مشروح برنامه 7 دی نود / برتری خیره کننده علی کریمی

مشروح برنامه 7 دی نود / برتری خیره کننده علی کریمی

97721
23:06
07 دی 1394
برنامه نود 7 دی با محوریت پوشش هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور دوشنبه ساعت 23 از شبکه سه سیما آغاز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه نود 7 دی با محوریت پوشش هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور دوشنبه ساعت 23 از شبکه سه سیما آغاز شد.

در ابتدای برنامه عادل فردوسی پور گفت می خواهم از همه رسانه ها، سایت ها، روزنامه ها و مردم که از برنامه نود در هفته گذشته حمایت کردند و لطف داشتند تشکر کنم. در تمام این سال ها ما متکی بودیم به این لطف و حمایت و همدلی شما و از شما صمیمانه تشکر می کنیم. انشاءالله بتوانیم با رعایت اصول خودمون برنامه ای مطابق میل نظر شما ارائه کنیم و از همه شما خیلی متشکرم و و دست شما را می فشارم.

فرا رسیدن سال نوی میلادی را هم به هموطنان مسیحی تبریک می گوییم. به همین مناسبت با چند تا از بازیکنان خوب ارامنه در کشورمان گفتگو کردیم که هفته آینده گزارش آن پخش خواهد شد. همچنین برای مزدک میرزایی آرزوی سلامتی می کنیم که سرما خورده و مدتی است از صدا و تصویرش محروم شدیم. و در آخر بار دیگر برای سلامتی منصور پورحیدری سرپرست و پیشکسوت استقلال که نسبت به قبل حالش بهتر شده دعا می کنیم.

 سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب بهترین هافبک تهاجمی پس از انقلاب پخش شد. علاوه بر شاهرخ بیانی، مجتبی جباری، مسعود شجاعی، امیر قلعه نویی، علی کریمی، ایمان مبعلی، علیرضا منصوریان و محرم نویدکیا، فردوسی پور اعلام کرد بهتاش فریبا و محسن عاشوری هم به این گزینه ها نزدیک بودند و می توانستند در نظرسنجی قرار بگیرند اما با توجه به این که مدتی از سال های بازی  آنها گذشته و زیاد دیده نشدند امکان آن فراهم نشد.

مسابقه تراکتورسازی با استقلال و صعود آبی پوشان به فینال جام حذفی با شکست تیم امیرقلعه نویی در اولین تجربه جدید مربی گری اش در تبریز اولین مسابقه این برنامه بود که پخش شد.(ویدیو)

 آمار شرکت کنندگان در نظرسنجی هفته قبل با استفاده از اپلیکیشن موبایل نود در خارج از کشور 4341 نفر اعلام شد.

 مجری برنامه نود اعلام کرد قرار است بهترین مربی داخلی و خارجی را هم انتخاب کنیم و بعد نظرسنجی با تلفیقی از منتخبان آنها انجام خواهد شد که در میان آنها قطعا اسامی علی پروین، محمد مایلی کهن، منصور پورحیدری و امیرقلعه نویی قرار خواهد داشت. شاید کاپیتان تیم منتخب را هم انتخاب کردیم.

 آمار و افتخارات گزینه های نظرسنجی امشب مرور شد.

خلاصه مسابقه عقب افتاده نفت تهران واستقلال اهواز از هفته ششم لیگ برتر پخش شد.(ویدیو)

ایرج نظری به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شد و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته قبل به کمک وی انجام شد.

ترکیب تیم رویایی بعد از انقلاب تا نظرسنجی قبل از این برنامه به نمایش گذاشته شد.

استقلال پنالتی طلبکار نشد

داوری بازی های پخش شده بررسی شد که نظری در مورد مسابقه تراکتورسازی و استقلال گفت: در صحنه ای که توپ خسرو حیدری به دست مدافع تراکتور در محوطه جریمه برخورد کرد، مدافع توپ را نمی بیند و خطای پنالتی نیست. کارت زرد دوم شجاع خلیل زاده درست بود و با بی پروایی خطا انجام داد.

وی درباره مسابقه نفت تهران و استقلال اهواز گفت: توپ در محوطه جریمه به دست مدافع نفت تهران خورد و زمانی که دست از بدن جدا باشد باید خطای هند پنالتی اعلام شود.(ویدیو)

خلاصه ای از آنچه در ادامه در برنامه 7 دی نود خواهید دید پخش شد که مصاحبه ویژه با سردار  آزمون از جمله آنها بود.(ویدیو)

ترین های هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور پخش شد. کار تیمی برتر هفته: حرکت بازیکنان برابر استقلال اهواز، تصمیم داوری برتر: قبول گل مهدی طارمی توسط محمدرضا ابوالفضلی، بهترین موقعیت از دست رفته: محسن کریمی برابر سیاه جامگان، پاس گل برتر: رسول نویدکیا برابر استقلال خوزستان، مهار برتر: پاشنکو برابر ذوب آهن، گل برتر: رامین رضاییان به پدیده بودند.(ویدیو)

مسابقه حساس استقلال خوزستان و سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر به عنوان اولین مسابقه این هفته پخش شد.(ویدیو)

رکورد آرمناک دست نخورده ماند

با گلی که استقلال خوزستان در این مسابقه از سپاهان دریافت کرد رکورد گل نخوردن فرناندو ده خسوس هم شکسته شد.

44 دقیقه پس از آغاز برنامه 846 هزار نفر در نظرسنجی پیامکی شرکت کرده بودند.

جدول لیگ و گلزنان و برنامه بازی های هفته 17 مرور شد.

خلاصه و حواشی مسابقه پدیده مشهد و پرسپولیس پخش شد.(ویدیو)

امیرحسین صادقی رکورددار گل به خودی لیگ
به بهانه گل به خودی بنگر در بازی پدیده آمار رکوردداران گل به خودی در تاریخ لیگ برتر اعلام شد که امیرحسین صادقی در صدر بود.

نود درجه و مرور طنز مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر پخش شد.(ویدیو)

آنالیز نود از نحوه گل خوردن پرسپولیس در مسابقات این فصل پخش شد و مشخص شد پدیده در بازی برابر پرسپولیس با یک شوت در چارچوب دو گل زده. 12 گل از 18 گل خورده پرسپولیس در این فصل بابت اشتباهات فردی بوده.(ویدیو)

 

داوری دو بازی بدون اشتباه مهم
داوری دو بازی بررسی شد که نظری درباره مسابقه استقلال خوزستان و سپاهان گفت: سرنگونی بازیکن استقلال خوزستان در محوطه جریمه به خاطر هل دادن عقیلی خطا نبود و این حرکتی طبیعی بوده و ادامه بازی صحیح بود.
وی درباره مسابقه پدیده - پرسپولیس گفت: قبول گل مهدی طارمی شاهکار کمک داور بود و ادامه بازی درست بود. کامیابی نیا وسط زمین به خاطر خطایی که انجام داد باید کارت زرد می گرفت اما داور به اشتباه به خیری بازیکن حریف کارت زرد داد. اخراج سوشا مکانی درست بود و شرایط آشکار گل وجود داشت و با نیش پا مهاجم را زد و داور به خوبی دید. خطای منجر به گل دوم پرسپولیس درست بود و دست بازیکن پدیده روی شانه بازیکن پرسپولیس بود و اجازه نداد از زمین بپرد.(ویدیو)

سایت برنامه نود و بخش های مختلف  آن بررسی شد.(ویدیو)

تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبال مصادف با هفته اول دی پخش شد. افتتاح ورزشگاه ثامن مشهد با بازی ابومسلم و پرسپولیس، اولین فینال جام حذفی کشور 3 دی 1355 با برتری چهار بر یک ملوان برابر تراکتورسازی، 5 دی سالروز زلزله بم، 7 دی 86 و سالروز درگذشت آیدین نیکخواه بهرامی، سوم دی درگذشت نیما نهاوندیان مجری شبکه دوم، 3 دی روز ملی ژاپن، 1 دی روز کشاورز و مرور تاریخچه تیم کشاورز و 1 دی 88 کسب اولین توپ طلای لیونل مسی از جمله بخش های تقویم این هفته بود.(ویدیو)

پس از شرکت یک میلیون و 237 هزار نفر برای اولین بار نتایج نظرسنجی پخش شد که علی کریمی با 71 درصد اول بود و مجتبی جباری با 12 درصد دوم و علیرضا منصوریان با 5.3 سوم بود.

سردار آزمون مهمان ویژه برنامه نود به استودیو آمد و گفتگو با او آغاز شد. سردار آزمون هم گفت اول به علی کریمی رای می دهد و سپس مسعود شجاعی.(ویدیو)

*سوال: موهایت را کوتاه کردی، هنوز با نام علی بابا صدایت می کنند؟!
- آزمون: بعد از حضور در برنامه شما بود که خیلی ها با این نام صدایم کردند اما الان دیگر موهایم را کوتاه کرده ام ولی هنوز بعضی ها هستند که می گویند.

* در پاسخ به نظرسنجی برنامه فکر می کنی بهترین هافبک هجومی بعد از انقلاب چه کسی بود؟
فکر می کنم آقای کریمی بود و پس از او مسعود شجاعی.

*با مسعود شجاعی هم بازی کردی، کمی بازی اش بگیر، نگیر نداشت؟ بعضی از تماشاگران هم به او کم لطفی کردند
بگیر نگیر که نه، تو تمرینات خیلی خوب است و کارش را خیلی حرفه ای انجام می دهد، به زمین هم که می آید خیلی به تیم و جوانان کمک می کند و من خیلی با او راحت هستم. خیلی زحمت کشیده اما خب بله بعضی از تماشاگران نسبت به او کم لطفی کردند.

 *تیم شما در رده دوم جدول است، عجیب نتیجه نگرفته اید؟
-  شاید عجیب باشد اما ما تیم یکدستی داریم. با این که در تیم کمی به خاطر پول نداشتن مشکل داریم می جنگیم ولی خدا را شکر تیممان دوم جدول است. تیم ما روستوف مشکل مالی پیدا کرده در حالی که در تیم قبل روبین کازان از این مشکلات نداشتیم.

*با وجود اینکه برای تیمت موثر بودی نباید بیشتر بازی کنی؟
سال قبل خوب بودم و بیشتر بازی کردم اما امسال از نظر بدنی کمی بدشانسی آوردم. مصدومیت داشتم و چند بازی با آمپول بازی می کردم و ریسک می کردم که در نهایت عضله ام پاره شد.

*الان رده دوم جدول هستید، می توانید سهمیه لیگ قهرمانان بگیرید؟
لیگ قهرمانان فکر نکنم اما شاید به لیگ اروپا برویم. روسیه دو سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان دارد و سه سهمیه لیگ اروپا.

*از پیشنهاهایت بگو، چه شد به آرسنال و لیورپول نرفتی؟!
لیوپول به خاطر این که شما(عادل فردوسی پور) طرفدارش هستید نمی روم! خارج از شوخی قبل از جام جهانی یک سری پیشنهاد بود ولی بعد از جام ملت های آسیا که گفتند من آرسنال پیشنهاد دارم ولی من هیچ پیشنهادی نداشتم و مصاحبه ای هم درباره آن نکردم. آرسنال قبل از جام جهانی پیشنهاد جدی داده بود ولی شرایط جوری بود من باید به جام جهانی می رفتم و بازی می کردم تا انتقال انجام شود که نشد.

*بینی ات را عمل کرده ای، عمل زیبایی بود دیگر؟
 نه به خدا عمل زیبایی نکردم و پولیپش را عمل کردم. در رسم ترکمن ها نیست هیچ پسری بینی اش را عمل زیبایی کند. من در میان بعضی از بازی های بیرون می آمدم به خاطر مشکل تنفسی.  این مشکل مادرزادی را داشتم ولی فقط خانواده ام و پزشکان روستوف و روبین کازان آن را می دانستند و هیچ کس خبر نداشت. بعد از یک بازی به خاطر اینکه از دهان نفس می کشیدم و رگ دست و پایم می گرفت دچار مشکل شدم و به همین خاطر تصمیم به عمل گرفتم.

 *بعد از رفتن بردیف رابطه خوبی با مربی جدید روبین کازان نداشتی؟
مربی خوبی بود آقای بلدینوف و برای من زحمت کشیده و همه جوره اوایل از من حمایت کرد. بعد که با ایشان صحبت کردم و توافق کردیم چون شرایط روحی خوبی ندارم بهتر است به طور قرضی این تیم را ترک کنم و ایشان قبول کرد اما بعد از این که من رفتم بین بازیکنان جلسه گذاشت و گفت سردار تیم را تنها گذاشت و این دو رو بودنش باعث شد رابطه ام با او خراب شود.

*تنها به روسیه رفتن و زندگی کردن برایت سخت بود؟
نه خانواده من همراهم بودند و جا دارد از پدر و مادرم تشکر کنم. من تک پسر هستم و به خاطر یک پسرشان باید هم بیایند. ما خانواده ورزشی داریم و مادر و خواهرم هم والیبالیست بودند. پدرم یکی از بهترین مربی بدنسازانی بود که با من کار کرد. من هرچه دارم از خانواده ام دارم و هیچ کس برای رفتن من به روسیه کمک نکرد و هیچ کس خبر نداشت و یک باره اتفاق افتاد. پدرم همچنان از من ناراضی است و دوست دارد به لیگ های بالاتر بروم.

*بعضی از بازیکنان تیم ملی در اردوی تیم ملی قبل از جام جهانی می گفتند این سردار آزمون چقدر ضعیف است و اصلا جنگنده نیست و سوسول بازی می کند. در اردوی بعد از جام جهانی همین بازیکن گفت خیلی پیشرفت کردی و خوب شدی.
احتمالا منظور شما پژمان منتظری است چون همین حرف ها را جلوی خودم هم زده! او اولین نفری بود که از من انتقاد می کرد. قبل از جام جهانی خدایی اش حقم نبود همراه با تیم بروم و کی روش حق داشت من را انتخاب نکرد. بعد هم خودم و خانوده ام متوجه شدیم از نظر بدنی مشکل دارم و خیلی روی بدنسازی کار کردم پیشرفت کردم و بهتر شدم. نه اینکه سوسول باشم تجربه نداشتم باید چطور بجنگم.

*در این مدت آمار گل های ملی خوبی هم داشتی.
گل هایی که زدم تلاش همه بچه ها بوده و کار تیمی بود. مهم برای من برد تیم بود و فقط جلوی عمان و ژاپن مساوی کردیم.

*قبلا والیبال هم بازی کردی؟
من یک متر و 85 سانتی هستم و تا 13 - 14 سالگی والیبال بازی می کردم. اگر والیبالیست می شدم جای فرهاد قائمی بازی می کردم و و قدرتی زن تیم می شدم اما سرویس هایم به خوبی فرهاد نیست. به غیر از والیبال به سوارکاری هم علاقه دارم و شش اسب دارم  و قیمت یکی از آنها  که هدیه گرفتم بالای 70 - 80 میلیون است.

*در تیم ملی بیشتر با کدام بازیکن رفیق هستی؟
اول مهدی طارمی و بعد عزت الله پورقاز. مهدی علاوه بر زوج خوب پسر خوبی است. صد بار به او گفتم باید به اروپا برود و حقش این است. البته هواداران پرسپولیس من را نزنند! در تیم ملی و پرسپولیس خوب کار می کند و حقش است پیشرفت کند و اگر وارد حاشیه نشود صد در صد پیشنهادهای خوبی هم خواهد داشت و امسال حتما باید برود تا افتخارآفرینی کند.

*ضربات سر و پرش های خوبی هم داری.
من موقع سانتر عقب می ایستم و سه گام برمی دارم به خاطر همین خوب می پرم.

*تغییر نسلی که کی روش داده به آینده تیم ملی خیلی کم می کند، این طور نیست؟
واقعا ما الان بازیکنان خیلی خوبی داریم، مثل مهدی ترابی، میلاد محمدی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، سعید عزت الهی و حتی خود من و برای آینده فوتبال ما خیلی خوب است. الان تیم ملی امیدمان هم خیلی خوب است و بازیکنان خوبی دارد.
*راستی برای تیم ملی امید می توانی بازی کنی؟
بازی ها در فیفادی نیست و من هم باید شرایطی که بینی ام دارد یک ماه دور از تمرینات بودم و هنوز با توپ تمرین نکردم و 10 روز دیگر می توانم تمرین را آغاز کنم. همه بازیکنان دوست دارند به تیم ملی کشورشان کمک کنند ولی من باشگاه قرارداد دارم و چون فیفادی نیست می توانم با باشگاهم هماهنگ کنم تا اجازه دهند بازی کنم و امیدوارم این طور شود.

*بعضی ها می گویند در بازی وقتی کمی درخشش می کنی زود ارضا می شوی و میخواهی از زمین بیرون بیایی.
باید اعتراف کنم در گذشته و وقتی جوان تر بودم این طور بودم و زود ارضا می شدم و خیالم راحت می شد اما بعد از آن قضیه فرق کرد و دیگر این طور نیستم.

دو سوال مخاطبان از روی سایت برنامه از سردار آزمون به این ترتیب پرسیده شد:

سوال اول: آیا با تیم والیبال جواهری گنبد تمرین کردی؟ پاسخ: نه من فقط برای تماشای بازی به عشق والیبال رفتم که برایشان هم خوش یمن بود و بازی را بردند.

سوال دوم: طرفدار کدام تیم خارجی هستی؟ پاسخ: قبلا هم گفته ام رئال مادرید.

در انتهای مصاحبه آزمون گفت حالا من می خواهم عادل فردوسی پور شوم و از شما سوال بپرسم! اولین گزارشی که انجام دادی کدام بازی بود؟ که فردوسی پور پاسخ داد: دقیق یادم نیست، فکر کنم بازی فوتسال تیم آرارات در جام رمضان سال 74 بود که آن موقع شما یک ساله بودی!(با خنده)

تصمیم تاسف بار در لیگ فوتبال جوانان
اتفاق عجیبی در لیگ جوانان افتاده و طی بازی تیم ذوب آهن با پدیده بازیکن جوانان ذوب آهن در شرایط تک به تک با دروازه بان حریف برخورد کرد و کلیه اش پاره شد! پس از این اتفاق فرهادی بازیکن مصدوم ذوب آهن با شرایط حاد به کنار زمین منتقل شد و 40 دقیقه آمبولانس او را به بیمارستان منتقل نکرده و اعلام کرد ما اینجا دکور هستیم! وی تاکید کرده ناظر بازی باید اجازه اعزام به بیمارستان را بدهد و تا وقتی تماس نگیرند آمبولانس جایگزین بیاید نمی توانیم خارج شویم و ناظر بازی آقای فاضلی هم این اجازه را نداده و تصمیمی گرفته که می توانسته منجر به مرگ بازیکن جوان ذوب آهن شود.(ویدیو)

گزارشی از وضعیت منوچهر شفقتیان پیشکسوت پرسپولیس که در اعتراض به وضعیت بد رسیدگی به پیشکسوتان دهانش را دوخته پخش شد.(ویدیو)

 خلاصه بازی ذوب آهن و ملوان در میانه های صحبت با آزمون پخش شد.(ویدیو)

بازی تیم های گسترش فولاد و سایپا مسابقه بعدی بود که روی آنتن رفت.(ویدیو)

مسابقه استقلال اهواز و صبای قم با برتری شاگردان علی دایی در اهواز پخش شد.(ویدیو)

هفته گذشته اتفاق تلخی در اهواز رخ داد و یکی از هواداران شناخته شده فوتبال رضا چاچا فوت شد و به همین خاطر گزارشی درباره مراسم تشییع پیکر او پخش شد.(ویدیو)

 داوری بازی گسترش فولاد و  سایپا بررسی شد که نظری در این باره گفت: خطای ترابی روی اکرامی با بی پروایی همراه بود اما کارت زرد برای  آن کافی بود. برخورد توپ با دست مدافع سایپا در محوطه جریمه پنالتی نبود.
وی درباره مسابقه استقلال اهواز و صبا هم اظهار داشت: تکل روی پای کریم اسلامی در محوطه جریمه خطا نبود و مدافع در معادلاتش اشتباه کرد و مهاجم هم از روی پایش پرید. پنالتی صبا درست بود و دروازه بان پای راست بازیکن را زد و به درستی کارت زرد گرفت چون جهت حرکت مهاجم به سمت دروازه نبود.(ویدیو)

خلاصه مسابقه راه آهن و فولاد خوزستان بازی بعدی بود که به پخش رسید.(ویدیو)

بعد از آن بازی دوشنبه نفت تهران و تراکتورسازی با برتری قرمزهای تبریز در ورزشگاه تختی تهران روی  آنتن رفت.(ویدیو)

از 90 تا 90 شامل حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور بخش بعدی بود.(ویدیو)

گل سیاه جامگان کاملا مردود بود
 داوری بازی نفت تهران و تراکتورسازی بررسی شد و ایرج نظری درباره آن گفت: در صحنه زمین خوردن سروش رفیعی در محوطه جریمه یک امر طبیعی فوتبال اتفاق می افتد و دو بازیکن جدال کرده و برخورد کردند و ادامه بازی صحیح بود.(ویدیو)

ایرج نظری همچنین درباره مسابقه استقلال برابر سیاه جامگان گفت: گل سیاه جامگان مردود بود و مشخص است توپ کاملا از خط رد نشده است. گل سوم استقلال هم صحیح بود و آفساید نبود. هل دادن امید ابراهیمی در محوطه جریمه جزو اتفاقات طبیعی بازی است و این اتفاقات خطا نیست. تکل مدافع سیاه جامگان روی پای مهاجم استقلال در محوطه جریمه هم خطا نبود و مدافع ابتدا توپ را زد.(ویدیو)

علی حنطه سرمربی سابق استقلال اهواز روی خط تلفنی نود آمد و درباره دلایل نتایج ضعیف استقلال اهواز و کناره گیری اش از این تیم صحبت کرد. وی درباره کسب یک امتیاز از هشت سرمربی گری اش در استقلال اهواز گفت: وقتی به تهران آمدیم و با مالک باشگاه قرارداد بستیم قرار شد 15 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شود و مشکل اولیه بازیکنان حل شود و تمرینات را شروع کنیم. زمانی که به اهواز رفتم این طور نشد. به همین خاطر بازیکنان ما شروع به جدا شدن از تیم کردند، سعید سالار زاده، محسن حمیدی و ... از تیم ما جدا شدند. مجبور شدیم با همین وضعیت ادامه بدهیم و روز به روز مشکلات ما بیشتر شد.

وی ادامه داد: هر تیمی برای امتیاز گرفتن فاکتور هایی لازم دارد. اول بازیکن دوم امکانات و سوم انگیزه که هیچ کدام از این سه را نداشتیم، به همین خاطر رو به بازیکنان جوانان و امید آوردیم و تنها کاری که توانستم بکنم این بود بازیکنان را جمع کنم و بازی ها را ادامه دهم.

حنطه افزود: تیم ما داشت بهتر می شد که بعد از بازی نفت 7 بار جلسه در دو روز با مالکان تیم گذاشتیم با این موضوع که تعدادی بازیکن لیگ یکی جذب کنیم و جلوی بازیکنانی که می خواهند جدا شوند را بگیریم و آنها را حفظ کنیم. ساعت هفت و نیم بعداز ظهر روز قبل به ما گفتند نمی توانیم بازیکن جدید بگیریم و بازیکنان قبلی را هم می خواهیم بفروشیم تا بتونیم به مسابقات ادامه بدهیم. به همین خاطر ما خواستیم مسالمت آمیز جدا شویم و در نهایت من از تیم کنار رفتم.

سرمربی سابق استقلال اهواز گفت: از فدراسیون فوتبال گله دارم در بازی هایی که من سرمربی بودم پنالتی های زیادی برای ما نگرفتند، در بازی با سایپا، تراکتور، نفت و... درباره مطالبات خودم مشکلی نیست ما یک نامه دریافت کردیم که می توانیم مطالبات خود را از طریق درآمدهای سازمان لیگ بگیریم. (ویدیو)

به دلیل مشکلاتی که وجود داشت گزارش مسابقه دوشنبه استقلال برابر سیاه جامگان آماده پخش نشد و به همین خاطر از بینندگان عذرخواهی شد.

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت 2 بامداد به پایان رسید. در پایان با شرکت یک میلیون و 557 هزار نفر علی کریمی با کسب 70.7 درصد آرا عنوان بهترین هافبک تهاجمی پس از انقلاب را کسب کرد و پس از او مجتبی جباری با 12.4 درصد دوم شد و علیرضا منصوریان با 5.1 در رده سوم قرار گرفت.

تصاویر پشت صحنه برنامه را در ادامه تماشا می کنید:

نظرات کاربران
حسین کوهستانی لنگرود
عشقست پرسپولیس و پرسپولیسی سرور استقلال و استقلالی!!! تیم ملیه پرسپولیس بعد از انقلاب مبارک همه عاشقان پرسپولیس. عشقست پرسپولیییییس.
۱۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۴:۴۸
پاسخ
0
0
پژمان
آقا عادل ما دوست داریم ولی خداییییییی این چه کارشناس داوری بود که دعوت کرده بودین؟؟؟؟؟
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۲:۰۱
پاسخ
1
1
ساسان
وااااای اینو ببینید... رکورد دار گل به خودی زدن کسی نیست بجز یک شیشتقلالی آقای امیر حسین صادقی... یعنی فقط میخوام بشنوم یکی از شیشتقلالی ها دیگه بیاد پست بذاره که نمیدونم سوشا آقای گله یا بنگری که اشکتونو تو دربی ها در میاره پس دیگه هییییییییییییس... یک شیشتقلالی فریاد نمی زند
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۰:۴۵
پاسخ
1
2
حسین
معیار انتخاب قلعه نوییویه سری های دیگه چیه؟ همینکه فقط استقلالی هستن؟ آخه فریبا که آمارش خیلی بهتر از قلعه نویی بود!!
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۱:۱۳
پاسخ
0
2
احمد
به نظرم مرحوم حجازی اوج کارش در قبل از انقلاب بود نباید در لیست دروازه بانهای بعداز انقلاب می بود.
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۵۹:۲۳
پاسخ
2
6
احمد
به نظر من قرار دادن نام مرحوم حجازی در لیست دروازه بانهای بعد از انقلاب اشتباه بود چون ایشان بلا درنگ بهترین دروازه بان تاریخ فوتبال ایران است مخصوصا در قبل از انقلاب.
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۵۵:۵۲
پاسخ
4
2
444444444444
علی کریمی قطعا بهترین بود..اما متاسفانه تعصبات رنگی تو نظرسنجیها دخیله و حق یسری از بازیکنای خوب ممکنه خورده بشه..الان این تیمی ک من میبینم بهترینای پرسپولیس+اشکان دژاگه خخخخ..خسته نباشید
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۴:۵۴
پاسخ
3
2
بهروز
علی همه جا سالاره دوستت دارم کریمی کاش میشد بازی میکردی
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۱:۳۸
پاسخ
2
2
احمد
آق علی عشقست 6تایآ حالآ حالآ باید بدو ادو کنن دنبال سایه شم
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۷:۵۷
پاسخ
0
4
666666666 101010101010110101010
فکر کن علی دایی با فرهاد مجیدی چی کار میکنه
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۵:۵۹
پاسخ
2
6
امیرفرهاد
خط حمله که از الان رزرو علی دایی و فرشاد پیوسه.
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۹:۰۷
1
5
فردادفرحزاد
آقای چمپیون علی کریمی اسطوره است وقتی ازش میپرسن چرا مقابل استقلال باتیم الاهلی بازی نکردی گفت دوست نداشتم با یک تیم عربی تو کشور خودم مقابل یک تیم ایرانی بازی کنم اما فرهاد مجیدی میپرسن بهترین خاطره ات چیه میگه وقتی با لباس یک تیم عربی تو ورزشگاه آزادی به تماشاگرهای پرسپولیس چهار رو نشون دادم حالا خودت قضاوت کن
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۹:۳۷
پاسخ
3
7
امیرفرهاد
جون من اسم مجیدی رو نیار دیگه... استقلالی ها اگه قدرشناس بودن اسطوره تیمشون برهانی بود نه مجیدی
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۸:۱۹
1
4
روماریو
4 تا بازیکن استقلا روی هم 21 درصد خخخخخخ این تیم سی میلیون هودار داره بعد خخخخخخ
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۹:۴۸
پاسخ
0
5
رامتین
مهدی طارمی واقعاً حق داره بره به اروپا، آزمون رفته اروپا اونوقت طارمی نمی تونه بره! واقعاً بدون تعصب میگم مهدی طارمی از همه مهاجم های ایران بهتره بدون شک هم می گم.
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۵:۳۴
پاسخ
1
5
ahmadreza.a
استقلالی های مدعی لطفا درصد رای پنج بازیکن رو جمع نین ببینین بی علی اقا میرسین? باز دیگه چه بهانه ای میارین
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۶:۱۶
پاسخ
1
5
بهروز 8
سلامتی داش علی کریمی که بعضی از اسطوره ها اندازه شماره پیراهنش بازی ملی ندارن ! بابا داش علی بخدا یه دونه ای
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۳:۲۹
پاسخ
0
5