مقدماتی یورو 2016 / پیروزی ایتالیا و بلژیک

مقدماتی یورو 2016 / پیروزی ایتالیا و بلژیک

1534
01:11
16 شهریور 1394
بازی های مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا پیگیری شد .

وبسایت رسمی برنامه نود - بازی های مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا پیگیری شد .

به گزارش وبسایت نود، بازی های هفته هشتم مرحله مقدماتی یورو 2016 یکشنبه شب در گروه های اول، دوم و هشتم برگزار شد .

در گروه اول تیم ایسلند در خانه با نتیجه تساوی بدون گل مقابل قزاقستان متوقف شد . ایسلند با این نتیجه صعودش به مرحله نهایی یورو 2016 را قطعی کرد . در دیگر بازی های این گروه که ساعت 20:30 برگزار شد تیم های ترکیه و جمهوری چک مقابل هلند و لتونی پیروز شدند . در این گروه تیم های ایسلند و چک در رده های اول و دوم قرار دارند .

در گروه دوم تیم بلژیک در خانه قبرس با تک گل ادن آزار در دقیقه 85 به پیروزی دست یافت و بوسنی با 3 گل از سد آندورا گذشت . بیکاکیچ، ژکو و لولیچ گل های بوسنی را بثمر رساندند . دو تیم از دقیقه 63 به دلیل اخراج بسیچ و رودریگز بازی را ده نفره دنبال می کردند . تیم های ولز و بلژیک در رده های اول و دوم این گروه قرار گفتند .

در گروه هشتم هم تیم ایتالیا در خانه با تک گل ده روسی که دقیقه 5 از روی نقطه پنالتی بثمر رسید مقابل بلغارستان پیروز شد . ده روسی در دقیقه 55 به دلیل ضربه به بازیکن حریف بعد از خطای وی همراه با این بازیکن از زمین بازی اخراج شد . در دیگر بازی های این گروه که زودتر برگزار شدند تیم نروژ مقابل کرواسی پیروز شد و مالت مقابل آذربایجان متوقف شد . تیم های ایتالیا و نروژ در رده های اول و دوم این گروه قرار دارند .

 

ویدیو: خلاصه بازی ایتالیا - بلغارستان

ویدیو: خلاصه بازی قبرس - بلژیک

 

2031

نظرات کاربران