مصاحبه جلال حسینی با AFC: باید همزمان ۲ کار سخت را انجام دهیم

مصاحبه جلال حسینی با AFC: باید همزمان ۲ کار سخت را انجام دهیم

16827
11:44
18 آبان 1397
جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس از تماشاگران این تیم درخواست کرد که تا آغاز دیدار مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن، انرژی خود را تلف نکنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس از تماشاگران این تیم درخواست کرد که تا آغاز دیدار مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن، انرژی خود را تلف نکنند.

به گزارش وبسایت نود، جلال حسینی در گفت‌وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) درباره حضور هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار فردا (شنبه) این تیم مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن اظهار داشت: آنها اهمیت بسیاری دارند و همیشه کنار ما بوده‌اند، به خصوص امسال و زمانی که در شرایط سختی قرار داشتیم. آنها در مسابقات مختلف همانند بازوی قدرتمند ما عمل و هرگز ما را رها نکرده‌اند. ما با حمایت هواداران به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: هنوز 90 دقیقه باقی مانده و این آخرین فرصت برای هواداران است. از آنها می‌خواهم همانند یک بازیکن باشند و پیش از آغاز بازی، انرژی خود را تلف نکنند. ما،‌ بازیکنان و هواداران باید کنار هم با تمام انرژی کار را آغاز کنیم. از هواداران می‌خواهیم انرژی خود را هدر ندهند، چون به این انرژی در طول مسابقه نیاز داریم.

«مهمترین نکته این است که گلی دریافت نکنیم و همزمان باید به گل برسیم.»، کاپیتان تیم پرسپولیس با بیان این جمله تصریح کرد: ما باید همزمان دو کار سخت را انجام دهیم. با این حال ما هواداران‌مان را کنارمان داریم و ما باید انگیزه زیادی داشته باشیم. با سخت کار کردن و درک شرایط، باید از دقیقه اول مسابقه خیلی خوب بازی کنیم.

حسینی با اشاره به کار مشکل پرسپولیس مقابل شاگردان گو اویوا خاطرنشان کرد: تنها قول می‌دهم بیشترین تلاشم را برای ارائه بهترین عملکرد خود ارائه کنم. این یک دیدار بسیار سختی برای دو تیم به شمار می‌رود، به خصوص برای ما. چون باید دو گل بزنیم و گلی دریافت نکنیم تا با کاشیما آنتلرز به تساوی برسیم. این کار بسیار سختی است و به انرژی زیادی نیاز دارد. امیدوارم هواداران، این انرژی را به ما تزریق کنند تا ما، این بازی را از ابتدا بسیار قدرتمند آغاز کنیم.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18 فردا در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه آزادی، به مصاف کاشیما آنتلرز ژاپن می‌رود. دیدار رفت دو تیم با برتری 2 بر صفر آنتلرز خاتمه یافت.

 

 

1004

نظرات کاربران
حسام
امیدوارم هواداران، این انرژی را به ما تزریق کنند تا ما، این بازی را از ابتدا بسیار قدرتمند آغاز کنیم. 4تا 5تا بزنید.چون یکی دوتا حتما می خورید.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳:۵۰
پاسخ
77
38
محمد ازاد
تا همینجا هم باعث افتخار بودید با پنجره بسته تن خسته و رفتن چند بازیکن خوب
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷:۰۵
پاسخ
15
110
محمدرضا6&4
همین ک کاپیتان سیدجلال امید داره که بایددوتا کاره سخت روانجام بدیم یعنی یه روزنه ای دردل تاریکی هست کاش فرداشب همه مون خوشحال باشیم خداکنه روز روزه تیم پرسپولیس باشه وشانس برای یه بارهم شده سمت تیممون باشه
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰:۲۹
پاسخ
18
115
Ali
سید جام رو بگیریم نگیریم دمت گرم خودت و عشقه بهت داشتنت افتخار میکنیم صخره
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۳۰
پاسخ
15
142
پدرام
مسلما" این بازی آخرین بازی پرسپولیس در جام قهرمانی باشگاههای آسیا نخواهد بود و انشاالله با وجود برانکو و غیرت و تلاش بازیکنان ، پرسپولیس در سالهای متمادی آینده در چنین جایگاهی قرار خواهد گرفت ، بهترست هواداران جو زده نشوند ، از لیزر استفاده نکنند ، از پرتاب اشیا بداخل زمین خودداری کنند وبه حریف و حرمت ورزشگاه احترام بگذارند چرا که قهرمانی بهر وسیله زیبنده نام پرسپولیس نیست ، ادب ایرانی را نشان دهید .
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸:۵۴
پاسخ
12
166
دختر پرسپوليسي
هواداراي ارتش سرخ تا قبل از سوت بازي خواهش ميكنم تيم و تشويق نكنيد كه جو ورزشگاه واسه كاشيما عادي نشه سيد ميدونم جام و با دستاي خودت بالا ميبري
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵:۵۲
پاسخ
20
173
استقلال سلحشور
فقط قول میدی تلاشتو زیاد کنی من فکر کردم میخوای قول قهرمانی بدهی
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹:۳۶
پاسخ
199
21
عماد
گل زدن در دقایق ابتدایی چون نیمه اول اگه صفر صفر بشه نیمه دوم کار خیلی سخت میشه و از همه مهمتر گل نخوردن رمز پیروزی و غلبه بر این تیم ژاپنی هستش
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵:۱۰
پاسخ
16
167