معینی:کار رحمتی نگرانم کرد که اتفاقات بازی با تراکتورسازی رخ بدهد

معینی:کار رحمتی نگرانم کرد که اتفاقات بازی با تراکتورسازی رخ بدهد

5587
19:17
25 بهمن 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از رحمتی گله دارم او به عنوان بزرگ‌تر تیم نباید آن لحظات ناخوشایند آخر بازی را رقم می‌زد.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از رحمتی گله دارم او به عنوان بزرگ‌تر تیم نباید آن لحظات ناخوشایند آخر بازی را رقم می‌زد.

به گزارش وبسایت نود ، مسعود معینی درباره برداشت پول از حساب استقلال گفت:‌ به من هم اطلاع دادند که دو میلیارد تومان از حساب استقلال برداشت شده که نمی‌دانم کدام ارگان این کار را کرده است. فقط این را بگویم که دفعه گذشته هم که اداره مالیات یک میلیارد از حساب استقلال برداشت من چک‌ها را امضا کرده بودم. ظاهرا اگر ارگانی بخواهد به خاطر بدهی‌هایش پولی از حساب باشگاه بردارد خیلی ربطی به امضای چک‌ها ندارد.

وی درباره پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 84 گفت: استقلال خیلی بهتر از پرسپولیس ظاهر شد. دو تیم شرایط متفاوتی داشتند. پرسپولیس واقعا تیم باثباتی نشان داده است. از سویی استقلال در سه بازی گذشته خود در لیگ موفق بود و در هر بازی سه گل زده بود. مقابل السد هم با حمایت فوق‌العاده هواداران به آسیا رفت و این شد که دربی 84 یک روز به یاد ماندنی برای ما شد.

معینی ادامه داد: این روحیه خوبی که در تیم ایجاد شد تمام انتقادهایی که در این مدت به مجموعه باشگاه شده بود را به خودشان برگرداند. به طور کلی فوتبال ما در حال پوست‌اندازی است. در سه سال گذشته توانسته‌ایم جوانان خوبی را تربیت کنیم. حتی پرسپولیس هم دو سه سالی است که در حال پوست‌اندازی است و اکنون جوانان پخته‌ای در اختیار دارد. ما حتی به دلیل نداشتن جوانان خوب در آسیا هم ناکام بودیم ولی خوشبختانه اکنون شرایط فوتبال ما تغییر کرده است.

عضو هیأت مدیره استقلال تصریح کرد: منصوریان برای دربی استراتژی خوب داشت. هم ارنج مناسبی را انتخاب کرده بود و هم مشخص بود که پرسپولیس را به خوبی آنالیز کرده است. این را بگویم که 15 دقیقه اولیه پرسپولیس فوق‌العاده ظاهر شد و کاملا حساب شده بودند اما آنها انتظار گل تساوی را نداشتند و همین پرسپولیس را به هم ریخت.یکی از ویژگی‌های خوب کادر فنی استقلال این بود که بعد از گلی که خوردند با نگرانی به ادامه بازی نپرداختند و خیلی زود تیم خودش را پیدا کرد. به نظر من که گل دوم استقلال کاملا اروپایی و مدرسه‌ای زده شد. یک قانونی در فوتبال هست که می‌گوید بهترین زمان برای گل دوم بلافاصله بعد از گل اول است و من متوجه شدم که این شیوه منصوریان در استقلال شده است. در گل دوم بیرانوند نمی توانست توپ را مهار کند. بعد از دقیقه 15 بازی این استقلال بود که بر بازی تسلط داشت. از وقتی نورافکن در خط هافبک تیم آمده به رهبری امید ابراهیمی شرایط تیم خیلی خوب شده است. یک کار  خوب دیگری که منصوریان انجام داد این بود که از کاوه رضایی به عنوان مهاجم کاذب استفاده کرد و گل های استقلال را اگر دقت کنید با هماهنگی مهاجمان خلق شد.

وی ادامه داد: پرسپولیس واقعا انتظار این بازی را از استقلال نداشت و این تیم عصبانی شده بود. در مورد 5 دقیقه آخر بازی هم حرف های زیادی می توان زد. من از رحمتی گله دارم. او با این تجربه زیاد نباید آن کارها را می کرد. وقتی تیم تو جلو است و می تواند خیلی راحت بازی را ببرد لزومی ندارد حواشی ایجاد کنی. لحظات پایانی بازی خوشایند نبود. او با این کارش هم خودش را از بازی بعدی محروم کرد و هم اتفاقات بدی را رقم زد. من مدام نگران بودم که نکند اتفاقات سال گذشته بازی استقلال و تراکتورسازی تکرار شود. در هر صورت ما در این هفته اخیر دو برد بزرگ داشتیم و به همین خاطر در وهله اول این پیروزی را به هواداران و سپس به منصور پورحیدری تقدیم می کنم. سوم به درایت منصوریان و کادرفنی.

معینی در مورد اینکه باشگاه برای حل مشکل محرومیت از سوی فیفا چه کرده است گفت: خوشبختانه باشگاه در تلاش است تا پول بازیکنان را بدهد و امروز هم چک ردی و ساموئل را آماده کردیم. انتقاد اصلی به مربیان گذشته استقلال است که هر بازیکنی را نباید انتخاب می کردند. سیستم اداری فوتبال ما با دنیا قابل مقایسه نیست و نمی توان با استاندارهای دنیا مقایسه کرد.

 

2020

نظرات کاربران
ابراهیم666666
لطف داور بود که وقت های تلف شده رو کم گرفت وگرنه سابقه سه تا خوردن رو دارید
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶:۴۸
پاسخ
15
16
امیرطاها تاجی تا ابد آبی=دو دقیقه :دو گل
فک کنم عاقای معینی از برد استقلال ناراحت شدن خخخ عزیزم نون ما رو میخوری و حرف الکی میزنی از سید جلال انتقاد کن و مسلمان
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶:۰۰
پاسخ
9
19
AliReza
به عنوانوی استقلالی اگه پرسپولیس میبرد میوموم تبریک میگفت ولی شما یه نگاه به رفتارتون بکنید هر بازی که ما بردیم یا گفتین داور یا شانس یا تهمتای بیجا (سریع محکم چپ)یا گفتین کریمی استقلالیه تیما ته جدولن خب اخه مگه میشه یه تیم اینهمه شانس بیاره گفیتن از السد و پرسپولیس میبازین اونم بردیم باز همش بهونه و توهینوبه منصوریان دیدین دیروز منصوریان راحت میتونست کری بخونه ولی هیچی نگفت اخر بازیم اومد دست تکون داد که بازم علیهش شعار دادین کی میخاین کاراتون تموم کنید تیمتون خوب هست صدر هست مربیتون خوبه قبول ولی خداییش دیگه از حد گذروندید همیشه که بالا نمیمونید بخدا کری خوبه ولی دیگه ن در این حد
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۹:۳۷
پاسخ
9
41
ا.ا
حالا کمیته انضباطی پرسپولیس رو نقره داغ میکنه
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۳:۳۴
پاسخ
24
16
4فینال آسیا+2ستاره=باشگاه اسطوره ای
خوب کرد دمش گرم کاش یکی از اون مشتای برومندانه می ذاشت رو گونه ش
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲:۱۳
پاسخ
17
14
درود بر کیروش کبیر
من نمیدونم یک پرسپولیسی تو هیئت مدیره ی استقلال چیکار میکنه! استقلال اصلا وضعیت خوبی نداره طرفدارها هم در باد بردهای اخیر هستند فقط به مصاحبه های مسخره ی معینی و زمانی توجه کنید!!! معینی سوار بر جو رسانه های پرسپولیسی که با قلعه متحد شدن بازی تراکتور را یاداوری میکند بازی ای که رحمتی به درستی به قلعه به خاطر کارهایش اعتراض کرد. و در این بازی هم جلوی جلال حسینی رو گرفت تا بازی رو سرعت نده ولی کارت زرد دوم رو گرفت! مثل این هست که مدافعی مهاجمی رو سد کنه تا توپ به اوت بره یا مثل حرکت طارمی که جلوی دید رحمتی رو گرفت کجای دنیا به این نوع سد کردن ها اخطار میدن؟ اقای زمانی هم که مصاحبه کرده پیش بینی گر خوبی است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از همه بدتر منصوریان که با جوگیری تمام فغانی رو بهترین داور کهکشانها معرفی کرده و بدتر از بدتر اینکه آلترناتیو این مدیریت یک جوگیر دیگری است به نام فتح اله زاده باعث و بانی تمام باند بازی های اخیر باشگاه. واقعا نمیدونیم دردمون رو به کی بگیم، کاش حجازی بود...
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱:۰۹
پاسخ
8
30
شیوا
درودبرشما
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۴:۲۷
8
16
شیوا
معینی نفوذی معینی پرسپولیسی حیاکن استقلال رو رهاکن
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۸:۰۵
پاسخ
31
46
معيني
چشم.منتظر دستور شما بودم.حالا كه دستور داديد فردا رها ميكنم.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۳:۴۸
21
45
4فینال آسیا+2ستاره=باشگاه اسطوره ای
تقصیر بلال بود
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۴:۱۶
پاسخ
19
32
اقلیت قرمز
مدیران استقلال بهتره به جای اعتراض به بازیکنان و کادر فنی استقلال (زمانی و...) به کارشون برسن ... آخر فصل باید باشگاه رو تَرک کنید
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۲:۱۸
پاسخ
12
35
شیرینی تلخ
آقا نه اینکه از سر و صدا و فیلم بازی کردن سیدجلال بگذریم ها، اما به عنوان یک استقلالی میگم که اقای رحمتی با کارهاش شیرینی برد دلچسب جلوی پرسپولیس رو ازمون گرفت! کاش وقتی که گل زدن حداقل جلوشون سد نمیکردی سید، از کجا معلوم بعد از اخراجت استقلال گل سوم رو نمیخورد؟!
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۱:۵۳
پاسخ
28
33
شیوا
ههههههه ......خودتی اره تواستقلالی .خیلی هم شیرین بود خیلی هم چسبید به کوری چشم حسودان
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۷:۱۱
22
26
شیوا
درودبرکیروش سلام بر نکونام.......
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۱:۵۱
پاسخ
17
34
زانیار
6تقلالیا اگه 10 دقیقه هم وقت تلف کنن فغانی فقط 15 ثانیه وقت تلف شده میگیره. مشخص بود که فغانی میخواد سریع بازی رو تموم کنه تا 6تقلال ببره
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۱:۴۰
پاسخ
37
32