مشیری، زاها را از آرسنال دور می‌کند؟

مشیری، زاها را از آرسنال دور می‌کند؟

5078
19:39
28 تیر 1398
به نظر می‌رسد اورتون جدی ترین رقیب آرسنال در راه جذب ویلفرد زاها باشد.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال دیگر تنها باشگاه خواهان ویلفرد زاها، مهاجم 26 ساله و ساحل عاجی کریستال پالاس نیست و توپچی ها باید در این راه، با یکی دیگر از باشگاه های بزرگ انگلستان رقابت کنند.

ایونینگ استاندارد گزارش داده که اکنون اورتون نیز قصد دارد پیشنهاد خود را برای جذب زاها به پالاس ارائه کند. تاکنون آرسنال تنها تیمی بوده که به شکل رسمی و با پیشنهادی 40 میلیون پوندی خواهان جذب زاها شده که این پیشنهاد توسط سران عقاب ها رد شده است. اما اورتون هنوز به شکل رسمی پیشنهادی ارائه نداده و شاید یک پیشنهاد، تمام معادلات را بر هم بزند.

زاها که روز پنجشنبه، درخواست انتقال خود را ارائه کرد، از کودکی طرفدار آرسنال بوده و برادر او نیز تایید کرده که زاها خود پیوستن به جمع توپچی ها را ترجیح می‌دهد. با این حال، اورتون نیز می‌تواند گزینه ای جذاب برای زاها باشد، چرا که این باشگاه با فرهاد مشیری، مالک ایرانی خود قصد حضور در جمع 6 تیم برتر جزیره را دارد. گزارش ایونینگ استاندارد حاکی از آن است که مشیری یکی از بزرگترین طرفداران زاها است و در چنین شرایطی، شاید او با رقم درخواستی پالاس نیز موافقت کند. 

تافی ها در آستانه واگذاری آدمولا لوکمن به لایپزیش با انتقالی 20 میلیون پوندی هستند و می‌توانند این پول را به سرعت برای جذب اهداف خود سرمایه گذاری کنند. 

ویلفرد زاها که در سال 2015 و بعد از گذراندن دورانی قرضی در پالاس، رسما از منچستریونایتد به این تیم پیوست، تاکنون در 180 بازی برای این تیم به میدان رفته و موفق شده 35 بار گلزنی کند. زاها تا سال 2023 با پالاس قرارداد دارد و به نظر می‌رسد این تیم برای واگذاری او، حداقل 80 میلیون پوند درخواست کند. 

7712

نظرات کاربران
یه توپچی واقعی
واقعا ارقام نقل و انتقالات توی اروپا داره خیلی تخیلی میشه! رونالدوی بزرگ و زیدان چه پولی می گرفتند و این بازیکنای معمولی چه پولی؟؟؟ زمانی گفتن ۸۰ میلیون یورو سخت بود الان پرداخت مث آب خوردنه ببین شیوخ عرب با فوتبال چه کردن؟
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴:۱۵
پاسخ
0
2