مطهری: مصدومیت من کشیدگی رباط است

مطهری: مصدومیت من کشیدگی رباط است

936
11:50
21 مرداد 1394
مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: بعد از آزمایش‌هایی که انجام دادم مشخص شد مصدومیت من کشیدگی رباط بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: بعد از آزمایش‌هایی که انجام دادم مشخص شد مصدومیت من کشیدگی رباط بوده است.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، ارسلان مطهری درباره آخرین وضعیت مصدومیتش گفت:‌جواب آزمایش‌های MRI را گرفتم و مشخص شد که رباط پایم کشیدگی دارد. هر چند که قبلا گفته بودند شکسته است اما مدت درمانم را نمی‌دانم و پزشکان باید این مسئله را مشخص کنند. البته در حال حاضر استخر می‌روم و نرم‌دوی هم انجام می‌دهم. فیزیوتراپی هم زیر نظر پزشکان جزء برنامه‌های پزشکی من است.

وی ادامه داد: البته هنوز به صورت دقیق نمی‌دانم که چه زمانی باید تمرینات گروهی را شروع کنم اما صحبت این بود که زودتر از بازی نفت و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا به تمرینات برگردم و اگر زودتر نشد امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که به آن بازی برسم.

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران درباره شرایط تیم نفت پیش از بازی مقابل سیاه‌جامگان خراسان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت:‌خوشبختانه تیم تمرینات خوبی انجام می‌دهد و بازیکنان به آمادگی نسبی رسیده‌اند. در دو بازی اول هم بدن بازیکنان در افت بود و نتوانستیم آنطور که باید و شاید کار کنیم اما با مهره‌هایی که به تیم اضافه شده‌اند قطعا می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

مطهری در پاسخ به این سوال که آیا نفت سال گذشته بهتر بود یا نفت لیگ جدید، افزود: من فکر می‌کنم نفت امسال تیم بهتری شده است چرا که با وجود اینکه برخی بازیکنان از ما جدا شدند اما اسکلت تیم حفظ شده و بازیکنانی به تیم اضافه شدند که می‌توانند به ما کمک کنند. سال گذشته ما سال سختی داشتیم چرا که در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی مسابقه می‌دادیم و به همین دلیل روی ما فشار و خستگی زیادی بود. هر چند که کادر فنی سعی می‌‌کرد با جابجایی مهره‌ها از این فشار کم کند اما امسال با خریدهایی که انجام شده در همه رقابت‌ها مدعی هستیم.

وی در پایان درباره اینکه به نظر می‌رسد جایزه پدیده لیگ را که در مراسم برترین‌های فوتبال به دست آورد برای او بدشانسی آورده چرا که مصدوم شده است،‌اظهار داشت: من به بدشانسی اعتقاد ندارم. به هر حال مصدومیت در فوتبال وجود دارد و مطمئن باشید هر چقدر هم که مصدومیتم طول بکشد بعد از برگشت به فوتبال به همه ثابت می‌کنم که این جایزه حق من بوده است.

20441

 

نظرات کاربران