مظلومی: اصلاً روی گزینه ایرانی بحث نشده است/ من گزینه نیستم

مظلومی: اصلاً روی گزینه ایرانی بحث نشده است/ من گزینه نیستم

5381
23:12
16 اردیبهشت 1398
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت:‌برای هدایت استقلال روی گزینه ایرانی بحث نشده و حتماً باید خارجی باشد.

به گزارش وب‌سایت نود، پرویز مظلومی عضو کمیته فنی باشگاه استقلال پس از تساوی این تیم مقابل الدحیل گفت: بچه‌ها بازی خوبی انجام دادند آنها مقابل تیمی قوی که در ۹۰ دقیقه بازی نشان داد تیم‌ای حرفه‌ای است علمکرد خوبی داشتند و آنها تلاش‌شان را کردند تا در این بازی نتیجه بگیرند. اتفاقات قبلاً افتاد موقعی که در قطر ۳ بر صفر باختیم آنجا حذف شدیم.

وی افزود: باید بنشینند و مسائل را بررسی کنند و از گذشته درس بگیرند چرا که مردم انتظار دارند یک تیم قوی برای فصل بعد ساخته شود.

مظلومی در خصوص نقش کمیته فنی گفت:‌کمیته فنی غیرفعال بود قطع ارتباط شده بود چون سرمربی تیم گفته بود من کمیته فنی را قبول ندارم. ما هم کنار کشیدیم که تیم دچار حاشیه نشود اما اکنون یک هفته است که به صورت پررنگ کار و تلاش می‌کنیم. فرهاد مجیدی هم تلاش می‌کند او ریسک کرد و در این بازی‌های باقیمانده آمد که کمک کند. ان‌شاءالله اگر با این منوال پیش برود آینده تیم خوب خواهد بود. ما هم تلاش‌مان را بیشتر می‌کنیم.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا سرمربی آینده استقلال یک گزینه ای ایرانی است یا یک گزینه خارجی گفت:‌ اصلاً روی گزینه ایرانی بحث نشده است حتماً باید خارجی باشد ضمن اینکه ما باید وضعیت اقتصادی مملکت‌مان را در نظر بگیریم. الان باید با دلار ۱۴ هزار تومانی مربی بیاوریم. باشگاه تلاش می‌کند که این اتفاق بیافتد.

مظلومی در خصوص ماندن فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی در استقلال گفت: فرهاد مجیدی به دنبال این است که به عنوان دستیار در تیم بماند. 

وی در خصوص اینکه آیا حذف استقلال را باید به پای شفر نوشت، گفت:‌ همانطور که در بردها همه سهیم هستند در باخت‌ها هم همه سهم دارند سرمربی مسئول تیم است زمانی که تیم می‌برد و آنقدر شادی می‌کند باید در باخت هم قبول کند که سهیم بوده است.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است در فصل آینده یکی از گزینه‌های هدایت استقلال باشد، گفت: خیر. گزینه نیستم لطفاً حاشیه درست نکنید.

4416

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
توایران هرچی تکذیب شه یعنی حقیقت داره خدابخیر کنه
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۰:۴۴
پاسخ
8
57
علی
عزیز دل شفر قبول نداشت نمیتونستین به مدیر عامل بگید الان وقت تعویض سر مربی نیست اونم شفر با مجیدی که همه قبول دارن تجربه نداره اونم برا نیمکت استقلال نکنه شناها دکش کردین
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۳۳
پاسخ
12
37
کی روش
پرویز خان شکست نفسی می کنید شما یکی از گزینه های تیم ملی هم هستید
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶:۱۴
پاسخ
12
59
رضا
واقعا مدیران استقلال که توی این برهه مربی عوض کردند، نتیجه ای غیر از حذف انتظار داشتند؟
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵:۲۲
پاسخ
7
44
عشقممم نیمار
ن تخدا!!!!... ما عشق_تقلالیا نمیخایم دوباره ..رو دست مربیان داخلی بچرخه و خواهان مربی خارجی باکلاس جهانی هستیم :-P چطو شیش_پولیس در طول 10 ..15 سال گذشته ..چندین مربی خارجی اورده ..بعد عشق_تقلال بعد عمری حق داره فقط یکی بیاره ..اونم مربی بازنشسته بود ؟؟:-\
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸:۴۱
پاسخ
52
22
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
بهترین مربی هم بیارین تیمتون نتیجه نمیگیره چون پول پاداشه پرسپولیسو میخورین
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۵۰
پاسخ
63
80
مسعود گل باشی
خخخخخ
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۰۷
28
22
Mehdi
پول پاداش پرسپلیس که رفت واسه بودیمیرو ترابی. در ضمن دفعه ی آخرت باشه در مورد سرورت نظر میدیا
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۲۵
67
46
حمید
انقدری که هوادارای استقلال از حذف پرسپولیس ناراحتن از حذف تیم خودشون نیستن.پول صیاد منشو که شفر قراره ببره.پرسپولیس امسال پاداش آسیایی نمیگیره که استقلال بتونه واسه بعد تیم ببنده و بازیکن خارجی بیاره و توزرد از آب در بیاد و فسخ کنه و دوباره بازیکن بیاره.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۱۴
پاسخ
35
79
ایداسادات25بهمن1380
با داوری هم نتونستن صعود کنن
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۱۱
پاسخ
52
61
دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا
کلا اینو سیو کردی تکرار کنی آره؟ کجا داوری به نفعمون بود تو کل این تورنومنت؟
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۹:۵۱
46
26