معمارزاده: گرشاسبی گفت دو روزه پولم را می‌دهد اما ۲۰ روز گذشت و خبری نشد

معمارزاده: گرشاسبی گفت دو روزه پولم را می‌دهد اما ۲۰ روز گذشت و خبری نشد

2992
15:00
21 شهریور 1397
دروازه‌بان اسبق تیم پرسپولیس گفت: آقایان می‌خواهند با استفاده از اهرم فشار و زور به فدراسیون فوتبال بدون تسویه‌حساب با طلبکاران مجوز حرفه‌ای بگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان اسبق تیم پرسپولیس گفت: آقایان می‌خواهند با استفاده از اهرم فشار و زور به فدراسیون فوتبال بدون تسویه‌حساب با طلبکاران مجوز حرفه‌ای بگیرند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، میثاق معمارزاده در خصوص آخرین وضعیت طلبش از باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه که صحبتی با ما نکرده بود، اما خودم به باشگاه پرسپولیس رفتم تا طلبم را بعد از چند سال پیگیری کنم. در این مدت هم هیچ تماسی با من نگرفتند و من خیلی دوستانه با آنها صحبت کردم تا بلکه مشکلم حل شود. با شناختی که از آقای گرشاسبی داشتم، فکر می‌کردم این مشکل حل می‌شود و قرار شد دو روز بعد با من تماس بگیرند تا طلبم  را بپردازند، اما ۲۰ روز گذشته است و هیچ تماسی با من گرفته نشد.

او ادامه داد: متأسفانه در این مدت یک سایت که منتسب به باشگاه پرسپولیس است و چند صفحه اینستاگرام به من حمله کردند و فحاشی می‌کنند و این در حالی است که من کاری نکردم که این توهین‌ها نثارم شود. من ۹ سال از طلبم گذشته بودم و زمانی با پرسپولیس قرارداد امضا کردم که دلار یک‌هزار تومان بود، اما الان دلار ۱۵ هزار تومان شده، اما انگار برای آقایان هیچ اهمیتی ندارد که بخواهند بدهی‌شان را بدهند. اینکه بعد از این همه سال به دنبال پولم باشم و بعد بگویند این پول زور است حرف درستی نیست. 

دروازه‌بان اسبق تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا از این باشگاه شکایت کرده، خاطرنشان کرد: دوره اول که در پرسپولیس بودم گفتند برای گرفتن تسویه‌حساب باید از این باشگاه شکایت کنم، اما در دوره دوم حضورم در پرسپولیس شکایت نکردم. البته این را بگویم که بحث شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح نیست بلکه این کنفدراسیون خواهان روشن شدن طلب بازیکنان بوده و بازیکنانی نظیر من و سایرین که از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حکم داشتیم و به آن رسیدگی نشده بود، این احکام را به AFC فرستادیم تا در جریان طلب‌ها قرار بگیرند. چند بازیکن این کار را انجام دادند و من هم برای در جریان بودن کنفدراسیون آسیا حکم کمیته انضباطی را به این کنفدراسیون ارسال کردم. 

معمارزاده با انتقاد از شیوه مدیران باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: این کار درستی نیست که آقایان با استفاده از اهرم زور و با کمک از ارگان‌های بالاتر مثل وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال فشار بیاورند که مجوز حرفه‌ای آنها را بدون تسویه حساب با طلبکاران صادر کنند. این مسائل دور از مرام است، هر چند که سال گذشته هم همین کارها انجام شد و باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با دادن تضمین‌های صوری، مجوز حرفه‌ای گرفتند و امسال هم با این فشارها به کمیته تعیین صدور مجوز حرفه‌ای می‌خواهند همان کار را انجام دهند. 

 

2051

نظرات کاربران
ابی به رنگ اسمان
فحاشی کردن به جنابعالی بابت طلبت که چیزی نیست اونا به محرمی بخاطر انفالو کردن برانکو هم فحاشی کردن
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱:۴۰
پاسخ
8
7
پرسپولیس
یعنی خدایش من حاضرم از آسیا حذف بشیم ولی به شما هزار تومن هم ندن
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲:۵۲
پاسخ
9
5
لاروخا_قرمزه آتشین
پوله چی میخوای؟؟ شما باید یه پولی هم بدی و افتخار کنی تو این تیم بازی کردی
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷:۵۲
پاسخ
7
8
بابک
بدترین گلر تاریخ پرسپولیس با فاصله زیاد نسبت به بقیه!!! سالی که دروازه بان اول شد تو یه فصل پرسپولیس 54 گل خورد دومین خط دفاع ضعیف اون فصل! تو و امثال تو مجانی هم واسه پرسپولیس بازی کنید باید کلاهتون رو مینداختید هوا ولی افسوس مدیریت ضعیف باعث شده حالا منت شمارو بکشیم برای بخشش بدهی!!! ادمین...
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶:۳۳
پاسخ
8
16
احمد عباسی
یادش بخیر چقدر دوس داشتم بازیاتو!!! خوب کنف میشدی جلو استقلال.
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶:۲۰
پاسخ
12
14
Amir persp0lisi
وای خدا مغزمون ترکید،دایی،معمارزاده،همامی...
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۵۵
پاسخ
0
21
اشکان
دروغ مگه کنتور داره بدبختی ما هم از همین آدمهای دروغگوست که زیاد هم هستن! از دکتر طاهری بگیر بیااااا تا فتل و گرشاسبی و ساکت
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۲۶
پاسخ
2
18
امیدوحیدیفر
متاسفانه پرسپولیس ها جز دروغ وجعل هیچ انتظاری ازشون نیست
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۰۳
پاسخ
16
16
۶در۴تقلال
فتل۶تقلال جعل فتوشاپ محال فراموش بشه۶تایی
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۰۸
8
10
امین
این که کسی حقش را ببخشد تعصب نیست بلکه باید تمام حقش را بگیرد تا باشگاه در قرار داد ها از خودش رقم ندهد بدون اینکه تسویه کند و این کار باعث پیشرفت همه ی باشگاه ها می شود خوب در ابتدا تلخ هم هست.
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷:۴۱
پاسخ
1
23
حسن
میخوان مجبورت کنن ببخشی ولی تو نمی بخشی
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶:۲۳
پاسخ
13
14
شازده آبی
وااای چقد خندیدم آقای گرشاسبی اینم پیچونده از زمانی ک دلار یه تومن بوده حقشو ندادین؟؟؟؟؟
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۵۸
پاسخ
14
17
محسن ... استقلال دو ستاره غرور پارسیان
خخخخ اینم از میثاق کاسیاس دروازه بان اسبق چهارتایی ها خخخ
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۱۹
پاسخ
18
15
امین
بازیکنان از هر باشگاه حقش رو می خواد میگیم نه نباید حقت رو بگیری عجب بی منطق شده ایم. کجای دنیا بازیکنان طلبشان را می بخشند این هم از حرفه ای گری ها.
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۰۸
پاسخ
5
23