مظاهری: خوشحالم که صادقی خوب بازی کرد

مظاهری: خوشحالم که صادقی خوب بازی کرد

752
10:54
05 اسفند 1393
دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: محمد باقر صادقی 17 بازی بود که در درون دروازه قرار نگرفته بود و خیلی مهم بود که یک بازی درخشان از خود به نمایش گذارد تا اعتماد به نفسش برگردد که خوشبختانه چنین شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: محمد باقر صادقی 17 بازی بود که در درون دروازه قرار نگرفته بود و خیلی مهم بود که یک بازی درخشان از خود به نمایش گذارد تا اعتماد به نفسش برگردد که خوشبختانه چنین شد.

به گزارش وب سایت نود،  محمد رشید مظاهری اظهارکرد: در بازی داربی تا لحظات آخر خبر نداشتم که درون دروازه قرار نمی‌گیرم، اما وقتی ترکیب را دیدم به تصمیم کادر فنی احترام گذاشتم. به هر حال فنایی و گل محمدی در این خصوص تصمیم نهایی را می‌گیرند. به هر حال خوشحالم که در این بازی محمد باقر صادقی به خوبی ظاهر شد.

وی با بیان اینکه تمام فکر من روی نیمکت این بود که صادقی بتواند یک بازی خوب ارائه کند، گفت: محمد باقر صادقی 17 بازی بود که در درون دروازه قرار نگرفته بود و خیلی مهم بود که یک بازی درخشان از خود به نمایش گذارد تا اعتماد به نفسش برگردد که خوشبختانه چنین شد.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن، افزود: اگر صادقی بازی بدی از خود به نمایش می‌گذاشت در روحیه او تاثیر بسیار بدی می‌گذاشت. خدا رو شکر می‌کنم که صادقی یک بازی خوب به نمایش گذاشت.

مظاهری تصریح‌کرد: گمان می‌کنم برای بازی‌های بعد مشکلی وجود نداشته باشد که درون دروازه قرار بگیرم. رقابت خوبی بین من و صادقی وجود دارد و به نوعی اسم این رقابت را باید رقابت سالم گذاشت.

وی گفت: تمرینات تیم تا روز سه شنبه تعطیل است و در این روز تمرینات آغاز می‌شود. پیمان سلمانی دیگر دروازه‌بان ذوب‌آهن نیز به خوبی تمرین می‌کند، اما رقابت اصلی بین من و صادقی است.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن، خاطرنشان‌کرد: در این فصل در لیگ نیز می توانیم سهمیه آسیایی کسب کنیم و حتی قهرمانی نیز دور از دسترس نیست. بازیکنان خوبی همچون ولید اسماعیل را جذب کرده‌ایم که دفاع چپ بسیار خوبی است. البته کاوه رضایی نیز قابلیت بالایی دارد. تساوی در برابر سپاهان نتیجه بدی نبود.

 

2051

نظرات کاربران