مشکلات پاریسن‌ژرمن برای تمدید قرارداد ام‌باپه چیست؟

مشکلات پاریسن‌ژرمن برای تمدید قرارداد ام‌باپه چیست؟

2876
16:55
17 آبان 1398
پاریسن‌ژرمن می‌داند که کار آسانی برای تمدید قرارداد با کیلیان ام‌باپه نخواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، قرارداد کیلیان ام‌باپه ستاره 20 ساله پاریسن‌ژرمن تا سال 2022 با پاریسین اعتبار دارد و اگر صحبت های زین الدین زیدان را (که از علاقه ام‌باپه برای حضور در رئال سخن گفته بود) مدنظر داشته باشیم، احتمال جدایی او از پاریسن‌ژرمن به مقصد رئال بالاست.

بنابه گزارش اکیپ، پیشنهاد تمدید قرارداد به ام‌باپه اکنون در اولویت های سران پی‌اس‌جی نیست، هرچند آن ها به خوبی می‌دانند که تمدید قرارداد با این بازیکن کار بسیار سختی خواهد بود.

اکیپ می‌گوید پاریسن‌ژرمن قادر نیست پیشنهاد حقوقی برابر با نیمار (30 میلیون یورو در سال، بعد از کسر مالیات) را به ام‌باپه بدهد و به همین دلیل، مسئولان باشگاه فعلا این گزینه را از برنامه های خود خارج کرده اند.

بعد از حذف پی‌اس‌جی از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل 19-2018 به دست منچستریونایتد ام‌باپه اولین بار از احتمال خروج از پاریسن‌ژرمن سخن گفت. با این حال، او در برابر مسئولان باشگاه از متعهد ماندن به پاریسن‌ژرمن و قصد چشیدن طعم موفقیت بیشتر (احتمالا فتح لیگ قهرمانان اروپا) با این باشگاه سخن گفته است.

از طرف دیگر این نکته را هم باید در نظر داشت که ادامه ناکامی های پاریسن‌ژرمن در سطح لیگ قهرمانان، احتمال خروج ام‌باپه را بیشتر خواهد کرد، آن هم به مقصد باشگاهی که در 6 سال اخیر 4 بار قهرمان این مسابقات شده است.

7712

نظرات کاربران
علی666
امپاپه به مادرید می رورد
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۴:۳۹
پاسخ
26
29
محمود
اگه فصل دیگه نیمار بیاد بارسا بعد اونوقت گرفتن امباپه برا رئال سختر میشه چون هم لازم نیست دستمزد سنگین نیمار رو بدن پس به امباپه میدن این دستمزد رو هم پول خوبی میگیره پاریس البته یک راه فقط وجود داره اونم خود امباپه هست که به رفتنش به رئال پافشاری کنه ولی من مطمئنم امباپه تا ۲۴سالگی حداقل تو پاریس میمونه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶:۳۰
5
13