مشروح برنامه 3 دی نود / امیدواری به قهرمانی ایران

مشروح برنامه 3 دی نود / امیدواری به قهرمانی ایران

22857
22:47
03 دی 1397
برنامه 3 دی نود با محوریت بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال پیش از جام ملت‌های آسیا 2019 از ساعت 22:32 دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

به گزارش وبسایت نود، در ابتدای برنامه سوال نظرسنجی درباره نتیجه تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا پخش شد.

کلیپ خلاصه‌ای از آنچه در برنامه امشب خواهیم دید پخش شد :
- مرور بهترین و تلخ ترین لحظات تیم ملی در آسیا، از قهرمانی در سالهای دور و بازی در دوران جنگ تا تیمهای شورانگیز مایلی کهن و برانکو و حذف های پرحاشیه در 2000، 2007 و 2011
- مصاحبه با بازیکنان تیم ملی در اردوی قطر
معرفی حریفان، مدعیان جام و تحلیل فنی تیم ملی
- گفتگوی زنده با کارلوس کی‌روش، جواد نکونام و کارشناس برجسته فوتبال آسیا

بهترین بازیکنان ماه های آبان و آذر لیگ، محمد و امین قاسمی نژاد براساس نمرات تیم آنالیز برنامه نود معرفی شدند و مصاحبه با آنان پخش شد.(ویدیو)

کلیپ تصاویر جذاب نیم فصل اول لیگ هجدهم پخش شد.(ویدیو)

معرفی تیم های همگروه ایران در جام ملت های آسیا با بررسی تیم عراق و عملکرد این تیم در تاریخچه جام ملت ها آغاز شد.(ویدیو)

وینفرد شفر سرمربی استقلال به عنوان مربی برتر ماه های آبان و آذر معرفی شد و مصاحبه با او پخش شد.(ویدیو)

کلیپی دیدنی و خاطره انگیز از حضور ایران در تاریخ جام ملت ها و اتحاد برای قهرمانی در جام پیش رو پخش شد.(ویدیو)

مصاحبه با میلاد محمدی، علیرضا بیرانوند، وریا غفوری و امید ابراهیمی بازیکنان تیم ملی در اردوی قطر پخش شد.(ویدیو)

مرور عملکرد تیم ملی در جام ملت های آسیا با پخش مسابقات جام 1980 آغاز شد.(ویدیو)

ارتباط تصویری با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در قطر برقرار شده و گفتگو با او انجام شد.(ویدیو)

بعد از جام جهانی حواشی زیادی اطراف تیم ملی بود و الان بهتر است اختلافات را کنار بگذاریم و برای شکستن طلسم به مسابقات برویم. کی‌روش در واکنش به این سوال گفت: این ایده خوبی است فقط ای کاش که می‌شد این ایده بعد از جام جهانی جاری شود ولی چیزی که مهم است این که است که این قدم آخر را برداریم و دیگر کارهایی که انجام نشد مهم نیست و از فردا من و 23 بازیکنم تمرکز کامل خودمان را برای موفقیت در جام ملت ها خواهیم داشت.
همه انتظار دارند تیم ملی قهرمان جام ملت‌ها شود و 40 درصد در نظرسنجی ما هم این نظر را داشتند در حالی که شما در مصاحبه ای گفتید رویای ما نیمه نهایی است. کی‌روش در این باره گفت: بله این عواقب طبیعی عملکرد فوق العاده تیم ملی در دو جام جهانی گذشته بوده و واقعا به جا است که هواداران این توقع را دارند و ما هم این توقع را داریم و الان که 15 روز تا جام ملتها فاصله داریم تمام حرفها زده شده و تمام حرفها به رئیس فدراسیون گفته شده و الان فقط باید واقع گرا باشیم و بدانیم جام ملتها تورنمنت بسیاری سختی برای همه تیمهاست و رویای این را داشتن که قهرمان شویم مطمئنا همه این رویا را دارند و سوال اصلی این است که استحقاق قهرمانی را داریم یا خیر. ما توقعات و رویاهای بزرگی داریم و همیشه توقع داریم به برد دست پیدا کنیم ولی آماده سازی ذهنی و روحی که من توقع دارم این است که تفکر فروتنانه داشته باشیم و خودمان را آماده کنیم برای مسابقات. توقع دارم بازیکنانم آماده صعود به قله باشند و قدم به قدم جلو بروند و ما نمی توانیم از قله شروع کنیم. در حال حاضر فینال جام ملتها و قله نخست ما بازی مقابل یمن است و با یک تفکر کاری متعهدانه در کمال فروتنی تلاش می کنیم اولین حریفمان یمن را پشت سر بگذاریم. بعد از آن به ویتنام و عراق فکر می کنیم، عراقی که کاندید حضور در دور دوم است. با توجه به اینکه تیمهای مدعی استرالیا، ژاپن و کره جنوبی و دیگران همه آنچه می توانستند انجام دادند تا آنجا حضور موفقی داشته باشند، مثل همیشه تمام تلاشمان را خواهیم کرد و نوعی بازی می‌کنیم که قلب های هواداران فوتبال ایران شاد باشد و خوشحال و سربلند به تیم ملی افتخار کنند.
پس می‌شود گفت هدف اصلی ما قهرمانی است؟
تکرار می کنم هدف در حال حاضر پیروزی در مقابل یمن است.

از امکانات کمپ قطر راضی هستید؟
امکاناتی که در قطر هست فوق العاده است. وقتی شما چیزی ندارید همیشه باید سر به زیر مراتب تحسین و تقدیر خود را نشان بدهید و نمی توانیم گله و شکایتی کنیم چون امکانات خیلی خوبی اینجا هست. آیا این آماده سازی بود که من در ذهن داشتم؟ خیر این طور نبود. ولی وقتی شما این امکانات فوق العاده را دارید نمی توانید گله کنید و باید تشکر کنید از قطر. البته یک قیمتی اینجا هست که باید پرداخت کنیم و اینکه ما اینجا حضور داریم که قطر[با بازی مقابل ما] آماده سازی اش را انجام دهد برای جام ملتها.

کی‌روش درباره اینکه مصدومیت بازیکنان کلیدی مثل قلی زاده و جهانبخش همه را نگران کرده گفت: بله یک دغدغه بزرگ من هم هست. در مدت های اخیر تمام تلاشمان را کردیم تا از بازیکنان مصدوممان حمایت کنیم. البته اینکه بازیکنان داخلی ما به فضای فوتبال اروپایی منتقل شدند بسیار خوب بود و فوتبال انگلیس فشار بالاتری دارد ولی این واقعیت هست که با شرایط بسیار جدی درباره مصدومیت ها روبرو هستیم و امشب و فردا زمان بسیار مهمی است که تصمیمات مهمی اتخاذ کنیم. در یک شرایط طبیعی این حمایت ها از بازیکنان انجام شد و تا جایی که توانستیم با منابع خودم دستیارم را به بلژیک فرستادم که از مصدومان حمایت کنیم ولی وقتی خودم این کار را می کنم با محدودیت هایی روبرو هستیم. البته باید تا فردا صبر کرد و بررسی های پزشکی بیشتر خواهیم داشت البته هر تصمیمی گرفته شود مطمئن هستم هر بازیکنی با ما بماند بیشترین تلاشش را خواهد کرد.

حدس می‌زنید قلی زاده و جهانبخش به جام برسند؟
الان واقعا شرایط 50 - 50 هست.

لیست تیم ملی را چه زمانی اعلام می کنید؟
فردا بعدازظهر شروع می کنم با بازیکنان به صورت شخصی صحبت کردن و پس فردا 26 دسامبر لیست نهایی را به ای اف سی اعلام خواهیم کرد.

نمی‌شود بگویید فردا با چه کسانی صحبت می کنید؟!
نه به خاطر احترامی که قائل هستم صحبت نخست باید با بازیکنان انجام شود. نه فقط به خاطر تقدیر از آنها بلکه بازیکنان باید بدانند یک لیست استندبای خواهد بود تا روز آخر قبل از رقابت ها اگر اتفاقی برای بازیکنی بیفتد جایگزین شوند.

فکری برای عادت بد ایران در این تورنمنت و اخراج ها و ضربات پنالتی کرده‌اید؟
داریم در این باره سخت کار می کنیم و جام ملتهای آسیا مسابقات دشواری است. باید از لحاظ ذهنی قوی و بالغ باشید و در لحظات خاص از تجربه تان استفاده کنید و بازیکنان باید ریلکس باشند و با اعتماد به نفس لذت ببرند و به خودشان و تیم اعتماد داشته باشند و به خاطر اینکه تیم و بازیکنان خوبی داریم و مثل تیمهای دیگر شانس داریم. تمرکزمان باید روی خوب بازی کردن و فوتبال خوب باشد اگر اتفاق بیفتد مطمئن هستم نگاهمان همیشه به آینده خواهد بود و این راهکار خوبی خواهد بود که در این مسابقات موفق شویم. از لحاظ روحی مهم ترین مسئله این است که من همیشه از بازیکنان توقع دارم فقط روی یک بازی تمرکز کنند وقتی شما به بیش از یک بازی فکر می کنید مطمئنا لطمه می‌خورید و باید قدم به قدم حرکت کنید به خاطر اینکه آینده ای وجود نخواهد داشت اگر فضای حال حاضر را نتوانید فراهم کنید. تک تک بازی ها باید نوعی بازی شود که فینال جام ملتهاست. با کمال احترام برای حریف، فرقی نمی کند با یمن یا فلسطین یا ژاپن بازی کنیم، احترام به حریف و نگرش باید حرفه ای باشد.

تماشاگران ایرانی زیادی در امارات خواهند بود؟
بله در زبان ما می‌گوییم انشالله که باشند.

بازیکنا زیاد از حد در فضای مجازی و اینستاگرام درگیر نیستند؟ و حتی خودتان بهتر نیست کمی این فضا را کنار بگذارید و بروید بجنگید برای قهرمانی بهتر باشد؟
شما باید این توصیه ها را به افرادی که حمله های واهی و دروغین کردند در شش ماه گذشته بکنید. مخصوصا این نوع نظم و انضباط باید از طرف فدراسیون فوتبال اجرا شود چون اگر این اتفاق می افتاد ما الان در شرایط امروز نبودیم. ما کاملا هیچ حمایتی نداشتیم و شرایطی که اینجا هستیم تنها هستیم این توصیه خیلی خوب بود اگر برای افرادی استفاده می شد که این مدت بی احترامی کردند به بازیکنان تیم ملی حملاتی کردند به من و کادر من حمله کردند با یک سری تهمت های کاملا واهی و مسائلی که افترا بود و فقط باعث افسوس است که این توصیه شما 4-5 ماه زودتر اتفاق نیفتاد.

همان طور که خودتان گفتید بهتر است هر اتفاقی افتاده کنار بگذاریم و از فردا به قهرمانی فکر کنیم. کی روش در واکنش به این صحبت فردوسی پور گفت: نگران تمرکز ما نباشید چون ما در 8 سال گذشته به هواداران فوتبال ایران ثابت کردیم با تمرکز بالا کارمان را انجام دادیم و تنها یک چیز در ذهنمان داشتیم و اینکه برای قلب های مردم بازی کنیم. نگران نباشید اوضاعمان خوب خواهد شد.

کی‌روش در پاسخ به اینکه در نظرسنجی به کدام گزینه رای می دهد گفت: گزینه ای که من انتخاب می کنم یک مطلب مهم در این نظرسنجی را نادیده گرفتید و اینکه مهم ترین مقامی که می شود به دست آورد قلوب هواداران فوتبال ایران است. در این مسابقات مطمئنا ما برای یک بار دیگر تلاش خودمان را خواهیم کرد که قهرمان قلبهای مردم ایران شویم. دفعه آخر بعد از جام جهانی به من گفتند 65 میلیون نفر در خیابان خوشحالی کردند وهدفمان این است این بار بیشتر از این عدد باشد و بعد از آن با صلح و صفا ادامه بدهیم و سر تعظیم فرود بیاورم برای همیشه مقابل هواداران فوتبال ایران.

فردوسی پور به عنوان رقیب برای کی‌روش کری‌خوانی کرد و پرسید الان منچستر چندم است که کی‌روش پاسخ داد: منچستر به پیروزی برمی‌گردد و آرزوی موفقیت برایش دارم اما الان تمام فکر و ذهنم کسب پیروزی برای تیم ملی ایران است و اطمینان از اینکه وقتی مسابقات تمام شد به عملکردمان افتخار کنیم.

فردوسی پور در ادامه گفت لطفا کاری کنید در گروه اول شویم و به مسیر سخت تیم دوم گرفتار نشویم و کی‌روش پاسخ داد: مطمئنا تلاش می کنیم ولی بیایید همگی دست به دست هم با برد یمن شروع کنیم. آرزو می کنم در سال آینده میلادی تمام مردم جهان عشق، سلامتی و موفقیت داشته باشند و مخصوصا صلح.

آنالیز وضعیت بازیکنان تیم ملی و شانس آنها برای حضور در فهرست نهایی ایران در جام ملتها پخش شد.(ویدیو)

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی مهمان این هفته به استودیو آمد وگفتگو با او درباره وضعیت تیم ملی در جام ملتهای پیش رو و خاطرات جام‌های پیشین انجام شد.(ویدیو)

مرور عملکرد تیم ملی در جام ملت های 1996 و گفتگوی نوستالژیک برنامه نود با محمد مایلی کهن پخش شد.(ویدیو)

خاطره های سه قهرمانی ایران در جام ملت های آسیا در گفتگو با اصغر شرفی مرور شد.(ویدیو)

معرفی تیم ملی یمن، همگروه ایران در جام ملت های آسیا پخش شد.(ویدیو)

اتفاقات جام ملتهای 2000 و حذف تیم پرحاشیه جلال طالبی با شکست مقابل کره جنوبی بخش بعدی بود که پخش شد.(ویدیو)

بخش دوم گفتگو با ملی پوشان ایران در قطر این بار در صحبت با طارمی، آزمون، شجاعی و دژاگه پخش شد.(ویدیو)

مرور  عملکرد تیم ملی در جام ملتهای 2004 در گفتگو با حسین کعبی، سومی تلخ و شیرین ایران در چین بخش بعدی بود.(ویدیو)

ارتباط تصویری با با بهادر امیری خبرنگار اعزامی برنامه نود به قطر برقرار شده و ضمن صحبت درباره وضعیت ایران در بازی با فلسطین تک گل ایران توسط طارمی در این بازی پخش شد.(ویدیو)

گزارشی از تمرین تیم ملی در قطر و گفتگو با کی‌روش و بازیکنان ایران پخش شد.(ویدیو)

معرفی تیم ملی ویتنام، سومین همگروه ایران در جام ملت های آسیا پخش شد.(ویدیو)

مرور عملکرد ایران در جام ملتهای 2007 و تیم متفاوت امیر قلعه نویی در ادامه پخش شد.(ویدیو)

آنالیز سبک بازی تیم ملی و تفاوت نحوه بازی در جام ملتها با جام جهانی پخش شد.(ویدیو)

عملکرد ایران در جام ملتهای 2011 با هدایت افشین قطبی و انتقادات تند بازیکنان از سرمربی تیم پس از حذف، آخرین بخش تاریخچه عملکرد ایران در این مسابقات بود که پخش شد.(ویدیو)

بررسی مدعیان اصلی قهرمانی جام ملتهای 2019 بخش بعدی بود که روی آنتن رفت.(ویدیو)

گفتگو با رامین رضاییان درباره حواشی اخیرش و مصاحبه علیه بازیکنان سابق تیم ملی همچون سروش رفیعی پخش شد.(ویدیو)

نود درجه با مرور حواشی هفته پایانی نیم فصل لیگ برتر با سوژه هایی چون دلیل اشتباهات داوری، جدایی خارجی های استقلال، کیفیت پایین تصاویر پخش مسابقات، تشبیه پروژه کمک داور ویدیویی به آزادراه تهران شمال و افتتاح ورزشگاه نقش جهان، حل مشکل بازنشستگان ورزش با فتوشاپ(!) و... بود.(ویدیو)

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت 1.57 بامداد سه‌شنبه به پایان رسید. در انتهای این برنامه با شرکت بیش از یک میلیون و 386 هزار نفر در نظرسنجی، 42.5 درصد شرکت کنندگان قهرمانی ایران در جام ملت های آسیا را پیش بینی کردند، 24.4 درصد به شکست در نیمه‌نهایی و 15.1 درصد به شکست در فینال و نایب قهرمانی رای دادند.

برنامه بعدی نود پس از پایان مسابقات جام ملتهای آسیا پخش خواهد شد.

نظرات کاربران
؟؟؟؟؟؟؟
ایشالله قهرمانیم
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۵۶
پاسخ
12
19
رئیس بزرگ
این تیم ملی ایران نیست تیم ملی کیروش و رفقا هست
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹:۱۹
پاسخ
45
52
خطاب به بالایی
باشه .... حالا اشکاتو پاک کن 9 پولیسی
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶:۵۵
20
17
تراختورچی
الان چون شجاع خلیل زاده و سروش رفیعی تو تی ملی نیستن تیم ملی رو حمایت نکنیم ؟ مگه وطن فروشیم ؟
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵:۵۲
پاسخ
44
58
امین خان کلهر
این وصله ها به شما که با پرچم ژاپن میرید استادیوم نمیچسبه
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۴۵
3
14
دو ستاره ای که فقط لگو لباستان است
65 میلیون نفر ریختن تو ایران بیرون ریختن و خوشحالی کردن؟؟؟؟؟؟ آقای متوهم کلا ما هشتاد میلیون جمعیت داریم و شما تعداد پیرمردا و پیرزن ها غیر فوتبالی ها ووو رو کم کنیم کلا پنجاه میلیون ادم نمیمون بعد 65 میلیون ادم ریختن بیرون ؟؟؟؟؟؟
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲:۳۲
پاسخ
30
67
علی تیم ملی
باریکلا به توی دقیق ایراد بهتری به ذهنت نرسید ؟
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳:۴۴
6
8
سهراب
من نه بازی های تیم ملی رو میبینم ونه این تیم رو دوست دارم اما اما امیدوارم قهرمان اسیا بشه و قهرمانیش هم مبارک همه کسانی که ازش حمایت کردند
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶:۱۸
پاسخ
25
48
یک قدم جلو
عالی. خدا قوت، همتون عشق
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۸:۲۳
پاسخ
23
52
بهنام پرسپولیسی
سه تا نکته خیلی مهم باید بگم، یک اینکه آقای کیروش یه مربی وقتی یه مسئولیتی میخواد بپذیره، شرایط رو میبینه و قبول میکنه، مثلا آقای قطبی اومده مربی فولاد شده، نمیتونه بگه چرا اینجا مثل ژاپن نیست، بعد شما هشت سال است سرمربی ایران هستید و هر روز توهین و گلایه؟؟ مگه داریم؟ مگه میشه؟ نکته دوم، چرا ما پرسپولیسی ها باید با تیم ملی کشورمون بد بشیم؟ چرا همون حتی فدراسیون هم نباید بیاد به بدرغه تون؟ بخاطر رفتار شماست آقای کیروش، استقلالی ها و بقیه نگید ما چرا علیه تیم ملی هستیم، اما ما دیگه تحمل نداریم، دیگه به اینجامون رسیده!! نکته سوم عراق کشور جنگ زده چهار سال پیش قهرمان شد! پرسپولیس با پنجره بسته تا فینال رفت! یونان قهرمان اروپا شد! پرتغال کشور خودتون که هیچ وقت جامی تو تاریخش نبرده بود، قهرمان اروپا شد! درسته اگه شما مثلا تو نیمه نهایی یا فینال ببازیم، نمیشه بهتون گفت که حتما باید قهرمان میشدید، اما اینکه از روز اول بگید رویای ما جزو چهار تا رفتنه، دیگه نوبره!!! حتی ویتنام هم گفت میخواد قهرمان بشه، اما شما جز بیانیه دادن و ایجاد اختلاف کردن و گلایه کردن و تحقیر کردن و... کاری دیگه نمی کنید!! این جو بد فقط و فقط حاصل رفتار خودتونه!!
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۱:۱۱
پاسخ
40
165
علی
اون پسر آبی توپ طارمی شانسی گل نشد ؟آیا فوتبال طارمی دیدی از هر ۱۰موقعیت چندتاش رو گل میکنه!اون گلی که مراکش به خودشون زدن شانس نبود پس چی بود !
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶:۱۶
7
18
پسر آبی
داداش بالاتر از استقلال و پرسپولیس تیم ملیه. پرسپولیس تیمی بود که اردوی تیم ملی جام جهانی رو بهم زد در زمان اردو بازیکن به تیم ملی نداد زمین تیم ملی رو به زور از تیم ملی گرفت مصاحبه هایی که برانکو الان تکذیب میکنه رو همه شنیدن. سید جلال رو کیروش کلی بازی ملی داد 7 سال ازش تو ترکیب استفاده کرد جام جهانی قبل هم فیکس بود و برانکو کسی بود که 2 بار سید جلال رو از تیم انداخت بیرون ولی شما سر کیروش ریخیتین که مثلا تیم ملی ملک شخصی شماس. دوست داشتین سید جلال باز هم بازی میکرد به خاطر همین به حای دستمریزاد ... برانکو وقتی تشکیلات فوتبال ما رو سیرک خطاب میکنه حق داره!!!! کیروش شکایت میکنه مشکل داره؟؟!؟!؟@؟!@ داداش زمان کدوم مربی ما در جام جهانی 4 امتیاز گرفتیم و با بد شانسی (توپ طارمی 2 بار گل نشد) نرفتیم مرحله بعد پرتغال و یونان و عراق رو گفتی ولی سنت شاید قد نده الان 7 ساله ما نتایج اعصاب خرد کن قدیم رو ندیدیم باخت به بحرین عمان یمن کویت عربستان عراق قطر ژاپن کره و .... یه موقعی همه کابوس ما بودن تو آزادی به عربستان باختیم از بحرین و قطر و ... 3 تا 3 تا خوردیم فقط یه باخت تو جام ملتهای قبلی دادیم به عراق (اون موقع تیم ما قوی به اندازه الان نبود.) فدراسیون نیومد استقبال تیم ملی کاملا مشخصه از نظر بقیه به جز طرفداری تیم خاص. ما هم تحملمون به ته کشید. از بس چرت و پرت پشت سر این تیم گفتین!!! بسه دیگه. شما برین همون پرسپولیس رو تشویق کنید تیم ملی رو ول کنید.
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸:۳۰
50
26
وحید
احسنت. گل گفتی.......... فقط و فقط نتیجه رفتار خودش............آقای کی روش وقتی باد می کاری طوفان درو می کنی........
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹:۰۹
17
42
سیاوش سرحدی
عموها شما تین ایجرها یادتون نمیاد تیم ما توی آزادی از عربستان میباخت تو همین آسیا از اردن و قطر و بحرین و عمان وعربستان و ... میباختیم..همین الان و توی این چند سال اخیر تیم امیدمون از ویتنام و ترکمنستان و قرقیزستان داره میبازه ..قلعه نویی میگه من هم از کره تو پنالتی باختم ولی نمیگه توی دور اول به زور با عمان و چین مساوی کرد اونهم 2-2 یعنی توی 4 بازی دو مساوی و یک باخت که البته ده نفره هم نبود .ولی کارلوس کروش حداقل توی گروهش از سه بازی 9 امتیاز گرفت با عراق هم تو صد دقیقه ده نفره بازی کردن سه-سه کرد...تو رو خدا دست از سر مربی رئال مادرید و پرتغال و منچستر یونایتد که ده سال فقط با سرآلکس بوده بردارید .مربیگری همایون شاهرخی و جلال طالبی و دایی و قلعه نویی و مایلی کهنتون و ....را قبلادیدیم. متأسفانه تین ایجرها فقط مربیگری کروش را یادشونه و هفت سال رنکینگ اول آسیا زده زیر دلشون فکر میکنن تیم ملی ما همیشه اینجوری بوده که هشت سال به هیچ تیم آسیایی نبازه...خخخخخخخ
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷:۵۶
46
20
ایمون زاید
آقای کی روش سه قهرمانی و همچنین سومی ها و بالاتر از اون بازی های زیبای تیم ملی رو دیدین یا نه؟
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۱:۲۷
پاسخ
78
125
علیرضا م.
شما آنالیز بازی های اخیر تیم ملی رو دیدی؟ در استاندارد (و نه سطح) بهترین تیم های هجومی دنیا داریم بازی می کنیم و یه سر و گردن از تمام تیم های لیگ توی تمام آیتم ها بهتریم. قدرشناسی و داشتن حافظه ی تاریخی واقعا لازمه!
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰:۱۵
111
45
سم پاش
# بد نیست یه فلش بک به مصاحبه اخیر شفر بزنیم : " من از مصاحبه کی روش بعد از جام جهانی درباره برانکو خوشحال نیستم . در رسانه های ورزشی آلمان درباره فوتبال ایران نمی نوشتند و درباره این مصاحبه می نوشتند و این برای فوتبال ایران و وجهه آن مناسب نیست . " این مصاحبه جاوی دو نکته خیلی مهم هست : 1 - بر خلاف نظر کادر تیم میلی و بازیکنان و برخی هواداران بی منطق که مدعی بودن نمایش و نتایج ما در جام جهانی کلی بازتاب چهانی داشته و همگان رو به احترام وا داشته ، میبینیم که سبک و نتایج ما اصلا طوری نبوده که به چشم بیاد . 2 - اختلاف بین این دو مربی و دشمنی های کیروش با پرسپولیس زیاد بوده و هست اما اساسی ترین حاشیه ای که همه ازش حرف میزنن بعد از جام جهانی بود و میبینیم که شفر با همین یک جمله داره مقصر و بانی این جنجال رو نشون میده . # مصاحبه امشب جناب موزامبیکی هم خلاصه اش این بود : آه و ناله و اشک تمساح و مظلوم نمایی ، غول سازی حریفان درجه 3 و از همه مهمتر اینکه وقتی فردوسی پور گفت لطفا حضور در فضای مجازی رو کم کنید و به قهرمانی و فوتبال بازی کردن فکر کنید ! جتاب موزامبیکی فرمودن با بنده هستید ؟ نه ، من صبح به صبح دست و صورت نشسته میام در فضای مجازی و پست میذارم و لطفا این حرف رو به دیگران بگو که پست نذارن علیه ما . یه ضرب المثل فارسی هست که میگه : کافر همه را به کیش خود پندارد . اینو میشه به کیروش تعمیم داد که : سمپاش همه را به کیش خود پندارد ! نتیجه اینکه این تیم ملی نیست و دل ما با این مربی و این تیم نیست و نمیتونیم برای کسانی که از شکست ما شاد بودن آرزوی پیروزی کنیم . یکی باید به این آقا بگه سرمربی تیم ملی آلمان نشده بودی که از ما توقع امکاناتی در اون حد داشته باشی . اگر مدیران غیر حرفه ای داشیم اگر بودجه و سخت افزار ما مناسب نبود چطوری 8 ساله موندی و به پیشنهادات عالی که از سراسر دنیا داری جواب ندادی ؟!!! یکی باید بهش یگه در سال های قبل از تو مربیان با امکاناتی که 1/4 حالا هم نبود هم به جام جهانی رفتن و هم قهرمان آسیا شدن و روی سکو رفتن . با این همه الان شما یه نیمه نهایی هم که بری برای ما آرزو نیست ، اما حداقل برای خودت خوبه بلکه بعد از 8 سال و دریافت میلیاردها تومن پول یه عنوان در کارنامه خالیت داشته باشی ... درسته ما 40 سال قهرمان آسیا نشدیم اما عنوان کسب کردیم و روی سکو رفتیم . راستی تو که همیشه درجا زدی بگو از آخرین جامی که گرفتی چند سال میگذره ؟ قهرمانی جوانان پرتغال در زمانی که فیگو 17 ساله بوده ؛ یعنی 29 سال پیش !!!
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۶:۴۸
پاسخ
77
142
سمپاش هستم از موزامبیک
اولا سمپاشی کاری‌ هست که این‌ جناب به اصطلاح مربی نسبت به بقیه انجام‌ داده و صبح به صبح به صفحه شخصی اش میره و این حرکت رو انجام میده و جالبه که تازه دست پیش هم‌‌ میگیره و مظلوم نمایی میکنه /// دوما چطور اون زمانی که شخصیت و‌ کرامت انسانی کلی از افراد مورد اهانت قرار میگرفت و با الفاظی مثل مار و عقرب و ... خطاب میشدن کسی به این‌ شخص حرفی نمیزد ؟ اما حالا موزامبیکی صداش کنن میشه توهین ؟! موزامبیک‌ هم‌ یه جایی روی زمین خداست دیگه /// سوما ما بعد از انقلاب اسلامی هم با یک چهارم این امکانات فعلی به جام جهانی رفتیم و هم سوم ملت ها شدیم اونم دو بار .
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۰۲
3
24
کی بود کی بود من نبودم
سم پاش کاملا برازندته
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴:۲۸
22
16
علی بارساا
شما پرسپولیسی ها آخه چقدر نژاد پرست هستین گیرم که کیروش اصالتی موزامبیکی دارن ، مگر موزامبیکی ها انسان نیستن مثلا هدفت چیه هی جناب موزامبیکی موزامبیکی میگی؟؟ یعنی مثلا خودت خیلی بالاتر و انسان تری و موزامبیکی ها چند مرتبه از شماها درجشون ضعیفتره ؟؟؟؟؟ این نژاد پرستی شماها نه فقط در مورد مربی تیم ملی که در متاسفانه در مورد اقوام ایرانی هم صدق میکنه و بارها توهین های زشتی بر علیه اوقام ایرانی داده این .... اینجور نژاد پرستانه صحبت کردن درباره ملیت ها و اقوام خیلی خیلی زشت و منسوخ شده است و امیدوارم شماها در افکار تان تجدید نظر کنید .... انسانم آرزوووووووووست آدمین درود بر تو لطفا بچاپ
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰:۰۸
39
17
امین
تیم ملی به تو و امثال تو که تیم باشگاهیت به تیم کشورت ترجیع میدی لازم نداره کیروش از تو خیلی ایرانی تره و واسه موفقیت ایران با همه از جمله اون پلوفسیل قلابیتونم میجنگه تا تیمش موفق بشه بچه جون شما اگه منطق هالیتون بود سه قهرمانی ایران که مال قبل انقلاب میببنی ولی قهرمانی اسقلال که مثل قهرمانی ایران قدمیه نمیبینی چون شماها کلا مدلتون اینکه چیزی که به نفعتون نباشه نمبینید حتا اگرم اون چیز یک چیز ملی باشه نمونش تیم ملیمونه شماها برین به همون جعلپولیستون بچسبید که به شماها هیچ احتیاجی نیست.ادمین عزیز حرف حقو باید بچاپی
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰:۱۸
28
15
شازده آبی
و جایزه مربی خوش شانس ماه هم تعلق میگیره به «برانکو ایوانکویچ» :))))
۰۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴:۳۱
پاسخ
152
87
پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی
برانکونامی که تورابدمیسوزونه
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۴۸
9
25
11
و جایزه سنگ پای ماه هم تعلق میگیره به شازده ابی
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰:۰۲
7
26
رائول
هیشکی تا حالا به امید ابراهیمی و وریا غفوری یاد نداده که درست و مودبانه بشینن ؟!؟
۰۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷:۴۷
پاسخ
26
109
مسعود گل باشی
کسیم به بیرانوند وبقیه گفته مودبانه حرف بزنن ؟
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶:۳۱
36
11
یک قدم جلو
چهره کی روش میبینی لذت میبری، نشون از شادابی، مثبت بودن، خونسرد بودن، امیدوار کننده، و...........، چون امیدوار به آینده، 100% قهرمانیم، شک نکنید، اگه میخوان ضرر نکنید گزینه یک انتخاب کنید، مخصوصا قرمزا که بخاطر قرعه کشی شرکت میکنید
۰۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴:۲۸
پاسخ
128
87
فرشید
این تیم رو باید دوست داشت. این بچه ها به عشق ما دارن میرن.
۰۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۲۲
پاسخ
66
90
ارتش 80 میلیونی
همیشه گروهی میهن فروش هستند خوشبختانه کی روش این موجودات حقیر را نادیده میگیره
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶:۵۹
99
40
پرسپولیس محبوب دلها
کیروش میگه غمگینم ما پرسپولیسی ها هم وقتی تو فینال نیومد ورزشگاه غمگین شدیم وقتی دستیارش از برد تیم ژاپنی خوشحالی کرد وقتی به خبرنگار حمله کرد وقتی بدنسازش به استیلی توهین کرد وقتی از مسابقات جام جهانی برگشت به برانکو حمله کرد و شادی رو زهرمون کرد غمگین شدیم.هرچند که بازم از تیم ملیمون حمایت میکنیم ولی شما نصف هوادارای فوتبال که پرسپولیسی هستند رو فاکتور بگیر نصف دیگشون که هوادارای دیگر تیم ها هستند چرا خبری از حمایتشون نیست؟!
۰۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸:۵۹
پاسخ
30
118
یک قدم جلو
قرمزا. واقعا از آیتم های که 90 از تیم ملی داره نشون میده، لذت نمیبرید، آخه برانکو چی داره که تیم ملیتونو دارید..............!!!!؟؟؟؟
۰۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۳۱
پاسخ
97
25