مقدماتی یورو؛ آتش‌بازی انگلیس در ومبلی، پیروزی فرانسه و توقف پرتغال

مقدماتی یورو؛ آتش‌بازی انگلیس در ومبلی، پیروزی فرانسه و توقف پرتغال

2402
02:02
03 فروردین 1398
انگلیس در اولین مسابقه خود در دور مقدماتی یورو مقابل جمهوری چک به بردی پرگل رسید.

به گزارش وبسایت نود، انگلیس در شب هتریک استرلینگ، توانست 5-0 چک را شکست دهد و پرتغال نیز در خانه به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نرسید.

در دومین شب از مرحله مقدماتی یورو در ماه مارچ، از گروه اول دو مسابقه برگزار شد. انگلیس در بازی نخست خود در مقدماتی یورو، توانست جمهوری چک نامدار را با 5 گل شکست دهد تا برای رقبا خط و نشان بکشد. در این بازی استرلینگ در دقایق 24، 62 و 69 سه گل برای تیم ملی کشورش زد، هری کین از روی نقطه پنالتی گل دوم بازی را زد و توماس کالاس در دقیقه 84 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. در دیگر بازی این گروه، بلغارستان و مونته نگرو به تساوی 1-1 رسیدند.

در بازی های گروه دوم، پرتغال علیرغم بازگشت رونالدو نتوانست اکراین را شکست دهد و با تساوی بدون گل در خانه متوقف شد. لوکزامبورگ در خانه موفق شد 2-1 لیتوانی را شکست دهد.

در گروه هشتم نیز سه بازی برگزار شد. فرانسه قهرمان جهان در گام نخست 4-1 مولداوی را شکست داد. گریزمن در دقیقه 24، واران دقیقه 27، ژیرو دقیقه 36 و در نهایت امباپه در دقیقه 87 گلزنان فرانسه بودند. تک گل مولداوی دقیقه 89 توسط آمبراس به ثمر رسید.

ایسلند در همین گروه 2-0 توانست آندورا را شکست دهد و ترکیه نیز با همین نتیجه میزبانش آلبانی را مغلوب ساخت.

1878

 

 

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
بهتون گفتم‌ ک‌ اون‌هتریک‌ رونالدو مقابل اتلتیکو‌مادرید ..اتفاقی بود و‌فقط یه جرقه !! :-) کریس رونالدو‌..۹۰ دیقه تو‌ ترکیب بود ..‌ ولی نتونست در کشور پرتغال و‌ مقابل هوادارای خودش ..ب تیم‌درجه ۳ اروپا .. حتی یه گل بزنه :-)
۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۵:۴۲
پاسخ
19
5