مقدماتی یورو 2020؛ پیروزی پرگل آلمان، بلژیک و فرانسه

مقدماتی یورو 2020؛ پیروزی پرگل آلمان، بلژیک و فرانسه

2888
01:09
22 خرداد 1398
آلمان، بلژیک و فرانسه مقابل رقبای خود به بردهای پرگلی رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های ملی بلژیک، ایتالیا، فرانسه و آلمان در مقدماتی یورو 2020، به پیروزی رسیدند.

سه شنبه شب در دور انتخابی یورو 2020، 13 بازی در قاره سبز برگزار شد که در مهمترین مسابقات، بلژیک مقابل اسکاتلند پیروز شد، ایتالیا هرچند به سختی، ولی مقابل بوسنی به برتری رسید. آلمان و فرانسه نیز با بردهایی پر گل به استراحت تابستانی رفتند.

در گروه سوم، آلمان با هشت گل مقابل استونی به برتری رسید تا بعد از مدت ها برای رقبا یک خط و نشان درست بکشد، رویس دو بار، نبری دو بار، گروتسکا، گوندوغان، ورنر و سانه گلزنان ژرمن ها بودند. در دیگر بازی این گروه ایرلند شمالی مقابل میزبانش بلاروس یک بر صفر پیروز شد. در این گروه ایرلند شمالی با یک بازی بیشتر از آلمان صدرنشین است.

در گروه پنجم مسابقات، دیدار حساس مجارستان مقابل ولز با برتری 1-0 میزبان پایان یافت تا ولز دومین شکستش را به فاصله چند روز تحمل کرده باشد. اسلواکی نیز برابر آذربایجان به پیروزی پر گل 5-1 رسید. در این گروه مجارستان با 9 و اسلواکی با 6 امتیاز بالانشین هستند.

در گروه هشتم، آلبانی با نتیجه 2-0 مقابل موالدوی پیروز شد. فرانسه بعد از شکست عجیب مقابل ترکیه، آندورا را با نتیجه سنگین 4-0 شکست داد. امباپه، بن یدر، تائووین و زوما گلزنان خروس ها بودند. ایسلند هم مقابل ترکیه مدعی به برتری 2-1 رسید. در این گروه پیچیده اکنون سه تیم ترکیه، فرانسه و ایسلند همگی 9 امتیاز دارند.

در گروه نهم مسابقات، قزاقستان میهمانش سن مارینو را 4-0 شکست داد، بلژیک با دو گل لوکاکو و یک گل از دی بروین مقابل اسکاتلند 3 بر صفر پیروز شد. روسیه هم با گل الکسی لونوف 1-0 قبرس را از پیش رو برداشت. در این گروه بلژیک با 12 و روسیه با 9 امتیاز، اول و دوم هستند.

در نهایت در گروه دهم، یونان در خانه خود با نتیجه 3-2 مقابل ارمنستان شکست خورد، فنلاند 2-0 لیختن اشتاین را شکست داد. و ایتالیا در خانه خود در شرایطی که با گل ژکو از حریف عقب بود، در نهایت با نتیجه 2-1 و با گل های اینسینیه و وراتی در دقیقه 86 به پیروزی رسید. ایتالیای 12 امتیازی صدرنشین این گروه است.

1878

 

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
من طرفدار فرانسه و آلمان هستم و امیدوارم فرانسه قهرمان بشه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹:۵۷
پاسخ
0
3
عشقممم نیمار
چقد تیم‌ ضعیف و‌ اب خوردن‌در اروپا هست ک‌ نتایج عجیب ۸-۰ یا ۹-۰ میبینیم :-P ب همین علته ک‌ رونالدو‌ داره‌ میرسه ب علی فقط دایی در گلزنی ملی :-P اینطور رکورد زنی در گلزنی با گل زدن ب سن مارینو‌..جزایر فارو ..لیختن اشتاین ..مالت ..جرایر قناری ..جزایر گمشده(ههه) ..هنر نیس ..البته ب نطرمه ک‌خیلی محترمه :-)
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۲:۰۳
پاسخ
10
15
کوهمره.جروق
با این نظرت مواقم و یه لایک صد در صدی زدم برات
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹:۰۹
0
3