مشروح برنامه 30 شهریور نود / احمدرضا عابدزاده برترین دروازه بان پس از انقلاب

مشروح برنامه 30 شهریور نود / احمدرضا عابدزاده برترین دروازه بان پس از انقلاب

67586
22:48
30 شهریور 1394
برنامه نود 30 شهریور با محوریت بررسی مسابقات هفته ششم لیگ برتر و مرحله یک هشتم پایانی جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت 22:40 از شبکه سه سیما آغاز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه نود 30 شهریور با محوریت بررسی مسابقات هفته ششم لیگ برتر و مرحله یک هشتم پایانی جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت 22:40 از شبکه سه سیما آغاز شد.

عادل فردوسی پور ضمن تسلیت به مناسبت روز شهادت امام محمدباقر(ع) و گرامی داشت هفته دفاع مقدس اعلام کرد امشب احتمالا تا ساعت یک و چهل دقیقه بامداد در خدمت شما خواهیم بود.

در ابتدا سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب بهترین دروازه بان فوتبال کشور پس از انقلاب پخش شد. (ویدئو)

مجری برنامه نود در توضیح نظرسنجی گفت قرار است اگر اتفاق خاصی در لیگ نیفتد پست به پست تا مهاجم جلو برویم و تیم منتخب پس از انقلاب را طی 6 الی 7 برنامه انتخاب کنیم. برای انتخاب گزینه ها کار خیلی سختی داریم چون گزینه ها زیاد است. برای دروازه بان مشکل خاصی نبود چراکه دروازه بان های خوب کمتر هستند اما برای پست های دیگر یک سری از گزینه ها را کاشناسان برنامه انتخاب می کنند و بقیه را با استفاده از سایت برنامه اضافه می کنیم.

4 دروازه بانی که برای نظرسنجی امشب انتخاب شده اند هر کدام در یک مقطع بهترین بازیکن زمان خودشان بوده اند از طرف دیگر گلرهایی مثل نیما نکیسا، علیرضا حقیقی، بهزاد غلامپور، بهروز سلطانی، پرویز برومند، هادی طباطبایی، وحید طالب لو، حسن رودباریان و رحمان احمدی هم بیش از 10 بازی ملی داشتند که نتوانستیم در نظرسنجی قرار دهیم.

2 دقیقه پس از آغاز برنامه 175 هزار نفر در نظرسنجی پیامکی شرکت کردند.

گزارش به جا مانده هفته گذشته از بازی افغانستان برابر ژاپن در تهران پخش شد.(ویدئو)

خلاصه ای از آن چه در برنامه امشب نود خواهید دید پخش شد.(ویدئو)

90 درجه و مرور طنز مسابقات هفته گذشته لیگ برتر بخش بعدی بود.(ویدئو)

دربی مشهد و مسابقه پدیده - سیاه جامگان به عنوان اولین بازی پخش شد. (ویدئو)

مسابقه فولاد و شکست سنگین این تیم برابر ذوب آهن در خانه بازی بعدی بود.(ویدئو)

آماری از عملکرد و افتخارات دروازه بانان در نظرسنجی برنامه امشب مرور شد.

عادل فردوسی پور اعلام کرد سیدمهدی رحمتی در اینستاگرام شخصی اش گفته با احترام به احمدرضا عابدزاده من به ناصر حجازی رای می دهم.

خلاصه و حواشی مسابقه پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر با شکست برابر سایپا پخش شد.(ویدئو)

محمد فنایی به عنوان کارشناس داوری معرفی شد و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته گذشته به کمک او انجام شد.

گزارشی درباره آمار فاجعه بار تعداد پنالتی های خراب شده پرسپولیس در سال های گذشته پخش شد.(ویدئو)

پنالتی سایپا برابر پرسپولیس اشتباه بود

محمد فنایی درباره داوری مسابقه پدیده - سیاه جامگان گفت: بازیکن پدیده خودش را در محوطه جریمه سیاه جامگان پرتاب کرد، تصمیم داور درست بود و پنالتی نبود.  در سمت مقابل هم سرنگونی مهاجم سیاه جامگان در محوطه جریمه خطا نبود.

کارشناس داوری نود درباره مسابقه پرسپولیس - سایپا گفت: رامین رضاییان در شرایط تک به تک توپ را با دست زد که باید با کارت قرمز داور اخراج می شد. پنالتی اول پرسپولیس روی طارمی درست بود و دروازه بان با دست او را زد و باید یک کارت زرد هم می گرفت. پنالتی سایپا کاملا اشتباه بود و خیلی واضح بود توپ به سر مدافع خورد، من تعجب می کنم آقای صالحی خیلی نزدیک است و زاویه مناسبی هم دارد چرا صحنه را درست ندید. پنالتی دوم پرسپولیس درست بود و مدافع سایپا جلوی رفتن مهاجم پرسپولیس را گرفت و باید یک کارت زرد می گرفت.

فنایی درباره اشتباهات داوری متعدد به ضرر پرسپولیس گفت: من فکر می کنم اشتباهات داوران در لیگ پانزدهم خیلی زیاد و بیش از حد شده، به نظرم خطای دیدهای داوران مشکل ساز شده و باید آزمایش های پزشکی داوران بیشتر شود.

محمد فنایی درباره نظرسنجی برنامه اعلام کرد من به ناصر حجازی رای می دهم.

همچنین درباره صحبت هایی که درخصوص اخراج نشدن رامین رضاییان با دریافت دو کارت زرد از داور مطرح شده اعلام شد در صحنه خطای هند داور به رضاییان کارت نداده و بالطبع او دو کارته نشده و از بازی اخراج نشد. (ویدئو)

گزارش ویژه ای از مسابقه نفت تهران برابر الاهلی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توسط تیم اعزامی نود به امارات پخش شد.(ویدئو)

دلایل پخش نشدن بازی نفت برابر الاهلی و بدهی سنگین 50 میلیون دلاری سازمان صداوسیما به شرکت های خارجی عنوان شد. با وجود اینکه تلویزیون وظیفه اش بود این بازی را پخش کند اما شرکت پخش کننده بازی اعلام کرد تا زمان تسویه بدهی صداوسیما حق پخش این بازی را به صداوسیما نمی فروشد و دلیل پخش نشدن بازی این بود که اگر مشکل حل نشود ممکن است بازی های تیم ملی نیز پخش نشود.

عملکرد هفته گذشته لژیونرهای فوتبال کشور پخش شد.(ویدئو)

خلاصه و حواشی مسابقه گسترش فولاد و استقلال پخش شد.(ویدئو)

اتفاق جالبی در میان پخش برنامه نود افتاد و آن هم عقب کشیدن ساعت در پایان شش ماه اول سال بود که باعث شد یک ساعت به زمان برنامه به شکل خودجوش اضافه شود.

ترین های هفته ششم لیگ برتر پخش شد.(ویدئو)

سایت برنامه نود و بخش های مختلف آن بررسی شد.(ویدئو)

تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبال مصادف با هفته آخر شهریور پخش شد.(ویدئو)

1 ساعت و 46 دقیقه پس از آغاز برنامه برای اولین بار نتایج نظرسنجی پخش شد که با شرکت یک میلیون و 472 هزار نفر، احمدرضا عابدزاده با 57 درصد آرا اول بود و ناصر حجازی با 33 درصد دوم و سیدمهدی رحمتی با 9 درصد و ابراهیم میرزاپور با 1 درصد سوم و چهارم بودند.

بازی تیم های راه آهن و ملوان مسابقه بعدی بود که پخش شد.(ویدئو)

پس از آن بازی حساس تیم های سپاهان و تراکتورسازی با تساوی دو تیم پخش شد.(ویدئو)

آنالیز مسابقه سپاهان و تراکتورسازی در هفته ششم بخش بعدی بود.(ویدئو)

جدول لیگ و برنامه مسابقات و جدول گلزنان بررسی شد.

مجری برنامه نود در ادامه گفت یک اتفاق خیلی عجیب افتاده و صداوسیمای مرکز خراسان رضوی گفته باید پول بدهید تا بازی سیاه جامگان در جام حذفی را پخش کنیم. صداوسیمای تبریز هم گفته از مرحله یک چهارم نهایی به بعد بازی های جام حذفی را پخش می کنیم و به نظر می رسد بعضی وقت ها ما از آن طرف بام می افتیم و چنین اتفاقات عجیبی می افتد!

پنالتی گسترش فولاد برابر استقلال گرفته نشد
داوری مسابقات استقلال - گسترش فولاد، ملوان - راه آهن و سپاهان - تراکتور مورد بررسی قرار گرفت.(ویدئو)

کارشناس برنامه نود درباره بازی استقلال - گسترش فولاد گفت: مدافع استقلال در محوطه جریمه دست سعید دقیقی را گرفت و یک پنالتی برای گسترش فولاد اعلام نشد. در ادامه سرنگونی شهرام گودرزی اتفاق خاصی نبود و پنالتی رخ نداد. تکل بعدی روی پای بازیکن گسترش فولاد هم پنالتی نبود.
فنایی درباره بازی راه آهن - ملوان گفت: گل ملوان آفساید نبود و مدافع پاس رو به عقب داد. یک گل هم ملوان به ثمر رساند که به اشتباه آفساید اعلام شد.
در مسابقه سپاهان - تراکتور هم تکل هادی عقیلی روی پای بایرامی پنالتی نبود و مهاجم خودش سر خورد.

از 90 تا 90 شامل حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد.(ویدئو)

ارتباط تلفنی با حمید علیدوستی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان برقرار شد و درباره صعود مقتدرانه تیم ملی از مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در تبریز صحبت شد.(ویدئو)

 

مسابقه جام حذفی پرسپولیس برابر ملوان و صعود سرخپوشان به مرحله بعد پخش شد.(ویدئو)

اخراج طارمی اشتباه بود، مکانی باید کارت قرمز می گرفت

داوری مسابقه پرحاشیه پرسپولیس و ملوان بررسی شد که بر این اساس فنایی گفت: ضربه بنگر به کمر بازیکن ملوان فقط یک کارت زرد داشت. سرنگونی طارمی در محوطه جریمه خطای پنالتی نبود و تمارض هم نبود. کارت زرد اول طارمی اشتباه بود او روی چمن سر خورد و بی ملاحظگی از او سر نزد و داور برای این کارت عجله کرد اما در مورد کارت دوم طارمی پای دروازه بان را زد و درست بود. سوشا مکانی به خاطر اعتراض هایش می توانست کارت زرد دوم را بگیرد. همچنین درباره بیرون نرفتن طارمی از کنار زمین پس از اخراج فنایی گفت داور تا زمانی که او بیرون از محوطه زمین چمن نرفته نباید بازی را آغاز می کرد.(ویدئو)

مسابقه جام حذفی و صعود سایپا با شکست سیاه جامگان در ضربات پنالتی پخش شد.(ویدئو)

بازی راه آهن با برتری برابر استقلال خوزستان مسابقه بعدی جام حذفی بود.(ویدئو)

 

فرهاد کاظمی: برکناری من حق طبیعی رحیمی بود

سرمربی برکنار شده تیم فوتبال راه آهن روی خط تلفنی برنامه نود آمد و گفت: من برای اکران فیلم ناصر حجازی رفته بودم که آقای رحیمی تماس گرفت و گفت پاکتی به آقای مهدوی دستیارت داده ام، آن را بگیرید و بخوانید. من آن پاکت را گرفتم و خواندم و گفتم اشکالی ندارد، تسویه حساب می کنم و می روم، این حق طبیعی شماست، همین جا از سرمایه گذار باشگاه و هیئت مدیره هم تشکر می کنم. این تمام اتفاقاتی بود که در جریان برکناری من افتاد و حق طبیعی آقای رحیمی بود.

فرهاد کاظمی درباره این که واقعا برکناری اش دلیل خاصی ندارد گفت: ایشان گفت من با شما نمی توانم کار کنم. همان طور که من به عنوان مربی اجازه ندادم شما در چیدمان کادر فنی امیدها دخالت کنید که از روز اول باعث بحث بین ما شد.
کاظمی در پاسخ به این سوال که چطور شما روز پس از برکناری در صفحه اینستاگرام خود شدیدترین انتقادات را علیه مدیران مطرح کردید و الان خیلی نرم پاسخ می دهید گفت: حق طبیعی ایشان است من را اخراج کند. آقای رحیمی روز 26 شهریور حکم اخراج من را زدند، روز بیست و هفتم آمد با ما فوتبال بازی کرد و گفت من از فوتبال دنیا خسته شدم و من فکر کردم ایشان در فکر استعفا هستند اما روز بیست و هشتم بعد از بازی حکم اخراج را به من تحویل داد!

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است به خاطر بازیکن جدید خارجی به نام سباستین که جذب شده اخراج شده باشد گفت: خیر، آقای کیانیان مالک باشگاه خودشان با ارتباطاتی که داشتند این بازیکن را آورد.
کاظمی درباره این که گفته شده این بازیکن آزاد بوده اما 65 هزار دلار بابت آی تی سی او پرداخت شده تاکید کرد: این بازیکن را آقای رحیمی و کیانیان به اتفاق هم گرفتند و گفتند فیلم بازی او را ببین و نظرت را بگو که من هم گفتم خوب است.
به نظر می رسد برکناری کاظمی دلیل فنی نداشته و مسئله پشت پرده دیگری در میان بوده، سرمربی سابق راه آهن در پاسخ به این ادعا گفت: در جلسه اول فنی من به مدیران گفتم میخواهم کادرفنی تیم امید را مطابق میلم بچینم و شما حق دخالت ندارید. دلیل آغاز اختلافات ما همین بود. هر صحبت دیگری آقای رحیمی دارد بیاید روی خط جواب بدهد. من برای آقای تارتار هم آرزوی موفقیت دارم.(ویدئو)

عادل فردوسی پور همچنین اعلام کرد هرچقدر تلاش کردیم با مدیرعامل باشگاه راه آهن در این خصوص ارتباط برقرار کنیم، آقای رحیمی تلفنش را طوری از دسترس خارج کرده که بوق اشغال می‌زند و نمی توانیم با ایشان صحبت کنیم.

 

مسابقه صبای قم و تراکتورسازی در جام حذفی پخش شد. (ویدئو)

داوری مسابقه های جام حذفی بررسی شد که کارشناس برنامه در مورد مسابقه صبا و تراکتورسازی اعتقاد داشت ایران پوریان در محوطه جریمه اوسانی را هل داد و یک پنالتی برای صبا گرفته نشد. اعلام خطای پنالتی صبا و اخراج طهماسبی دروازه بان تراکتور به دلیل گرفتن موقعیت گل درست بود. خطای پنالتی بیگ زاده روی بازیکن تراکتور به درستی اعلام شد. کارت زرد دوم و اخراج ایران پوریان از تراکتورسازی هم درست بود. با بررسی صحنه های بازی مشخص شد که 6 دقیقه وفت تلف شده در بازی اتفاق افتاد اما 4 دقیقه اعلام شد.

فنایی درباره بازی راه آهن - استقلال خوزستان گفت: افتادن سیف الهی در محوطه جریمه شبیه سازی بود و به درستی کارت گرفت. تکل مدافع استقلال خوزستان روی مهاجم راه آهن در آخرین نقطه خط دفاعی باید با کارت قرمز جریمه می‌شد در صورتی که کارت زرد گرفت.(ویدئو)

 

مسابقه عقب افتاده استقلال برابر نفت تهران از هفته پنجم لیگ برتر منجر به صدرنشینی آبی پوشان پخش شد.(ویدئو)

پنالتی نفت برابر استقلال گرفته نشد

داوری مسابقه استقلال برابر نفت تهران بررسی شد که محمد فنایی اعلام کرد: خطای محسن کریمی روی مهدی مومنی یک پشت پا بود و باید برای نفت ضربه پنالتی اعلام می‌شد. در مورد ضربه پنالتی استقلال مدافع شهباززاده را هل داد و به درستی اعلام شد. گل تیم نفت صحیح بود و در موقعیت آفساید به ثمر نرسید. اما در مورد دومین گلی که این تیم زد بالاتنه مهاجم تیم جلوتر از آخرین مدافع بود و آفساید درست اعلام شد. (ویدئو)

مسابقه کارای شیراز و سپاهان اصفهان از سری رقابت های جام حذفی پخش شد.(ویدئو)

بازی گسترش فولاد و ذوب آهن با صعود دیگر نماینده اصفهان به یک چهارم نهایی بازی بعدی جام حذفی بود.(ویدئو)

داوری بازی گسترش - ذوب آهن بررسی شد که فنایی درباره آن گفت: سرنگونی حسن زاده در محوطه جریمه پنالتی بود چون مدافع گسترش فولاد پایش را زد و به اشتباه داور به خاطر شبیه سازی به او کارت زرد داد. افتادن مهاجم گسترش فولاد هم به خاطر هل دادن مدافع ذوب آهن با دست و پا یک خطای پنالتی بود که داور اعلام نکرد. گل تیم ذوب آهن هم آفساید نبود.(ویدئو)

در ادامه صفحه اول روزنامه های ورزشی سه شنبه از روی سایت برنامه مرور شد.

گل ها و نتایج مسابقات هفته ششم لیگ دسته اول باشگاه های کشور پخش شد.(ویدئو)

حواشی مسابقات هفته دهم لیگ برتر فوتسال پخش شد.(ویدئو)

در پایان نظرسنجی این برنامه با شرکت یک میلیون و 802 هزار نفر احمدرضا عابدزاده با 59 درصد آرا عنوان برترین دروازه بان پس از انقلاب را کسب کرد، ناصر حجازی با 32 درصد دوم شد و سیدمهدی رحمتی و ابراهیم میرزاپور با 8 و 1 درصد آرا دوم و سوم شدند. برنامه این هفته با پخش آخرین آمار نظرسنجی ساعت 1:15 بامداد به وقت جدید و 2:15 به وقت قدیم به پایان رسید!

نظرات کاربران
فری عاشق پرسپولیس
عالی بود.عقاب اسیا واقعا حقش بود.
۰۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۱:۰۹
پاسخ
0
0
اصلی
عابدزاده افتخار قهرمانی با استقلال رو تو آسیا داره.خیلی از استقلالی ها هم بهش رای دادند.اما دربین دروازه بانان قرن کنفدراسیون فوتبال آسیا حجازی رو انتخاب کرده. دلیلش هم اینه اونا بازی درخشان حجازی تو پیونگ یانگ جلو کره شمالی یادشون میاد اما نسل جدید هرگز.
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰:۱۷
پاسخ
13
3
دانیال ظریفی
سلام. لطفا سوال نظرسنجی رو طوری انتخاب کنید که به رنگ نگاه نکنند. اینجوری که کل تیم منتخب پرسپولیس میشه. این چه نظرسنجی میشه !!!!!!
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۵:۴۳
پاسخ
11
4
سالار
چينيها هم زيادن ولي بايد بدوني تو دنيا به چه چي معروفن
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۴:۰۷
0
0
rezaicehot
یعنی شمامیگی مهدویکیا وکریمی ودایی ورحمان رضایی و...که جزء بهترینهای آسیاهستن رونزارن تونظرسنجی بهترین ها!!!!عجب منطقی داریدشمااستقلالیا! راستی رامین نیست بگه استقلالیابیشترن!طبق همون نظرسنجی که خودش میدونه!هه لطفا بچاپ!
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۸:۴۴
8
13
arman
سلام خسته نباشید خدمت همه شما عزیزان ،متأسفانه طرح اینگونه نظرسنجیها در برنامه شما کاملا در فضای رأی گیری دوفطبی بوده و نتایج حاصله چندان به واقعیت نزدیک نبوده و نخواهد بود همانطور که دیشب شاهد بودید که ابر مرد دروازه تاریخ فوتبال ایران از کسب مقام اول بازماند با توجه به استقلالی بودنش .بنظر من بهتر است از طرح اینگونه سوالات خودداری کنید باتشکر.
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۰:۳۷
پاسخ
6
2
666666 تایی
حقا که درست بود احمد رضا برترین بود با احترام به مرحوم حجازی ولی خیلی بهتر بوده احمد رضا
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴:۰۴
پاسخ
8
16
بهنام (عاشق کی روش)
عابدزاده تو لحظه لحظه های خاطرات زندگیمون نقش بسته. زنده باد عقاب اسیا
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۹:۳۷
3
8
مجتبی
با سلام همه میدونن عقاب اسیا یکی هست و همیشه در خاطره ها خواهد موند با احترام زیادی که به ناصر خان دارم ولی عابدزاده یه چیز دیگه هست
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۸:۳۴
6
12
javad
سلام از آقای فردوسی پور خواهش می کنم به دنبال حق هواداران پرسپولیس باشند از مشکلاتی که برای باشگاه به وجود میارن حرف بزنید از کسانی که نمیزارن تیم نتیجه بگیره از کسانی که بازیکنان پرسپولیسو اغفال می کنند و در تیم نفوذ می کنند و پیشنهاداتی که به بازیکنان میدن از کسانی که اجازه نمیدن بعضی بازیکنا به پرسپولیس بیان از خودیهایی که وقتی تیم نتیجه نمی گیره کیف میکنند اینها همش بخاطر اینه که پرسپولیس پرطرفدارترین تیمه این سیاسته که از طرفدارای پرسپولیس کم بشه ولی نمیدونند این خیانت بزرگیه تا چند سال دیگه هیشگی فوتبال نمی بینه چون عشق مارو کور می کنند این سیاست باعث شکست فوتباله تو رو به خدا نگذارید عشق مردم رو نابود کنند اگر طرفدار حقی اگر نیستی پس در موردش صحبت نکن تا همه چیز نابود بشه.
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۳:۰۹
پاسخ
8
16
4 بزرگ 6 رویا
بلاخره جو سازی علیه داوری برای پرسپولیسیها کارسازشد پرسپولیس بازنده بزرگ بازی با ملوان پنالتی اشتباه طارمی اخراج نشد سوشای آقای گل
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۳:۰۹
پاسخ
13
3
Farhad44444
برا پرسپولیسیا متاسفم خیلی تعصبی نظر میدن... ناصر حجازی بهترین بوده... اگه میخواین بحث استقلال و پرسپولیس وسط بکشین عابدزاده استقلال بود و بعد برا پول اومد پرسپولیس اوجش تو استقلال بوده...
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۱:۱۵
پاسخ
15
3
نودی
هربار توو نظرسنجی ها دو تا استقلالی رو مقابل یه پرسپولیسی میذارین که باعث میشه رایها تقسیم بشه من چند بار تا حالا اینو دیدم..
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲:۱۰
پاسخ
12
3
حسن 66666666
من هم بارها برعکسش رو دیدم مثلا همون نظرسنجی که دقیق یادم نیست اما فکر کنم علی کریمی و باقری و دایی و مهدوی کیا در مقابل یه استقلالی بود تو همون نظرسنجی مونده بودیم به کدومشون رای بدیم که در اخر علی کریمی فکر کنم بیشترین رای رو اورد
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۴:۲۵
0
2
امیر
سلام پرسپولیسی های عزیز فقط میتونید تو نظر سنجی برنامه نود برنده باشید خدا قوت
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۷:۰۳
پاسخ
16
5
محمد
چجوره استقلال هم تو بازی با گسترش هم بازی با نفت یه پنالتی به ضررش نگرفتن؟ خو این میشه ۶ امتیاز.... تازه جفت پنالتی ها هم‌ موقع صفر صفر بودن بازی انجام شد... اون‌موقع پرسپولیس تو‌هر بازی یه پنالتی به نفعش نمیگیذین بعد یکی هم به ضررش میگیرن؟ اسم اینا اشتباه داوری نیست....چیز دیگست
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۴:۴۸
پاسخ
3
13
a.gh
کدوم اشتباه داوری نصف بازیکنای پرسپولیس از همون اول باید اخراج بشن مثلاً سوشای آقای گل که اصلاً باید از لیگ اخراج بشه.
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۰:۰۰
پاسخ
15
3
حسن 66666666
رحمتی شما هم که از نفت لایی گل خورد خخخخخخخخخخخ
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۷:۵۵
0
2
میثم
سلام به نظرم این بهترین تیم برتر بعد انقلاب رو اگه میخواید انتخاب کنید راه دیگری برای انتخابش پیدا کنید!چراکه با تعصب بی جای بعضی ها به جای منطق همچین ترکیبی ماندگار نمیشه!
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۳:۴۸
پاسخ
12
1
مرتضی
بهترین دروازبان تاریخ فوتبال ما فقط ناصر خان بودو بس...متاسفانه نظرسنجی ها بیشتر رنگی هستش... حالا که رنگی شده نظر سنجی یادتون باشه عابدزاده یک زمانی استقلالی بوده پس بهترین دروازه بانان استقلالی بودن دیشب بجز میرزاپور
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۴:۳۵
پاسخ
15
6
شش تایی ها
زنده بادپرسپولیس زنده بادعابدزاده
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۳:۵۳
پاسخ
3
16