مقدماتی یورو 2020؛ پیروزی پرگل اسپانیا و سوئد

مقدماتی یورو 2020؛ پیروزی پرگل اسپانیا و سوئد

3484
01:08
18 خرداد 1398
تیم های اسپانیا، سوئد، اکراین و گرجستان به بردهای پرگل رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، جمعه شب در ادامه رقابت های مقدماتی یورو 2020، چندین بازی در قاره سبز برگزار شد که در مهمترین مسابقات اسپانیا و سوئد به بردهای پرگلی رسیدند و دیدار دانمارک و ایرلند 1-1 تمام شد.

جمعه شب 12 مسابقه از گروه های اول، دوم، چهارم، ششم و هفتم برگزار شد. از گروه اول جمهوری چک در خانه خود با گل های پاتریک شیک، توانست 2-1 بلغارستان را شکست دهد. دیدار مونته نگروه و کوزوو نیز 1-1 تمام شد. جمهوری چک با سه امتیاز تیم دوم این گروه است.

از گروه دوم مسابقات، جدال لوکزامبورگ و لیتوانی 1-1 به پایان رسید و اکراین موفق شد دست به کاری بزرگ بزند و صربستان را با نتیجه پرگل 5-0 شکست دهد. کونوپلیانکا و سگینگهف هر کدام دو مرتبه و یارمچوک گلزنان اکراین بودند. در این گروه اکراین با هفت امتیاز صدرنشین است.

در گروه چهارم، جدال دانمارک و ایرلند در کپنهاگ 1-1 تمام شد. هویبرگ برای میزبان در دقیقه 76 گل زد و سپس دافی در دقیقه 85 بازی را مساوی کرد. گرجستان نیز با سه گل از سد جبل الطارق گذشت. ایرلند با 7 امتیاز در رده نخست این گروه است و دانمارک با 2  امتیاز از 2 بازی، چهارم است.

از گروه ششم، اسپانیا بدون سرمربی خود، جزایر فارو را با نتیجه 4-1 شکست داد. در این مسابقه چند بازیکن اصلی لاروخا استراحت کردند و این تیم با گل های راموس، ناواس، گایا و گتسون (گل به خودی) به برتری رسید. دیدار نروژ و رومانی 2-2 تمام شد. سوئد هم با سه گل قاطعانه از سد مالت گذشت. سوئد 7 امتیاز دارد و اسپانیا با 9 امتیاز صدرنشین است.

از گروه هفتم، اتریش با یک گل مقابل اسلوونی پیروز شد. لهستان با همین نتیجه مقدونیه را شکست داد. رژیم صهیونیستی هم با نتیجه 3-0 از سد لتونی گذشت. در این گروه لهستان با 9 امتیاز صدرنشین است. اتریش و اسلوونی با 3 و 2 امتیاز، چهارم و پنجم هستند.

1878

نظرات کاربران