مصلح: پنجره باز شد و انتظارها از ما بیشتر شد

مصلح: پنجره باز شد و انتظارها از ما بیشتر شد

1950
10:16
23 دی 1397
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی با پنجره بسته به بهترین جا رسیدیم حالا که محرومیت تمام شده و پنجره نقل و انتقالات ما باز شده انتظارات هم از ما بیشتر خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شایان مصلح در خصوص شرایط تیم پرسپولیس، اردوی این تیم در قطر و مسائل دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

*درباره شرایط تمرینی تیم پرسپولیس صحبت کن.

تمرینات‌مان را به صورت پرفشار و جدی آغاز کردیم و می‌دانستیم که فشار تمرینات در اردوی قطر به اوج خودش می‌رسد. ما آماده این تمرینات بودیم چرا که باید با شرایط خوبی برای نیم‌فصل دوم آماده شویم. در اردوی قطر برنامه تمرینی فشرده‌ای داریم و بدون تعطیلی خودمان را آماده نیم فصل دوم لیگ برتر می‌کنیم.

*بازیکنان همگی از تمرینات پُرفشار این روزهای پرسپولیس صحبت می‌کنند.

به هر حال حدود 2 هفته تعطیل بودیم و احتمالا بدن‌ها در این مدت از شرایط تمرینی و بازی خارج شده بود اما این تمرینات به ما کمک زیادی می‌کند تا دوباره به شرایط خوب خودمان برگردیم. از طرفی بازیکنان جدید هم به ما ملحق خواهند شد و به صورت کامل آماده نیم فصل دوم می‌شویم هر چند که همین حالا محمد نادری که بازیکن بسیار خوبی هم هست به ما اضافه شده و در تمرینات کنار ما حضور دارد اما با پایان بازی‌های تیم ملی سایر ملی‌پوشان هم به ما اضافه خواهند شد تا با هماهنگی کامل به نیم فصل دوم برویم.

* پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بالاخره باز شد و شاهد حضور بازیکنان جدید هستیم. نقل و انتقالات تیم را چطور می‌بینی؟

به هر حال فشار بازی‌ها زیاد است و بازی‌ها پشت سر هم برگزار می‌شود،‌ ما در چند جبهه باید بجنگیم و فرصت زیادی برای آماده سازی خودمان نخواهیم داشت و به همین دلیل نیاز به بازیکنان تازه نفس و جدید داریم. بازیکنانی که به ما اضافه شدند بدون شک باعث تقویت پرسپولیس خواهند شد. ما در همه نقاط که نیاز داشتیم بازیکن گرفتیم و مطمئنا  نسبت به ماه‌های قبل تقویت خواهیم شد.

*محمد نادری در پستی بازی می‌کند که تو بازی می‌کنی. نگران نیستی که جایگاهت در ترکیب اصلی پرسپولیس به خطر بیفتد؟

نادری پسر و بازیکن خیلی خوبی است و در این مدت خیلی خوب با هم هماهنگ شدیم و او از دوستان خوب من به حساب می‌آید. از رقابت چه با نادری چه با محمد انصاری و چه هر بازیکن دیگری هراسی ندارم چرا که ما در عین رقابتی که با هم داریم رفاقت خوبی هم با هم داریم و رقابت ما در شرایط خوب و سالمی انجام می‌شود. برای بازیکنان پرسپولیس نتیجه‌گیری تیم از هر چیزی مهمتر است و چه من بازی کنم و چه سایر بازیکنان مهم این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد. البته نادری به جز دفاع چپ در دفاع وسط هم بازی می‌کند و می‌تواند در هر دو پست به تیم کمک کند.

* قبل از نیم‌فصل این مسئله به گوش می‌رسید که نام تو در لیست مازاد پرسپولیس قرار دارد اما در نهایت در تیم ماندنی شدی.

من فکر می‌کنم عده‌ای  با من مشکل دارند که این مسائل را مطرح می‌کنند تا مثلا به من ضربه بزنند اما این مسائل برای من مهم نیست بلکه برای من این مهم است که سرمربی تیم از من راضی است و خوشبختانه در تیم جا افتادم. به هر حال هر انسانی در هر شرایطی که باشد عده‌ای درباره او مغرضانه نظر می‌دهند و من هم از این مسئله جدا نیستم. یکسری علاقه دارند که به من ضربه بزنند اما من تلاش کردم تا شرایطم خوب شود و امیدوارم دیگر دست از سرم بردارند. هر بار بحث از لیست مازاد می‌شد نام من هم به میان می‌آمد. اما هیچ کسی از درون باشگاه به من نگفته بود که در لیست مازاد هستم و فکر می‌کنم این مسئله منطقی هم نبود چرا که محمد انصاری مصدوم شده بود و دفاع چپ نداشتیم و در این شرایط منطقی نبود که نام من در لیست مازاد باشد اما به هر حال از این حرف‌ها همیشه وجود دارد و نمی‌شود جلوی این شایعات را بگیرند.

*به نظر می‌رسد شرایطت نسبت به ابتدای فصل خیلی بهتر شده و با اعتماد به نفس بهتری برای پرسپولیس به میدان می‌روی. خودت این مسئله را قبول داری؟

من از همان روزهای اول که به پرسپولیس آمدم می‌گفتم نیاز به زمان و فرصت دارم تا بتوانم توانایی‌هایم را نشان دهم و با یک بازی فیکس بودن یا 10 دقیقه بازی کردن نمی‌توان در مورد یک بازیکن نظر داد چرا که من حتی در بازی‌هایی که 10 دقیقه هم بازی کردم سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم و تاثیر خودم را بگذارم. یک بازیکن برای بهتر شدن نیاز به تداوم در بازی کردن دارد تا اعتماد به نفسش بالا برود اما حالا که در ترکیب فیکس شدم اعتماد به نفسم بالا رفته و مطمئنا در ادامه راه بهتر از این هم خواهم شد.

* فضای رقابت در فوتبال ایران از شرایط معمول خارج شده و برخی عنوان می‌کنند از تیم پرسپولیس حمایت‌های خاص مالی و غیرمالی می‌شود و به نظر می‌رسد فضای رقابت دیگر جوانمردانه نیست. نظر تو در این خصوص چیست؟

من بازیکنی نیستم که درباره حاشیه‌ها حرف بزنم و همیشه سعی می‌کنم خودم را از این فضا دور کنم اما واقعا کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند اوج بی‌انصافی را انجام می‌دهند. در مورد مسائل مالی باید بگویم که نمی‌گویم حتما کمتر از بقیه پول گرفتیم اما با اطمینان خاطر می‌گویم بیشتر از بقیه نگرفتیم. تیم‌هایی که علیه ما صحبت می‌کنند وجدانشان را قاضی کنند و ببینند که ما بعد از چند وقت دریافتی داشتیم. ما چندین ماه بود که پول نگرفته بودیم و حتی برخی از بازیکنان از فصل گذشته هم طلبکار هستند. اما نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. ما در دو سه فصل اخیر جزو بهترین‌های لیگ بودیم و عملکرد موفقیت‌آمیزی هم داشتیم اما این مسئله که از ما حمایت خاصی می‌شود اصلا صحت ندارد. شرایط مالی ما را همه می‌دانند و نیاز نیست که من دوباره تکرار کنم. درباره داوری‌ها هم چیزی نیست که کسی بتواند آن را کتمان کند چرا که داوری‌ها عمدی نیست و اگر در یک بازی به صورت سهوی  به سود یک تیم سوت می‌زنند شاید در یک بازی دیگر هم به صورت سهوی علیه آن تیم سوت بزنند. در همین بازی با سپاهان که آنها می‌گویند پنالتی نبوده باید این را هم در نظر بگیرند که در بازی با سایپا گل این تیم به دلیل خطا روی من انجام شد اما این مسائل عادی است و برای هر تیمی پیش می‌آید و نباید اینطور باشد حملات ناجوانمردانه انجام دهد.

*نیم فصل دوم را برای پرسپولیس چطور می‌بینی؟

نیم فصل دوم برای ما از بازی با سپیدرود در جام حذفی آغاز می‌شود و 11 بهمن آغاز کار ماست. ما می‌خواهیم با موفقیت کار را ادامه دهیم هر چند که در نیم فصل دوم کار سخت‌تر می‌شود و انتظارات از تیم‌ها بالاتر می‌رود. ما با پنجره بسته به بهترین جا رسیده‌ایم و حالا که پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس باز شده انتظارات مردم هم طبعا بیشتر خواهد شد. امیدوارم به بهترین شکل کار را ادامه دهیم تا در نهایت بتوانیم باز هم قهرمان ایران شویم.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
تو همون بازی سایپا ک‌میگید گل سایپا افساید بود ..باید اینم در نطر بگیری ک قبل گل افساید سایپا ..سیدجلال حسینی باید اخراج میشد و‌پنالتی بیرانوند روی بازیکن سایپا باید گرفته میشد ک‌نشد :-P در ضمن ..اگ‌حمایت های مالی و غیر مالی خاص از شیش_پولیس نشده ..میشه بکید چطور شما در گرون‌ترین کمپ‌دنیا اردو‌ میزنین ..و با ۶٬٬۷٬۱۰میلیارد بازیکنایی نطیر ترابی ..رفیعی و شیری و‌بودیمیر ب خدمت می گیرین اما عشق_تقلال ... باید در زمین شماره ۲اژادی تمرین کنه و‌ اردوشم در کمپ‌سرمایی ترکیه زده شه؟؟ در صورتی ک حامی مالی و‌غیر مالی دو‌باشگاه ..مشترک‌ و یکیه :-P در ضمن ..با همین حمایت های خاص ..در نیم فصل اول ..بالای جدول اومدید و‌موندین ... چون‌در نظر بگیر اگ مثلا گل سالم تراکتور ..افساید اعلام نمیشد ..یا داور ..پنالتیتون‌مقابل سپاهان ک‌پنالتی نبود نمیگرفت ..بنطرتون‌ الان کحای جدول بودید ؟؟ :-P
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۲۲
پاسخ
9
12
شش تایی ها
از همون جایی که شما بیست و خورده ای بازیکن اول فصل گرفتین از پاداش آسیا از بلیت فروشی آسیا از قرداد ۱۶ میلیارد بیشتر از شما با ایرانسل بازم بگم؟ بابا هوچیگریم حد و مرزی داری خجالت بکشید دیگه یه ساله بازیکن نگرفتیم حداقل ۴۰ میلیارد همین امسال از شما بیشتر درآمد داستیم از اسپانسر و پاداش آسیا و بلیت فروشی چی میگید؟
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷:۴۰
1
8
ققنوس سرخ
بازیکن بی حاشیمون که نوسانه کمی داره امیدوارم همیشه تو تیمون باشی.
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶:۱۱
پاسخ
3
25
دبل.۶::::::۶+۶
مصلح جان ..شیشتایی ها و جماعت هوچی گران .از پنجره بسته ما ترس داشتن و موفقعیت پرسپولیس این جماعت را به سوزش می انداخت ...دیگه سوزش و ترس این جماعت را بیشتر نکن ......
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶:۱۵
پاسخ
26
6
شازده آبی
چارپولیس :::: بی حامی خاص، هیچی نیس
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷:۰۰
6
28
شازده آبی
خداکنه حالا که پنجره اصلی باز شده یادشون نره پنجره های فرعی رو ببندن :::::: هر کی جای بازیکنای "چارپولیس" باشه دیگه درباره پنجره حرف نمیزنه ::::: چه رویی دارن که میگن پنجره مون بسته بود ::::: آخه برادر من اگه آسیا یه پنجره بست ::::: هـــزارتا پنجره براتون باز شد :::: وگرنه "چارپولیسو" چه به قهرمانــــی! ::::: چه به آســــــیا:::: شما اگه این کاره بودین توی پنجــــــاه سال عمرتون یه بار، آسیا رو میدیدین :::: مچکرم
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳:۴۰
پاسخ
7
31
قشقایی کبیر
خطاب به دبل بیسواد شفر تازه یکساله که اومده ایران ...تو بسوززززز
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱:۳۲
5
1
red boy
نمی دونم کی جمله یه پنجره بستند چند تا باز کردن یادتون داده فقط منتظرین یکی یه چیز بگه و شما مثل طوط تکرار کنید فقط تکرار اونم بدون فکر که البته تیم های موفق همیشه اینجور دشمنی دارن
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۱۲
9
6
ریش قرمز
پنجره باز میشود سوزشها بیشتر میشود .....
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵:۲۳
12
6
دبل.۶::::::۶+۶
خطاب به شازده ...یک شیشتقلالی متوهم که ۷سال در حسرت جام .۴ سال رنگ صدر را ندیده ..۳ سال که ببشترین خرج و بریزو بپاش میکنه ..۲ ساله که با شفر .فقط شعار میدهن ..و ۱ سال که سوزش انها همه جانبه و فراگیر شده ..جز این توقع دیگر نیست ...خود درمانی میکنی خودت را ......ادمین بچاپ........شازده .شازده ..حالا حالا ماسواره هستیم ..شماها ۶ تایی ها پیاده ..
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷:۳۴
11
7
دسته۳
ما چون به تمام بازیکنان وکادرفنی اعتماد و اعتقاد کامل داریم هیچوقت به مجموعه تیم فشار نمیاریم
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱:۴۱
پاسخ
9
9
پرسپولیس
زنده باد پرسپولیس کبیر و بسوزید بدخواهان که بزودی با قدرت بیشتر همه شما در لیگ و آسیا له خواهید شد
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶:۳۹
پاسخ
44
23
غیرت یعنی هادی عقیلی
بازیکن خوب و با اخلاقی هستی با مداحهای شهر ما هم شعر خوندی . خیلی هم ازت تو فضای مجازی حمایت کردیم آرزوی موفقیت به جز بازی با سپاهان.میتونی الگوی خوبی واسه بقیه باشی پس از هیئت و مجالس اهلبیت جدا نشو
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷:۲۸
پاسخ
6
28
00
پنجره ها خیلی وقته که بازه برا شما
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵:۲۷
پاسخ
16
38
دبل.۶::::::۶+۶
با گفتن این چیزها هم سوزش شماها کم نمیشه ...بسوزین که سوختن شما لذت پرسپولیسی بودن را بیشتر میکنه ....
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶:۲۶
22
7
المیرا
به امید هتریک قهرمانی شایان کربلایی
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳:۰۷
پاسخ
46
5
خطاب به بالایی
البته تو خواب انشالله ....
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷:۴۰
4
19
علی بارسا
مصلح جان شما دیگه چرا ؟ درسته پنجره نقل و انتقالاتی شما در ظاهر بسته بود ولی شکر خدا پنجره های دیگه برا شما باز بود ....
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۰۰
پاسخ
8
45
مدیوماه پرسپولیسی
بی صبرانه منتظر 11 بهمن و رونمایی از ویران کننده ترین پرسپولیس تاریخ هستیم . ترکیه آماده باش که از این به بعد مشتریای زیادی برای فرار از دست پرسپولیس میان اونجا .
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲:۳۵
پاسخ
56
6