مقایسه هفت بازی شفر با منصوریان؛ هفت برابر پیشرفت

مقایسه هفت بازی شفر با منصوریان؛ هفت برابر پیشرفت

58843
20:41
15 آذر 1396
در نیم فصل اول، هفت مسابقه شفر و هفت بازی هم علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بودند. تیم شفر در تعداد بازی برابر با منصوریان، آمار بهتری در لیگ ثبت کرد و همه آیتم‌ها چند برابر پیشرفت داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم شفر در تعداد بازی برابر با منصوریان، آمار خیلی بهتری در لیگ ثبت کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، استقلال فصل جدید را با منصوریان استارت زد، با میک‌درموت ادامه داد و حالا هم با شفر به پایان نیم‌فصل رسیدند. با توجه به یک مسابقه‌ای که مک‌درموت سرمربی استقلال بود، حالا شفر در این فصل دقیقا به اندازه منصوریان در لیگ روی نیمکت استقلال نشسته است. هر دو مربی برای هفت بازی در لیگ این فصل سرمربی استقلال بودند که چهار بازی میزبان بودند و سه مسابقه هم مهمان. اتفاقی که مقایسه آماری خوبی می‌دهد. فقط از شانس بد منصوریان، او ابتدای فصل و زمانی که تیم شکل نگرفته بود روی نیمکت نشست. هر چند که تا پایان حضورش، خیلی تفاوت چشم‌گیری با استارت اولیه‌اش نداشت. ولی شفر در همین تعداد بازی کم، استقلال را متحول کرد. تیم شفر در همه آیتم‌ها چند برابر نسبت به تیم منصوریان پیشرفت کرد. 

گل خورده – 7 برابر پیشرفت

استقلال در دوره منصوریان به طور میانگین در هر بازی یک گل می‌خورد. این تیم از نفت آبادان، سایپا، پدیده (2گل)، پارس‌جنوبی‌جم(2گل) و ذوب‌آهن گل خورد. در حالی که تیم شفر تا به حال فقط یک گل خورده است. گلی که علی علیپور در دربی85 از نقطه پنالتی زد.

کلین‌شیت – 3 برابر پیشرفت

در این فصل استقلال مجموعا 8 کلین‌شیت داشت. که شش تا از این‌ها سهم وینفرد شفر است. منصوریان در پنج بازی گل خورده بود و فقط استقلال‌خوزستان و تراکتوسازی نتوانسته بودند به استقلال منصوریان گل بزنند. ولی در هفت مسابقه شفر، پرسپولیس تنها تیمی بود که به استقلال گل زد. فولاد، نفت تهران، سیاه‌جامگان، گسترش‌فولاد، پیکان و سپاهان در گلزنی به تیم شفر ناکام بودند.

برد – 3 برابر پیشرفت

استقلال با منصوریان فقط تراکتورسازی را برده بود. یک برد در هفت هفته. ولی شفر تا همین جا سه بازی را برد. نفت تهران، گسترش‌فولاد و سپاهان تیم‌هایی بودند که در این فصل از استقلالِ شفر شکست خوردند.

باخت – 4 برابر پیشرفت

استقلال با منصوریان چهار برابرِ شفر می‌باخت. استقلال چهار مسابقه از هفت بازی اول‌اش را باخت. ولی در دوران شفر فقط از پرسپولیس شکست خورد. در حالی که در هفت هفته نخست مغلوب نفت آبادان، پدیده، پارس‌جنوبی و سایپا شده بود.

امتیاز - بیش از 2 برابر

استقلال در دوران منصوریان 1 برد، 2 تساوی و 4 شکست در کارنامه داشت؛ یعنی فقط 5 امتیاز از هفت مسابقه. ولی شفر در همین تعداد بازی 3 برد، 3 تساوی و یک شکست را ثبت کرد. کسب 12 امتیاز از هفت بازی.

گل زده – بیش از 3 برابر

استقلال فقط یک گل به تراکتورسازی و یک گل هم به ذوب‌آهن زده بود. هر چند که آمار گل زده تیم شفر هم خیلی خوب نبود. ولی در بازی با سپاهان عقده‌گشایی کردند و در یک بازی به تنهایی سه گل زدند. تیم شفر مجموعا 7 گل در 7 مسابقه‌اش زد.

جدول عملکرد سرمربیان این فصل استقلال

جدول مربیان استقلال

 

14001

نظرات کاربران
کورش
استقلال باید شهباززاده ، بیت سعید،قربانی،جابر انصاری رو بده بره جایه همه اینها یک مهاجم فقط یک مهاجم گلزن خارجی با مبلغ گزاف بیاره اونوقت قطعا قهرمان لیگ برترم خواهد شد. شفر نظم تیم رو حفظ کرده و در این مدت حاشیه ای نداشتیم اگر بعضیا بزارن. یه دفاع چپ تخصصی هم میخایم . جباری باید بمونه یا به جاش یک هافبک طراح بیارن خارجی باشه اونم بهتره
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴:۴۸
پاسخ
1
12
پرهام
حالا بعد چندین و چند سال به یه تیم 3 گل زدید دست از پا نمیشناسید خخخخخخخ ادمین عاشقتم
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹:۳۷
پاسخ
13
1
تاج سرم اس اس
به مولا علی هیچ وقت قبول نمیکنن سرورشون سر تره
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۳:۳۳
پاسخ
3
13
رضا استقلالی
مقصر منصوریان نیست و مشگل وجود علی منصور نبود مقصر این دیر کار کردن مشگلاتی بود که بر سر راه استقلال گذاشتن هفته اول 3 تا بازیکن جوان مارو محروم کردن هفته دوم خطا روی علی قربانی رو که از هوا کشیدنش به پایین رو داور ندید یا دید و نگرفت و و و و و مواردی مشابه این اشتباهات داوری که نه یک بازی نه دو بازی حتی زمان شفر هم ادامه داشت منصوریان بدشانس هم بود 8 توپ به تیر دروازه های حریفا کوبندیم شانس هم نداشتیم اما مهم استقلال چه با منصوریان چه با شفر مهم استقلاله به امید بردهای پر گل و متوالی
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۳:۰۴
پاسخ
3
9
seyed
استقلالیم و طبیعتاً یه استقلالی باید علی منصور رو دوس داشته باشه. این فصل استقلال خیلی بد شانسی آورده هشت تا توپ به تیر دروازه زده. کلی موقعیت مهاجماش موقعیت خراب کردن که اگه نصف این بدشانسیا گریبان گیر تیم نمی شد قطعا نه منصوریان اخراج می شد و نه اینجای جدول. در مورد علی منصور هم بگم تیماش یه ایده آل داشت و وقتی به این ایده آل می رسید تیماش واقعاً شکست ناپذیر می شدن و هر تیمی رو می بردن. مثلاً زمانی که تو تیم نفت بود پرپسولیس قدرتمند اون روزها رو که هر حریفی رو از دم تیغ می گذروند رو شکست داد. یا سال بعدش با استقلال خیلی بد شروع کرد ولی وقتی به اون ایده آل مورد نظرش رسید هر تیمی جلو دستش بود رو برد. تو نیم فصل دوم 35 امتیاز گرفت و استقلال نایب قهرمان شد. تو اون بازی شوم العین هم چهار تا بازیکن خیلی خوبش رو نداشت. وگرنه العین به هیچ عنوان استقلال رو نمی برد. اگه علی منصور دوباره به فوتبال برگرده و تیمش به اون ایده آل لازمه برسه هم شفر رو شکست میده و هم برانکو رو. البته شکست برانکو جزء عادت هاش باید حساب کنیم.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۱:۳۷
پاسخ
42
20
Abedi
این حرفهایی که زدی درسته ولی از حق نگذریم که مربی خوب اون مربی هست که در صورت نداشتن بازیکن بتونه بهترین جایگزین رو بذاره تو بازی نه اینکه بیاد دفاع وسط رو بذاره هافبک پشت مهاجم یا اینکه یک صفر جلو باشه بیاد اتوبوسی دفاع کنه و 6 تا بخوره منصوریان مربی بزرگی میشه ولی هنوز خیلی کار داره باید خیلی یاد بگیره
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵:۳۹
1
11
محمدرضا
استقلال به مهاجم عالی نیاز داره، استقلال داره پیشرفت میکنه اگه افتخاری بزاره
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰:۲۶
پاسخ
6
55
استقلال،تاج لیگ
این اقا خوبه ولی نسبت به منصوریان ما با شفر هیچی نمیشیم هوادار عزیز دلتو به این گل نخوردنا خوش نکن.امشب 3تا گل زدیم ولی رو 3تا شوت. هنوزم تو حمله برنامه نداریم منطقی باشیم یه کم این تیم بدنسازی درست حسابی نکرده تو زمستون هر 5وز باید یه بازی کنه کم میاره
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۱:۴۹
پاسخ
72
15
hamed
خیلی ببخشید شوت هم راهی است برای گل زدن. اما به دلیل دوندگی زیاد در 10-15 کم اوردیم یه مقدار که درست میشه.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹:۲۲
1
10
مهدی
خدا نبخشه منصوریان رو که فقط بلد بود قشنگ حرف بزنه
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹:۴۷
پاسخ
7
55
سامیش
بچه ها عالی بازی کردن دمشون گرم. بخصوص حسینی با سیوهای زیباش
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۷:۴۰
پاسخ
6
60
سامی
انصافا امروز عالی بازی کردن، و البته سیوهای محشر حسینی
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۹:۵۰
پاسخ
7
65
Mohammad.b
منصوریان فاجعه بود"
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۷:۳۹
پاسخ
5
62
amir10521
تاثیر سرمربی حرفه ای رو هیچوقت دست کم نگیرید
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۹:۴۷
پاسخ
8
62
Mosi ss
استقلال با شفر خیلی بهتر شده...اینو از سبک بازی استقلال به راحتی متوجه میشیم....و قطعا بازهم بهتر میشه.. به امید بردهای بیشتر....
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۴:۴۲
پاسخ
5
67
Sam
اولین و بهترین تیم ایران پر افتخارترین تیم اسیا استقلال همه پرسپولیسیا جلوت زانو میزنن
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۴:۳۲
پاسخ
18
72
حسین صالح پور ( بهشهر)
همینها کسانی بودن که روزهای ابتدایی منصوریان رو با گواردیولا وحتی بهتر ازاون مقایسه میکردن و شعار حمایت تا قیامت سر میدادن ولی بیچاره منطوریان که با بدترین شکل از هوادارانش رکب خورد الان هم روزهای ابتدایی شفر براشون شده ناجی بزرگ سرنوشت اینم مثل منصوریان در راهه
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۲:۳۲
پاسخ
80
23