مقدماتی یورو / شکست هلند، توقف بلژیک و پیروزی ایتالیا

مقدماتی یورو / شکست هلند، توقف بلژیک و پیروزی ایتالیا

1412
00:15
22 مهر 1393
در ادامه رقابت های مقدماتی یورو 2016، امشب نیز نه دیدار در سراسر اروپا برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در ادامه رقابت های مقدماتی یورو 2016، امشب نیز نه دیدار در سراسر اروپا برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود، در مهمترین دیدارها، هلند در گروه اول بار دیگر شکست خورد، ترکیه در برابر لاتویا متوقف شد. بلژیک نیز برابر بوسنی به تساوی رسید و ایتالیا نیز تنها با یک گل از سد مالت گذشت.

در گروه اول مسابقات، چک با نتیجه 4-2 برابر قزاقستان به برتری رسید، چک با این برد نه امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت. اما در نتیجه عجیب امشب مسابقات مقدماتی، ایسلند موفق شد با نتیجه 2-0 هلند را شکست دهد تا لاله های نارنجی در سومین بازی مرحله گروهی، متحمل دومین شکستشان شوند. هر دو گل این بازی توسط سیگوردسون به ثمر رسید. در دیگر دیدار این گروه، لاتویا برابر ترکیه به تساوی 1-1 رسید. ترکیه با این تساوی، به اولین امتیازش رسید.

در این گروه ایسلند با نه امتیاز و به دلیل تفاضل گل برتر، در صدر قرار دارد. چک در جایگاه دوم قرار دارد و هلند بعد از سه بازی، با کسب سه امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

در گروه دوم مسابقات، رژیم اشغالگر قدس با نتیجه 4-1 از سد آندورا گذشت. بوسنی نیز در خانه مقابل بلژیک به تساوی 1-1 رسید. ژکو برای بوسنی و ناینگولان برای بلژیک گلزنی کرد. ولز نیز در ادامه روند خوبش، با نتیجه 2-1 از سد قبرس گذشت. کاتریل و رابسون کانو برای ولز گلزنی کردند.

در این گروه با وجود تیم هایی مثل بلژیک و بوسنی، ولز با هفت امتیاز در صدر قرار دارد. بلژیک نیز با یک بازی کمتر نسبت به ولز، در جایگاه سوم قرار دارد.

در گروه هشتم مسابقات، کرواسی با نتیجه 6-0 موفق شد آذربایجان را شکست دهد. ایتالیا با تک گل پله با نتیجه خفیف 1-0 از سد مالت گذشت. در این بازی از هر دو تیم یک بازیکن اخراج شدند. نروژ نیز با نتیجه 2-1 از سد بلغارستان گذشت. ال یونسی و نیلسن برای نروژ و بودوروف برای بلغارستان گلزنی کردند.

در این گروه کرواسی و ایتالیا هر دو نه امتیازی هستند ولی کروات ها به دلیل تفاضل گل بهتر در صدر قرار دارند.

2021

نظرات کاربران