مقدماتی یورو؛ باخت غیرمنتظره فرانسه در شب پیروزی آلمان، بلژیک و ایتالیا

مقدماتی یورو؛ باخت غیرمنتظره فرانسه در شب پیروزی آلمان، بلژیک و ایتالیا

4651
01:08
19 خرداد 1398
فرانسه در مقابل ترکیه تن به شکست 2-0 داد.

به گزارش وبسایت نود، شنبه شب در ادامه رقابت های مقدماتی یورو 2020، چندین بازی در قاره سبز برگزار شد که در مهمترین مسابقات فرانسه در مقابل ترکیه تن به شکست عجیب 2-0 داد، اما ایتالیا، بلژیک و آلمان مقابل رقبایشان به پیروزی رسیدند.

شنبه شب 13 مسابقه از گروه های سوم، پنجم، هشتم، نهم و دهم برگزار شد. در گروه دهم مسابقات، ارمنستان در خانه خود موفق شد با نتیجه 3-0 بر لیختن اشتاین فایق آید. در دیگر بازی این گروه، فنلاند نیز با نتیجه 2-0 بوسنی را مغلوب ساخت. و مهمترین مسابقه این گروه با پیروزی 3-0 ایتالیا مقابل یونان در آتن پایان یافت. لاجوردی ها با گل های بارلا در دقیقه 23، اینسینیه در دقیقه 30 و بونوچی در دقیقه 33 مقابل رقیب خود به پیروزی 3-0 رسیدند. در ایم گروه ایتالیا با 9 و فنلاند با 6 امتیاز اول و دوم هستند.

در گروه سوم بازی ها، ایرلند شمالی 2-1 از سد استونی گذشت و آلمان با دو گل از سد میزبانش بلاروس گذشت. سانه در دقیقه 13 و رویس در دقیقه 62 گلزنان ژرمن ها بودند. در این گروه ایرلند شمالی با 3 بازی و 9 امتیاز صدرنشین است و آلمان با یک بازی کمتر و 6 امتیاز دوم است.

در گروه پنجم، کرواسی موفق شد 2-1 ولز را شکست دهد. این برد با گل به خودی لاورنس و پریشیچ به ثبت رسید. تا کرواسی بعد از سه هفته، 6 امتیازی و هم امتیاز با مجارستان شود. مجارستان هم با نتیجه 3-1 مقابل آذربایجان به برد رسید.

در گروه هشتم بازی ها، ایسلند با نتیجه 1-0 آلبانی را شکست داد. مولداوی با همین نتیجه از سد آندورا گذشت و شگفتی این شب در ترکیه رقم خورد که تیم ملی این کشور توانست فرانسه قهرمان جهان را با نتیجه 2-0 شکست دهد. کان آیهان دقیقه 30 و چنگیز اوندر ده دقیقه بعد، گلزنان میزبان بودند. در گروه هشتم حالا ترکیه با 9 امتیاز صدرنشین است.

در گروه نهم مسابقات، روسیه طی یک بازی عجیب توانست با نتیجه جالب توجه 9-0 سن مارینو را شکست دهد شش گل از این نه گل حد فاصل دقیقه 73 تا 88 به ثمر رسید. بلژیک با گل های مرتنز، کاستانیه و لوکاکو 3-0 از سد قزاقستان عبور کرد و اسکاتلند هم موفق شد 2-1 قبرس را از پیش رو بردارد. در این گروه بلژیک با 9 و روسیه با 6 امتیاز بالانشین هستند.

1878

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
من طرفدار فرانسه بودم خیلی بهم برخورد.کاش از یه تیم درجه یک باخت
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۵۳
پاسخ
8
1
کاشیما کجایی
خخخخخخخخخ.....قهرمان جام جهانی جلو ترکیه وا داد. جو استادیومشون خیلی وحشتناکه
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۳:۱۱
پاسخ
10
37
سعید
شنول گونش همیشه غول کش بوده. در جام جهانی 2002 هم، تیمش نفس برزیل رو بند آورده بود و حتی می‌تونست توی بازی گروهی برزیل رو ببره اگه ریوالدو چرک بازی نمی‌کرد و با تمارضش باعث نمیشد حسن ساس اخراج بشه.
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۶:۱۷
پاسخ
5
45
امین
فرانسه تیمی نیست که به ترکیه ببازه، معلومه منم اگه تو جام جهانی آرژانتین و میبردم دیگه انگیزه ای برای بازی با تیمای کوچیک نداشتم
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۱:۴۷
پاسخ
127
18
چنگیزخان
ترکیه فرانسه رو تحقیر کرد طوری که حتی یک شوت در چهارچوب نداشت.
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶:۱۶
5
45
فرشاد
عزیز دلم داری راجع به تیمی صحبت میکنی که همیشه در قاره سبز عالی فوتبال بازی کرده و در بازی های اروپایی و جهانی خوش درخشیده. برای یاداوری بگم ترکیه رده سوم جام جانی ۲۰۰۲ را بدست اورد. از کدوم تیم کوچیک حرف میزنی؟
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۳۸
5
40
arash_trt
همون جام جهانیشم دور مقدماتی خیلیا گفتن باید مربیشون عوض بشه چند نفر گفتن باید کریم بنزما برگرده...با فاکتور استعداد بازیکنا و شانس قهرمان شدن
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹:۳۶
21
11