مظاهری: از بازی نکردن ناراحت نیستم/ گلرمان روی گل دوم مقصر بود

مظاهری: از بازی نکردن ناراحت نیستم/ گلرمان روی گل دوم مقصر بود

4335
22:28
30 شهریور 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از اینکه مقابل استقلال بازی نکردم ناراحت نیستم اما مصدومیتم برطرف شده بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از اینکه مقابل استقلال بازی نکردم ناراحت نیستم اما مصدومیتم برطرف شده بود.

به گزارش وبسایت نود ، رشید مظاهری در مورد شکست 2 بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: متأسفانه ما نمی‌توانیم نتیجه بگیریم و نمی‌دانم دلیلش چیست. به هر حال یحیی گل‌محمدی خودش این مسئله را بهتر می‌داند، فکر می‌کنم در ادامه شرایط تیم ما بهتر خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا او مصدوم بوده است، اظهارداشت: مصدومیتم برطرف شده و بعد از تمریناتی که داشتم آماده‌ام. تصمیم مربی بود که بازی نکنم و از این مسئله ناراحت هم نیستم.

دروازه‌بان ذوب‌آهن در رابطه با اینکه روی گل دوم دروازه‌بان این تیم مقصر بود، اظهارداشت: او مقصر بود ولی برای دومین بار است که درون دروازه قرار می‌گیرد و در لیگ برتر بازی می‌کند. دعا می‌کردم که او عملکرد خوبی داشته باشد و فشار برداشته شود.

مظاهری در رابطه با تعطیلی دوباره لیگ برتر خاطرنشان کرد: مهمترین مسئله و در اولویت تیم ملی است. همه باید همکاری کنند تا تیم ملی موفق شود. نمی‌دانم این بحث چیست ولی همه باید با تیم ملی هماهنگ شوند.

 

2020

نظرات کاربران
امیر 6
آقا یحیی با بازی ندادن به مظاهری و رجب زاده بیشترین کمکو با علی کپی کردی.یاد بازی آخر فصل قبلت جلوی استقلال خوزستان افتادم.
۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۱:۵۴
پاسخ
13
45
اقلیت آبی
گل دومشون توپ اوت شده بود!
۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۷:۴۳
پاسخ
23
30