مشروح برنامه 26 بهمن نود / خداداد عزیزی بهترین مهاجم سایه پس از انقلاب

مشروح برنامه 26 بهمن نود / خداداد عزیزی بهترین مهاجم سایه پس از انقلاب

66243
22:47
26 بهمن 1394
برنامه نود 26 بهمن با محوریت پوشش مسابقات هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های کشور ساعت 22:46 دوشنبه از شبکه سه سیما پخش شد. گفتگو با جیانی اینفانتینو و فرناندو دی ژسوز گفتگوهای ویژه این هفته بود

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه نود 26 بهمن با محوریت پوشش مسابقات هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های کشور ساعت 22:46 دوشنبه از شبکه سه سیما آغاز شد.

 عادل فردوسی پور گفت امشب سه ساعت در خدمت شما خواهیم بود و در ادامه اعلام کرد: حسین عسگری رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال در بستر بیماری است و براش آرزوی سلامتی داریم.

 سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب بهترین مهاجم سایه بعد از انقلاب پخش شد.آخرین قسمت این نظرسنجی با انتخاب مهاجم نوک در برنامه بعد انجام خواهد شد و تیم منتخب پس از انقلاب تشکیل می شود.

تیم منتخب پس از انقلاب تا پیش از نظرسنجی برنامه امشب به نمایش گذاشته شد:

 فرناندو ده خسوس دروازن بان برزیلی و رکوردشکن استقلال خوزستان مهمان ویژه امشب برنامه نود خواهد بود. تصویر خسوس در پشت صحنه نود:

 کلیپی از آنچه در برنامه 26 بهمن نود خواهیم دید پخش شد که شامل بخش های زیر بود:
شکست استقلال در روز پرحاشیه داوری
مصاحبه اختصاصی با دبیر کل یوفا و نامزد جدی ریاست فیفا
اولین صعود پرسپولیس به جمع سه تیم اول جدول در فصل
یادواره از شهدای چوار در زمین فوتبال

مسابقه نفت تهران برابر الجیش در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان و ناکامی نماینده کشور در صعود به رقابت های آسیایی پخش شد.(ویدیو)

مسابقات تیم ملی فوتسال در مرحله گروهی جام ملت های آسیا با برتری مقتدرانه ملی پوشان کشورمان مرور شد.

مستندی از شهدای چوار  و بررسی زوایای مختلف این واقعه دردناک در بهمن ماه 65 و کشته شدن تعدادی از فوتبالیست ها با موشک ارتش دشمن بعثی پخش شد. عادل فردوسی پور گفت ما این برنامه را کامل تقدیم می کنیم به مردم استان ایلام و درود می فرستیم به شرف پدر و مادر این شهدای عزیز.(ویدیو)

کلیپی زیبا از داستان هفته بیستم لیگ برتر و حواشی آن پخش شد.(ویدیو)

نود درجه و مرور طنز مسابقات هفته بیستم لیگ برتر بخش بعدی بود. گیر دادن به پوشش بازیکنان فوتبال تا شادی بازیکنان پرسپولیس و تشویق به سبک جناب خان از قسمت های جالب این بخش بود.(ویدیو)

بازی گسترش فولاد و ملوان به عنوان اولین بازی هفته بیستم لیگ روی آنتن رفت.(ویدیو)

پس از آن بازی استقلال اهواز و ذوب آهن با تساوی دو تیم در اهواز به پخش رسید.(ویدیو)

آمار و افتخارات گزینه های نظرسنجی امشب نود مرور شد.

آمار بازی ها و گل های ملی سایر مهاجمانی که در نظرسنجی قرار نگرفتند هم اعلام شد:

4379 تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی نود از خارج کشور با استفاده از اپلیکیشن پیامکی برنامه نود اعلام شد.

ترین های هفته بیستم لیگ برتر مرور شد که شامل بخش های زیر بود: (ویدیو)
حرکات تکنیکی هفته: محمد انصاری(پرسپولیس) محمد رضی پور(ملوان) محمد اوسانی(صبا) فرشاد احمدزاده(پرسپولیس) حسن بیت سعید(استقلال خوزستان) مهدی ترابی(سایپا) محمدرضا خلعتبری(سپاهان) قاسم حدادی فر(ذوب آهن) محسن یوسفی(پدیده) فرزاد آشوبی(راه آهن) پیام صادقیان(صبا) وریا غفوری(سپاهان)
کار تیمی برتر هفته: پرسپولیس مقابل فولاد
اشتباه هفته: لو دادن توپ دانیال اسماعیلی فر مقابل دروازه در بازی استقلال اهواز
تصمیم داوری برتر هفته: آوانتاژ محسن ترکی در مسابقه پرسپولیس - فولاد
موقعیت از دست رفته هفته: لوسیانو پریرا مقابل سایپا
پاس گل برتر هفته: داریوش شجاعیان گسترش فولاد برابر ملوان
مهار برتر هفته: علیرضا بیرانوند مقابل استقلال
گل برتر هفته: پژمان نوری به گسترش فولاد

بازی پرسپولیس  و فولاد خوزستان با حضور 80 هزار نفری تماشاگران بازی بعدی بود. این بازی اولین دبل پرسپولیس بود که موفق شد رفت و برگشت فولاد را شکست دهد.(ویدیو)

محمد فنایی به عنوان کارشناس داوری اضافه شد و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته قبل به کمک او انجام شد.

تیم منتخب هفته نوزده لیگ برتر بر اساس نمرات تیم  آنالیز برنامه نود معرفی شد.

ال سی دی بزرگ برنامه نود امشب به شکل ناگهانی خراب شده و در بررسی تصاویر و کارشناسی داوری مشکل ایجاد کرده! تکنسین های برنامه تلاش کردند بخشی از تصویر مونیتور را برگردانند و یک تلویزیون دیگر هم به طرف مقابل استودیو نود آورده شد تا مشکل مرتفع شود. تصاویر پشت صحنه این اتفاقات را اینجا ببینید: کلیک کنید

داوری سه مسابقه پخش شده مورد بررسی قرار گرفت که فنایی درباره بازی گسترش فولاد - ملوان گفت: سرنگونی بازیکن گسترش در محوطه جریمه ملوان پنالتی نبود چون قبل از آن مهاجم خطای هند کرده بود. سرنگونی پژمان نوری در محوطه جریمه گسترش فولاد پنالتی نبود و خودش پایش را گیر انداخت.
در مسابقه استقلال اهواز و ذوب آهن: توپ  در محوطه جریمه به دست مدافع استقلال اهواز خورد و یک پنالتی باید برای ذوب آهن اعلام می شد. گل ذوب آهن به درستی آفساید اعلام شد و مهاجم جلوتر از آخرین مدافع بود.
در مسابقه پرسپولیس - فولاد: کارت طارمی زرد برای لگد به سلیمی کافی بود. تکل لوبانوف روی فشنگچی خطا و پنالتی بود و دروازه بان پرسپولیس بی ملاحظگی کرد و با توجه به اینکه توپ از صحنه دور شده بود باید کارت زرد می گرفت. قبل از آن توپ به دست بایرامی ارسال کننده پاس برای فشنگچی برخورد کرد اما چون بنگر او را هل داده بود خطای هندش نباید اعلام می شد. برخورد دروازه بان فولاد در محوطه جریمه با علیپور خطای پنالتی نبود چون برای گرفتن توپ حمله کرد.(ویدیو)

بازی سپاهان و سایپا با شکست خانگی شاگردان استیماچ پخش شد.(ویدیو)

مصاحبه ویژه عادل فردوسی پور با جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا و نامزد اصلی ریاست فیفا پخش شد. اینفانتینو در این مصاحبه گفت از انتخابش به عنوان رئیس فیفا مطمئن است.(ویدیو)

ساعت 00:21 بامداد برای اولین بار نتایج نظرسنجی پخش شد که با شرکت یک میلیون و 141 هزار نفر خداداد عزیزی با 38.8 درصد آرا عنوان بهترین مهاجم سایه را کسب کرده بود و فرهاد مجیدی با 30.9 درصد دوم و ناصر محمدخانی با 26.2 درصد سوم بود.

 با پخش تصاویری از واکنش های فرناندو ده خسوس دروازه بان استقلال خوزستان به استودیو آمد و گفتگوی ویژه نود با او آغاز شد. گزیده مهم ترین صحبت های خسوس در نود: (ویدیو)

*تلفظ درست نامم ده ژسوس هست!
*در تیم های خوبی در لیگ سری بی برزیل بازی کرده ام. مقابل بازیکنان بزرگی مثل رونالدینیو ، فرد و ... قرار گرفته ام.
*درباره کاغذهایی که پشت خط دروازه مخفی کرد: نمی دانستم آن کاغذها چه هستند و گذاشتم آنجا تا صاحبش پیدا شود. من آنها را پیدا کرده بودم. هیچ وقت چنین کاری نمی کنم و به سحر و جادو اعتقاد ندارم.
*تافارل برزیلی گلر محبوب من است و او رهبر بزرگی درون دروازه بود.
*ویسی از نظر ظاهری خیلی شبیه گواردیولا است اما هرکدام شخصیت جداگانه ای دارند. او مربی جوان و خاکی هست و خیلی خوب کار می کند.
*نمی توانم با اطمینان بگویم تا آخر فصل در رده اول می مانیم. شاید بتوانم بگویم مثل لسترسیتی می شویم و در همان رده اول می مانیم اما نمی توانم پیش بینی کنم.
*وقتی برزیل از آلمان 7 گل خورد برایم لحظه ناراحت کننده ای بود و هیچ کس انتظارش را نداشت. باید به تیم آلمان تبریک بگوییم چون خیلی خوب بازی کرد.
*بهترین مهاجم ایرانی شماره 9 پرسپولیس(مهدی طارمی) است و در بازی خیلی باید حواسم به او باشد.

تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبالی مصادف با هفته جاری بخش بعدی بود. تقویم این هفته شامل بخش های زیر بود: (ویدیو)
23 بهمن 84 مسابقه استقلال - سپاهان
25 بهمن 89 مسابقه ایران 1-0 روسیه و آخرین بازی ملی پیش از کیروش
21 بهمن 86 مسابقه جذاب و پرگل پرسپولیس 3-3 ابومسلم
25 بهمن 80 مسابقه استقلال - ابومسلم و آغاز درخشش عنایتی در فوتبال
26 بهمن 77 مسابقه ایران - کویت و آخرین بازی ملی بهزاد غلامپور
20 بهمن 85 مسابقه جالب پرسپولیس 2-1 سپاهان
 18 بهمن 91 آخرین هت‌تریک فوتبال ملی توسط جواد نکونام مقابل لبنان
تولد پیر لوییجی کولینا داور افسانه ای و هریستو استویچکف

بازی استقلال خوزستان و تراکتورسازی در ادامه به پخش رسید.(ویدیو)

پس از آن بازی پرحاشیه نفت تهران و استقلال با برتری شاگردان منصوریان برابر تیم مظلومی پخش شد.(ویدیو)

از 90 تا 90 شامل حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد.(ویدیو)

داوری مسابقات بررسی شد که فنایی درباره بازی سپاهان - سایپا گفت: خطای گردانی در آخرین نقطه خط دفاعی سپاهان روی زینالی می توانست با کارت قرمز جریمه شود. پنالتی تیموریان روی پریرا درست بود و برای زدن توپ نرفت. ترابی روی گل اول سایپا دست مدافع سپاهان را گرفت و پیچاند و خطا کرد.

در مسابقه استقلال خوزستان - تراکتورسازی: خطای پنالتی تراکتورسازی روی مهاجم استقلال خوزستان بیرون محوطه جریمه رخ داد و پنالتی نبود. هل دادن مهاجم استقلال خوزستان در محوطه جریمه توسط اخباری دروازه بان تراکتور با توپ خطا نبود چون مهاجم جلوی راهش را سد کرده بود. خطای هند پنالتی استقلال خوزستان به درستی اعلام شد.

در مسابقه نفت تهران - استقلال : گل جابر انصاری به درستی آفساید اعلام شد. تکل بازیکن استقلال روی آرش رضاوند پنالتی نبود و کارت زرد به او هم برای تمارض اشتباه بود. سرنگونی محسن کریمی در محوطه جریمه نفت خطا نبود و او بدون این که کسی کارش داشته باشد زمین خورد. ایمان مبعلی به دلیل زمین زدن توپ باید کارت زرد می گرفت و پس از آن داور می توانست به خاطر لمس خودش کارت زرد دوم را هم به او بدهد. کارت زرد دوم فخرالدینی درست بود و لگدی که زد کارت زرد داشت. برخورد توپ با دست جلال حسینی در محوطه پنالتی بود چون دستش باز بود.(ویدیو)

آنالیز سه مسابقه اخیر پرسپولیس و بررسی این که چطور شد پرسپولیس این روند خوب را پیدا کرد پخش شد.(ویدیو)

تیم منتخب هفته بیستم لیگ برتر بر اساس نمرات تیم آنالیز برنامه نود اعلام شد.

مسابقه راه آهن - سیاه جامگان آخرین مسابقه هفته بیستم بود که روی آنتن رفت.(ویدیو)

سایت برنامه نود و بخش های مختلف آن بررسی شد و روزنامه های ورزشی سه شنبه از روی آن مرور شد.(ویدیو)

بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته قسمت بعدی نود این هفته بود.(ویدیو)

مصاحبه های کارلوس کی روش درباره حواشی اخیر و اختلافاتش با فدراسیون فوتبال پخش شد.(ویدیو)

افشین پیروانی مدیر تیم ملی فوتبال روی خط تلفنی نود آمد و درباره اختلافات کی روش با فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش صحبت کرد و اعلام کرد از سمت مدیریت تیم ملی استعفا داده است.(ویدیو)

افشین پیروانی گفت:الان باید دو بحث را پیگیری کنیم. یکی دعوت اینفانتینو است که دوستان گفتند کی روش ایشان را دعوت نکرده. خودم دیدم که کی‌روش و اینفانتینو از طریق ایمیل با هم در ارتباط هستند و سرمربی تیم ملی از اینفانتینو دعوت کرده است. اما بحث بعدی افراد حاضر بود. دوستان نباید اشتباه را با اشتباه جبران کنند. دوستان یا فراموش کرده‌اند یا کوتاهی می‌کنند. اگر قبول داریم کی‌روش مربی شناخته شده‌ای است، باید در به این جلسه دعوت می شد. آیا نباید بازیکنان و کاپیتان تیم ملی، علی دایی، علی پروین، احمدرضا عابدزاده، مهدی مهدوی‌کیا، علیرضا منصوریان، خداداد عزیزی، علی کریمی، کریم باقری، جواد نکونام و ... برای جلسه با دبیرکل یوفا دعوت می‌شدند؟

مدیر تیم ملی اضافه کرد: بهتر نبود چند نفر فوتبالی در این جلسه جضور داشتند؟ دوستان عنوان کرده‌اند که نمی‌خواستند در گفتگو با اینفانتینو بحث فنی را بکنند. ما و کی‌روش هم نمی‌خواستیم بحث فنی را انجام دهیم. آنهایی که فوتبالی نبودند، باید کاری می‌کردند که اینفانتینو رابطه خوب بین اعضای تیم ملی و فدراسیون فوتبال را می‌دید. انتقاد من از رئیس فدراسیون این بود که توقعی ندارم که من یا کی‌روش را دعوت کند اما زیرمجموعه او باید از کی‌روش دعوت می‌کردند. ساعت 3 بعدازظهر از علی دایی برای این کار دعوت کرده بودند.

پیروانی در خصوص اینکه اینفانتینو گفته کفاشیان او را برای حضور در ایران دعوت کرده است، گفت: مطمئنا فدراسیون این کار را م یکند به هر حال کی‌روش سیگنال‌هایی داده بود که اینفانتینو به ایران بیاید.

وی درباره مشکلات تیم ملی در آستانه اردوی جدید اعلام کرد: ول باید ببینیم کی روش از نظر فنی مربی بزرگی هست یا خیر. بعضی از دوستان در این چند وقت مصاحبه‌هایی انجام داده‌اند و گفته اند که بردن گوام و هند مربی نمی‌خواهد آیا این حرفها صحیح است؟ ما با کی‌روش به جام جهانی رفتیم و نیجریه را متوقف کردیم و بازی پایاپایی با آرژانتین انجام دادیم. کره‌جنوبی را در خاک خودش سه بار شکست داده و شیلی را با همه نفراتش بردیم. بیستم اسفند اردوی تیم ملی شروع می شود ولی این تیم هنوز لباسی برای تمرین ندارد. این زیاده خواهی نیست. وقتی به آقای کفاشیان می گوییم، برای کوچکترین کارها ایشان می گوید پول نداریم.

پیروانی ادامه داد: عاشق نتیجه گرفتن تیم ملی هستم و اگر بدانم که فردی غیر از کی‌روش می‌تواند به تیم ملی کمک کند، وظیفه‌ام این است که از او حمایت کنم. در این مقطع به عنوان مدیر تیم ملی باید از کی‌روش حمایت کنم. به لحاظ غیرفنی، تیم ملی نیاز به امکانات دارد. ما باید چیزهای اولیه مانند لباس، چمن خوب و ... داشته باشیم. هیچ اتفاقی برای چمن کمپ تیم‌های ملی نیفتاده است و وقتی این موضوع را به کفاشیان می‌گوییم، پاسخ این است که بودجه ندارند. وضعیت لباس تیم ملی نباید انعکاس داده شود. اردوی تیم ملی از بیستم اسفند آغاز می‌شود اما هنوز لباس نداریم.

وی در واکنش به این موضوع که تاریخ استعفای کی‌روش دقیقا یک روز پس از انتخابات فدراسیون فوتبال است و برخی‌ها اعتقاد دارند که سرمربی تیم ملی وارد بازی انتخابات ریاست فدراسیون شده است و با کفاشیان هماهنگ شده تا مجمع تحت فشار قرار بگیرد گفت: باید بگویم که همان روز بیست و چهارم که کی روش استعفا داد من هم استعفایم را به فدراسیون فوتبال تحویل دادم. می‌توانید از مترجم کی‌روش بپرسید که سرمربی تیم ملی از من خواست که به خاطر دو بازی حساس تیم ملی در فروردین ماه به تیم ملی کمک کنم اما اعلام کردم وقتی نقایص را می‌بینم اجازه دهند که بروم تا شاید فرد دیگری بتواند کمک کند. هر کسی که تیم ندارد مصاحبه می‌کند. متاسفانه بدنامی بهتر از گمنامی شده است.

مدیر تیم ملی فوتبال گفت: بهتر است خیرینی که به تیم فوتبال امید کمک کردند به تیم ملی هم کمک کنند. کی‌روش حمایتی از کفاشیان نکرده است اما می‌دانم که کفاشیان نمی‌تواند به تنهایی کار را جلو ببرد اما جزئی‌ترین چیزها را می‌گویند پول نداریم. اگر کی‌روش دغدغه دارد یا من استعفا می‌دهم به این خاطر است که تیم ملی با این شرایط به جام جهانی صعود نخواهد کرد. کی‌روش حتی چند روز پیش از من پرسید می توانی پیش دکتر قالیباف شهردار تهران بروی تا از تیم ملی حمایت کند؟ اصلا دلیل منطقی ندارد و نمی‌دانم چرا امکانات نداریم. نمی‌خواهم از وزارت ورزش و جوانان دفاع کنم اما با بودجه‌ای که این وزارتخانه دارد و بازی‌های المپیک نیز در پیش است، بهتر است مسئولان بلندپایه به تیم ملی کمک کنند.

پیروانی در پایان گفت: اگر کی روش برای ۱۱ اردیبهشت استعفا داده گفته به این خاطر است که دست رئیس فدراسیون را باز بگذارم با این شرایط هر کسی رئیس فدراسیون شود، قول صعود به جام جهانی را نمی توان داد. 

داوری آخرین مسابقه بین راه آهن و سیاه جامگان بررسی شد و فنایی گفت: برخورد توپ به دست مدافع راه آهن پنالتی بود چون دستش باز بود. خطای شدید بازیکن سیاه جامگان با کف پا باید با کارت زرد جریمه می شد.(ویدیو)

گل ها و نتایج هفته بیست و ششم لیگ دسته اول باشگاه های کشور به عنوان آخرین بخش نود این هفته پخش شد.(ویدیو)

برنامه این هفته نود ساعت 2 بامداد با پخش آخرین آمار نظرسنجی به پایان رسید. در پایان با شرکت یک میلیون و 500 هزار نفر خداداد عزیزی با 41.4 درصد آرا عنوان بهترین مهاجم سایه پس از انقلاب را به دست آورد و پس از او فرهاد مجیدی با 30.5 درصد دوم شد و ناصر محمدخانی و عبدالعلی چنگیز با 23.9 و 4.2 درصد سوم و چهارم شدند.

نظرات کاربران
سجاد
حالا خوبه شعار اصلی علی کریمی اینه که هر چی داره از پرسپولیسه اونوقت میگی بازیکنا تو پرسپولیس مطرح نشدن؟؟؟؟؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۰:۱۷
پاسخ
3
9
چارپولیس
سلام به زحمت کشان برنامه نود. اما نظر من اینه که فرهاد مجیدی درسته بازی ملی آنچنانی نداشته که باید جست و جو کرد چرا به تیم ملی دعوت نمیشد . اما اگه قرار باشه از نظر فوتبالی بررسی کنیم متوجه میشیم که فرهاد مجیدی از همه ی اینا بهتر و تماشاگرپسند بازی می کرد. خداداد فقط یه گل زده به استرالیا که به نظر من فقط توی کشورهای عقب مونده به این چیزا اهمیت میدن . مثلا زننده گل فینال المان با ارژانیتن توی بایرن مونیخ نمیکت نشین شد ه بود مدتی . این نشانه عقب موندگی ماست که با یه گل حساس کسی رو بزرگ می کنیم. به نظر من فرهاد مجیدی وناصر محمدخانی و چنگیز به مراتب از نظر فوتبالی از خداداد بهتر بودن. اما دلیل دوم اینکه فرهاد رای نیاورد به دلیل همون چهار معروف هستش که پرسپولیسیا ازش دل خوشی ندارن. ای مردم بیایید به جای بزرگ کردن کسی که یه گل زده کسی رو تعریف کنیم که واقعا از نظر فوتبالی چه در باشگاه و چه در تیم ملی خوب بوده باشه. یادتون باشه گفتم همبشه نه یه بازی خاص. مثل علی کریمی. علی دایی. مهدی رحمتی. فرهاد مجیدی. مهدوی کیا. زرینچه و ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۳:۰۵
پاسخ
18
7
قناری
من واقعامتأسفم برای شماچارپولیس...برای این طرزفکرتون!؟اولاخدادادعزیزی بزرگ هست احتیاجی به رأی من وشمانداره که بزرگ بشه!واینم بگم هرکی به اندازه خودش خوب وحرفه ای بوده تودوره خودش اگرخدادادخوب نبودچرا45بازی برای تیم ملی بازی کرده!؟یابره لیگ آلمان!؟ومن بهتون عرض کنم اگرخدادادرأی آورده واسه خاطراون یک گل به استرالیانبوده!واسه بازی خوبی وتیزی وتکنیکی که داشت اول شده......باتشکربدروووووود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۸:۵۲
8
5
علی
باشه تو راست میگی....لاکپشت ها هم پرواز می کنند ، گربه ها هم از پلنگ ها قویترند. مالدیو هم از آلمان قوی تر هست و ......
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۸:۰۷
5
10
هومن
برنامه كه مث هميشه عالي بود... اما عدال جان عزيز...از شما كه هميشه نكات ريز و جزئي يادت ميمونه بعيده به اين راحتي بگيد پرسپوليس دو هفته پشت سرهم ضرر كرده!! بازي قبل ما كه با ذوب اهن بود و پنالتي اخراج برامون نگرفتن!!! بازي سپاهان كه سود داوري برديم مال دو هفته پيش بود... اما به هر حال عزيزي و برنامتم عالي مث هميشه
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۴:۱۵
پاسخ
3
11
اسماعیل
خوشم اومد انقدر به فرهاد مجیدیشون مینازن بازم اول نشد ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۹:۱۶
پاسخ
7
14
محمد
یعنی الان ی پرسپولیسی اول شده؟؟ نکنه خداداد رو پرسپولیسی میدونی؟؟ خخخخ
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۹:۵۵
12
5
قناری
باسلام خدمت استقلالی هاوپرسپولیسیها...به ترتیب حروف الفبانوشتم!بازپرسپولیسیهای عزیزگله نکنن چرااول به استقلالی هاسلام کردم!؟فقط میخواستم بدونم این تیم منتخب تکمیل باشه باانتخاب مهاجم نوک که قطعاکسی نیست جزعلی دایی...بعدچی میشه بازی انجام میشه؟تقدیرازشون میشه؟اصلاآخرش یکی به من بگه چی میشه؟واینم بگم من خودم خدادادعزیزی روانتخاب کردم چون ازهمه یه سروگردن بالاتربودومحبوب...این بیت شعرم تقدیم به خداداد: توخدادادی...هنوزم عزیزی...یادم نمیره هیچ وقت...باتوپ میزدی گریزی...فقط توخدادادعزیری......باتشکربدرود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۵:۴۷
پاسخ
1
10
محسن
من آدمی نیستم که بی منطق باشم و اصلا خوشم نمیاد کسی از روی تعصب. نظر بده انصافا خداداد عزیزی باید انتخاب میشد که شد تا اینجا به نظر من ترکیب از روی انصاف انتخاب شده مهاجم هم که بی رقیب علی دایی باید انتخاب بشه اینم بگم من طرفدار استقلالم ولی خیلی به بی منطقی خوشم نمیاد بهتره بگم بدم میاد
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۶:۰۱
پاسخ
5
16
امیر کردستان
صفر بازی ملت های آسیا...صفر بازی جام جهانی :-) چرا تو لیسته؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۳:۱۲
پاسخ
9
22
Milad
چونکه پرسپولیس رو سوزونده. بخاطر باندبازی دعوت نمیشد تیم ملی. تیم ملی هم زیر دست پرسپولیس بوده همیشه. یکی مثل علی دایی چنبره میزد تو تیم ملی تا 40 سالگی. اونوقت برهانی و مجیدی و عنایتی و خیلیای دیگه تو اوج بودن باید بخاطر علی دایی فوتبال ملیشون تباه میشد
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰:۲۴
23
12
حمید
این که نیاز به نظر سنجی نداره آمار بازیکنا نشون دهنده همه چی هست آمار فورواردم به گل زده و پاس گلشه طبق آمار: 1- ناصر محمد خانی 2- عزیزی و مجیدی البته به خاطر گل حساس خداداد به استرالیا یک کم بالاتر از مجیدی قرار میگیره 3- چنگیز این آمار نیاز به تعصب در رای گیری نداره چون اگه به تعصب بود و به قول دوستان طرفدارای پرسپولیس بیشتر هستن باید محمد خانی اول می شد که نشد اگه غیر اینه که میگم بگید؟!!!!!
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۳:۵۲
پاسخ
12
13
براتعلی \پرسپولیسی
داورفقط یک اشتباه دربازی استقلال داشته انوقت اقای مظلومی میگه داوری رفته سمت یک تیم دیگه اسم نمی برم خیلی واضع بودمنظورش پرسپولیسه درلیگ امسال چندبارپرسپولیس ازداورلطمه خورده اقای مظلومی داوری توایران اینه هیچ کاری نمیشه کرد
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۰:۴۶
پاسخ
12
18
محمد
یک اشتباه؟؟ نگرفتن دوتا پنالتی؟ بازیکنایه نفت داشتن هند بال و واتر پلو بازی میکردن تا فوتبال بعدشم اون اخراج فخردین و اخراج نکردن مبعلی بازم بگم ؟؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۵:۳۵
10
5
ReZa
آخه استقلال کیو داره که رای بیاره؟؟؟کل اسطور های فوتبال ایران تو پرسپولیس بازی کردن معلومه تیم منتخب باید پرسپولیسی باشه.مهدوی کیا حقش نبود انتخاب شه؟علی کریمی حقش نبود؟کرم باقری حقش نبود؟ابدزاره حقش نبود؟؟بس کنید بابا یکم چشم داشته باشید ببینید حقیقتو
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۰:۰۷
پاسخ
13
22
محمد
دادا خودت میگی تو پرسپولیس بازی کردن نه این که تو پرسپولیس اسطوره شدن
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۴:۲۱
11
6
4مقدس6جعلی (تخیلی)
اینقدر حسرت قهرمانی تو لیگ رو دلت و ن مونده که از الان تو هم قهرمانی زدین اگه سوشا به تر کیب برگرده شاید قهرمان بشید.....
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۴۰:۴۶
پاسخ
64
33
تاتار
مثل اینکه خبر نداری تو دسته سه قهرمان شدید
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۰:۴۵
31
65
مرتضی
آقای رامین تاج شما به یک نکته ظریف توجه نکردین....وا اون اینه که پرسپولیس سرور استقلاله.....گریه نکن عزیزم.....من دیگه حرفی ندارم!با تشکر از وقتی که در اختیارم قرار دادین!
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۳۳:۰۸
پاسخ
31
68
آرتان
مرتضی من ی طرف دار شمالیم نه قرمز نه ابی فقط طرف دار تیم ملیو تیمی که قشنگ بازی میکنه هر تیمی میخواد باشه ولی من تو این چند ساله که فوتبال نگاه میکنم جز امسال که پرسپولیس قشنگ بازی میکنه خیلی به ندرت دیدم قشنگ ازی کنه همیشه بازیکنان پرسپولیس بازیکنایه قدیتی و خشن بودن که جز درگیری فیزیکی چیزی ازشون نمیشد دید ولی تیمایی مثل سپاهان ذوب اهن و استقلال همیشه روون و قشنگ بازی میکنن البته بجز استقلال امسال
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۲:۲۳
15
9
پیشنهاد
من به عنوان یک تاجی از عادل میخام این لیست رو بده به ده تا مربی بیطرف تا مشخص شه چقدر از روی تعصب رأی داده...امشب هم بدون شک یه نرسپولیسی رای میاره..من یه سوال دارم..سهراب که جام جهانی بازی کرده و گل هم زده..یا حجازی که المپیک وجام جهانی بوده..یانکو لا لیگا بازیکن ثابت بوده..یا اندو که لیگ برتر بازیکندثابت بوده نه نیمکت نشین..یا نامجو که اگه الان بازیکن.بود بدون شک بی رقیب بود..حداقل نباید دو نفر از این بازیکنا در تیم اصلی باشه؟حتی پاشازاده که در تیم منتخب جهان شرکت داشته ..اکه به پرسپولیسیها باشه میگن مگه میشه فلان بازیکن ما نباشه ویکی از این بازیکنها انتخاب بشه ؟منم در جوابشون میگم اگه از روی تعصب نبود حداقل دونفر از این بازیکنان باید بودند که برای همه قابل قبول باشه..ولی پرسپولیس عادتشه دلش رو به این عناوین خوش کنه..جاالبه تمام بازیکنای منتخب در تیمهای دیگه ستاره شدن
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۴:۳۸
پاسخ
157
105
محمد
جواب در مورد حرف اقا ولی بهترین بازیکنان وستاره ها هیچکدومشون وقتی تویه پرسپولیبس بودن ستاره نشدن چرا دارین خودتونو گول میزنین؟ کدوم یکی از پر افتخار ترین بازیکنان تیم تویه پرسپولیس ستاهر شدن میشه چند تا اسم ببرین ؟؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۸:۴۴
37
12
تاج
عابد زاده تو اس بازیکن شد شما شورش،رو در اوردین..کریم خوب ولی کی تونسته تو سک لیگ معتبر بازیکن فیکس باشه؟تمام بازیکنان پرسپولیس هم در تیمهای دیگه ستاره بودن وباعد به پرسپولبس اومدن.از پروین وهم نسلاش که در شاهین ستاره بودن..تا دابی و..که بهترین بازیکنان بودن وبعد به پرسپولیس اومدن..ولی اس اسطوره هاش از مکتب خوپشونن مقل روشن وعادلخانی وجباری و اندو ودانایی فرد ونامجو وبرادران بیانی و..نسل اول بازیکناشم مثل حشمت مهاجرانی وقلی زاده و جدیکار که وقتی بازی میکردن پرسپولیس منتظر بود یه تیم بیاد رو بخره و ازه سه نجاتشون بامتینجاتشونتهده و ستاره های اون تیم رو اسطوره های خودش بنامه..بلعکس تاج که غیر فوتبالی رفت دسته سه خودش اومد بالا..وقتی قانون شامل حال پرسپولیس شد تغییر کرد خنده داره حسادت وتا کی ؟ادمین جان جواب دوستمون رو دادم
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۵:۰۶
40
17
محمد
پس مثل اینکه شما بازی کریم باقری و ندیدی که آندو آندو میکنی یا بازی عابدزاده رو ندیدی که حجازی حجازی میکنی برو یه مرور رو بازیا انجام بده بعد بیا نظر بده اصلا یه نظر دارم برای 90 آقا بیا هر چی بازیکن استقلال بذار تو ترکیب تیم منتخب ما پرسپولیس ها نمیخوایم جزو منتخب باشیم والا بخدا مسخرشو در آوردید
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۵:۴۷
16
36
رضا
پس چرا جواد زرینچه داخل لیسته چون حقشه
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۶:۴۵
12
46
محمد
در این که جواد نکونام و اندرانیک بازیکنان خیلی خوبی هستند شکی نیست ولی من فکر مینکم بدسانسی آنها است که هم پست کریم باقری هستند. توی ترکیب فقط در مورد کریمی و باقری (شاید مهدوی کیا) جای صحبت نیست و گرنه بقیه قبول دارم سلیقه است و طرفداران متعصب نقش دارند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۸:۰۰
13
47
ولی
از چی داری میسوزی؟! اینکه بیشتر بازیکن های پرافتخار این مملکت پرسپولیسی بودند مگه اشکالی داره؟! پرسپولیس یکی مثل دایی داره که از تمام بازیکن هایی که نام بردی افتخارش بیشتره افتخار حضور در فینال قهرمان اروپا بالاترین فینال باشگاهی در سطح جهان فعلا همین یکی رو داشته باش هر وقت بازیکنی از استقلال به این افتخار رسید بیا اینجا کوری بخون......
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰:۴۴
22
60
فيفا
خيلى خوب بابا شما خوبيد، چرا جوش ميزنى؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۷:۴۱
19
45
alan
ناصر محمد خانی و خداداد عزیزی هردوتاشون لایق بهترین مهاجم سایه هستند. اما من ناصر محمد خانی رو ترجیح میدم . چرا؟ درسته که خداداد یک گل حساس مقابل استرالیا زده اما در 47 بازی ملی تونسته 11 گل بزنه . درحالیکه ناصر محمدخانی توی 25 بازی 18 گل به ثمر رسونده که آمار خیلی خوبیه. از همه مهمتر اینکه پرسپولیسیم هست.
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۱:۲۵
پاسخ
66
142
محمد
تا نصفه خوندم متوجه شدم ی بی منطق هست که اخرش میگه پرسپولیس بهتره بابا این نظر سنجی ربطی به قرمز و ابی نداره اگر هم کسی بگه ابی بهتر و قرمز بهتره یعنی چیزی از فوتبال نمیدونه و فقط داره کری میخونی از چیزی که سوادشو هم نداره بعدشم شما اصلا بازیایه چنگیزو محمد خانی رو دیدی؟؟ بابا اینا وقتی تیم ملی بودن ایران مثل غول بود تو اسیا شما هی بگو چون فلانی پسپولیسیه بهتره هه استقلالی بیاد بگه چون مجیدی ابیه بهتره
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۴:۲۸
19
15
alan
توحید ، دوست عزیز من هم گفتم خداداد حقش هست ولی خداییش ناصر محمدخانی آمار گل زدش با همین تعداد کم بازیاش بهتره. اما اینکه محمدخانی پرسپولیسیه تقصیر من نیست. ضمنا کسانی که رای دادن بازیای نسل قدیم رو یادشون نمیاد. منم یادم نمیاد ولی از روی آمار به محمدخانی رای دادم. اینم بگم که واسه استقلالیا متاسفم که مجیدی رو به چنگیز ترجیح دادن.
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۵:۲۴
13
40
توحید
بیا اینم منطق پرسپولیسیا... بهترین بازیکن آسیا شده خداداد... تو اروپا بازی کرده
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۸:۳۶
54
30
Kosar
با سلام ميخواستم بگم ما بعضى اوقات نميتونيم برنامه شما رو نگاه كنيم اگه ميشه واسه برنامتون بازپخش بزارين يا حداقل خلاصه رو پخش كنيد ممنون
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۴۳:۲۷
پاسخ
19
131
کوثر
توی تلویزیون نگاه کنیم، که بهتر
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۱۷:۴۰
6
71
محمد
اپلیکیشن شبکه ۳را از سایتش دانلود کنید تمام آرشیو برنامه نود را توش داره. میتونید دوباره نگاه کنید.
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۳۴:۳۴
13
51
شوکت
تو شبکه ورزش باز پخش بذارین بهتره ممنون
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۲۱:۰۶
15
88