مظاهری: بازی با پرسپولیس سخت‌تر از استقلال نیست

مظاهری: بازی با پرسپولیس سخت‌تر از استقلال نیست

1203
11:48
08 آذر 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازی با پرسپولیس سخت‌تر از مصاف با استقلال نیست؛ چرا که استقلالی‌ها سرشار از انگیزه بودند و به برد در این بازی می‌اندیشیدند تا در داربی بعدی از حریف انتقام بگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازی با پرسپولیس سخت‌تر از مصاف با استقلال نیست؛ چرا که استقلالی‌ها سرشار از انگیزه بودند و به برد در این بازی می‌اندیشیدند تا در داربی بعدی از حریف انتقام بگیرند.

به گزارش وبسایت نود ، رشید مظاهری پس از برتری تیمش برابر استقلال و صعود به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی اظهار کرد: در طول بازی عملکرد چندان مناسبی نداشتم و برای همین دعا می‌کردم بازی به وقت اضافه و در نهایت به ضربات پنالتی ختم شود تا بتوانم در پنالتی‌ها جبران کنم.

وی درباره مسابقه آینده تیمش برابر پرسپولیس تهران یادآور شد: به طور حتم بازی با پرسپولیس سخت‌تر از این مصاف نیست؛ چرا که استقلالی‌ها سرشار از انگیزه بودند و به برد در این بازی می‌اندیشیدند تا در داربی بعدی از حریف انتقام بگیرند و مثل مار زخمی به مصاف ذوب‌آهن آمدند. خوشبختانه به موقع توانستیم دو گل خورده را جبران کنیم.

مظاهری ادامه داد: گل نشدن پنالتی‌ها کار خدا بود و پسرم امیرعلی نیز به من گفته بود سه پنالتی را مهار کنم. به لطف خدا همین اتفاق افتاد و من توانستم در پنالتی‌ها عملکرد خوبی داشته باشم. البته استقلال هم در این بازی خوب کار کرد، اما تیم ما هوشیارتر بود و توانستیم به نیمه نهایی صعود کنیم.

ذوب‌آهن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در تهران به مصاف تیم پرسپولیس خواهد رفت.

 

کد/2020

نظرات کاربران