مقدماتی یورو 2016 / شکست هلند و پیروزی تیم های ولز و ایتالیا

مقدماتی یورو 2016 / شکست هلند و پیروزی تیم های ولز و ایتالیا

3938
01:15
13 شهریور 1394
بازی های مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا در گروه های مختلف پیگیری شد .

وبسایت رسمی برنامه نود - بازی های مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا در گروه های مختلف پیگیری شد . 

به گزارش وبسایت نود، پنج شنبه شب بازی های هفته هفتم مرحله مقدماتی یورو 2016 در گروه های یکم، دوم و هشتم برگزار شد .

در گروه یکم تیم هلند در حالی که از دقیقه 33 به دلیل اخراج مارتینز ایندی ده نفره بازی می کرد و آرین روبن در دقیقه 26 به خاطر مصدومیت از بازی بیرون رفته بود در خانه با یک گل مغلوب ایسلند شد تا کارش برای صعود سخت تر از قبل شود . در دیگر بازی های این گروه تیم ترکیه در خانه مقابل لتونی متوقف شد و جمهوری چک مقابل قزاقستان به پیروزی رسید . با این نتایج تیم های ایسلند و جمهوری چک در رده های اول و دوم این گروه قرار گرفتند . تیم هلند با 6 امتیاز اختلاف با چک در رده سوم قرار دارد .

در گروه دوم تیم بلژیک با نتیجه 3-1 بوسنی را شکست داد . فلاینی،دی بروین و آزار برای تیم میزبان و ژکو برای بوسنی در این بازی گلزنی کردند . در دیگر بازی تیم قبرس در خانه با گل گرت بیل در دقیقه 82 مقابل ولز شکست خورد . تیم های ولز و بلژیک با 17 و 14 امتیاز در رده اول و دوم این گروه قرار دارند .

در گروه هشتم هم تیم ایتالیا در خانه با تک گل پله از سد مالت گذشت . در دیگر بازی ها هم تیم بلغارستان با یک گل در خانه مغلوب نروژ شد و کرواسی با نتیجه تساوی بدون گل برابر آذربایجان متوقف شد . با این نتایج تیم های ایتالیا و کرواسی در رده اول و دوم این گروه قرار گرفتند .

ویدیو : خلاصه بازی هلند - ایسلند

ویدیو : خلاصه بازی بلژیک - بوسنی

ویدیو : خلاصه بازی ایتالیا - مالت

 

2031

نظرات کاربران