معاون وزارت ورزش و جوانان: قرارداد‌های پرسپولیس و استقلال با کارگزاران رسمی امضا شده است

معاون وزارت ورزش و جوانان: قرارداد‌های پرسپولیس و استقلال با کارگزاران رسمی امضا شده است

4463
18:11
25 آبان 1398
جمشید تقی‌زاده، معاون وزیر ورزش و جوانان از امضای قرارداد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با کارگزاران رسمی خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی‌زاده، معاون وزیر ورزش در دویست‌‌و‌بیست‌و‌یکمین جلسه شورای معاونان این وزارتخانه گفت: جلسه خوبی با مدیران عامل پرسپولیس و استقلال داشتیم و کارهای عملیاتی و اجرایی دو باشگاه برای ورود به فرابورس به سرعت در حال انجام است.

وی افزود: در جلسه‌ای با محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس و امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال آخرین وضع عملیاتی و اجرایی واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی را بررسی کردیم و خوشبختانه هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای ورود به فرابورس قراردادهای لازم و قانونی را با کارگزاران امضا کرده‌ند. قطعاً مشاوره‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با کارگزاران رسمی خود روال واگذاری دو باشگاه را سرعت بیشتری می‌‌دهد.

1870

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
نظرات کاربران
جانم پرسپولیس
اگه بشه چی میشه ولی نمیشه برادر من فرابورس کجا بود این دو تیم بدبخت باید دولتی بمونن
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۴۰
پاسخ
1
11
hb
خصوصی ینی اینکه چند نفر چنفر سرمایه دار بیشترین سهام این باشگاهها رو داشته باشند و هرچه این سرمایه دارها کمتر دخالت های آیندش در امور فنی کمتر و از طرفی شاید چند سرمایه دار برا جذب و خرید و فروش و حقوق بهتر باشه امیدوارم اگه خواست خصوصی بشه حداقل جوری باشه که دخالت ها در امور فنی زیاد نشه در مورد استقلال که نمیدونم ولی درباره پرسپولیس یکی از سرمایه گذارها حتما و صد در صد شرکت پیشکسوت های پرسپولیس هست پس از الان باید منتظر هرج و مرج و دخالت در امور فنی بود
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷:۱۱
پاسخ
1
4
یک پرسپولیسی
یعنی واقعاً یه روزی اتفاق میفته این دو تیم خصوصی بشه؟؟
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۳۲
پاسخ
3
38
علیرضا اص
امیدواریم
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۵۷
پاسخ
3
31