معینی: تیمی جلودار استقلال نیست، این را اماراتی‌ها هم می‌دانند

معینی: تیمی جلودار استقلال نیست، این را اماراتی‌ها هم می‌دانند

4444
12:05
30 بهمن 1395
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: این تیم کاملا آماده است و تیمی جلودار استقلال نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: این تیم کاملا آماده است و تیمی جلودار استقلال نیست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مسعود معینی در مورد شرایط استقلال برای اولین بازی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه شرایط تیم خوب است و چهار بازی است که تیم با قدرت ظاهر می شود. استقلال اکنون از هر نظر آماده است و بازیکنان به خوبی با هم هماهنگ شده اند. منصوریان توانسته ترکیب تیمش را بشناسد. 

وی با اشاره به اینکه سیدحسین حسینی توانسته نگرانی را درون دروازه استقلال برطرف کند، تاکید کرد: حسینی در بازی هایی که برای تیم به میدان رفته اعتماد به نفس خوبی از خود نشان داده است و نگرانی منصوریان را از بابت نبود رحمتی برطرف کرده است. او در سه بازی که به میدان رفته فوق العاده بوده است و به خط دفاعی اطمینان داده است. الان در پرسپولیس هم بیرانوند همین حس را به دفاع پرسپولیس داده است.

عضو هیات مدیره استقلال در ارتباط با بازی دوشنبه مقابل الاهلی عنوان کرد: الاهلی تیم قدرتمندی است اما استقلال آماده است. تیم، کنترل و تمرکز خوبی دارد و از نظر آب وهوایی هم شرایط بهتری از تهران در امارات خواهیم داشت. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا توقع دارید که استقلال در این بازی برنده باشد، گفت: توقع برد که داریم. شما این را بدانید که تیمی جلودار این استقلال نیست و خود الاهلی هم این موضوع را به خوبی می داند. استقلال اگر نیم فصل اول نتیجه نگرفت به خاطر این بود که تیم هماهنگ نبود و اعتماد به نفس کافی نداشت. الان خط هافبک ما خیلی هماهنگ هستند و در فاز حمله هم تغییر سیستم داده ایم. کاوه رضایی مهاجم کاذب است و سه نفری که از پشت سر او را حمایت می کنند خیلی خوب مثلث را تشکیل می دهند. ما در استقلال دیگر شاهد گل های بدون برنامه نیستیم و تمام گل هایی که در این چند بازی انجام دادیم کاملا مشخص است. 

معینی در خصوص غیبت استیو جونز بدنساز استقلال گفت: او به دلیل اینکه در کریسمس نتوانست کنار خانواده اش باشد ناراحت بود. البته او آدم خیلی خوبی است. به هر حال او زحمت خود را در استقلال کشید. 

عضو هیات مدیره استقلال در مورد اینکه چرا وزارت ورزش نفر پنجم هیات مدیره را انتخاب نمی کند، گفت: من این موضوع را نمی دانم اما امیدوارم کسی که جای مرحوم پورحیدری می آید از نظر فنی فوتبالی باشد تا در مواقع مشکلات بتواند به ما کمک کند. وقتی منصور پورحیدری بود خیلی کمک حال تیم بود و ما دو نفر از نظر فنی توصیه های خود را انجام می دادیم. همان طور که اکنون منصوریان مرتب با من در تماس است. 

 

2051

نظرات کاربران
بی نام
خخخخخخ جوک سال
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۶:۵۸
پاسخ
0
1
آدم
باز مثل هميشه دوتا بُرد آوردين جو گير شدين ؟
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۷:۴۰
پاسخ
5
1
یوسف
مرسی آقای معینی.خندیدیم!!!
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۴:۵۲
پاسخ
2
2
تاج
یا خدا مدد
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴:۳۶
پاسخ
2
13
mohammad mahdi
این که پیرشونه اینجوری غرور گرفتتش وای به حال تیمشون ! واقعا درسته که میگن که هر چیزی رو باید به اندازه ظرفیت و جنبه طرف بهش داده بشه .
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱:۴۳
پاسخ
26
11
عماد
بجز گل ابریشم خخخخ
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰:۱۳
پاسخ
15
11
پوریا
اف سی سئول کجایی که تیم دوازدهم جدول واسمون کری میخونه ای خدا خخخخخخ
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۸:۱۲
پاسخ
10
14
Mojtaba
نشد این آقا صحبت کنه اسم از پرسپولیس نبره و تیم ما رو با اونا مقایسه نکنه. آقای معینی پرسپولیس رو خیلی دوس داری برو هیئت مدیره اونا باش. اینطوری اعصاب ما هم راحت تر میشه و مصاحبه های اعصاب خرد کنه شما رو نمیشنویم...
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰:۴۱
پاسخ
16
19
ابراهیم کارگر
هرموقع شما حرفی زدی دردسر دوباره شروع شده. بعضی از مواقع { سکوت} بهترین هنر برای { مرد بی هنره }
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹:۵۹
پاسخ
10
59
ارتش سرخ
دیگه جوگیر نشید حالا بزار برسید به امارات بعد بازی این حرفارو بزنید خواهشاً ادمین جان چاپ کن
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸:۵۷
پاسخ
23
16
یاشاسین ایران
تا دو روز پیش چیز دیگه ای میگفتین جناب معینی
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷:۲۶
پاسخ
7
58
4پولی3
میزنیم می ترکونیم ایشالااااااااا
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۵:۵۹
پاسخ
12
22
امیر
هر کسی میتونه با این تاکتیک نتیجه بگیره...اما بازم بازیا لذت همیشگیشو داره؟؟؟ مصلما یه تیم در مقابل استقلال بازی کنه وقتی استقلال همش دفاع میکنه اونا همشون میکشن جلو بعد یه ضد حمله میزننو گل میزنن و دوباره دفاع اصن بازیای استقلال واقعا اینطوور دیدن داره؟؟؟
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۴:۴۰
پاسخ
59
31
عمو اس اسی
ن واس شما دیدن داره ک تاکتیکتون اوت دستیه.ما زرنگیم ضده حمله میزنیم دفاع میکنیم تو پنج تا بازی 14تا گل میزنیم...شما ک دفاع نمیکنین ک دو گلتون و رو پنالتی میزنین...ادعاتون آدم و خفه میکنه بخدا...ادمین بچاپ
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۹:۲۵
2
11
m@hy@r
با افففففففتخخخخخخخخار استقلالیم(خبردار وایسید) ووووو در اینکه تیمی جلودار استقلال نیست ششششششکی نیست منتها این موفقیت با رفتن شما همون قبل نیم فصل موفقیت ما زودتر شکل میگرف هووووفففف انقدم مصاحبه نکنید خونمون جوش میاد٠_٠
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۴:۳۸
پاسخ
24
52
تاج آبی
دیزیت یخ نکنه جوونمرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۴:۳۷
پاسخ
8
32