنامه تماس گرفته و اعلام کرد پسرش این نامه را نوشته است!

حواشی پیش از بازی و حضور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی و سفر آنها از تبریز به تهران برای بازی مقابل استقلال موضوع گزارش ویژه بعدی بود که پخش شد.(ویدیو)

خلاصه و حواشی مسابقه استقلال 1-0 تراکتورسازی

از لیگ چهاردهم تاکنون 22 بار توپ به تیر دروازه سیدمهدی رحمتی برخورد کرده و در این زمینه رکورددار است. رحمان احمدی 19، حامد لک 18، رشید مظاهری 16 و محمدرضا اخباری 9 بار توپ به تیر دروازه هایشان برخورد کرده است و در این زمینه خوش شانس بوده اند.


گزارشی از جزییات بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر پخش شد که نشان می داد شرکت برهان مبین با کسب دو و نیم میلیارد درآمد از بلیت فروشی بازی های پرسپولیس و استقلال از هر دو باشگاه بیشتر درآمد کسب کرده است!(ویدیو)

تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر به این ترتیب اعلام شد: لک، تیموری، خالدی، نصاری، کرار جاسم، سزار، جپاروف، مسلمان، آقایی و طارمی

بهاروند رئیس سازمان لیگ روی خط تلفنی آمد و درباره شرکت واسطه بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر گفت مدت هاست به دنبال این هستیم قرارداد شرکت برهان مبین را فسخ کنیم و به زودی این اتفاق با توافق طرفین انجام خواهد شد. من به هیچ وجه این قرارداد را قبول ندارم و سهم 35 درصدی در نظر گرفته شده برای این شرکت اصلا مورد تایید نیست.

طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و بیهقی قائم مقام شرکت برهان مبین هم روی خط آمدند و درباره همین مساله صحبت کردند. 

طاهری گفت بلیت هایی که به قیمت 5 هزار تومان در اختیار هواداران قرار می دهند تنها 100 تومان هزینه تولید آن است!

قائم مقام شرکت برهان مبین گفت ما نه تنها در این قرارداد سود نکردیم بلکه ضرر کردیم و اگر شما از وضعیت شرکت ما خبر داشته باشید به حال ما گریه می کنید!

وی در پاسخ به این سوال که اگر شرکت خوبی هستید چرا سازمان لیگ می خواهد قرارداد با شما را فسخ کند گفت دلیل اول گزارش برنامه شما و فشار باشگاه هاست و دلیل دیگر این است که در سال اول شرکت ما ضرر داد و تعداد تماشاگران کمتر بود اما الان که پرسپولیس و استقلال مدعی شده اند و تماشاگران بیشتر شده و  به سود رسیده می خواهند قرارداد را از ما بگیرند.(ویدیو)


از 90 تا 90 با مرور حواشی هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد و شامل خبرهای زیر بود:(ویدیو)
حمله به صفحه شخصی حسین بادامکی بعد از مصدومیت ناخواسته قاسم حدادی فر
ناراحتی ساسان انصاری از تست دوپینگ تکراری
مشکل دکل نور ورزشگاه بنیان دیزل
عملکرد عجیب توپ جمع کن های آبادانی
حمله اوباش به بدنساز سابق باشگاه ماشین سازی و زخمی کردن او
دلیل پوشیدن پیراهن شماره 47 توسط مهدی شریفی بیماران سندروم داون هستند
نظر رئیس فدراسیون فوتبال درباره شرایط نابسامان حضور تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

 خلاصه مسابقه سپاهان 1-1 پارس جنوبی
نکته ها: پارس جنوبی سه پنالتی در سه بازی داشته
3 بازی و 7 امتیاز بهترین عملکرد یک تیم در نخستین حضورش در لیگ برتر است

خلاصه مسابقه پیکان 0-0 ذوب آهن
نکته ها: توقف روند 5 برد پیاپی ذوب آهن مقابل پیکان
توقف روند 3 پیروزی پیاپی قلعه نویی برابر جلالی

خلاصه مسابقه سیاه جامگان 1-2 فولاد
نکته: فولاد بی شکست برابر سیاه جامگان در تاریخ لیگ برتر است

بدترین شروع سپاهان در تاریخ لیگ برتر در سه هفته نخست بررسی شد.

میانگین سنی گلزنان و پاسورها در لیگ برتر 27.96 سال بوده در حالی که در فولاد این عدد 22.2 سال بوده است.

داوری مسابقه نفت تهران - پرسپولیس: محسن مسلمان به دلیل هل دادن بازیکن نفت باید کارت زرد می گرفت که گرفت و چون شدت بالایی نداشت کارت قرمز لازم نبود. کامدار هم به دلیل تکل خطرناک روی پای مسلمان باید کارت زرد می گرفت.

داوری مسابقه پیکان - ذوب آهن: کارت زرد دوم و اخراج بازیکن ذوب آهن درست بود و با توجه به اینکه بازیکن پیکان در موقعیت حمله قرار داشت و یک موقعیت گرفته شد باید اخطار می گرفت.

داوری مسابقه سیاه جامگان - فولاد: سرنگونی عبدالله کرمی در محوطه جریمه سیاه جامگان خطا بود و باید پنالتی اعلام می شد. عبور توپ فولاد روی کرنر از خط دروازه تنها برای کمک داور قابل تشخیص است و به نظر می رسد گل نشد. کشیدن پیراهن مهاجم فولاد روی ضربه کرنر بعدی هم خطا بود و باید پنالتی اعلام می شد.

داوری مسابقه سپاهان - پارس جنوبی: سرنگونی ساسان انصاری در محوطه جریمه خطا بود و دروازه بان مرتکب پنالتی روی او شد و باید کارت زرد هم به دروازه بان سپاهان داده می شد. پنالتی پارس جنوبی درست بود اما کارت قرمز دروازه بان اشتباه بود و در قوانین جدید کارت زرد کافی است.

ویدیوی داوری چهار مسابقه پخش شده

 با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت 2:26 بامداد سه شنبه به پایان رسید. در نهایت با شرکت یک میلیون و 895 هزار نفر در نظرسنجی، 92.5 درصد موافق واگذاری بلیت فروشی به باشگاه ها بودند و 7.5 درصد نظر مخالف داشتند.

نظرات کاربران
همیشه سرخ
باید تماشاچیا به زور وارد ورشگاه بشن و پول بیلیطاشونو مستقیما به حساب باشگاه بریزن
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶:۴۱
پاسخ
0
3
ماهان
اگه می خوان مشکلات باشگاه ها حل شه باید بلیط فروشی دست باشگاه باشه اینطوری چهل درصد می رسه به تیمای پایتخت اونطوری هفتادوپنچ درصد که کمک خوبی هست براشون
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰:۴۸
پاسخ
0
2
ممد
آقا عادل دستخوش،خدایی برنامه دیشب یکی از بهترین برنامه های نود بود،خدایی دست خیلیارو تو رو کردی،جلوی خیلی از فساد ها تو فوتبال ایران رو تو گرفتی،دیشب هم پرسپولیسیا طرفت بودن و هم استقلالیا و تراکتوریا و این یعنی کارت درسته
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶:۰۹
پاسخ
1
10
بهنام
کدام یک از مسولین ورزشی به نظر مردم اهمیت میدن. باید ببینیم در عمل چه اتفاقی می افتد
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲:۰۸
پاسخ
1
10
arkani
ما هوادارهاي تراختور از كليه عوامل برنامه نود و اللخصوص جناب اقاي فردوسي پور صميمانه و عاشقانه تشكر ميكنيم بابت پخش كليپ هواداران تراختور كه اينطوري با تمام سختي و مشقت براي بازيها به تمام نقاط ايران و خارج از كشور ميرن وخدا را شكر ميكنيم برنامه ايم پيدا شده كه جواب اين همه مشتاق به تيمشرو بده ممنونيم ازبرنامه عاليتون ...........اي كاش مسوليم پيدا ميشد كه جواب اين همه وابستگي و عشقو بده خداييييييييييييش طرفدار واقعي اينها هستن كه با همه ناراحتي و باختها بازم پشت تيمشون وايسادن و دارن ميگن ايبي يوخ .....مديريت باشگاه .سرمربي تيم .بازيكنان . تمامي عوامل و اونهايي كه در راس كارن خواهشن شما هم يه تكوني به خودتون بديد و جواب اين همه غيرتو و همبستگيو بديد
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴:۱۵
پاسخ
2
14
مجید هاشم زاده (شیراز)
عادل خان دستت درد نکنه...نود دیشب عالی بود...به شما و همکاران گرامیت خسته نباشید میگویم...
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷:۵۸
پاسخ
2
13
سپاهان کبیر
باز هم ناداور بر علیه سپاهان بزرگ ما همیشه ساکت نمیشینیم
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۲:۵۲
پاسخ
32
8
arman
1
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۴:۴۱
پاسخ
1
11
Mohsen.de
چه کسی مسئول بوده و بلیط فروشی را به برهان مبین بدون مزایده داده. رئیس فدراسیون ، رئیس سازمان لیگ . یعنی اینقدر مشگل هست بفهمن کی اینرا به این شرکت داده؟ همان شخص داره از این قضیه سود میبره . یعنی کمیته انضباطی از طریق بازرس یا نهادهای نظارتی نمیتوانند بفهمند ؟ فدراسین نشینها نمیخوان . حالا هم کی بود کی بود من نبودم ادمین التماس دعا
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۳:۲۵
پاسخ
2
89
Mehdi perspolise
نه دیشب معلوم شد فدراسیون هم کاره‌ای نبوده بلکه کار از بالاتر ابلاغ شده از وزارت ورزش چه تو دولت قبل چه دولت جدید
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵:۱۵
0
5
asad
%۱۰۰ خبرایی هست شک نداریم
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵:۰۸
0
26
حمید
صد در صد گزینه 1
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷:۴۴
پاسخ
5
63
مسعود گل باشی
خداوکیلی اون 100 هزارنفری که زدن خیر به گزینه 2 رای دادن پیش خودشون چه فکری کردن
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷:۱۹
پاسخ
70
109
مهدی بشیری
در جواب تیـــــم مــــلی ۹۹: وقتی در مورد چیزی اطلاعی نداری مجبور نیستی حرف بزنی. بهت حق میدم شماها با فرودگاه خاطرات خیلی بدی دارین واسه همین هی فرودگاه فرودگاه میکنی از بازی تراکتور پرسپولیس به بعد تیم تراکتور فعلا تنها تیمیه که پول بلیط فروشیاش به باشگاه میرسه و نوسان قیمت هم نداشتیم
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵:۳۲
6
6
مصطفی
اینایی که به شما دیسلایک دادن چه فکری کردن ؟ منم دیسلایک کنین پس با این حساب .. خخ
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳:۲۹
18
22
زلزله شـیــش ریشتر
گل باشی جان. یه طرفه به قاضی نرو. من خودم خیررو زدم. وقتی به باشگاه بسپرن یه چیزی مث طمع میاد سراغ مدیران و هر هفته میخوان پول بیشتری بگیرن. همش قیمت بلیطها نوسان پیدا میکنه. پس بیشتر به ضرر تماشاچیاست. مث کاری که با پرسپولیس تو لیگ آسیا شد.بازیایی که باید استادیوم پر میشد وافتخار وطنمون بود رو دیدید چطور صندلیهای خالی تو ذوق هر بیننده وطن پرستی میزد....
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶:۰۳
38
6
تیـــــم مــــلی 99
احتمالا منافعی دارن از بلیط فروشی سود بهشون میرسه کم هم نیستن ظاهرا احتمال اینکه از هوادارای اون تیم فرودگاه برو باشن هم هست نمیخان که بلیط فروشی پولش به تیمهای تهرانی برسه
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶:۴۰
7
28
توپچی های قرمز تبریز
چطوری اقای گل باشی نکته جالب پرسپولیس ک خیلی از بازی های پارسالش ورزشگاه کاملا پر بود از جمله بازی با تیراختور اونوقت 2میلیارد بدهکار شده یعنی منفی اونم پرسپولیسی ک بیشترین هوادار رو داشت این چ هزینه هایی هست ک پرطرفدارترین تیم منفی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی پرطرفدارترین تیم 2میلیارد منفی شده پس تیم های پیکان و سایپا و... ک طرفداری ندارن و جز کم طرفدارترین ها هستن باید چند میلیارد منفی بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با این قانون های فدراسیون و سازمان لیگ برا هزینه های باشگاه ها فکر کنم باشگاه نفت سایپا پیکان چیزی بین 100 میلیارد منفی بشن اخه پرسپولیسی ک 100 هزارنفر رو میاورد ورزشگاه منفی شده با پیکانی ک 10 نفر میان ورزشگاه رو مقایسه کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سازمان لیگ عزیز چرا این همه هزینه رو گردن باشگاه میگذارین؟ چرا پرسپولیس و استقلال باید واسه یک فصل 4 میلیارد هزینه ب سازمان لیگ بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه سازمان لیگ ب جز اجاره ورزشگاه ازادی چ هزینه ای کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه باشگاه دولتی و زیر نظر وزارت ورزش ورزشگاه ازادی هم دولتی و زیر نظر وزارت ورزش پس یعنی وزارت ورزش هم صاحب ملک هست هم اجاره کننده ملک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل باشگاه رو خصوصی کنین؟ تنها راهکار اینه ک تماشگرها ب ورزشگاه نرون و پول بلیط رو خود تماشاچی ب حساب باشگاه بریزه
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۳:۱۰
5
42
صابر 666666
خداییش وقتی حرف حق میزنه که دیسش نکنین :))
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰:۴۵
11
48
سیدحسن
۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۴:۴۷
پاسخ
4
49
علیرضا فرزانه
1
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۵:۳۲
پاسخ
4
55
رامین تاج
آقای زرینچه آقای برومند آقای محمودی خجالت بکشین این گلهای مبتدیانرو منم نمیخوردم!
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۴:۱۴
پاسخ
8
89
10-10-3
اسطوره هاتونن دیگه چه میشه کرد اخه
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲:۳۰
9
8
Meysam
1
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۵:۴۷
پاسخ
3
76