مظاهری: از هر نظر بر پرسپولیس برتری داشتیم

مظاهری: از هر نظر بر پرسپولیس برتری داشتیم

718
11:15
11 بهمن 1393
دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از هر نظر بر پرسپولیس برتری داشتیم و بر توپ و میدان مسلط بودیم و مزد برتری خود را گرفتیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از هر نظر بر پرسپولیس برتری داشتیم و بر توپ و میدان مسلط بودیم و مزد برتری خود را گرفتیم.

به گزارش وب سایت نود،  رشید مظاهری اظهار کرد: خدا را شکر بازی خوبی را انجام دادیم بیشتر بازی دست ذوب‌آهن بود و پرسپولیسی‌ها تنها در یکی دو صحنه روی دروازه ما تاثیر گذاشتند.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس امروز آمده بود ما را شکست دهد ولی ما خوب بودیم و سه امتیاز را کسب کردیم. ذوب آهن تیم بزرگی است که قدرت شمست هر تیمی را دارد و این شروع خوبی برای ما در نیم فصل دوم بود.

دروازه‌بان ذوب‌آهن گفت: تازه اول کار هستیم و باید باز هم بهتر شویم تا جز 5 تیم بالای جدول قرار بگیریم. تلاش بازیکنان بی نظیر است و هواداران باید بیش از پیش به حمایت از ذوب‌آهن بپردازند. از آنها تشکر می‌کنم که امروز به ورزشگاه آمدند و ما را تنها نگذاشتند.

همچنین علی حمام، مدافع تیم ذوب‌آهن در مورد صحنه‌ای که ذوب‌آهنی‌ها معتقد به پنالتی بودند به خبرنگار ایسنا، گفت: در این صحنه بعد از این که توپ به دست بازیکن پرسپولیس خورد، مسیرش را تغییر داد و فکر می‌کنم پنالتی بود. اگر تصویر را دوباره مشاهده کنید، متوجه می‌شوید که پنالتی باید گرفته می‌شد.

 

2051

نظرات کاربران