معضل نیمار؛ اولتیماتوم پی‌اس‌جی به بارسلونا

معضل نیمار؛ اولتیماتوم پی‌اس‌جی به بارسلونا

4790
18:53
01 شهریور 1398
پاریسن‌ژرمن از بارسا خواسته تا تکلیف قرارداد را هرچه سریع تر روشن کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، بعد از عدم موفقیت در راضی کردن پاریسن‌ژرمن با پیشنهادات قبلی، بارسلونا خود را برای ارائه یک پیشنهاد تازه جهت جذب نیمار آماده می‌کند.

با این حال RAC1 کاتالونیا ادعا کرده که زمان برای بارسلونا به سرعت در حال از دست رفتن است. پی‌اس‌جی به اطلاع جوزپ ماریا بارتومئو رسانده که اگر این باشگاه تا میانه های امروز، جمعه، پیشنهادی قابل قبول از سوی آبی اناری ها دریافت نکند، آن گاه تمرکز خود را معطوف به مذاکره با اولویت دوم یعنی رئال مادرید خواهد کرد. از یوونتوس نیز به عنوان سومین گزینه یاد شده است.

به نقل از کادناسر، دو باشگاه بارسلونا و پاریسن‌ژرمن روز پنجشنبه بر سر انتقالی 170 میلیون یورویی به توافقات شفاهی رسیدند. (البته هنوز هم بر سر نحوه پرداخت این رقم میان دو طرف اختلافاتی وجود دارد، چرا که بارسلونا خواهان آن است که این مبلغ را به صورت اقساطی به طرف فرانسوی بپردارد.) با این حال، این توافقات در همان حد شفاهی باقی مانده و به همین دلیل هم پاریسن‌ژرمن با خشمگین شدن نسبت به اقدام بارسلونا، به اطرف اسپانیایی اولتیماتوم داده تا تکلیف را هرچه زودتر مشخص کند.

از طرفی دیگر، به نظر می‌رسد که میان خود نیمار و بارسلونا هم اختلافاتی بروز کرده است. نیمار انتظار داشت که بارسلونا با پیشنهاد بهتری پاریسن‌ژرمن را متقاعد کند و اکنون این ظن برای او ایجاد شده که بارسا تمام تلاش خود را برای جذب بازیکن انجام نداده است. از طرفی بارسلونا نیز از مسئله ناخشنود است که چرا نیمار سکوت خود را نمی‌شکند و به شکل عمومی از تمایل خود برای پیوستن به آبی اناری ها سخن نمی‌گوید.

RAC1 در ادامه گزارش خود می‌نویسد که علیرغم کتمان مدیربرنامه های بازیکن، عثمان دمبله همچنان ممکن است گزینه بارسلونا برای حضور در این انتقال (معاوضه به همراه پرداخت پول) باشد. بارسلونا که پیش از این تلاش کرده بود بازیکنانی نظیر ایوان راکیتیچ و نلسون سمدو را وارد این معامله کند، پیش از این برنامه ای برای گنجاندن دمبله در بخشی از این انتقال نداشته است. با این حال شاید حضور دمبله و وزنی که این بازیکن (از نظر ارزش در بازار) به معامله می‌دهد، ممکن است برنامه های بارسا را تغییر دهد.

7712

نظرات کاربران
TT فراتر از باشگاه
یعنی تیم دیگه ای این دائم مصدومو نمیخاد لیاد بخره ببره
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۰۹
پاسخ
2
11
کهکشانی
به خدا امباپه هم ارزونتره هم اینده دار تره هم خیلی بهتره از نیمار استخون پفکی ک با نسیم هم مصدوم میشه
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۲۶
پاسخ
9
22
کلهر
ارزونتره؟ دوست من امباپه گرانترین رازیکن دنیاس.زیر ۳۰۰ تا نمیفروشنش.ببین کی گفتم.ی مسی و رونالدو میتوتستن شاخ امباپه رو بشکنن ک سنشون رفت بالا.البته هنوزم مسی بهترینه
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۱۲
6
19
پارسه
واقعا افت داره یه تیم درجه دو مثل پی اس جی برا بارسای بزرگ تعیین تکلیف کنه، خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه، مدیرای بی عرضه بارسا اگه یه جو غرور داشتن باید بی خیال نیمار میشدن، آخه کدوم عقل سالمی قبول میکنه نیمار بگیره دمبله رو بده به اضافه یه مبلغی روش،،،،،، به امید پایان این روزهای سیاه.
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۳۳
پاسخ
17
17
طوفان سرخ آسیا
پی اس جی اینو بده بارسا خودت رو راحت کن..
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶:۴۱
پاسخ
8
19
عشقممم نیمار
نیمارم سکوتشه نمیشکنه چون علاقه ای ب رفتن ب بارسا نداره :-)
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷:۵۳
پاسخ
54
4
عشق برزیل
در جواب به طرفدار ببین به نظرم خودتو با جواب دادن ب ایشون خسته نکن چون مطمئنم ک از نیمار خوشش نمیاد حداقل ب خاطر ایشونه ک خیلیا از نیمار خوششون نمیاد کسی ک میاد با دو تا اسم (فقط یوونتوس و عشقم نیمار) کامنت میزاره ک تو یکیش از نیمار متنفره و تو یکیش مثلا عاشقشه، واقعا ارزش جواب دادن داره؟؟ ادمین لطفااا اینو بچاپ
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۴۵
1
13
طرفدار
وقتی اومد به بارسا تو چیکار میکنی؟؟ دیگه طرفدار نیمار نمیمونی یا طرفدار بارسا میشی؟؟ اگه نیمار علاقه به بارسا نداره چرا افتاده به دست و پای بارسا که برگرده این همه تیم هستن بره به اونجا حتی حاضره حقوقش رو کم کنه تا توی بارسا بازی کنه همین بارسا و مسی بودن که نیمار رو بزرگ کردن وگرنه توی همون لیگ محلات برزیل بازی میکرد نه اروپا نیمار وقتی توی بارسا بود نامزده توپ طلا بود ولی از وقتی رفت همش مصدومیت و محو شدن از فوتبال و نابود شدن بوده براش شما هم اگه میخوای نیمار جونت به روزهای اوجش برگرده باید دعا کنی برگرده به بارسا تا بدرخشه به هر تیمی بره نمیتونه بازی قبلش رو ارائه بده به جز بارسا چون با بهترین بازیکن تاریخ هم بازی میشه و پیشرفت میکنه جایی که براش مثل خانواده میمونه به خاطر پول رفت نابود شد حالا هم میتونه به خاطر پول به تیم دیگه ای مثل رئال و یووه بره و نابوتر بشه ولی میخواد خوش بگذرونه و با دوستاش باشه نه اینکه همش پول جمع کنه نیمار حاضره به خاطر اینکه به اوج برگرده حقوقش رو کم کنه پس شما اگه میخوای دوباره نیمار جونت رو در اوج ببینی دعا کن برگرده به خونه اش بارسا
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۲۸
3
19