مطهری: یک روز برای استقلال بازی می‌کنم/ نمی‌خواهم در مورد اقدامات آن شخص خاص صحبت کنم

مطهری: یک روز برای استقلال بازی می‌کنم/ نمی‌خواهم در مورد اقدامات آن شخص خاص صحبت کنم

7098
17:42
29 خرداد 1398
ارسلان مطهری، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی است یک نفر با ایجاد مشکل در راه مذاکرات او با باشگاه استقلال، مانع از آبی‌پوش شدن او شده است.

به گزارش وب سایت نود، ارسلان مطهری در مورد ادامه حضورش در ذوب‌آهن و اینکه در نهایت به استقلال نرفت، گفت: من از همان ابتدا اولویتم ماندن در ذوب‌آهن بود. به همین دلیل تصمیم گرفتم که قبل از گفت‌وگو با دیگر باشگاه‌ها با این باشگاه مذاکره کنم. ما در مورد همه چیز به توافق رسیدیم و باشگاه از من خواستم که قراردادم را امضا کنم، ولی یک هفته از ذوبی‌ها زمان خواستم تا با باشگاه استقلال مذاکره کنم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه افزود: معمولاً وقتی باشگاهی با بازیکن به توافق می‌رسد اجازه نمی‌دهد که بدون امضای قرارداد باشگاه را ترک کند، ولی آقای آذری، سرمربی تیم و مسئولان باشگاه ذوب‌آهن به من لطف داشتند و اجازه دادند که بعد از چند روز قراردادم را امضا کنم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: من با آقای منزوی مذاکره کردم و از ایشان کمال تشکر را دارم. ما در یک جلسه با یکدیگر صحبت کردیم و قرار بر این شد که جلسه اصلی در زمان دیگری برگزار شود، ولی متأسفانه این زمان عقب می‌افتاد. این در حالی است که باشگاه ذوب‌آهن پنج روز به من فرصت داده و زمان هم برای مذاکره با استقلال رو به اتمام بود. از طرفی باشگاه ذوب‌آهن به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید خیلی زود بازیکنانش را جذب می‌کرد و در نهایت شرایط طوری پیش رفت که من قراردادم را با ذوب‌آهن امضا کردم.

مطهری با تأکید بر اینکه در مذاکره با استقلالی‌ها دنبال بازارگرمی نبوده است، یادآور شد: بر خلاف مسائلی که عنوان شده است، با استقلال بحث مالی نداشتم و دنبال بازارگرمی هم نبودم. مسئله مهم به تعویق افتادن جلسه بود. در ضمن من باید به خاطر زمانی که باشگاه ذوب‌آهن به من داده بود به این باشگاه احترام می‌گذاشتم. متأسفانه یک شخص در باشگاه استقلال زمان جلسه را عقب می‌انداخت و با این کار نظر بقیه را هم در مورد زمان برگزاری جلسه تغییر می‌داد.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا آن شخص هدف خاصی از به تعویق انداختن جلسه داشته است، تصریح کرد: نمی‌خواهم در مورد اقدامات آن شخص خاص صحبت کنم، چون دوست ندارم برای تیم بزرگی مثل استقلال حاشیه درست شود. من مشکل خاصی برای استقلالی شدن نداشتم، ولی زمان جلسه با آنها عقب می‌افتاد. من هم باید به قولی که به باشگاه ذوب‌آهن داده بودم عمل می‌کردم. من یک روز پیراهن استقلال را بر تن خواهم کرد، ولی الان بازیکن ذوب‌آهن، یکی از باشگاه‌های بزرگ ایران هستم و امیدوارم در این تیم بهترین عملکرد را داشته باشم.

2051

نظرات کاربران
....
از ذوب بازیکن نگیرید!نماینده ی ما تو آسیا باید قوی بمونه.به امید موفقیت ذوب آهن تو آسیا.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۰۷
پاسخ
9
47
Abedi
بهترین سال همین امسال بود که بیای بازی کنی بهترین ستاره ها رفتن و بازیکنان طراز سوم اومدن تو استقلال مطمئنا باشگاه خصوصی بشه خیلی عالیه ولی کو گوش شنوا فعلا که دارن با استقلال و پرسپولیس جیبشونو پر میکنن و منت میزنن
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷:۵۵
پاسخ
4
24
عشقممم نیمار
مطهری شیوه فراری دادنه ستاره های تیم‌تاج کبیره قشنگ گفت :-) اگ تا ۱۴۰۰ عشق_تقلال یه بار فقط قهرمان لیگ شد ..من اسممو عوض میکنم :-P
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۳۲
پاسخ
24
27
غول اسیا
اقای مطهری عزیزشما چرامستقیم بااقای منزوی یافتحی مذاکره نکردی؟؟؟؟شما فقط برای افزایش فالوردرزمان نقل وانتقالات چهارقلب ابی میزاریدوهواداران را بازی میدید؟؟؟ایاغیرازاینه؟؟ کسی که به استقلال تعصب داره مثل همین سیدحسین حسینی با جناب خطیرمگه به مشکل نخوردن مستقیم باجناب منزوی مذاکره کردندوقرارداددوساله ای رابه امضا رسوندند.اقای مطهری شما باهواداران که سرمایه اصلی باشگاه هستن دارین بازی میکنین.ای کاش بادلیل ومدرک سخن بگیم.خواهشا تمرکزتون روی ذوب آهن باشه چون تادوسال دیگه نمیتونی تشریف بیاری استقلال اونم سعیدآذری که دشمن سرسخت استقلاله عمرا اجازه بده‌بیای.لطفا حرفه ای باش ودیگه اسم استقلال رانیارامیرارسلان خان.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۱۷
پاسخ
54
53
Mohsen
خطیر دستش برا همه رو شده باید استعفا بده اون سوپر جامم مفت چنگ پرسپولیس
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۵۵
پاسخ
25
48
شادوماد
ایشون هم درخاست مبلغ بالایی کرده بودن که آقای خطیر نپذیرفت برای همین رفت با ذوب بست بعدشم اومد از خطیر بد گفت... آقای خطیر داره خوب عمل میکنه و به هیچ کس باج نمیده. ممنونیم از مدیریت استقلال که داره بعد از عمری درست عمل میکنه..
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۴۱
پاسخ
56
31
غول اسیا
استقلال چراغ خاموش مربی گرفت.بازیکن گرفت.وتاشنبه به امیدخدا تمرینات تیم شروع میشه اما یه عده ...بخدا همین تبریزی یا روح الله باقری خودمون هستن دیگه مگه چندتا مهاجم میخوامیم تازه اقای استراماچونی میخوادیک مهاجم تمام کننده خارجی خوب رابه تیم اضافه‌کنه.پس اندکی صبر سحرنزدیک است
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۴۷
3
16
Mahdi
اره خطیر واسه پرسپولیسیا داره خیلی خوب عمل میکنه، من موندم شما پرسپولیسیای حاشیه شاز زیر پست استقلال واسه چی نظر میدید؟
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰:۲۲
14
20