مقدماتی یورو؛ پیروزی خانگی ایتالیا و اسپانیا

مقدماتی یورو؛ پیروزی خانگی ایتالیا و اسپانیا

1797
02:07
04 فروردین 1398
ایتالیا و اسپانیا موفق شدند در خانه خود رقبایشان را شکست دهند.

به گزارش وبسایت نود، رقابت های مقدماتی یورو 2020 با پیروزی خانگی ایتالیا مقابل فنلاند و برد سخت اسپانیا مقابل نروژ پیگیری شد.

شنبه شب در ادامه رقابت های مقدماتی یورو 2020، از گروه دهم مسابقات، بوسنی در خانه خود پذیرای ارمنستان بود که توانست این دیدار خانگی را با پیروزی 2-1 به پایان برساند. در بازی مهم این گروه، ایتالیا در خاک خود پذیرای فنلاند بود که در نهایت با گل های بارلا در دقیقه 7 و مویس کین در دقیقه 74 به برتری 2-0 رسید. در دیگر مسابقه این گروه یونان در مقابل میزبانش لیختن اشتاین به برد 2-0 رسید.

در گروه چهارم، سوئیس در مقابل گرجستان به برتری 2-0 رسید و ایرلند هم با یک گل توانست جبل الطارق را مغلوب سازد.

از گروه هشتم مسابقات، مالت 2-1 جزایر فارو را شکست داد و سوئد نیز در بازی با رومانی به پیروزی 2-1 رسید. رابین کوایسون دقیقه 33 و هفت دقیقه بعد کلائسن گلزنان زردپوشان در این بازی خانگی بودند.

اما اسپانیای مدعی در دیگر بازی این گروه، میزبان نروژ بود. لاروخا شروع خوبی در این بازی خانگی داشت و در دقیقه 16 بود که روی پاس آلبا توسط رودریگو به گل نخست خود رسید. اما نروژ در دقیقه 65 با پنالتی کینگ توانست بازی را به تساوی بکشاند، اما این پایان کار نبود و راموس 6 دقیقه بعد در آن سمت زمین، از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد تا بازی به نفع اسپانیای میزبان تمام شود.

1878

نظرات کاربران