معینی:کسی با من برای حضور در هیات مدیره استقلال حرف نزده است

معینی:کسی با من برای حضور در هیات مدیره استقلال حرف نزده است

2544
19:20
22 خرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از حضورم در ترکیب جدید هیات مدیره استقلال بی اطلاع هستم اما هر تصمیمی وزیر بگیرد اصلح است.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از حضورم در ترکیب جدید هیات مدیره استقلال بی اطلاع هستم اما هر تصمیمی وزیر بگیرد اصلح است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در حالی که این روزها گمانه زنی ها پیرامون تغییرات در هیات مدیره استقلال شنیده می‌شود اسامی برای حضور در هیات مدیره جدید این باشگاه مطرح شده که یکی از آنها مسعود معینی است.

این عضو کنونی هیات مدیره استقلال در خصوص این که گفته می‌شود در ترکیب جدید هم حضور خواهد داشت گفت: کسی با من در این زمینه صحبت نکرده است و من هم واقعا نظری ندارم.

وی افزود: در خصوص مدیریت استقلال هر تصمیمی وزیر ورزش بگیرد اصلح است و هرگاه خودشان احساس کنند باید تغییراتی صورت بگیرد آن را اعلام خواهند کرد.

 

2020

نظرات کاربران
آرش
این آقا همونیه که برگشته بود در جواب نجف نژاد گفته بود از زمین زراعتی اومده. واقعا برای خودم متاسفم که کسی قراره بره در هیعت مدیره تیم بزرگ استقلال،که زارع بودن نشون مسخره بودن میدونه.چه تصمیماتی قراره بگیری شما با این طرز فکر؟
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۷:۵۵
پاسخ
2
9
بارسا
این آقا همونی هم هست که نیم فصل گیر داده بود استقلال نباس بازیکن بخره بهتره از جوانان و لیگ ابازیکن بیاریم
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۱:۵۴
0
4