مقایسه آمار رونالدو و نیمار در فصل جاری

مقایسه آمار رونالدو و نیمار در فصل جاری

7278
18:27
24 بهمن 1396
دو ستاره بزرگ رئال و پاریسن ژرمن در مقابل هم.

وبسایت رسمی برنامه نود - دو ستاره بزرگ رئال و پاریسن ژرمن در مقابل هم.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید و پاریسن ژرمن در حالی چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا در جدال حساس دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند که همه نگاه ها معطوف به تقابل نیمار و رونالدو شده است. نیمار که شش ماه است بارسلون را به مقصد پاریس ترک کرده، این بار با یپراهن پاریسن ژرمن به برنابئو می رود. نگاهی داریم به آمار این دو بازیکن در فصل جاری:

23- رونالدو در 28 بازی این فصل تاکنون موفق به زدن 23 گل شده است که نسبت به فصل قبل آمار بهتری است. او فصل قبل در 28 بازی ابتدایی اش برای رئال مادرید، 21 گل زده بود. هر چند دقایق بیشتری هم بازی کرده بود. جالب اینجاست که رونالدو در چهار بازی اخیر لالیگایی اش، هفت گل زده است.

27- نیمار در 27 بازی این فصل 27 گل زده است. میانگین یک گل به ازای هر بازی. رونالدو در 28 بازی، 23 گل زده است که البته بدترین آمار وی از نظر میانگین گل به ازای هر بازی از سال 2009 است.

9- رونالدو همچنان در لیگ قهرمانان می درخشد. او در تمام شش بازی دور گروهی گلزنی کرد. و با 9 گل زده نسبت به نیمار 6 گله در لیگ قهرمانان برتری دارد.

5- هر دو بازیکن در این فصل 5 پنالتی را گل کرده اند. با این تفاوت که رونالدو مجبور نبوده با کاوانی بر سر زدن پنالتی بحث کند!

188- رونالدو 188 شوت به سمت دروازه حریفان داشته که 72 تای ان در چارچوب بوده، برای نیمار این ارقام به ترتیب 126 و 58 شوت است.

14- نیمار در این فصل 14 پاس گل ارسال کرده که خیلی بیشتر از رونالدو با 5 پاس گل است. از نظر خلق موقعیت هم نیمار با ایجاد 89 فرصت گلزنی در مقابل 35 موقعیت ایجاد شده توسط رونالدو، برتر است. نیمار در این فصل بعد از 18 بازی لیگ، روی 30 گل پی اس جی تاثیر مستقیم داشت.

318- نیمار در این فصل 318 بار برای دریبل زدن تلاش کرده که 189 دریبل موفق داشته، برای رونالدو این آمار به ترتیب 59 و 35 است.

 

1878

 

نظرات کاربران
EBI
نیمار ذوق زده شده!!!!!مستاجر قبولش داره!!!!! چه افتخاری نصیبت شده نیمار!!
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۵:۱۶
پاسخ
5
8
یه پرسپولیسیه عشق مسی
مسی این فصل از جفتشون بهتر بوده
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۲:۱۵
پاسخ
7
9
Kamyar
رونالدو باید با سوارز مقایسه بشه هم تو یه لیگن هم مهاجم هدفن
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۵:۱۷
پاسخ
6
12
بارسلونا❤
نیمار ۱۸۹ دریبل موفق پنادو ۳۵ دریبل موفق:))) ببینید کی ۵تا توپ طلا برده ؟؟ یعنی فوتبال فقط تو دروازه‌خالی گل کردن خلاصه میشه ؟؟ (هوادارای ریال جواب بدن)
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۲:۱۳
پاسخ
15
15
حمید مسی
پنالفسایدانو با اختلاف سومین بازیکن برتر رئاله اما با اسپانسر و تبلیغات و دلایلی که قبلاً گفتم توپ طلا را بهش دادن "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۶:۲۶
پاسخ
11
7
محمدپارسا
اخه پنالدو درحدی نیس بخواد با نیمار مقایسه شه گل و پاس گل رو نگاه پنالدو دوتا بازیکنم نمیتونه دریبل بزنه فوتبالش تموم شدس
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۷:۰۲
پاسخ
42
24
رضا))نیمار((قهرمان((
حالا نیمار
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰:۴۱
پاسخ
19
25
کاتالانی
مسی و رونالدو رو مقایسه کن که تو یه لیگ بازی میکنن
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۲۹
پاسخ
13
34
Cr7-17
لالیگا :کریس ۱۱گل مشی ۲۵گل اروپا :کریس ۹گل مشی ۳گل مجموع : کریس ۲۰گل مشی ۲۳گل فقط۳گل بیشتر برای مشی که توی اوجِ و کریسی که به نسبت سالهای قبل افت کرده خب ؟ !Hala madrid¡...
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۸:۵۶
14
17
Kamyar
مسی رو فقط باید با خود مسی مقایسه کرد غیر از این گناه من همیشه از بارسا بدم میومد بخاطر مسی طرفدار بارسا شدم اصلا
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۶:۱۳
11
9
CR 6+4 FCP
بهترین بازیکنان دنیا اول رونالدو بعد نیمار . همین و بس
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶:۴۰
پاسخ
40
38
بارسلونا❤
پس دلفینها پرواز میکنند چی؟؟
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۹:۲۹
13
14
مستاجر خدا
فرق ۲ تا لیگ هم بگید که زمین تا اسمونه البته نیمار و من وقتی بارسا هم بود قبولش داشتم و با فاصله بهترین بارسا بود
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۲:۳۵
پاسخ
38
85
بارسلونا❤
نیازی نیست تو کسی رو قبول داشته باشی یا نداشته باشی .. فک کردی برا نیمار مهمه که نظر ت و درموردش چیه؟ یا برا مسی مهمه نظر امثال تو؟ نخیر .. تعداد پاس‌گلهایی که مسی به نیمار داد ، از برعکسش بیشتر بود .. تعداد گلهایی که مسی زد ، خیلی بیشتر بود .. تعداد کاشته‌ها هم همینطور ..(حتی طبق میانگین) مسی حتی خیلی از پنالتی‌هاشو داده نیمار بزنه .. بازم نیمار بهتر بوود؟؟ به قول تیری‌هانری : اگه میخای از زیر سایه‌ی مسی خارج بشی ، بهتره رشته‌ی ورزشیتو تغییر بدی ... زنده باد لیونل مسی❤ مردی که کم حرف میزند بیشتر عمل میکند .. (هنوز خیلی مونده تا اینچیزارو درک کنی)
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۰:۴۶
20
21
erfan
از همه لحاظ نیمار بهتر بوده البته اخرش توپ طلا را میدن رونالدو
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۲:۵۵
پاسخ
92
57
امیر
لالیگا بالیگ فرانسه قابل مقایسه نیست از جهت نظر بش نگاه کن
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۸:۰۹
5
23
Sajjad47
خخخ میخندم . فرق دوتالیگ ببین بعد نظر بده .بعدم رونالدو هم سن نیماربود اماربه مراتب بهترداشت توپ طلام داشت و یه تنه باعث پیروزی تیمش میشد
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹:۴۵
22
54
مجتبی cr7
خب باید یه فرقی بین کسی که جلو تیمایی مثل اتلتیکو و بایرن و یوونتوس و .. هتریک میکنه با کسی که تا یه گل جلو ایبار میزنه طرفداراش میگن بهترین بازیکن تاریخ باشه دیگه نه؟ البته شما که ایبار و لاس پالماس و .. رو به عنوان قدرتای اروپا در نظر میگیرین همون کینگتون بهترینه :)
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۶:۰۶
44
54