مظاهری: گل تیام روی هوا بود, چند روز پیش برخی روی زمین گل خوردند!/ در تیم ملی فقط روی کار خودم تمرکز می‌کنم

مظاهری: گل تیام روی هوا بود, چند روز پیش برخی روی زمین گل خوردند!/ در تیم ملی فقط روی کار خودم تمرکز می‌کنم

28427
00:42
26 اردیبهشت 1397
دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در رقابت‌ با سایر ملی‌پوشان به هیچ‌کس فکر نمی‌کنم و فقط روی کار خودم تمرکز می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در رقابت‌ با سایر ملی‌پوشان به هیچ‌کس فکر نمی‌کنم و فقط روی کار خودم تمرکز می‌کنم.

به گزارش وبسایت نود، رشید مظاهری بعد از شکست سه بر یک تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خوبی بود اما فکر می‌کنم نتیجه باید حداقل مساوی می‌شد. تبریک می‌گویم به تیم داوری. فکر می‌کنم باید برای بازی‌های ما داور‌انی از کشورهای شرق آسیا بگذارند. با تجربه‌ای که در مسابقات آسیایی داشته‌ام این موضوع به من ثابت شده که داوران شرقی از تماشاگران نمی‌ترسند. درست است که بازی را واگذار کردیم اما من به شخصه از تلاش دست نمی‌کشم و کارم را انجام می‌دهم.

وی درباره گل دومی که از مامه تیام دریافت کرد، گفت: گل، گل است، پنالتی یا ضربه به سه کنج دروازه ندارد. الان باید همه تلاشم را برای اردوی تیم ملی بکنم تا بتوانم گلر ثابت شوم و دل مردم ایران را شاد کنم.

دروازه‌بان تیم ذوب‌آهن درباره اینکه در جام جهانی شوت‌های از راه دور بسیار زده می‌شود و می‌تواند برای دروازه تیم ملی خطرناک باشد،‌ عنوان کرد: من یک سوال دارم،‌ آیا دروازه‌بان دیگری می‌توانست این شوت تیام را دفع کند؟ این توپ را بوفون می‌گرفت؟ نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم اما اگر بوفون بود این توپ را می‌گرفت؟ این را از او سوال کنید و جوابش را به من هم بگویید.

مظاهری درباره اتفاقاتی که بعد از پایان بازی و درگیری‌‌های که بین او برخی از بازیکنان استقلال رخ داد گفت: من دست کسی را پس نزدم و فقط با آنها شوخی کردم. مقداری مهدی رحمتی را هل دادم و با فرشید اسماعیلی هم شوخی می‌کردم وگرنه اصلا چنین اخلاقی ندارم.

وی یادآور شد: در مورد قلعه‌نویی یک چیز بگویم. ببخشید که اینطور حرف می‌زنم اما هر زمانی که ما با پرسپولیس بازی داشتیم،‌ ندیدم که هوادارانشان با مربیان سابقشان این کار را کرده و به آنها توهین کنند. دلم سوخت که این را می‌گویم. شما نگاه کنید با منصوریان و قلعه‌نویی هر چند که این دو قابل مقایسه نیستند اما ببینید با اینها چه کار کردند. قلعه‌نویی چند سال عمرش را در استقلال گذاشته است؟ در این تیم پیر شده فکر می‌کنم ریشه و بنیه استقلال از افرادی مانند امیر خان و مرحوم پورحیدری باشد. این کارها زشت است. در استقلال آدم‌های با شخصیتی وجود داشتند،‌ حجازی،‌ پورحیدری و امیر قلعه‌نویی. امیدوارم این مکتب حفظ شود.

دروازه‌بان ذوب‌آهن با بیان اینکه برای فصل بعد با ذوب‌آهن قرارداد دارد و تصمیم‌گیری برای ماندن یا رفتن به فصل بعد موکول خواهد کرد، درباره رقابتی که با سایر دروازه‌بانان تیم ملی خواهد داشت،‌ گفت: من به هیچ دروازه‌بانی فکر نمی‌کنم و فقط روی کار خودم تمرکز دارم. اصلا اطرافم را نگاه نمی‌کنم و رو به جلو کار خودم را می‌کنم. هر چه خدا بخواهم همان می‌شود. در تیم باشم یا نباشم،‌ فیکس باشم یا نباشم؛ همیشه کار خودم را می‌کنم. تلاشم این است که در تیم فیکس شوم و اگر بتوانم در تیم ملی ثابت شوم مطمئناً جای خودم بوده‌ام و جای کسی را نگرفته‌ام.

مظاهری در خصوص گل دومی که از تیام دریافت کرد، عنوان کرد: گل دوم را تیام بسیار خوب زد. یک مربی داشتیم که می‌گفت برای بعضی از گل‌ها باید برگردی و برای بازیکن مقابل دست بزنی. فکر می‌کنم این گل را همه دروازه‌بان‌ها دریافت می کردند هرچند این گل روی هوا به ثمر رسید. چند روز پیش برخی گل‌هایی روی زمین خوردند،‌ چه برسد به این گل که روی هوا بود.

 

1004

نظرات کاربران
علی
تو که به جلو نگاه می کردی چرا میگی بعضی ها روی زمین گل می خوردن
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴:۱۲
پاسخ
0
0
مهرداد
عزیزم پنالتی بازی قبلی که ÷نالتی نبود وهمون داور شرق آسیا براتون گرفت درست بود تو بازی قبلی که بوحمدان و کیروش استنلی و فخرالدینی باید اخراج میشدند که داور اخراج نکرد خوب بود گلم تو همین بازی دیروز هم که کیروش استنلی وفخرالدینی باید اخراج میشدند وچند موقیت گل استقلال هم اگر گل میشد که الان خاطره بودی عزیز پس دیگه چیزی نگو
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱:۵۴
پاسخ
1
8
Abedi
آقا دمش گرم خیلی خوشم اومد حقیقتو گفت واقعا این توپو بوفونم نمیتونست بگیره دمت گرم برای بعضی از توپها باید برگدری مهاجم رو تشویق کنی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۸:۳۹
پاسخ
0
8
CR 6+4 FCP
ششتقلال هم مثل داوریلونا فراتر از یک باشگاه است.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۲۱
پاسخ
9
1
مهندسی فوتبال
چقدر زشت که برای توجیه عملکرد خودت، رقیبت رو ضایع کنی واقعا دور از جوانمردی هست. اتفاقا مربیتون اشتباه به عرض رسوندن. کسی هست که تو لیگ خارجی اتفاقا همین شوت رو به زیبایی مهار کرد. فیلمش هم هست. میتونید ببینید. بازی اول حقیقی تو سوئد. پس نگید که نمیشه . و لطفا رقیبتونو هم تخریب نکنید.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۱۸
پاسخ
2
7
amir
اینم فردا میگه من زاویه رو درست بسته بودم تیام اشتباهی زد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳:۴۸
پاسخ
1
6
afshin
حالا کار به این ندارم رو زمین گل میخوری یا رو هوا. ولی یه فکری واسه شوتات بکن. واقعا موندم کسی که ادعای ملی پوش بودن داره آخه این چه شوت هایی بود حین باری میزدی. هیچکدومش نه به نیمه رسید نه به بازیکنهای خودتون.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۱۰
پاسخ
0
8
مسلم
این که می گه من به کسی کار ندارم و تمرکزم رو کار خودمه؟ حالا چرا برای توجیه کار خودش به دیگران تیکه میندازه؟
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵:۰۱
پاسخ
0
7
Majid تاجی
اینو راست میگفت که این توپ مهارشدنی نبود.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۵۳
پاسخ
1
8
e
باز خوب که نگفت تیام چشاشو بست و من درست شیرجه زدم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۰۰
پاسخ
1
8
علی
مشکل از خود قلعه نوییه که دائم شانتاژ میکرد ولی پسر جان یاد بگیر به تیم برنده احترام بذاری ... توی بازی رفت دوتا بازیکن اصلی استقلالو مصدوم کردین یه پنالتی عجیب دقیقه 94 گل زدین...این بازی که نه پنالتیش حرف و حدیثی داشت نه دو تا گل خوشگل دیگه ی مامه تیام
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۰۶
پاسخ
1
10
blue man
خب راست میگه از بیرانوند خععععععععععلی بهتره!!!@
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۰۴
پاسخ
3
7
e
با گلی که حسینی چند روز پیش خورد گفتیم باز خوبه حداعقل مظاهری هست تا اینکه تیام اومد اونجوری نابودش کرد عابد زاده هم که چند روز پیش از بازی اخراج شد بیرانوندم که کلا با واژه سیو کردن غریبست هییییییییییییی خدا خودت بهمون رحم کن
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۴۹
پاسخ
1
9
sara
بخدا این مظاهری خیلی خیلی بهتراز بیرانونده حداقل این چندتاسیو میکنه تو هربازی گلی هم که خورد ازتیام مظاهری که چیزی نیست خیلی گنده تراز مظاهری هم نمیتونست بگیره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱:۵۳
پاسخ
3
7
سیانور
منظورش بیرانود؟ البته تیام اشتباه زد مظاهری درست رفت
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳:۰۱
پاسخ
2
10