مظاهری: سکوت من از داوری به خاطر رضایت نیست

مظاهری: سکوت من از داوری به خاطر رضایت نیست

3297
19:39
26 آذر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان ذوب‌آهن گفت: سکوت من درباره عملکرد داور بازی امروز از رضایت نیست اما حرف بزنم محرومم می‌کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان ذوب‌آهن گفت: سکوت من درباره عملکرد داور بازی امروز از رضایت نیست اما حرف بزنم محرومم می‌کنند.

به گزارش وبسایت نود ، رشید مظاهری دروازه‌بان تیم ذوب‌آهن درباره برد این تیم مقابل پرسپولیس گفت:‌خدا را شکر می‌کنم که برنده شدیم ما بازی سختی مقابل تیم خوب پرسپولیس داشتیم و توانستیم این تیم را شکست دهیم و فکر می‌کنم رکورد آنها را شکستیم ما نسبت به پرسپولیس تیم‌تر بودیم و مزد زحماتمان را گرفتیم.

وی درباره توپی که در نیمه اول به اعتقاد برخی‌ها درون دوازه‌بان ذوب‌آهن قرار گرفته بود، اظهار داشت: آن توپ در حال خوردن به تیر دروازه بود و من خواستم توپ به تیر برخورد نکند و با دست آن را برگرداندم اما فکر می‌کنم حدود یک متر با خط دروازه فاصله داشت.

مظاهری در پاسخ به این سوال که کدام بازی برای او سخت‌ترین بازی تا اینجای لیگ بوده، تصریح کرد: فکر می‌کنم بازی با سیاه‌جامگان و امروز مقابل پرسپولیس سخت‌ترین بازی ما بود.

دروازه‌بان ذوب‌آهن در خصوص اینکه این تیم می‌تواند قهرمان شود، افزود: ما قدم به قدم جلو می‌رویم و باید ببینیم در ادامه چه می‌شود.

مظاهری در خصوص وضعیت ذوب‌آهن در لیگ فهرمانان آسیا هم خاطر نشان کرد: نمی‌دانم وضعیت ما چییست اما تا جایی که شنیدم فکر می‌کنم ما سخت‌ترین گروه غرب آسیا را داریم و باید محکم کار کنیم.

دروازه‌بان ذوب‌آهن درباره داوری این بازی هم گفت:‌ درباره داوری حرف نمی‌زنم حقیقتاً‌ سکوتم از رضایت نیست اما حرفی هم نمی‌زنم چون اگر حرف بزنم شاید محروم شوم.

 

2020

نظرات کاربران
ناشناس
بازی خوب به گل زدنه که پرسپولیس از استقلال کمتر گل زده پس به کدوم بازی خوبتون می نازید.تازه گل خوردنتون هم شروع شده پرسپولیسیهابدون افتخار.
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۷:۴۹
پاسخ
7
8
8جادوگر
شما عادتتون شده از نردبون مردم برین بالا اون از پارسال و اس خوزستان که کلا تو بازی آخر بنر زدن ضایعتون کردن اینم از ذوب که باز دارین مایه میزارین ازشون.از خودت مایه بزار شیشتقلالی عزیز
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۹:۴۲
1
1
سید آیت
مظاهری همشهری عزیزم که باشتی هستی خداوکیلی تیم برتر زمین پرسپولیس بود نه ذوب آهن اصلا حقتون برد نبود افسوس که پرسپولیس تمام کننده نداره
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰:۳۲
پاسخ
12
14
90
پارسال که دو تا بازی با مارو با داوری بردن جیکشونم درنمیومد الان دارن زمین و زمانو میریزن بهم
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۶:۱۹
پاسخ
10
15
ایمان
دلم اهل شکایت نیست
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۴:۵۵
پاسخ
7
7
44444
وای وای
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۱:۵۸
پاسخ
6
8
حسین ص(بهشهر)
اول خدا قوت بگم به سایت نود و ادمین محترمش امشب شلوغترین شب سایت هست از بازدید کاربران به خبرها میشه فهمید اینها هم بخاطر مهم بودن باخت یه تیم بزرگ و محبوب که چقدر بعضی ها رو سر ذوق و شادی وپایکوبی کشونده که دارن با باخت ما شادی میکنن با بردن خودشون نه چون به تیم خودشون که هیچ امیدی ندارن اتفاقا بیشتر باید ناراحت باشن چون با این رویه سهمیه هم نمیتونن بگیرن پس بهتره به شادیهاتون تا جند روز اینده ادامه بدین
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۴:۰۷
پاسخ
14
13
زانیار
بازیکنان پرسپولیس متاسفانه هنوزم از موقعیتاشون درست استفاده نمیکنن وگرنه تیم برنده امروز پرسپولیس بود
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰:۵۹
پاسخ
38
19
فولادین
اقا قبول نیست اون توپ ۴۰ متری هم افساید بود!!!
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰:۳۸
پاسخ
20
48
محسن
شصت بار خودتو انداختی زمین کارت نشون نداد وقتم نگرفت .عربستانم تعویضاشونو دقیقه نود نمیکنن. .داور افسایده رو گل میگرفت پرسپولیس زودتر حمله میکرد گل دومو نمیخورد.
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶:۵۵
پاسخ
41
23
ز مثل زاید
شما بعد شوتی که از توی گل دراوردید و داور نگرفت روتون میشه حرف بزنید؟
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۳:۰۱
پاسخ
61
24
8جادوگر
40متری رحمتی ام آرزوست
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۷:۵۴
1
2
رضا
تیم تر بودیم!!.نمیدونم برای چی هر تیمی جلو پرسپولیس انگیزه داره ولی جلو استقلال فلج اطفال میگیرشون ادمین یا علی
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۴:۴۳
15
17
۴۴
خوب بادشونو خوابوندی خیلی جوگیــــــــــر شده بودن دمت گــــــــــرم چسبیــــــــــد خوب حالشونو گرفتـی
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۱:۳۹
11
23
۴فینال آسیا+۲ستاره=باشگاه اسطوره ای
چهل متری پهلوان خخخخ
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۰:۵۳
8
21
علیرضا
برانکو فرمود : امروز از تیم قهرمان رو نمایی شد !!! خخخ راستی چرا نیومد مصاحبه؟؟؟؟ میدونید چرا رامین رضایین رو کشید بیرون و ماهینی رو گذاشت داخل بمونه؟؟؟؟ ینی پروفسور نمیدونست که به سانترهای رضاییان لازم داره؟؟؟ ینی برانکو نمیدونست به بازیکن هجومی لازم داره؟؟؟ چرا اون از من و تو بهتر میدونه عزیزم باور کن با این سیستمی که امروز برانکو بازی میکرد اگه ماهینی رو میاورد بیرون چدتا گل میخوردن !!! ادمین چرا نمیچاپی خو !!!
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۲:۵۸
10
20
Bahram
فوري
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹:۳۱
6
13