مصاحبه های عجیب اسدی و کی روش پس از تصویب فدراسیون

مصاحبه های عجیب اسدی و کی روش پس از تصویب فدراسیون

8887
22:16
16 تیر 1396
درگیری لفظی سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون فوتبال در حالی همچنان ادامه دارد که فدراسیون فوتبال قبل از مصاحبه اخیر این دو، تصمیم به کنار گذاشتن علیرضا اسدی گرفته بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - درگیری لفظی سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون فوتبال در حالی همچنان ادامه دارد که فدراسیون فوتبال قبل از مصاحبه اخیر این دو، تصمیم به کنار گذاشتن علیرضا اسدی گرفته بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرگزاری مهر، کارلوس کی‌روش در تازه‌ترین بیانیه خود انتقاداتی را به علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال وارد کرده که البته انتقادات تازه‌ای نیست و چند سالی است که این دو با یکدیگر در جنگ لفظی و انجام مصاحبه علیه هم هستند.

در حالی که این دو بارها علیه یکدیگر مصاحبه کرده‌اند و به نظر می‌رسید که فدراسیون فوتبال بخواهد به این غائله پایان دهد، صعود تیم ملی به جام جهانی تا حدودی آتش اختلافات بین این دو را فروکش کرد، اما پس از آن کارلوس کی‌روش با صدور بیانیه‌ای، مجدداً این آتش را شعله‌ور کرد. سرمربی پرتغالی تیم ملی که بارها در مصاحبه‌هایش به اسدی توهین نیز کرده بود، در بیانیه خود حتی نام دبیرکل مد نظرش را نیز مطرح کرده است.

بنا بر گزارش مهر، پس از این بیانیه، علیرضا اسدی نیز در گفتگویی به صحبت‌های کی‌روش واکنش و پاسخ وی را داد؛ این بیانیه و مصاحبه در شرایطی منتشر شد که گفته می شود مهدی تاج رئیس فدراسیون از چند هفته پیش تصمیم به کنار گذاشتن علیرضا اسدی گرفته و این موضوع را نیز با وی در میان گذاشته بود. با این حال به نظر می‌رسد بیانیه کارلوس کی‌روش که در آن گزینه مد نظر خود برای دبیرکلی فدراسیون را نیز مطرح کرده است، مهدی تاج را بر آن داشته تا با دقت و تدبیر بهتری، این ماجرا را ختم کند.

به نظر می‌رسد تاج گزینه دیگری را برای دبیرکلی فدراسیون فوتبال در نظر گرفته است که از افراد مورد اطمینان وی به شمار می‌رود. برخی گمانه زنی ها بیانگر آن است که تغییر دبیرکل فدراسیون فوتبال قطعی است و به زودی جانشین علیرضا اسدی در این پست معرفی خواهد شد.

 

 

 

2081

نظرات کاربران
نادر
صندلی پررررر دبیری پررررر کسی که با رابطه امد و کاری نکرد و رفت بیخود نبود چندتا بیانیه از روی ناراحتی داده بود خدا عزت میده بخواد میگیره ولی خدا نکنه وقتی میگیره از بی کفایتی خدمت به مردم باشه
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۲:۰۵
پاسخ
8
69
جام جهانی
تیم ملی نیاز به اتحاد و همدلی همه مسئولین فدراسیون داره. آقای اسدی و عابدینی و آقای مایلی کهن شماره دو . بر خلاف اتحاد و همدلی پارو می زنند. تیم ملی و بویژه فوتبال سالم و بدون باند بازی احتیاج به نظارت مستقیم ریس جمهور دکتر روحانی داره.آخه تا کی به این باند باج بدیم.
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۰:۵۰
پاسخ
28
83
کیوان
امیدوارم هیچوقت پایش به ورزش باز نشه
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۹:۱۰
پاسخ
12
65
فقط زلزله
فقط اگه یک بار دیگه با پرسپولیس در بیفته اونوقت کاری می کنیم نیمکت تیم ملی در جام جهانی رو تو خواب ببینه
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۶:۰۴
پاسخ
169
60
Amir7
وات دفازیاسیدی مثل یه بچه ۱۰ سال حرف می زنی مگه تیم پرسپولیس چیه هان مثل درحدتیم های اروپایی شماهرچی بازیکن داریدمال تیم های شهرستانی داداچ هیچکدوم ازاین بازیکنان از پایه هاتون نیست همین برنامه نود نشون دادچندتا بازیکن به تیم ملی دادید درضمن شما زیادخودتون دست بالا نگیر داداچ چهارزودیگه تیمتون نتیجه نگیر به برانکو توهین می کنید بعدده سال قهرمان شدید فکر کردید درسطح تیم اروپایی خخخخ
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۲:۱۷
39
77
...
ما پرسپولیسیا تو رو به عنوان پرسپولیسی قبول نداریم بهتره دنبال یه تیم واسه هواداری پیدا کنی
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۰:۱۷
24
121
رضاشهسواری
واقعا متاسفم واسه تاج و فدراسیون فوتبال که بازیچه دست یه بیگانه شدن.فکرشو بکنید یه سرمربی توی هر نقطه از دنیا چنین دست درازی رو انجام بده حالا هرکی که باشه اخراج میشه.کیروش که هیچی نیست
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۶:۵۷
پاسخ
175
72
...
کیروش داره حرف دل مردم و میزنه آقای اسدی و امثال ایشون گند زدن به ایران
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۳:۰۴
پاسخ
55
175
ایداسادات حسینی 16قرمز
هر چی هست نشان از بی لیاقتی تاج و کفاشیانه
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۵:۱۷
29
74