مظاهری: زمانی برای وقت تلف کردن نداریم/ از بودن در تیم ملی خرسندم

مظاهری: زمانی برای وقت تلف کردن نداریم/ از بودن در تیم ملی خرسندم

1161
19:11
14 آبان 1396
دروازه‌بان تیم ملی ایران با اشاره به رقابت بین دروازه‌بان‌های تیم ملی معتقد است که زمانی برای وقت تلف کردن نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم ملی ایران با اشاره به رقابت بین دروازه‌بان‌های تیم ملی معتقد است که زمانی برای وقت تلف کردن نیست.

به گزارش وب سایت نود ، محمدرشید مظاهری درباره اردوی تهران گفت: کار در روزهای ابتدایی بسیار فشرده بود. کمی خسته بودم، اما برنامه آماده‌سازی کارکنان به من انرژی کافی داد و الان حالم بسیار خوب است و آماده کمک به تیم هستم. همه اینها به خاطر کار قوی و نظمی است که در اینجا وجود دارد.

دروازه‌بان تیم ملی در ادامه درباره اینکه ایران دروازه‌بان‌های خوبی دارد که برای اردو نیز انتخاب شده‌اند، خاطرنشان کرد: رقابت خیلی خوبی داریم که باعث می‌شود هر روز بهتر بازی کنیم. باید بهترین عملکرد خودمان را به نمایش بگذاریم. زمانی برای تلف کردن نداریم. این روش باعث پیشرفت یک بازیکن می‌شود و بهترین موضوع برای تیم ملی است. من از بودن در اینجا بسیار خرسندم و تلاشم را می‌کنم تا به این اعتماد پاسخ دهم.

وی گفت: از تمام هواداران می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و از تیم ملی حمایت کنند. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا لبخند و خوشحالی را نه تنها به هواداران در اروپا بلکه به آنهایی که در ایران هستند نیز هدیه دهیم.

 1004

 

نظرات کاربران