مصلح:‌در لیگ فرسایشی قهرمان شدیم/ قهرمانی پرسپولیس مزد زحمات ما بود

مصلح:‌در لیگ فرسایشی قهرمان شدیم/ قهرمانی پرسپولیس مزد زحمات ما بود

1427
00:45
27 اردیبهشت 1398
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باعبور از سختی‌ها موفق شدیم در یک لیگ فرسایشی قهرمان لیگ برتر شویم.

به گزارش وب‌سایت نود، شایان مصلح درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: خدا را شکر که پرسپولیس برای سومین بار و من برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ شدیم و جا دارد به هواداران هم تبریک بگویم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد و بتوانیم در جام حذفی هم قهرمان شویم. همچنین به مادرم هم این قهرمانی را تبریک می‌گویم.

وی درخصوص اینکه چه روزهای سختی برای پرسپولیس سپری شد، گفت:‌ما روزهای سختی داشتیم به خصوص اینکه 4 روز یک بار بازی می‌کردیم. در نیم فصل اول از یارگیری محروم بودیم و گاهی با 14 نفر برای بازی آماده می‌شدیم اما از این سختی‌ها گذشتیم و مزد زحمات‌مان را گرفتیم.

مدافع تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا روزهایی بود که ناامید شوند، تصریح کرد:‌به هر حال وقتی تیمی می‌بازد یا مساوی می‌کند ناامید می‌شود اما ما خدا را شکر امسال فقط یک بار باختیم.با همه فشار زیادی که روی تیم ما وجود داشت اما هم در آسیا هم در لیگ بازی کردیم و دیدید که امروز هم قهرمان شدیم و آن هم در یک لیگ فرسایشی.

4416

نظرات کاربران
محمد پرسپولیسی
شایان جان دستت درد نکنه زحمت کشیدی ولی مردونگی کن و لطفا از پرسپولیس برو، با وجود انصاری و شیری فکر کنم به نفعت باشه بری. ادمین مخلصیم
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۸:۵۹
پاسخ
54
17
محمدشاهی
بعید می دونم پرسپولیسی باشی ، چون اگه بازی های مصلح رو دیده باشی ، جز بهترین ها بوده .
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۴:۵۴
5
4
پرسپولیسی دهه ۶۰
منم بهت تبریک میگم امیدوارم فصل آینده تو و ربیع خواه دست همدیگرو بگیرید و برید چون نمیتونی یه سانتر بلند بندازی یا حرکت پابه توپ خوبی انجام بدی .خدایی سمت چپ پرسپولیس از قدیم جای بزرگان بوده یادمه یه زمان امامی فر و شاهرودی و میناوند رو اونجا داشت ولی حالا شده جای ایشان! ادمین عادل باش لطفا!!!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۱۲
پاسخ
46
18
محمدشاهی
ربیع خواه و مصلح جز بهترین های پرسپولیس هستن ، و تو استقلالی لازم نکرده در قالب پرسپولیسی بیایی نظر بدی .
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۶:۲۷
5
4