مشروح برنامه 3 مهر نود / شاهکار بزرگ طارمی و پرسپولیس

مشروح برنامه 3 مهر نود / شاهکار بزرگ طارمی و پرسپولیس

112537
02:11
04 مهر 1396
برنامه سوم مهر نود با محوریت بررسی هفته هفتم رقابت های لیگ برتر و محرومیت تیم فوتبال پرسپولیس از سوی فیفا از ساعت 22:48 دوشنبه از شبکه سه روی آنتن رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه سوم مهر نود با محوریت بررسی هفته هفتم رقابت های لیگ برتر و محرومیت تیم فوتبال پرسپولیس از سوی فیفا از ساعت 22:48 دوشنبه از شبکه سه روی آنتن رفت.

در ابتدای برنامه سوال مسابقه نظرسنجی درباره پیش بینی نتیجه بازی پرسپولیس و الهلال پخش شد.

نظرسنجی نود

کلیپ خلاصه ای از آنچه در برنامه امشب خواهیم دید پخش شد و شامل قسمت های زیر بود:
رسوایی بزرگ برای طارمی و پرسپولیس، ماجرای چند اشتباه در محرومیت تاریخی قرمزها
سقوط استقلال به ته جدول لیگ، خداحافظی منصوریان و وضعیت نامعلوم نیمکت استقلال
اتفاقات بی سابقه در لیگ یک، داوری که یا خیلی زود سوت می زد یا خیلی دیر

 

آیتم ویژه نود به مناسبت هفته دفاع مقدس و گفت و گو با خانواده چند شهید پخش شد.(ویدیو)

 
90 درجه و مرور طنز مسابقات هفته گذشته پخش شد و شامل لحظات زیر بود:(ویدیو)
آغاز تاکتیک زوج سازی در سپیدرود پس از مدیرفنی شدن چراغپور
فاصله بین عشق و نفرت در استقلال به اندازه یک گل آفساید
پایان فرمانروایی یوزپلنگ جاماییکایی در رقابت با حسین زرگر
شکل جدید دویدن استقلالی ها از ترس مصدومیت
برچیدن دوپای منصوریان در بازی اتل متل از روی نیمکت استقلال

محمد قاضی با 22 گل زده پس از طارمی و ساسان انصاری سومین گلزن سه فصل اخیر لیگ محسوب می شود.

آمار نود

 
خلاصه بازی تراکتورسازی 1-2 پدیده
نکته ها: پدیده چهار برد و یک تساوی مقابل تراکتورسازی در لیگ و حذفی
رتبه دوم بهترین رتبه پدیده در تاریخ لیگ برتر
رکورد 100 درصد پیروزی گل محمدی برابر مهاجری از بین رفت

خلاصه بازی سایپا 1-1 پارس جنوبی
نکته ها: پارس جنوبی با گرفتن 5 پنالتی در لیگ رکورددار است
گلزنی پارس جنوبی در تمام بازی های لیگ
پارس جنوبی بدون باخت تنها خط تیره جدول
سایپا بالاترین تیم جدول که تفاضل گل منفی دارد

بیشترین پنالتی در لیگ برای پارس جنوبی با 5 پنالتی اعلام شده است.

آمار نود

ترین های هفته هفتم لیگ برتر پخش شد که شامل بخش های زیر بود:(ویدیو)
حرکات تکنیکی هفته: فرشاد احمدزاده، امید نورافکن، رحیم زهیوی، عیسی آل کثیر، سابا تاوادزه، مهرداد محمدی، مهدی عسگری، فرشید اسماعیلی، علی دشتی، علی حمودی، ساسان انصاری، یونس دلفی، دانیال اسماعیلی فر، محمدرضا خلعتبری، مرتضی آقاخان، محمدصادق بارانی، محمد قاضی، پوریا امینی، ربیع عطایا
تیر دروازه هفته: یونس شاکری مقابل گسترش فولاد
کار تیمی برتر هفته: پرسپولیس مقابل سپاهان
موقعیت از دست رفته هفته: علی قربانی مقابل ذوب آهن
پاس گل برتر هفته: رضا میرزایی مقابل پرسپولیس
مهار برتر هفته: شهاب گردان مقابل تراکتورسازی
گل برتر هفته: رضا خالقی فر مقابل سیاه جامگان

 
خداداد افشاریان کارشناس این هفته به برنامه آمد و داوری سه مسابقه باقی مانده از هفته قبل و دو مسابقه هفته هفتم بررسی شد.

داوری مسابقه پرسپولیس - پیکان: سرنگونی مهاجم پیکان با تکل محمد انصاری در محوطه جریمه خطا بود و باید پنالتی اعلام می شد. آقاخان به خاطر درآوردن پیراهن یک کارت زرد گرفت و دادن کارت زرد دوم به او  برای تحریک تماشاگران سخت گیرانه بود و همان یک کارت کافی بود. آقاخان به خاطر تکل خشن روی پای کامیابی نیا باید کارت زرد دوم و کارت قرمز را می گرفت.

داوری مسابقه تراکتورسازی - سیاه جامگان: سرنگونی مهاجم سیاه جامگان در شرایط تک به تک باید با کارت زرد جریمه می شد و کارت قرمز نیازی نبود. سرنگونی مهاجم تراکتورسازی در محوطه جریمه خطا بود و به خاطر هل دادن باید پنالتی اعلام می شد.

داوری مسابقه نفت تهران - گسترش فولاد: سرنگونی مهاجم گسترش در محوطه جریمه پنالتی نبود اما اخطار به خاطر شبیه سازی هم اشتباه بود. برخورد توپ به دست بازیکن گسترش در محوطه جریمه هند و پنالتی نبود و بازیکن توپ را ندید. سرنگونی مهاجم گسترش در محوطه جریمه خطا و پنالتی نبود. گرفتن دست امین منوچهری هم در محوطه جریمه گسترش خطا نبود.

داوری مسابقه تراکتورسازی - پدیده: پنالتی پدیده واضح بود و مدافع با دست توپ را گرفت. کارت قرمز به خلعتبری درست بود و بازیکن خودش حریف را تنبیه کرد. پنالتی تراکتورسازی اشتباه بود و مدافع پدیده خطای هند نکرد.

ویدیوی داوری چهار مسابقه پخش شده

داوری مسابقه سایپا - پارس جنوبی: پنالتی پارس جنوبی درست بود و مدافع با پای چپش توپ را زد و با پای راست پنالتی کرد.

 علی دایی روی خط آمد و درباره پنالتی جنجالی که زرگر دقیقه پایانی بازی اعلام کرد گفت: اگر فیزیک خوانده باشی میفهمی علیاری با پای راست به هیچ وجه پای دشتی را نزده و اگر دشتی بین او و توپ نبود توپ تا نزدیک سکوهای تماشاگران می رفت و توپ عامل زمین خوردن مدافع حریف بوده. اگر چنین صحنه هایی در فوتبال دنیا خطا باشد و اگر قرار باشد دو نفر روی یک توپ تکل بروند حتما خطا می شود و باید پنالتی اعلام شود و در اروپا باید هر بازی 10 پنالتی بگیرند و 300 نفر را اخراج کنند. با احترام به کارشناس شما نظر او را قبول ندارم. متاسفانه کارشناس داوری دیگری که سال قبل در فدراسیون پستی نداشت(غیاثی) و امسال پست گرفته است اعلام کرده من درمصاحبه ام گفته ام اول توپ را زده و بعد پای بازیکن را در حالی که من چنین حرفی نزدم. شما مصاحبه سال های قبل ایشان را ملاحظه کنید و با امسال مقایسه کنید و همین دفاع کردن های بیخود است که باعث ضعف داوری ما شده است.

 ویدیوی داوری سایپا - پارس جنوبی و مصاحبه با دایی

رضا غیاثی کارشناس داوری در پاسخ به صحبت های علی دایی روی خط تلفنی آمد و گفت: قانون 12 می گوید چلنج کردن و تکل زدن خطاست و این صحنه کاملا پنالتی بود. قانون اول زدن توپ و بعد برخورد با بازیکن را 8 سال پیش عوض کرده اند. من مشاور داوری فدراسیون هستم و کجای آن خلاف شرع است. عین قانون 12 را برای شما گفتم و مشخص است خطاست. آقای دایی بهترین گلزن جهان است اما هیچ وقت داور نبوده، اگر ما هم در کار ایشان دخالت کردیم ایشان به کار ما ایراد بگیرد.(ویدیو)

دایی هم بار دیگر در پاسخ به غیاثی روی خط آمد و گفت: من امشب چیز جدیدی یاد گرفتم و این که هر تکلی خطاست و فیفا باید اعلام کند هیچ کس حق ندارد تکل بزند. از صحبت های آقای افشاریان هم تعجب می کنم که می گوید من از علی دایی نمی ترسم، مگر من حرفی به ایشان زدم که بخواهد از من بترسد؟(ویدیو)

عادل فردوسی پور و خداداد افشاریان

آیتم ویژه درباره محرومیت باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی بررسی زوایا و مقصران آن در گفت و گو با ابراهیمی وکیل طارمی و براتی مسئول کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال پخش شد.(ویدیو)
براتی در این مصاحبه گفت: با اعتراض به CAS تنها پرداخت وجه متوقف می شود و سایر محرومیت های پرسپولیس و طارمی بلافاصله اجرا می شود مگر اینکه باشگاه موفق به کسب دستور موقت بشود.

در ادامه براتی و وثوق احمدی مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان لیگ روی خط  آمدند و درباره این پرونده توضیح دادند.(ویدیو)

براتی در پاسخ به این سوال که می گویند طارمی شانس بازی مقابل الهلال را دارد گفت: تا جایی که من اطلاع دارم طارمی قطعا به بازی فردا نمی رسد و اگر هم به CAS اعتراض کرده باشند با توجه به تعطیلی شنبه و یکشنبه و اینکه تنها روز دوشنبه فرصت بوده است ظرف امروز و فردا این مساله حل نمی شود.
وی ادامه داد: 4 ماه محرومیت کمترین میزان محرومیت نقض قرارداد بوده که برای طارمی در نظر گرفته اند و طارمی و وکیلش اگر فکر می کنند با دستور موقت محرومیت لغو می شود بدانند که اگر رسیدگی CAS طولانی شده و نزدیک جام جهانی شود آن وقت اگر رای تغییر نکند مهدی طارمی ممکن است جام جهانی را از دست بدهد.
براتی در پاسخ به اینکه آیا فدراسیون کم کاری نکرده افزود: فیفا مرتب با طارمی، وکیلش و باشگاه در ارتباط بوده و روال فیفا این است مکاتبه ای که می کند را یک رونوشت به فدراسیون می دهد و خبر دارم آقای وثوق احمدی مرتب با وکیل طارمی در ارتباط بوده و هرجا لازم بوده با هم همفکری داشتند.

وثوق احمدی مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان لیگ هم گفت: اقدامات باشگاه ها با مسئولان خودشان است و فدراسیون فقط موارد اداری را انجام می دهد. من همیشه به وکیل طارمی می گفتم موضوع کمی خطرناک است. فیفا بعد از پایان تحقیقات نامه زد و خواست قرارداد خودتان را برای ما بفرستید و در ادامه چند ماه خبری نبود تا این که من چند بار مصاحبه کردم و گفتم ممکن است محرومیت های شدید برایتان در نظر بگیرند و بهتر است و بروید و با طرف مقابل مصالحه کنید اما کاری نکردند تا به این حکم منجر شد.
وی در پاسخ به این که آیا طارمی شانس برداشتن محرومیت را دارد و اگر پول را به ریزه اسپور بدهند شانس کم شدن محرومیت وجود دارد یا خیر گفت: اگر تا فردا قبل از مسابقه دستور موقت از سوی CAS صادر شود می تواند بازی کند و باتوجه به اینکه دیروز و پریروز تعطیل بوده و فقط امروز میتوانستند درخواست بدهند بعید میدانم به دستشان رسیده باشد.


از نود تا نود با مرور حواشی هفته گذشته لیگ پخش شد و شامل خبرهای زیر بود:(ویدیو)
فوتبال انتخابی نوجوانان زیر 16 سال آسیا با صعود مقتدرانه نوجوانان ایران به مسابقات مالزی
بهره برداری نشدن از طبقه دوم نقش جهان پس از یک دهه
شرکت برهان مبین بار دیگر مسئولین بلیت فروشی لیگ را به عهده گرفت
حمله به داور مسابقه شاهین شهر امام و پرسپولیس شوش
فینالیست شدن تیم فوتسال مردان ایران در مسابقات داخل سالن آسیا
تیم فوتسال زنان ایران به مقام سوم مسابقات داخل سالن آسیا رسید
دیدار تیم ملی ایران و توگو که قرار بود در روسیه برگزار شد در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد

 
خلاصه و حواشی مسابقه استقلال 1-1 ذوب آهن
نکته ها: ذوب آهن بهترین خط حمله لیگ
استقلال چهار بازی اخیر و یک امتیاز
استقلال ضعیف ترین خط حمله لیگ
روند پیروزهای قلعه نویی برابر استقلال متوقف شد
تقابل منصوریان و قلعه نویی برای اولین بار مساوی شد

 
سه تیم با سابقه قهرمانی در لیگ برتر در رده های انتهایی جدول قرار گرفته اند.

آمار نود

کلیپ آخرین دقایق حضور منصوریان روی نیمکت استقلال و حرکات او از نگاه دوربین نود به تصویر کشیده شد.(ویدیو)

7 رکورد منفی منصوریان پس از کنار رفتن او از نیمکت استقلال مرور شد:
اولین قعرنشینی تاریخ لیگ
زودهنگام ترین تعویض مربی
سنگین ترین شکست استقلال در 44 سال اخیر مقابل العین
بدترین شروع استقلال در 7 هفته نخست تاریخ لیگ
بدترین عملکرد هجومی استقلال در 6 هفته نخست لیگ
بدترین تفاضل گل استقلال در تاریخ لیگ
سه شکست متوالی بدون گل زده

آمار نود

داوری مسابقه استقلال - ذوب آهن: سرنگونی مهاجم ذوب آهن در محوطه جریمه خطا بود و روزبه چشمی به توپ کاری نداشت و کاملا پنالتی بود که اعلام نشد. گل ذوب آهن آفساید بود و مهاجم این تیم نیم متر جلوتر بود. سرنگونی بعدی مهاجم ذوب آهن در محوطه جریمه خطا نبود و ادامه بازی درست بود و بازیکن ذوب آهن بزرگنمایی کرد.(ویدیو)

اتفاقات عجیب و جنجالی بازی صبای قم و گل گهر سیرجان در لیگ دسته اول در ادامه به نمایش درآمد. داور این مسابقه با وجود داشتن 4 دقیقه وقت تلف شده سوت پایان بازی را در دقیقه 89 زد! در ادامه و در شرایطی که صبای قم گل مساوی را در دقایق تلف شده زد داور گل را قبول نکرد و دو دقیقه بعد از ادامه پیدا کردن بازی با تذکر کمک داورش اعلام کرد توپ از خط رد شده و گل را قبول کرد. این تصمیم باعث شد بگوویچ بازیکنان گل گهر را از زمین بیرون بکشد اما در نهایت بازی تا دقیقه 110 ادامه پیدا کرد و به پایان رسید.(ویدیو)

 
پیش بازی سپاهان - پرسپولیس، ال کلاسیکوی ایران و مروری بر به یاد ماندنی ترین تقابل های لیگ برتری دو تیم در اصفهان از آب های آلوده تا ماجرای کارت به کارت به پخش رسید.(ویدیو)

خلاصه و حواشی مسابقه سپاهان 2-2 پرسپولیس
نکته ها: رکورد 100 درصد تساوی سپاهان در بازی های خانگی
صدمین بازی بیرانوند در تاریخ لیگ برتر
طارمی به هیچ تیمی به اندازه سپاهان با پیراهن پرسپولیس گل نزده(5 گل)
پرسپولیس برانکو به هیچ تیمی به اندازه سپاهان گل نزده(12 گل)
پرسپولیس برانکو از هیچی به اندازه سپاهان گل نخورده(12 گل)
علی‌محمدی 3 گل زده و هر سه بعد از دقیقه 85 بوده
سپاهان 770 روز بدون برد برابر پرسپولیس
7 بازی 7 امتیاز، بدترین شروع سپاهان در تاریخ لیگ برتر

آنالیز بازی زیبای سپاهان - پرسپولیس در ادامه به پخش رسید که میانگین حمله ها و ضربات به سمت چارچوب آن بالاتر از استاندارد لیگ برتر بود.(ویدیو)

آنالیز نود

تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر اعلام شد: شهاب گردان، هادی موسوی، خانزاده، نژادمهدی، چشمی، مهدی پور، عاشوری، احمدزاده، آقاخان، خالقی فر و مروان حسین(ویدیو)

تیم منتخب نود

داوری مسابقه سپاهان - پرسپولیس: گل علیپور به درستی مردود اعلام شد و خلیل زاده قبل از گل روی مدافع سپاهان خطا کرد. سرنگونی طارمی روی کرنر خطا و پنالتی نبود. دومین گل پرسپولیس هم به درستی مردود اعلام شد و طارمی قبل از گل امیری توپ را با دست زد. پنالتی پرسپولیس درست بود و مدافع سپاهان از پشت سر طارمی را گرفته و باید کارت زرد هم می گرفت. قبل از گل دوم سپاهان توپ به دست بازیکن این تیم در میانه میدان خورده بود و باید خطای هند اعلام می شد.(ویدیو)

خلاصه مسابقه نفت آبادان 0-1 فولاد
نکته ها: اولین شکست خانگی صنعت نفت
سومین شکست پیاپی نفت برابر فولاد بدون گل زده

خلاصه مسابقه پیکان 3-1 نفت تهران
نکته ها: برد پیکان برابر نفت پس از 5 سال
نفت تهران یک برد در 15 بازی

 
گزارش بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته در ادامه روی آنتن رفت.(ویدیو)

گزارش تکمیلی روند عجیب و غریب جذب کی روش سوارز بازیکن برزیلی ذوب آهن و چگونگی تصویب قانون و روند جعل مدارک برای این بازیکن در گفت و گو با وثوق احمدی مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان لیگ و بهاروند رئیس سازمان لیگ پخش شد.(ویدیو)

خلاصه بازی سیاه جامگان 0-1 گسترش فولاد
نکته ها: سیاه جامگان تنها تیم بدون کلین شیت لیگ
اولین دیداری که سیاه جامگان موفق به گلزنی نشد
میثاقیان بدون پیروزی برابر بوناچیچ در تاریخ لیگ برتر
اولین پیروزی گسترش فولاد برابر سیاه جامگان در مشهد

خلاصه بازی استقلال خوزستان 0-0 سپیدرود
نکته ها: سپیدرود بهترین خط دفاع لیگ
استقلال خوزستان و سپیدرود رکورددار تساوی بدون گل در لیگ
برای اولین بار درتاریخ لیگ برتر تیم تازه صعود کرده از لیگ یک موفق به چهار کلین شیت پیاپی شد

سپیدرود رکورددار کلین شیت در لیگ با ثبت چهار کلین شیت است.

آمار نود

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت 2:15 بامداد سه شنبه به پایان رسید. در نهایت با شرکت یک میلیون و 870 هزار نفر در نظرسنجی 56 درصد به برد پرسپولیس مقابل الهلال رای دادند.

نتیجه نظرسنجی نود

نظرات کاربران
Sam
عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد.اميدوارم تركيب گادوين منشا و عليپور در اين چهار ماه اونقدر خوب كار كنند كه طارمى ديگه جايى در پرسپوليس نداشته باشه.تا حالا چند بار برانكو رو دق داده بس نيست؟ امسال هم ميخواست بره كه زورش نرسيد.از اين خيلي ها بزرگتر اومدند پرسپوليس و رفتند . ولى پرسپوليس به لطف طرفداراش تا حالا مونده و انشالله خواهد موند. اميدوارم آخر فصل كفش هاش رو براى هميشه جفت كنند.از خيلي هايى كه اينجا كامنت ميزارند و تازه پشت لبشون سبز شده پرسپوليسي تر هستم. ولى از اين طارمى خوشم نمياد.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴:۵۸
پاسخ
5
12
حق گو
از امثال طارمی بدم میاد .
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶:۵۵
پاسخ
9
25
هومن
متاسفانه یکی از نقاط ضعف تیم های بزرگ ... طرفداران متعصبشون هست ... تعصب مانع درست فکر کردن میشه ... همون روزی که طارمی رفت جلوی تماشگرها و با انگشت بهشون گفت هیس ... باشگاه لازم بود ادبش می کرد ....که نکرد ... چرا نکرد؟ از ترس فشارهای آتی که ممکنه از ناحیه طرفدارهای متعصب وارد شه ... همون روزی که طارمی با وجود داشتن قرارداد ساز رفتن زد ... باشگاه باید میذاشت بره ... چرا نذاشت؟ اط ترس فشار طرفدار های متعصب ... طرفداران عزیز ... لطفاً به گل های زده طارمی توجه نکنین ... به درصد گل های زده ش نسبت به موقعیت های گلی که در اون قرار داشته توجه کنید ... بخدا هر مهاجم دیگه ای هم بود ... تو خط حمله چنین تیمی بیشتر از این آقا هم گل می زد ... آقای هدایتی بنده خدا از جیبش پول داده ... آقا نرفته فسخ کنه ... گفته بالاتر از سیاهی رنگی نیست فوقش یه سال محروم میشم .... یکی نیست بگه چرا ... بالاتر از سیاهی ... سرنوشت تیم ریشه دار مملکته ... که جنابعالی بارها بخاطر منفعت شخصیت از طرق غیر حرفه ای به اون تیم و طرفداراش آسیب زدی ... به نظر من باشگاه باید طارمی رو تنبیه کنه ...تقاضای تجدید نظر بده ... که حکم دادگاه به تعویق بیفته و طارمی از جام جهانی محروم شه ... با وجود آزمون ... گوچی ... انصاری فرد و هافبک های هجومی و گلزنی که داریم ... هیج خطری ایران رو تهدید نمی کنه ... ولی این آقا ادب میشه و درس خوبی برای آیندگان میشه ... به نظر من ... دوستانش که مدام سنگ این آقا رو هم به سینه می زدن و اجازه میدادن طارمی تو سپر حمایت ای اونا ... از این اشتباهات بکنه ... اگر واقعاً ادعای پرسپولیسی بودن دارن ...لازمه هرچه سریعتر داوطلبانه برن قراردادهاشون رو با یه عدد معقول تمدید کنن ... تا ما هم بدونیم پرسپولیسی واقعی کیه ... طرفدارای پرسپولیس همونایی هستن که تو این وضعیت سخت اقتصادی از زندگیشون می زنن ... حساب باشگاه رو پر می کنن که پرسپولیس تحت فشار نباشه ... بعد یکی بخودش اجازه میده پولی که برای حل مشکل فسخ پرداخت شده رو بذاره تو جیبش ... ! طرفداران عزیز ... پرسپولیس قلب ماست ... اما برای حفظ اون لازمه یه جاهایی منطقمون رو هم برای حمایت ازش بکار بگیریم ...
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱:۱۹
پاسخ
3
33
FaTeMeH
هر چی گفتی درسته
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳:۲۴
3
6
محمد
دمت گرم اقا هومن. من کاملا باهات موافقم این اقا باید ادب بشه تا درس عبرتی واسه دیگران بشه خیلی راحت میگه حتما خیری تو این ماجرا بوده.محرومیت پرسپولیس خیریت داره واست اقای طارمی؟؟؟جریمه رو هم باید خودش ازپولی که گرفته و پس نداده پرداخت کنه نه باشگاه
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴:۱۵
2
10
hosein
طارمی فقط به عشق هوادارا بازی میکنه .بنده خدا براش پول مهم نیست . بخدا وقتی یاد این حرفا میفتم و یه عده توهمات فوتبالیستای امروزیو قبول میکنن فقط افسوس میخورم. این بازیکن دیگه میخواد چه بلایی سر تیم و هوادار بیاره عین خیالشم نیست و نمیدونم با چه رویی ازش حمایت میشه. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس جعل و دستکاری کرده و همه ما جزای جعلو میدونم . اگه فدراسیون فوتبال نخواد همه چیو ماسمالی کنه با همه این افراد قطعا باید برخورد کنه تا درس عبرت بشه واسه بقیه ولی مطمئنا براحتي از کنار این مساله میگذره.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶:۵۸
پاسخ
2
21
arman
من نمیدونم چرا رامین رضاییان محروم نشد مگر هر دوتاشون باهم نرفته بودن.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸:۳۵
پاسخ
17
3
رضا
هرجا بود اخراج میکردن همشون رو خوب شد برا تیم دیگه فرصت از دست نمیدیم طارمی اخراج کنن
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴:۴۵
پاسخ
3
11
علی13
حیف یک ریال که بدن به فوتبالیستها.بهترین کار این هستش که باهاشون قرارداد اداره کار ببندن .هر کس که عاشق باشه بمونه هر کسی هم نمیخواد به سلامت.آخه مگه چه کار میکنن که این همه پول بهشون میدن.تو اروپا این پولارو بخش خصوصی میده نه از جیب ملت.همونا هم وقتی مالیاتشونو ندن طرفدارا شاکی میشن اینجا برعکسه تازه به طرفدارا میگن به باشگاه کمک کنید.هی روزگار.عادل قایقت جا داره؟؟؟
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵:۰۷
پاسخ
1
19
Vahid
سلام ، خدایی چرا بعضیها اینقدر بی خیال از کنار مسائل رد میشن، الان بحث برد پرسپولیس یه چیزه که انشالله که ببره و بحث آبروی فوتبال باشگاهی یه چیز ، خدایی این آقایون (طارمی، و مدیران پرسپولیس) چطور میخوان تو چشم هوادارشون نگاه کنن با این شاهکار ( رسوایی) که به بار آوردن، الان بخاطر منافع طلبی یه شخص حیثیت فوتبال باشگاهی ایران زیر سوال رفته، یه تیم بخاطر این شخص یک سال محروم شده و کلی ضربه که در آینده بخاطر محرومیت و جریمه باید متحمل بشه اینو کی جوابگو هست . بیایم ساده از کنار مسائل نگذریم ، چون پرسپولیس برا اولین بار تو باشگاههای آسیا سعود کرده دیگه همه چیز رو نادیده نگیریم ، اگه نگاه کنید میفهمید که اینجا هم بحث حیثیت ملی هست که یک نفر همه اینها رو فدای منافع و حق خودش کرده. به امید تفکر.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵:۰۹
پاسخ
1
15
reza perspolisi6×4
نمیدونم چرا بازی سپاهان و پرسپولیس تو اصفهان همیشه حق پرسپولیس باید ضایع بشه!!
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸:۱۳
پاسخ
10
13
آنتی ...
اولین مقصر، اعضای هیات مدیره پرسپولیس و شخص مدیر عامل غیرحرفه ای باشگاه است که بدون توجه به قرارداد قبلی این بازیکن با باشگاه ترکیه، از کیسه بیت المال برای به خدمت گرفتنش خرج کرده. قطعا بعد از بازی سه شنبه با الهلال باید رسانه ها از شخص مدیر عامل باشگاه توضیح بخوان و وزارت ورزش باید یک فکر اساسی برای وضعیت نابسامان مدیریت باشگاه های استقلال و پرسپولیس بکنه.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲:۰۰
پاسخ
1
18
پژمان
درشاهكار جديد پرسپوليس وطارمي هم روح ورزش رو باختيم وهم اخلاق وهم اعتبار ايران را-واقعا جذب بازيكن بي اخلاق وپولكي به ابرو واعتبار ايران لطمه زد در خارج از كشور مضحكه همه شديم با اين شاهكار مدير ارزشي پرسپوليس هم جعل اسناد ميكند و دروغ هم ميگويد
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸:۳۷
پاسخ
2
21
Irani
هدایتی ب طارمی زنگ میزنه برای تمدید قرارداد و‌مبلغ خوبی به طارمی پیشنهاد میکنه و مهدی قید همه جا رو‌میزنه ک‌بمونه پرسپولیس بعد ک ‌اومد ‌قرارداد‌ ببنده همین اقای هدایتی میزنه زیر حرفش حتی مهدی طارمی چند‌بار زنگش میزنه جوابش نمیده و با‌همون مبلغی ک‌باشگاه به مهدی داده بود‌مجبور میشه امضا کنه ولی این‌آخر قصه نبود تا همین‌پارسال این این اتفاقات افتاد مهدی منتظر این‌لحظه بود ک همون جوری ک هدایتی کلاه سرش گذاشت به‌همین سادگی پول نقدو میگیره به جای این ک‌بده به ریزه اسپورت میذاره جیب خودش و سکوت میکنه تا اخرش همه با خبر میشن ک‌چه کلاهی سر حسین هدایتی و‌پرسپولیس رفته الان‌هم‌اگه بخوان پول امسالو بهش نده یه شکایت میکنه فیفا و‌تا قرون آخرش از تو‌حلقوم اونایی ک ‌فکر میکنن زرنگ هستن در میاره وسلام
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۲:۳۳
پاسخ
35
50
asad
عجب قصه ای سر هم کردی !
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳:۱۳
3
18
هومن
با فرض محال ... هدایتی دروغ گفته ... برای منافع پرسپولیس اینکارو کرده ... طارمی اگه انصاف داشت ... تلافیش رو سر 40 میلیون طرفدار خالی نمی کرد ... شما فکر می کنی منافع پرسپولیس هیچوقت با منافع بازیکنای دیگه مثل کریمی ... مهدوی کیا ... باقری ... دایی ... پیروانی ... محرمی ... پروین ... در تضاد قرار نگرفته؟! کدومشون بخاطر منافع شخصی اینطوری پرسپولیس و هوادارانش رو له کردن؟! بخدا صداشون هم در نیومده ... ته داستان گفتن دلمون درده ولی بخاطر منافع پرسپولیس چیزی نمی گیم ... طارمی باید ادب شه ... و بهترین تنبیهش اینه که پرسپولیس تقاضای بررسی مجدد پرونده رو بده ... که تاخیر در اجرای حکم ... جام چهانی رو اط زارمی بگیره ...
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵:۰۳
7
31
پرسپولیس سرور
دقیقا
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸:۳۰
5
11
faraz
اصل ماجرا همینه بوده
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸:۳۵
5
13
Mohammad reza
طارمی بعد از پایان هر دوره لیگ میاد یه حرکت بچه گانه میزنه .بعد کل تیم پرسپولیس و هوادارا باید تاوانشو بدن . بعدشم فقط یه ببخشید میگه و میره باز تو ترکیب اصلی .اگه این اخباری که میگن راست باشه . طارمی فقط پول رو میشناسه و با اینکه پرسپولیس کاری کرد بشه طارمی و به همه دنیا شناسوندش . واسه منافع شخصیش پرسپولیس رو به این وضع دچار کرد .این پسر ثابت کرده همیشه پول و شهرت واسش از پرسپولیس مهم تر بوده .از هر دست بدی از همون دست میگیری آقا مهدی .ای کاش خدا وقتی بهت لطف کرد تو رو تو دل این همه هوادار جا داد. جنبشم بهت میداد .
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۶:۴۷
پاسخ
29
212
Zary
خدا شاهده از وقتی که رفت ترکیه من کلی خوشحال شدم. انقدر این بشر موقعیت خراب میکنه که به جز دق دادن کار دیگه ای نمیکنه. فقط ادعا داره. همین بازی با سپاهان صد تا موقعیت صد در صد خراب کرد. بعد رفته پول گرفته خورده و میگه حتما حکمتی توش بوده. مگه هوادار مسخره شماس آخه؟ بیچاره عمو موسی که به طارمی گفت اگر پول میخوای منو کلیه خودمو میفروشم بهت پول میدم از پرسپولیس نرو. باید جواب همه ما طرفدارا رو بده
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶:۱۸
11
43
Arbi
"پرسپولیس کاری کرد بشه طارمی و به همه دنیا شناسوندش" رو خوب اومديا. يعني الان چشم دنيا دنبال ايشونه و دستشون بهش نميرسه؟
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹:۳۹
18
20
تاجی
به عنوان یه استقلالی امیدوارم پرسپولیس ببره این عرب هارو.اما این شوکی که به تیم وارد شده اثرات منفی روی تیم میذاره ومعلوم نیست ببره. انشالله ببره ومایه مباهات ایران بشه
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۶:۵۸
پاسخ
76
159
ali
فوتبال جای نژادپرستی نیست.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹:۳۹
8
15
علیرضا
بارک الله مرررررررررد
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵:۱۶
8
17
سرخه
یکی به بازیکنای استقلال بگه برید خداروشکرکنید توپای ذوب توگل نرفت وگرنه ۴تائی میشدین. مساوی خداقل استحقاق ذوب بودوگرنه یه فاجعه‌ی دیگه درست میکردین
۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۰:۰۷
پاسخ
102
105