مظلومی: تیموریان، رحمتی و نکونام را می‌خواهم/آمده‌ایم که دربی‌ها را نبازیم!

مظلومی: تیموریان، رحمتی و نکونام را می‌خواهم/آمده‌ایم که دربی‌ها را نبازیم!

45726
10:27
31 خرداد 1394
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مجیدی درگیر کلاس‌های مربیگری درازمدت است و ما از او خواستیم که از روز اولی که کارش تمام شد در کنار ما باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به امید تکرار موفقیت‌ها آمده‌ایم و دست نیازمان را به سوی هواداران دراز می‌کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،  پرویز مظلومی پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن تبریک ماه رمضان گفت: دیروز یک جلسه‌ای فوری و اضطراری برگزار کردیم. امروز صبح هم یک جلسه دیگر داشتیم. مسئولان هیأت مدیره قول همه نوع همکاری را داده‌اند و به امید تکرار موفقیت‌ها آمده‌ایم و دست نیازمان را به سوی هواداران دراز می‌کنیم چرا که به تنهایی به جایی نمی‌رسیم.

 مظلومی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: زمان زیادی از دست رفته است. امروز به محل تمرین استقلال می‌روم تا با بررسی شرایط کار را هر چه زودتر آغاز کنم. عصر امروز جلسه‌ای در باشگاه دارم تا لیست جدیدی ارائه شود. بازیکنان باتجربه در لیست ما حضور دارند تا برای فصل بعد تیم قوی ببندیم تا به این لحظه اصلا صحبتی از قرارداد و مبلغ آن نکردیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا مربی بدنساز خارجی در نظر گرفته است،‌اظهار داشت: با یک مربی بدنساز خارجی تماس گرفتیم تا به ایران بیاید تا وقتی این مسئله قطعی نشود نمی‌توانیم اسمی از او ببریم. همکاران دیگری هم هستند که به کادر فنی ما اضافه می‌شوند.

وی در مورد اینکه آیا آتیلا حجازی و حسین ترابپور هم مدنظر او قرار دارد، عنوان کرد: این مربیانی که شما نام بردید مدنظر من هستند.

مظلومی در رابطه با اینکه آیا فرهاد مجیدی گزینه مربیگری استقلال است، تصریح کرد: با مجیدی صحبت کردم و او قول هر گونه کمک و همکاری را به ما داده است البته مجیدی به خاطر کلاس‌های مربیگری نمی‌تواند بر روی نیمکت استقلال بنشیند ولی او از روز اول تمرینات کنار ما می‌آید و قول همه گونه کمکی را داده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در رابطه با اینکه قول قهرمانی می‌دهد، اظهار داشت: ابتدا جا دارد یک خسته نباشید به کادر فنی قبلی استقلال بگویم آنها همه گونه کمک کردند تا تیم به اینجا برسد. ما آمدیم بهترین نتیجه را بگیریم و همه جور تلاش خواهیم کرد.

وی در رابطه با اینکه آیا می‌تواند قول قهرمانی بدهد، تصریح کرد: کار بسیار سخت است. ما از هواداران می‌خواهیم به ما کمک کنند.برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی می‌کنیم مسئولان وزارت ورزش و هیأت مدیره قول همه گونه همکاری را داده‌اند تا استقلال بتواند به موفقیت برسد.

مظلومی درباره اینکه آیا آندو تیموریان، مهدی رحمتی و جواد نکونام در لیست او قرار دارند یا نه،‌ گفت: بله این بازیکنان در لیست من هستند و قول داده‌اند که با ما همکاری کنند.

وی درباره حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال هم ادامه داد: مجیدی درگیر کلاس‌های مربیگری درازمدت است و ما از او خواستیم که از روز اولی که کارش تمام شد در کنار ما باشد.

مظلومی درباره اینکه مهمترین مسئله و دغدغه وی فعلاً چیست،‌اظهار داشت: مهمترین مسئله برای ما لیست بازیکنان است و بازیکنانی که می‌خواهیم را نگه می‌داریم و آنهایی را که نمی‌خواهیم با کمال احترام از تیم جدا خواهند شد. این مسئله نه به این معناست که آنها بازیکنان ضعیفی هستند، بلکه در چارچوب تاکتیکی ما قرار ندارند و ما باید شرایط را به گونه‌ای آماده کنیم که بتوانیم نهایتاً‌ از روز شنبه تمرینمان را آغاز کنیم. به هر حال هر مربی برای خودش برنامه تاکتیکی دارد و بازیکنانی که از استقلال جدا خواهند شد فقط به این معناست که در چارچوب تاکتیکی ما نیستند.

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه نقش منصور پورحیدری در استقلال چه خواهد بود،‌ اظهار داشت: قرار است وی مدیر تیم باشد اما جواب قطعی نداده است البته این مسائل در حیطه کاری کم نیست و تا جایی که در حیطه فنی باشد به من مربوط است. هرگز بیرون از زمین چمن وارد بحثی نمی‌شوم.

وی در خصوص اینکه قصد دارد برای پرسپولیسی‌ها کری بخواند اظهار داشت: ما سر بازی‌ها کری می‌خوانیم البته آمده‌ایم که دربی‌ها را نبازیم!

مظلومی درباره اینکه عده‌ای از منتقدان وی اعتقاد دارند حضور او در استقلال بازگشت به 10 سال قبل است، افزود: به هر حال همیشه نظر موافق و مخالف وجود دارد اما خیلی‌ها هم از آمدن من به استقلال خوشحال هستند و مرا مورد لطف قرار دادند. البته نظر منتقدان هم برای من مهم است.

مظلومی خاطرنشان کرد: در این مدت بیکار نبودم و همین 10روز پیش کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای را به پایان رساندم و مطالعات زیادی را به انجام رساندم. همه می‌دانند که استقلال در زمان من از نظر فنی زیبا بازی می‌کرد و بهتر از این هم خواهد شد. به هر حال مجید صالح از نظر فنی از بهترین‌های ایران است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه قبول دارد در بدترین شرایط استقلال را تحویل گرفته افزود: سال اول که شرایط بدتر از این بود و من به استقلال آمدم، آن زمان استقلال فقط چهار بازیکن داشت و 14 بازیکن هم قراردادشان تمام شده بود و 10 روز هم تا شروع بازی‌ها زمان داشتیم اما بازیکنان خوبی جذب کردیم و اگر به ما کمک کنند نتایج مطلوبی می‌گیریم.

وی درباره اینکه نگران از دست رفتن زمان نیست، گفت: به هر حال از نظر زمانی عقب هستیم اما باید در زمان کم این مسئله را جبران کنیم و سعی خواهیم کرد تا قبل از روز شنبه تمرینات را آغاز کنیم.

مظلومی درباره مسائل مالی هم اظهار داشت: بحث مشکلات مالی فعلاً مطرح نیست البته من طلب عقب‌افتاده از استقلال دارم اما هیچگاه به باشگاه فشار نیاوردم و دنبالش هم نرفتم و من و مجید صالح هم درباره مسائل مالی صحبت نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه چطور بلافاصله پس از منتفی شدن حضور استیماچ در استقلال او به عنوان سرمربی انتخاب شد، اظهار داشت: به هر حال از قبل با من در اینباره صحبت شده بود و من اولین نفری بودم که در بین گزینه‌های داخلی به باشگاه استقلال برنامه دادم. از بین مربیان داخلی فقط من و علیرضا منصوریان مورد نظر باشگاه بودیم که او نیامد و سپس بحث مربی خارجی مطرح شد که زمان اندک بود هرچند که استیماچ هم مربی خوبی است. بعد از استیماچ هم نوبت من شد و من هم همیشه در شرایط سخت چه دستیار بودم و چه سرمربی به کمک استقلال آمدم حتی زمانی که خارج از ایران بودم قراردادم را فسخ کردم و به کمک استقلال آمدم و الآن هم به این درخواست لبیک گفتم تا به یاری خدا تیم خوبی بسازیم.

مظلومی درباره اینکه برنامه‌هایش برای باشگاه استقلال چیست، اظهار داشت: ما به دنبال این برنامه هستیم که با نتایج خوبی در لیگ به دنبال کسب سهمیه باشیم و نگاهی هم به جام قهرمانی کنیم اما برنامه ما در سال دوم قطعاً‌ قهرمانی لیگ خواهد بود و در سال سوم هم می‌خواهیم در آسیا مطرح شویم. این برنامه من است و امیدوارم از این برنامه‌ها حمایت شود. برای هواداران هم نباید مهم باشد که چه کسی در استقلال است و آنها باید نه از مظلومی بلکه از استقلال حمایت کنند.

 

2051

نظرات کاربران
مجیدخان
رامین خان خب ادامشم میگفتی دیگه!چرا تا پاییز90خب 1/5ماه دیگه هم میومدی جلو تا بهمن90 و آخرین دربی و حسن ختام دربیهای مظلومی!راستی کدوم مربی میتونه تو 10دقیقه از تیم10نفره ای که اتفاقا اینقدرم ضعیفه که تو اون مقطع تیم10ام جدوله.3تاگل از ی بازیکن گمنام بخوره و گند بزنه به کارنامه درخشانش تو دربیها.من که اسم پرویزخان میاد یاد ایمون زاید میوفتم.و همچنین اون عدد4که تو تیم مس به پرسپولیسیا نشون داد و6تایی شد.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۰۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۰:۳۶
پاسخ
0
0
محسن
تا دوبلشو که رفتیم...به جان خودم امسال سوبله چوبله میشه این..خخخخخخخ
۰۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۴:۵۹
پاسخ
0
0
امیر
بابا بنده خدا 10 روز پیش دوره حزفهای رو تموم کرده ،خودش میگه مطالعه هم داشتم !!!!!
۰۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۱:۴۳
پاسخ
0
1
حاتم
بندگان خدا طرفداران استقلال با این پرویز مظلومی که مربی گری توی لیگ برتر یادش رفته امسال چقدر باید حرص بخورند. پارسال که ژنرال که گنده ی مربیای استقلاله نتونست کاری بکنه نه توی لیگ جام آورد نه حذفی نه سهمیه .حتی توی دربی به پرسپولیس که سه تا مربی عوض کرده بود رفت و برگشت باخت اونوقت استاد پرویز مظلومی که تقریبا یادش رفته لیگ برتر چه طوری بوده چگونه می خواد استقلال رو از این نابسامانی در بیاره. ضمنا زمانی که با پرویز مظلومی 4تا 4تا میبردین تموم شد امثال نوبت 4تا 4تا ببازین! ولی خوش به حال پرسپولیس با این استقلای که مظلومی می خواد بسازه خخخخ! خلاصه بالا برین پایین بیاین 6تایی هستین 6تاییها!
۰۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۳۴:۰۵
پاسخ
1
0
بهنام
آمده ای که در 10دقیقه به پرسپولیس 10 نفره نبازی تا نام پرویز هست نام ایمون زاید می درخشد
۰۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۵:۲۴
پاسخ
1
1
محمد
کسی ک میره سراغ پیرمردها ملومه کارش دیگه....
۰۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۹:۰۶
پاسخ
1
0
امیر رضا
اومدن پرویز خان یعنی استقلال خنده بازار ....با عرض معذرت از هنرمندان دوست داشتنی خنده بازار. پرویز خان در کتاب گینس رکورد دار است ده دقیقه سه تا وشیشتا بامس کرمان .
۰۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۵:۰۳
پاسخ
1
1
محمدتیراختور
استقلال با امدن مظلوم خان اخرلیگ میشود
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۸:۲۳
پاسخ
1
0
مجتبی
این به فکر قهرمانی نیست؟فقط دربی؟انقدر برد پرسپولیس براتون آرزوئه؟
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۰:۰۳
پاسخ
1
1
استقلال
اميدوارم مظلومي تيم رو قهرمان کنه!....ارزش استقلال بالاتر از اينه که هدفش برد دربي باشه...ما قهرماني ميخايم!....قهرماني!
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۸:۵۱
پاسخ
0
2
ali
به نظر من تیم باید دنبال بازیکن جوان باشه.
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۲:۵۲
پاسخ
0
1
ارش
خخخخخخ. یعنی استقلال چقدر بدبخته بخاطر بردن پرسپولیس مظلومی رو اورده. اگه اینجوریه شیش امتیاز رفت و برگشت رو بگیرید برید دسته 1خخخخخخخخ
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۳:۳۷
پاسخ
1
1
رامین
آقا majid وقتی اسطوره ی باشگاهتون علی کریمی تو زمینه و 3تا گل تو 9دقیقه در جامه حذفی از استقلال میخورین چی فکره اینجاشو نکرده بودین؟؟؟9دقیقه3گل 4بازی7گل خخخخخ
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۲:۲۶
پاسخ
1
1
رامین
آقا بهزاد یادت رفت بگی مظلومی همون مربی ایه که تیمش تو جامه حذفی تو 9دقیقه3تا گل بهتون زدو مفتضحانه اوتتون کرد خخخخخ
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۶:۲۰
پاسخ
1
1
فرشاد
پرسپولیسها ما اومدیم تا این دلخوشی تونو هم ازتون بگیریم،دلم واستون میسوزه ] آخه به چه امیدی فوتبال نگاه میکنید مطمئنم سن خیلی هاتون به زمانی که تیمتون آخرین بار صدر نشین بود نمیرسه.
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۲:۲۲
پاسخ
1
0