مقصدهای احتمالی گلر جدایی طلب استقلال؛ همه چیز به کام پرسپولیس

مقصدهای احتمالی گلر جدایی طلب استقلال؛ همه چیز به کام پرسپولیس

44594
17:36
19 مهر 1397
جدایی حسینی از استقلال در صورتی که به مقصدی غیر از فوتبال اروپا باشد، شاید به نفع پرسپولیس تمام شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - جدایی حسینی از استقلال در صورتی که به مقصدی غیر از فوتبال اروپا باشد، شاید به نفع پرسپولیس تمام شود.

به گزارش وبسایت نود، حسین حسینی بعد از نیمکت نشینی‌های طولانی در هر سه جام، این هفته دست به اعتراض تندی زد و اعلام کرد نیم فصل از استقلال جدا خواهد شد. او این بار، تصمیمش را قطعی دانست و گفت چیزی نمی‌تواند نظرش را تغییر دهد. در روزهای اخیر، رسانه‌های زیادی از صلح بین شفر و حسینی خبر دادند اما دروازه‌بان دوم استقلال که هنوز از جایگاهش مطمئن نیست حاضر نشده رسما از حرف‌هایش عقب نشینی کند.

اگر نیم فصل حسینی بخواهد از استقلال جدا شود، آبی‌ها ضرر چندانی نمی‌کنند اما مقصد او، می‌تواند باعث تقویت پرسپولیس شود. حسینی که می‌خواهد به شماره یک تیم ملی برسد، گزینه‌های زیادی بین تیم‌های بزرگ ندارد و احتمالا مجبور بین انتخاب بین دو گزینه است.

سپاهان به تازگی نیازمند را جذب کرده و بعید است سراغ دروازه‌بان جدیدی برود. پیکان شیخ ویسی، بهترین دروازه‌بان فعلی لیگ بر اساس نمرات نود را دارد و علی دایی هم حسابی روی منادی، دروازه‌بان جوانش حساب باز کرده است. تراکتور و فروزان هم فعلا، زوج موفقی بوده‌اند. پدیده به عنوان صدرنشین لیگ شاید تنها باشگاهی باشد که دروازه‌بان مشهور و بزرگی ندارد، که اوضاع مالی تیم به آن‌ها اجازه جذب دروازه‌بان جدیدی نخواهد داد.

با این شرایط، فقط دو گزینه بزرگ برای حسینی باقی می‌ماند. پرسپولیس و ذوب آهن، که هر دو دروازه‌بان‌های اول و دوم تیم ملی را دارند اما یک موضوع، شاید اوضاع را تغییر دهد. اگر بیرانوند نیم فصل به اروپا ترانسفر شود، شماره یک پرسپولیس خالی خواهد شد. حسینی در این شرایط می‌تواند جای بیرانوند را بگیرد و اگر نخواهد به پرسپولیس برود هم رشید مظاهری، گزینه اول برانکوست و حسینی می‌تواند جای رشید را در اصفهان پر کند. در هر دو حالت، این انتقال عملا به نفع پرسپولیسی‌هاست. آن‌ها یا دروازه‌بان ناراضی استقلال را جذب می‌کند یا در صورت ترانسفر او به ذوب آهن، با خیال راحت رشید مظاهری را می‌گیرند.

 

22330

نظرات کاربران
محمد امین
استقلال همیشه دروازبان های خوبی داشته در طول تاریخ
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱:۱۶
پاسخ
12
7
هرچی برانک بگه و بخواد
هرچی برانکو بگه.اگه اون بخوادش ما هوادارا تشویقش میکنیم البته ما بازیکن یاغی نمیخواییم ولی بازم هرچی برانکو بگه همون
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷:۰۵
پاسخ
6
8
Asad
حسینی می بایست زودتر از این به حرف باباش گوش میکرد ، حالام دیر نشده.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۳۹
پاسخ
9
18
مسعود گل باشی
بشینین تا بیاد خخخخخخخ
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۲۳
15
8
سپهر عارفیان
حسینی دربازه بان خوبیه و اگه به پرسپولیس بیاد هوادارها دوسش دارن. البته این احتمال زمانی محتمله که بیرانوند بره...رادوشویچ هم به نظر بره بهتره چون با این نوسان ارز گرفتن بازیکن خارجی اصلا خوب نیست.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۴۵
پاسخ
23
7
عمرتاجی
قطعا عقاب آینده ماجای بهترازاستقلال نداره.بهش بازی هم میرسه.کسی خوشحال نباشه نه ذوبی.نه پسی.عابدزاده رودادیم بس تونه.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۲۳
پاسخ
24
5
رامین پرسپولیسی
من حالا کاری ندارم که حسینی گلر تیم رقیب است . ولی در فوتبال ایران بارها این اتفاق افتاده که دو تیم سرخابی از هم بازیکن گرفته اند. حسینی هم دروازه بان چالاک و قد بلند و باهوشیه و میتونه با اومدن به پرسپولیس ، خود را به اثبات برسونه و مدعی دوم بعد از بیرو باشه ! چون پرسپولیس الان چند ساله ثبات داره و بهترین تیم لیگ در این چهار سال اخیر بوده و شاید این انگیزه حسینی را برای آمدن به پرسپولیس بیشتر کنه چون اگر بیراوند به اروپا بره ، قطعا گلری مثل حسینی حتما گلر اول و فیکس پرسپولیس خواهد بود ! باید تا نیم فصل دید که کدام دروازه بان اول پرسپولیس خواهد بود !
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۲۲
پاسخ
16
23
Abedi
حسینی هیچ جایی نمیره عقاب ما فقط یه خورده عجوله و دوست داره فقط خودش بازی کنه ولی یه فلش بک میزنه و میبینه که رکورد لیگ برتر رو زمانی زد که شفر بود شفر بهش بها میده حسینی عمرا بره تیم پس پس که خودشو خراب کنه چون میدونه رحمتی خیلی تو استقلال بمونه دو سال بیشتر دیگه فوتبال بازی نمیکنه تجربه نشون داده بازیکنایی که تو این دو تیم پایتخت بازی کردن محبوبیت چندانی ندارن قطعا اگر جدا بشه که احتمالش کمه به پرسپولیس نمیره
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۳۰
پاسخ
59
13
سامان
ما پرسپولیسی ها این رو نمیخواهیم قبلا کلی کری خونده و اخلاقش هم خوب نیست همش گریه میکنه
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۵۱
پاسخ
7
45
Golara
خیلی خوب میشه اگه حسینی بره ذوب اهن و ما بتونیم رشید مظاهری رو جذب کنیم...مظاهری خیلی بهتر از حسینی هستش
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰:۱۷
پاسخ
5
37
سمانه
هه همین مونده بیاد پرسپولیس ..
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۳۹
پاسخ
4
40
گرگان، قطعه ای از بهشت
بهترین فرصت واسه بیرانوند جهت ترانسفر شدن بعد جام جهانی بود که کانون توجهات شده بود. اما الان بعیده به اروپا ترانسفر بشه.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۱۳
پاسخ
23
10
رامین پرسپولیسی
تیم ناپولی ایتالیا میخوادش داداش ، به خاطر همین فعلا تا نیم فصل صبر کردند .
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۴۲
4
30
me30
اگر یه همچین اتفاقی بیفته ،استقلالی ها هیچوقت فتحی و تیم مدیریت استقلال رو نخواهند بخشید ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۲۱
پاسخ
36
4
پدرام
پرسپولیس در تاریخ فعالیتش یکبار در جذب بازیکن اشتباه کرد و آنهم گرفتن مهدی هاشمی نسب بود که هیچوقت دلش با پرسپولیس نبود و حتی با وجود تعصبی که در بازیها از خود نشان داد هیچگاه یک پرسپولیسی نشد ، امروز هم جذب حسینی در واقع تکرار اشتباه گذشته است که بعید بنظر میرسد مدیریت فعلی باشگاه پرسپولیس آن را تکرار کند .
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۲۱
پاسخ
6
35
حسین
حسینی و پرسپولیس!رشید بهتره ولی از لحاض فنی جفتشون میتونن خلا بیرو رو پر کنن ولی اگر قرار باشه حاشیه وارد پرسپولیس بشه ارزش داره یه نیم فصل به رادو فرصت داده بشه.کسی که در عین شایستگی چند ساله نیمکت نشین خوش اخلاق تیممون هست.این حرفه ای گری ارزشمنده واقعا
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۳۷
پاسخ
5
66
ایوب عشقپولیسی هزار آتیشه خنج فارس
آقای حسینی هرچقدرم دروازه بان توانمندی باشه بازم جایی تو پرسپولیس نداره چون باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداراش ب هیچ وجه نیازی به بازیکن ناراضی تیم رقیب ندارن حالا میخواد این بازیکن رحمتی و حسین حسینی باشه یا کاسیاس فرقی نمیکنه زنده باد پرسپولیس کبیر پرفسور با دانش و سربازای با غیرتش و هوادارای متعصبش ب امید برد غرور آفرین مقابل السد و صعود ب فینال لیگ قهرمانان و همچنین جشن قهرمانی ۱۰۰ هزار نفری در ورزشگاه بزرگ آزادی... خدایا خودت مواظب عشقپولیسمون باش الهی امین
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸:۳۷
پاسخ
12
65